Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Mostanában nagyon ritka a demo.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Én nem is nagyon találkozom velük!

(#3) Thome


Thome
addikt

Hogy ne kelljen illegálisan "kipróbálnod" a játékot. Elég nagy hiba, hogy mostanában már ritkán adnak demót.

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

csak kedveskednek a gyengébb internettel rendelkező juzereknek, hogy kisebb fájlt kelljen letölteniük, ha ki akarják próbálni a játékot.:D

(#5) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

emlekszem 10 eve allandoan tele volt pakolva a gep demokkal ujsagmellekletrol, most ha vmit ki akarok probalni neha megtehetem megjelenes utan par honappal kiadott demo formajaban, vagy mehetek toltogetni, amit ha surun csinalok, akkor szolgaltato a p2p kapcsolatok sebesseget korlatozza 10megabitre egy idore. most nem tudom mit adnak az ujsagok melle lemezen, mar nen veszem oket.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6) albert8


albert8
addikt

Steamen még szokott lenni pár :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7) Воланд


Воланд
titán

Ha a Dragon Age II-ből nem lett volna demo, akkor a fejem vertem volna a falba vásárlás után, például.

Ezeknek a szivárgásoknak meg a hír értéke a fontos, hogy a játékos társadalom, a potenciális vevőkör beszéljen róla.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Domxc


Domxc
senior tag

Azért, hogy a hivatalosan még ki nem adott dolgot, előkészítse, megismertesse, legálisan. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#9) albert8 válasza Domxc (#8) üzenetére


albert8
addikt

Ez vicces :DDD
MW2-modern warfare 2 ha valaki nem tudná demója a megjelenés után 1 hónappal jött :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) atidzsiforc válasza Domxc (#8) üzenetére


atidzsiforc
őstag

kar, h mostanaban ez a rakjukkipajretbeejre meno.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11) Domxc válasza atidzsiforc (#10) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát, igen, de részben, azért mert itthon, magasak az árak a videójátékok körében. Ha csak a Steam-re gondolunk, ami Brit és feláron van minden.

(#9) albert8 Te MW2 mániás vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#12) Chaser válasza Domxc (#8) üzenetére


Chaser
titán

Attól hogy a demo jó, még a game lehet sz@r. Sok játéknál annyi a demo mint egy filmelőzetes, legjobb részeket összevágják, az egész meg semmit nem ér.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13) Воланд válasza Chaser (#12) üzenetére


Воланд
titán

Duke Nukem Forever? Ott a demo is szar volt. :DDD ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) atidzsiforc válasza Domxc (#11) üzenetére


atidzsiforc
őstag

a kiszivarogtatasra gondoltam, nem a warezolasra

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#15) Z86 válasza Воланд (#13) üzenetére


Z86
őstag

Nekem tetszik a Duke Nukem Forever :B

(#16) Воланд válasza Z86 (#15) üzenetére


Воланд
titán

Nem baj, nem egyezhet mindenkinek az ízlése (no offense, remélem érted). Leszedtem a demot, az valahogy nem fogott meg, megjelenés után kerestem ingame videókat, azok sem nyerték el a tetszésemet, plusz ugye az értékelések. Majd ha budget kategória lesz, akkor lehet, hogy megveszem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Z86 válasza Воланд (#16) üzenetére


Z86
őstag

Persze, mindenkinek más az ízlése.
Nekem a Duke féle "fíling" ami bejött, meg a hülye beszólások. Ezek miatt szerintem érdemes kipróbálni.
Pl. mikor a tábornok közli vele, hogy neki kell megmentenie az USA-t, mire elénekli a Team America Fuck yeah refrénjét :DDD

(#18) tDr1v3r válasza albert8 (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A BO-é meg vagy 3 hónappal... de tiszta jó volt, pont azt a missiont rakták be ami a legjobb a játékban. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.