Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atosan


atosan
addikt

Ha esetleg valami lemaradt, kérdezzetek, minden nap fenn vagyok.

Maine coon

(#2) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Szia!
Nekem is ilyen készülékem van, egyenlőre nagyon meg vagyok elégedve.
Ami nagyon hiányzik az a root. Van valami ötleted, javaslatod? Egyenlőre sikertelen próbálkozások sokaságán vagyok túl.

Köszi!

(#3) atosan válasza Lacics25 (#2) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Még semmi, az egyik cseh oldalon olvastam, hogy a Vroottal valakinek egyszer sikerült, de azt is csak részlegesen, viszont a leírásra nem tértek ki.

Maine coon

(#4) Lacics25 válasza atosan (#3) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!

Elkiabáltam! Sikerült megoldani, a kingo root pillanatok alatt végzett, de mire eljutottam odáig, már majdnem feladtam.

(#5) atosan válasza Lacics25 (#4) üzenetére


atosan
addikt

Naa, ez jó hír, köszi :C Végre megszabadulok a Clean mastertól :D
Meg a Greenify végett lesz jó.

Maine coon

(#6) atosan


atosan
addikt

Az új frissítés ( V1.37.15 ) óta kiegyensúlyozottabb a fogyasztás, eddig tetszik a hozzáállásuk :D

Maine coon

(#7) plinksd25 válasza atosan (#5) üzenetére


plinksd25
tag

Ez tényleg jó hír, páromnak is ilyen vagy de mikor megláttam mennyi fölösleges app van rajta egyből arra gondoltam hogy rootolni kell :D

(#8) atosan válasza plinksd25 (#7) üzenetére


atosan
addikt

Bizony, én nem töröltem egyet sem, csak letiltottam amit gyárilag nem lehetett.

Maine coon

(#9) #52560384


#52560384
törölt tag

Sziasztok!
Nekem valamiért kingo root-tal nem sikerült rootolni, mindig azt írja ki, hogy not connected, az usb hibakeresést pedig bekapcsoltam.

(#10) atosan válasza #52560384 (#9) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nekem is sokadjára fogadta el a telót, épp tegnap unrootoltam. Valahogy nem volt az igazi, inkább ne oegyen rootolva, volt hogy egyszerű chrome megnyitásnál újraindult, ezt se előtte, se azóta nem csinálja, még a real racing 3-nál sem, nem hogy alap programnál. Így is használható a greenify.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#11) #52560384 válasza atosan (#10) üzenetére


#52560384
törölt tag

Köszi a választ! Én igazából azért akartam rootolni, hogy át tudjam pakolászni az appokat az sdre, mert könnyen tele lehet pakolni a belső memóriát, de akkor inkább várok egy biztos módszerre.

(#12) atosan válasza #52560384 (#11) üzenetére


atosan
addikt

Szivesen, igen, az gyorsan megy sajnos. Állítólag a Vroot-tal is megy, majd lehet kipróbálom.

Maine coon

(#13) plinksd25 válasza #52560384 (#11) üzenetére


plinksd25
tag

A gigabyte oldalról szedtem le a drivert hozzá utána a kingoo simán felismerte és rootolta

(#14) plinksd25 válasza plinksd25 (#13) üzenetére


plinksd25
tag

*nem tudom minek köszönhető de nálam sokáig tartott a művelet viszont érdemes kivárni

(#15) plinksd25 válasza atosan (#10) üzenetére


plinksd25
tag

Páromnak volt hasonló probléma ami elég gyakran kezdett jelentkezni ahogy múlt az idő. Különféle appok megnyitásánál egyszerűen lefagyott, fekete képernyő a hang megy és semmi ezen kívűl. Eléggé bosszantó volt már de egy csere segített rajta.. a Samsung S3-ra :D

(#16) atosan válasza plinksd25 (#15) üzenetére


atosan
addikt

Nekem a root csinálta, mióta unrootoltam, megint a régi.

