Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamás008


Tamás008
tag

Azok a petárdák és görögtüzek hogyan kerülhettek be? Ez itt a nagy kérdés. Azért nem mertek közéjük menni mert ilyenkor nem lehet tudni, hogy ki lehet köztük horvát szurkolónak álcázott terrorista.
Az eredmény az tényleg nagyon gáz a horvátok szempontjából. "Köszönheti" a szurkolóinak a horvát csapat.

[ Szerkesztve ]

(#2) f(x)=exp(x) válasza Tamás008 (#1) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

"Azért nem mertek közéjük menni mert ilyenkor nem lehet tudni, hogy ki lehet köztük horvát szurkolónak álcázott terrorista."

Hát ja. Viszont a kérdés fennáll: a biztonságiak miért vannak a stadionban?
Mert szerintem az értelmetlen, hogy ott állnak tétlenül, miközben szívnak az ártatlan szurkolók.

(#3) Tamás008 válasza f(x)=exp(x) (#2) üzenetére


Tamás008
tag

Hát ilyen esetben nem tudom, hogy egyáltalán mit lehetne csinálni, hogyan lehetne kiemelni közülük a rendbontókat.

(#4) nemlehet válasza Tamás008 (#3) üzenetére


nemlehet
őstag

Meg kell nézni, hogy a britek hogyan bántak/bánnak el a huligánokkal. Nem kell mindig újra feltalálni a kereket.

De amúgy pont ezekből látszik, hogy karhatalmi módszerekkel nem lehet "gerillák" ellen harcolni. Nem a metróban ácsorgó gépfegyveresek fogják legyőzni a terrorizmust, ahogy a névre szóló jegyek sem voltak másra jók mint a szurkolók szivatására. Az alapos átvizsgálás is tök értelmetlen, mert aki balhézni akar az a s*ggébe dugva is becsempész dolgokat hát még aki mondjuk robbantani akar....

A franciák szerintem marhára leszerepeltek ebből a szempontból.

Én nem vagyok focidrukker és kifejezetten megvetem ezt a balhézást ezért szivem szerint az első ilyen balhé után kizárnám az adott válogatottat. Nagyon hamar leszoknának a szurkolók ezekről a balhékról. (Jó mondjuk ezzel vissza lehet élni, de akkor is.)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem a balhé miatt ment el a meccs, nyilván ugyanannyi hosszabbítás volt, mintha rendesen játszották volna végig. Az, hogy mennyire zavarta meg a játék folyását már más kérdés, de attól még a 11-es jogos volt és a másik gólt is fair&square módon szerezték a csehek. Kétlem, hogy a néhány bedobott tűzijáték miatt "esett volna szét a védelem".

Nem tudom, miért akarja mindenki erre fogni..

[ Szerkesztve ]

(#6) Evil Snowman válasza Tamás008 (#1) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Szerintem valahogy így csempészhették be: hehe.

[ Szerkesztve ]

(#7) f(x)=exp(x) válasza Evil Snowman (#6) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Biztos! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.