Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanlee


Stanlee
őstag

A 0. rész kicsit reklámszagúra sikerült ezért elnézést. A hosszú hallgatás oka, hogy sajnos dolgoznom kellett, így a nyaralás végén összehoztam a fenti cikket. Tervezem majd a többi funkció beállításának leírását is, mivel azok is megérdemelnek egy misét - vagy többet is.

Üdvözlettel,

Stanlee

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#2) Typhoon47


Typhoon47
őstag

ez egy manual?

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Fritz!box= Egy doboz náci. :DDD

(#4) twollah válasza cizoe (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Az Adolf eros lett volna...

(#5) Stanlee válasza Typhoon47 (#2) üzenetére


Stanlee
őstag

Igen, valami olyasmire szántam, de úgy látszik vicces kedvű olvasók már meg is találták :-) Amúgy lehet a nevén nevetni, a sok egyéb neves gyártó készülékeinél sokkal jobb, folyamatos a gyártó részéről a támogatás, fw fejlesztés.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#6) Samus


Samus
addikt

Köhömm. A világért sem szeretnék értetlenkedni, de ez mégis micsoda? Mire jó? Miért kell ez nekünk (most a dobozra gondolok, nem az írásra)? Valahogy csak olvastam, olvastam, de nem jöttem rá, hogy végülis miért olvasom. MOD: jaha, elolvastam a 0ik részt, már értem. Ez olyan, mintha vennék egy mezei routert, és hozzá a boltban egy skype telefont, minden összedugok géppel, és tudok telefonálni, csak ezzel a cuccal lehet gép nélkül is telefonálni, jó dolog, de telefonon nettelefonálok Wifivel :D Ahhoz sem kell számítógép :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) #06658560


#06658560
törölt tag

Passzolom, hogy pontosan iulyet hazsnalok, vagy masmilyet, asszem ennek az n-es valtozatat, jovore valo felkeszulessel. A keszulek kellemes, an hozza kulon vasarolhato telefon, ami woip es dect is tud lenni egyszemelyben, azt meg be kell szereznem. wifi beallitas: megveszi ember az usb kulcsot, bedugja a routerba, es az automatice ballitja a rendszert. Utana csak hasznalni kell a masik eszkozben. Ennyi. A megbzihatosaga jo, problemat nem tapasztaltam meg eme routerrel. De hogy nicns angol nyelvu manual, az kicsit zavar.

(#8) Typhoon47 válasza Samus (#6) üzenetére


Typhoon47
őstag

Elég szűk intervallumot céloz meg a cucc, de azért valamikor biztos hasznos :)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#9) Stanlee válasza Typhoon47 (#8) üzenetére


Stanlee
őstag

Németben ezt a készüléket (is) adja a T-kom kivételével az összes cég a dsl hozzáféréshez. Ezzel a készülékkel megoldható, hogy a sima analog vonalad használd - ugye nálunk ez nem szokás, de kint nagy hagyománya van a dolognak, minden családban van vezetékes telefon -, w-lan, router, DSL-modem, usb csatlakozó miatt lehet rá nyomtatókat, merevlemezt csatlakoztatni, ill. VPN, megosztott file-ok elérése ftp hozzáférésen keresztül, fax, üzenetrögzítő. Szóval jópár cuccot egybe összehoztak, ami szerintem nem rossz, hogy a kébelek és készülékek számát csökkentse az ember. Nekem tetszik, a hozzászólásokból azonban azt kell leszűrnöm, hogy ennek a készüléknek itthon nem sok létjogosultsága van, mert akiknek esetleg jó lenne, azoknak túl bonyolult, míg a számítógép guruk mindenre céleszközt akarnak használni.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#10) irsaioliver válasza Stanlee (#1) üzenetére


irsaioliver
csendes tag

Sziasztok!

Tehát, ha jól értem az Y kábel módosításával az analóg telefonhálózatra is rá tudom csatlakoztatni a boxot... (Az ADSL modem része nem lényeges mert LAN-os Netem van.)

Tudja valaki, hogy hogyan kell módosítani az említett Y kábelt???

(Vagy: van más mód hogy a hazai analóg telefonkábelt felismerje a box DSL/FON portja?)

Előre is köszi!

Olivér

(#11) killer2


killer2
tag

Próbált már valaki rátenni erre USB-s HDDt? Pendrive-al működik, de a HDDt már nem tudja felpörgetni.

(#12) miles.co


miles.co
csendes tag

Sziasztok.
Végülis csak 11-évvel késöbb vagyok a legutóbbi hozzászólohoz, de nagyon köszi a leirást, szerintem nekem pont most lesz erre szükségem, remélem sikeresen cserélek egy ösroutert egy másik FritzBoxra.

Annyit hozzáfüznék azoknak akik nem ismerik az "AVM" termékeket vagy nem értik, hogy ez mire jó, hogy ez Németországban sajnos igy müködik. Itt máskepp van kitalálva a rendszer mint Magyarországon, nincs kábelmodem, sok esetben csak ilyen ASDL-Modemmel egybeépitett, hülyebiztos routerrel lehet a netet használni. Ez a hozzá-nem-értö embereknek lett kitalalálva, hozzáteszem hogy nagyon jól átgondolt és kifeljesztett, stabilan müködö minöségi termékröl van szó.
Persze ennyi év után már biztosan sokminden változott, sok egyéb infó bejött, világossá vált mindenkinek, de biztos ami biztos lerom, é együtt natalmas köszi a leirásért. :R :K

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.