Maine coon

(#17) plinksd25 válasza atosan (#16) üzenetére


plinksd25
tag

Arra nem is gondoltam :/ de már mindegy

(#18) #52560384 válasza plinksd25 (#13) üzenetére


#52560384
törölt tag

Drivereket nem szedtem le hozzá, akkor valószínűleg az volt a baj, viszont közben sikerült a kingo-nak az androidos alkalmazásával.

Amúgy azt meg lehet vele valahogy oldani, hogy az sdből lecsípni egy darabot, és azt belső memóriához hozzá csapni, valami ext partícióval vagy nem tudom mivel?

[ Szerkesztve ]

(#19) atosan válasza #52560384 (#18) üzenetére


atosan
addikt

Van androidos alkalmazása, tudnál linket? Neked nem cseszekedik rootolás után?
Igen, van rá lehetőség, Link2sd, de a memó kártyát először patricionálni kell. Az egyik patríció valamilyen ext kell legyen, vagy ha az nem megy akkor fat32, nem tudom ez a teló melyiket támogatja.
Infó

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#20) #52560384 válasza atosan (#19) üzenetére


#52560384
törölt tag

Én itt találtam az utolsó hszben, de most nézem, hogy ez nem is kingo root, hanem kingroot, nekem ezzel sikerült, és eddig minden okés vele, igaz kicsit kínai az app. Köszi a segítséget, link2sd már fent van, akkor csak partícionálni kell majd.

(#21) atosan válasza #52560384 (#20) üzenetére


atosan
addikt

Én köszi :D

Maine coon

(#22) atosan válasza #52560384 (#20) üzenetére


atosan
addikt

Basszus, ez beletelt vagy 2 másodpercbe, marha gyorsan rootolta :D

Maine coon

(#23) #52560384 válasza atosan (#22) üzenetére


#52560384
törölt tag

Igen, elég gyors a cucc. :D Kíváncsi vagyok, hogy ezzel is lesznek-e gondok, de eddig itt minden ok.

(#24) atosan válasza #52560384 (#23) üzenetére


atosan
addikt

Még nálam is minden oké :D

Maine coon

(#25) Fecogame


Fecogame
veterán

Nos, vettem én is a minap egy Gigabyte Gsmart Arty A3-as telefont.

Saját vélemény:

Pozitívumok:

A kijelző szép, nem hiába IPS. Akku jól bírja, 2000mAh-es, 2 napig elvagyok vele. Mérete számomra még épp megfelelő, 5 colnál nagyobb nem kellene. Érintőgombjai kaptak háttérvilágítást. Összeszerelése kiváló, nem recseg sehol, nagyon jól össze van rakva. Gombjai is a helyén vannak.

Negatívumok:

Nincs értesítési led, valamint mindössze két ponton veszi az érintést a kijelző. Az érintőgombok a számukra fenntartott hely alján helyezkednek el, középen jobban kézre állnának.

A készüléknek más hibáját nem találtam :)

37 000 Ft-ért jutottam hozzá az MM-ben, 2 év garanciával.

Röviden: Prémium kategóriás telefon összeszerelését tekintve, szép kijelzővel és jó akkuidővel. Összegezve pedig 10/9 :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26) atosan válasza Fecogame (#25) üzenetére


atosan
addikt

Üdv köztünk :D
Augusztus vége óta kínzom, hálistennek birja a strapát, nem bántam meg, hogy ezt választottam.

Maine coon

(#27) tivcike


tivcike
tag

Szerintem teljesen jó telefon ennyi pénzért.Persze a kamera nem a legjobb. Én most frissítettem manuálisan az uj szoft-ra.Nagy külömbséget nem vettem még észre. Hafelrakok egy másik launchert akkor a menüben megjelenik jó pár Kínai ikon /érdekes/ nektek is van ilyen? Root jó lenne.

