Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

" A töltő nekem nagyon teszik, a kialakításnak köszönhetően nem foglal el másik konnektor helyet. Nem lennék meglepve, ha egy másik gyártó töltőjét másolták volna le."
Szerencsére több gyártó alkalmazza már ezt a módszert. (kisméretű villásdugó+usb). Így ugyanaz a kábel alkalmazható adatkábelnek is.

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

A készülék erősen Samsung beütéssel rendelkezik, ami tulajdonképen nem rossz.

:DD Az igen, erős Samsung beütés? 1:1-ben lemásolták.

aztán: de a fóliával majdnem "Gorilla Glass" is lehetne.

Figyuzz, nekem is volt ilyenem, szóval kérlek, ilyen éktelen baromságokat ne írj már. :U

[ Szerkesztve ]

(#3) Joker88


Joker88
őstag

mielőtt telefont váltottam volna én is nézegettem az ilyen kínai cuccokat,de valahogy ódzkodtam tőle..
olyan miatt,hogy senkisem hallott felőlük,nem tudják mi a hiba,milyen élettartammal rendelkeznek (most nem az akksira gondolok,hanem a készülékre ) , meg esetleg ha garanciáztatásra kerülne sor,hogyan,kihez forduljak,stb. . .

de sok szerencsét a telefonhoz :) használd jól,egészséggel,maradjon hű társad :)

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4) khron78


khron78
őstag

Az akku 2800mAh???? Az fake adat lehet nem?

(#5) kissthomas válasza BiP (#1) üzenetére


kissthomas
csendes tag

Szerintem arra gondol, hogy már az iPhone 3G-nek is hajszál pontosan ez a fehér, földeletlen euro dugó formája volt... Csak talán kicsit megbízhatóbb elektronikával (legalábbis azok elmondása alapján akik szétszereltek már ilyet).

ThomaS

(#6) csongi válasza blueMerle (#2) üzenetére


csongi
veterán

aztán: de a fóliával majdnem "Gorilla Glass" is lehetne.

Cinikus megjegyzés volt csupán.

(#7) csongi válasza Joker88 (#3) üzenetére


csongi
veterán

Az írásban szerepel, hogy Magyarországi vásárlás, ebből adódóan Magyar garanciával.

(#8) berzebub


berzebub
aktív tag

Abból kiindulva, hogy csak az egyik kártyán mehet a 3G gondolom nem Dual Active,vagy tévedek?

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Myaudio néven is fut a dolog :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) csongi válasza berzebub (#8) üzenetére


csongi
veterán

Minden felmerülő kérdésre itt kaptok választ!

A fórum régóta él, az írás csak most lett kész. :R

(#11) amanoba


amanoba
őstag

Pár hónappal ezelőtt, amikor először láttam a telefont, kerestem tesztet vagy bemutatót de akkor nem volt semmi..
Köszi, hiánypótló.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) Graphics válasza amanoba (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig volt, MyAudio Series 5, ugyanez :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) BiP válasza kissthomas (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Tudom, hogy arra gondolt, csak abbéli örömömet fejeztem ki, hogy több gyártó is alkalmazza már ezt a megoldást. És talán már felesleges kiemelni azt is, hogy az apple kezdte el, mert sok gyártónál megtalálható ez a dolog, szóval az, hogy itt is le van koppintva, már kb. nem számít.

(#14) csongi válasza Graphics (#12) üzenetére


csongi
veterán

Igen :), ez annyival más, hogy a CPU-GPU páros erősebb.

(#15) Graphics válasza csongi (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz, azt hiszem a MyAudio Series 5 Plus már ugyanez :)

Kis elírás: "A készülékben egy kétmagos 1 GHz-es MTK 9577 processzor" -> 6577

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) csongi válasza Graphics (#15) üzenetére


csongi
veterán

javítva :D
Jövőbe látó voltam talán :D

(#17) MattM


MattM
tag

Elég gyenge kijelző

(#18) Graphics válasza MattM (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi baj a kijelzővel? :D

Tegnap volt a kezemben egy MyAudio, előtte 2 hónappal szintén, teljesen korrekt, amúgy 50 ropiért mit vársz?