(#28) atosan válasza tivcike (#27) üzenetére


atosan
addikt

Igen, nekem is előjönnek a kínai cuccok. Root van hozzá, Kingroot, nem összekeverendő a Kingo roottal! Pár hozzászólással feljebb van róla szó. Nekem ezzel stabil.

Maine coon

(#29) tivcike válasza atosan (#28) üzenetére


tivcike
tag

Létezik hozzá valami szilikon tok?

(#30) atosan válasza tivcike (#29) üzenetére


atosan
addikt

Igen, itt kapható.

Maine coon

(#31) Fecogame


Fecogame
veterán

[link]
Ezt próbáltátok már feltenni? Nem fake?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#32) tivcike válasza Fecogame (#31) üzenetére


tivcike
tag

128mb? hmmm. ja meg le se lehet tölteni FAKEEEE

(#33) Cartman King


Cartman King
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Gigabyte GSmart Tuku T2 telefonom, amin szeretném újrahúzni a rendszert de nem, találok sehol olyan programot hozzá ami felismerné a telefont. Olyan programra gondolok, mint a Sony-nál PC Companion amivel újra lehet telepíteni a telefont.Ha valaki tudja honnan lehet letölteni hozzá az légyszíves linkelje.

(#34) tivcike válasza Cartman King (#33) üzenetére


tivcike
tag

Itt megtalálsz mindent: http://www.gigabytecm.com/en/goodscontent.php?id=11&type=2
Driverek és a rom is

(#35) atosan válasza Cartman King (#33) üzenetére


atosan
addikt

A rom zippjét ráteszed a memóriakártyára, nem könyvtárba, telefon kikapcs, hangerő fel gomb+bekapcsoló gombot nyomod míg be nem jön a recowery, ott kiválaszt az update from sd, és hajrá. De a felettem linkelt oldalon minden leírást megtalálsz.

Maine coon

(#36) tivcike


tivcike
tag

Jó lenne egy letisztított rom a gyáriból kiindulva.

(#37) tivcike válasza tivcike (#36) üzenetére


tivcike
tag

Sok alkalmazást ki lehetne belőle venni pl: azt a sok Kínai cuccot

(#38) Fecogame válasza tivcike (#37) üzenetére


Fecogame
veterán

Azokat is, meg pl. Dropbox, Clean Master, sok Google app, amiket nem mindenki használ.

Nálatok is napi, kétnapi szinten lefagy, majd újraindul a telefon? Én ROM hibára gyanakszom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#39) atosan válasza Fecogame (#38) üzenetére


atosan
addikt

Még nem találkoztam ilyennel, illetve rootolás után, mikor Kingorootta csináltam, az valahogy nem tetszett neki. Egyébként 4-5 naponta szoktam újraindítani.

Maine coon

(#40) tivcike válasza Fecogame (#38) üzenetére


tivcike
tag

Nekem nem fagyott még tökéletesem müködik.Nincs rootolva csak fagyasztva van egy két dolog.Nem vayok nagy rom guru de, zeket a dolgokat símán ki lehetne szedni a rom-ból. Kicsit utána olvastam lehet nekiülök.

[ Szerkesztve ]

(#41) zerok4


zerok4
újonc

Nekem a root ment a kingroot appal, köszönöm szépen :) kiszedni az alap appokat meg a root app delete-el tudtam :)

(#42) tivcike válasza zerok4 (#41) üzenetére


tivcike
tag

Én is kitakarítottam a gyári szemetet. Kicsit elkábult a teló de egy ujraindítás megoldotta.Aztán unroot és minden szép és jó.

(#43) tivcike


tivcike
tag

A Kingroot nem az igazi. úgy vettem észre hogy fagy tőle a teló. Nincs valmi más Root lehetőség?

(#44) atosan válasza tivcike (#43) üzenetére


atosan
addikt

Esetleg Vroot, de azt nem próbáltam, a Kingroottól nekem nem fagyott, viszont a Kingo root-tól igen, azzal próbáltam először. Esetleg ha már minden számodra felesleges appot leszedtél, vagy jegeltél, és másra nem kell a root, csinálj egy unrootot Super Su-val. Meg a másik amit azonnal megcsináltam, hogy a már említett SuperSu-t leszedtem a playről, frissítettem a su binárist és töröltem a kínai superusert.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#45) stratova


stratova
veterán

Üdv!

Először is köszönet atosannak a tesztért.
Atyámnak keresek legalább 1 GB-os Androidos telefont s ezen a modellen erősen megakadt a szemem. Az alacsony felbontás + nagy kijelző annyira talán nem is gond mivel édesapám nem mai gyerek :]
Viszont a kamera minősége kissé eltántorított. Javult nálatok a frissítések óta ezekhez [1], [2] képest bármit is? Mert számomra ez túlzott szoftveres elmosásnak tűnik. Rootolást nem terveznék, kb feltenném a számára esetlegesen szükséges alkalmazásokat és letiltanám a felesleget.

[ Szerkesztve ]

(#46) atosan válasza stratova (#45) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Sajnos képekkel kapcsolatban nem tudok nagyon hozzászólni, nem sokat fotóztam. Most megyek melóba, délután próbálok lőni pár fotót, aztán felteszem. Lehet addig valaki tesz fel képeket.
Ha a kijelző mérete és felbontása nem annyira lébyeges, akkor nem lősz mellé, mert a panel a jobbik fajta IPS, jó fényerővel, betekintési szöggel, sokat javít a felbontás hiányán (volt olyan kolegám, aki nem hitte el, hogy 480x854). Egy hete csináltam egy factory resetet (patricionáltam egy sd kártyát, nem működött a Link2sd, visszacsináltam, kezdte eldobálni a memóriakártyát, kártya csere, azóta okés), előtte egy unroot, azóta újraindítás nélkül használom. Kíváncsi leszek mikor sokal be, eddig röhögve teszi a dolgát. Azt akartam a regényből kihozni, hogy root nélkül is egy használható, nem akadozó jószág :)

Maine coon

(#47) stratova válasza atosan (#46) üzenetére


stratova
veterán

Köszönöm az infókat. Várom a képeket. Berendeltem ugyan, de alapvető elvárás talán lehet egy A4-es 6-10-es betümérettel írt dokumentum olvasható fényképezése. Ha ez nem megy, lehet hogy visszamondom, bár kicsivel 40 alatt nincs nagy választék értelmes kamerával (vagy a garancia vagy a hardver lesz lényegesen gyengébb).

[ Szerkesztve ]

(#48) atosan válasza stratova (#47) üzenetére


atosan
addikt

Ilyenre vannak pdf beolvasó appok a playen, amik javítanak a minőségen, ilyeneket csináltam én is, szkennelő helyett használtam, még a nyár végén. Szakik szerint a képminőség sokkal jobb, ha 5 megapixelre van állítva a felbontás, mert a lencse méretet a csúcs kategórián kívül nem változtatják, csak szoftveresen piszkálják a 8-13 megapixeleket, 5-öt még egészségesen átengednek, vagy mi. Nem vagyok szaki, de lehet benne valami.
Megcsúsztam melóban, már sötétedett, mire hazaértem, úgy meg mindegyik mobil szar képeket csinál. Elhalasztom holnapra, úgy is szabadom lesz.

Maine coon

(#49) stratova válasza atosan (#48) üzenetére


stratova
veterán

Köszi, majd lesem a topikot. Ha 5 megapixelen vállalható az nem képeket lő, az bizalomgerjesztő. Nem vagyok megapixel-fetisiszta. A nokia N73-as mobilom csak 3.2 megapixeles volt, de alkalmas a feladatra.

(#50) atosan válasza stratova (#49) üzenetére


atosan
addikt

Íme pár kép, ide rakom, mert telefonról nem ment a felhőzés.
Kültéri távolabbi, kb 5 méter

Kültéri közeli

Beltéri közeli

Persze elfelejtettem 5 megára állítani, azt majd holnap.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.