53ezerért vesztegetik a Galaxy Musicot 320*240-es kijelzővel.. Az tényleg gyenge :K

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) MattM válasza Graphics (#18) üzenetére


MattM
tag

Igaz :D

(#20) amanoba válasza Graphics (#12) üzenetére


amanoba
őstag

sajna benéztem, atab5-el kerestem mindenütt. :B

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#21) Dominó85 válasza khron78 (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

Miért lenne fake, a Jiayu G3-ban is 2750mAh aksi van. :K
Ez a teló szerintem nagyon nem ér meg ennyit. 5" és 800*480 MT6575 egy mag, sima TFT panel... A bazi nagy méretű aksit leszámítva nem sokkal erősebb egy 800-ra húzott ZTE Blade-nél, kb a ZTE Blade III-mal van egy szinten. Természetesen a Duál-SIM nem elhanyagolható tényező. Ami előbbi telókban nem adatott meg. :R

* Péter - 06302461862 *

(#22) Graphics válasza Dominó85 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben 6577-es van, irja is. Kétmagos.

Most nem a cikk végét kell elsőként olvasni :P, ott az egymagos variáns leírása szerepel, ugyanis azzal is kihozták :)

De itt már 43 ezerbe is megkapható, gondolom ez az ős.verzió

Az MTK6575 meg simán megeszi a ZTE Blade ARMv6-os prociját.. főképp, hogy 800-ig nem is jut el. Mert kifagy.
Az MTK6575-ös pedig ARMv7-es sokkal gyorsabb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Graphics válasza Dominó85 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kifutottam a szerkesztésből.

Szóval két külön világ ,ezek az MTK procik leverik a Blade-t, az új Blade prociját lehetne az egymagos mellé tenni esetleg :), a kétmagos MTK6577-es pedig / ami ebben is van / nos bőségesen leveri.

Csak hogy számokkal is lássuk.

A MyAudio Series 5 , egymagos modellje, és a ZTE Blade III-as, a sima Blade adatai említésre nem méltóak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Dominó85 válasza Graphics (#22) üzenetére


Dominó85
veterán

Idézném a szerzőt:

A végére hagytam az MTK 6575-ös pár soros bemutatását.
A készülék csupán pár dologban tér el.
CPU: 1 mag, 1 GHz

Ez hol két magos? :F
Az MTK6575 az 1 darab 1-1,2Ghz-es Cortex A9 mag
Az MTK6577 az ami Dual core. :K

* Péter - 06302461862 *

(#25) Graphics válasza Dominó85 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"A végére hagytam az MTK 6575-ös pár soros bemutatását".
"A készülék csupán pár dologban tér el." - > valamihez képest el kell térnie :) azaz ahhoz képest amit eddig taglalt :)

Ez arra vonatkozik, hogy van ilyen is, de harmadik oldalon ott a hardveres leírás :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Dominó85 válasza Graphics (#25) üzenetére


Dominó85
veterán

Akkor már inkább egy Jiayu G3 vagy egy Newman N2. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#27) blueMerle válasza Dominó85 (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

Jiayu G3-at már sehol sem kapsz. Akkor se ha oda van írva. :))

(#28) blade zte


blade zte
őstag

Háát, én soha nem preferáltam az 512 mb ramot. Egyszerüen kisebb palettában, de ugyanannyiba kerülnek az 1gb ramosak is. Vagy ennyi a négymagos zte u950. Kínai telefonok nézegetésénél ajánlatos nem a másolatokat nézni, mert azok tényleg elég gagyi tákolmányok. Mindig egy generációval hátrébb állnak minden téren.

Jó példa erre egy saját fejböl kitalált telefondizájnú teló: jiayu g3. Ára még talán kisebb is, mégis 720p, 1gb ram, fémház(!),8mp kamera.

blumerle:[link]

És emellé kb itt van egy tucatnyi ugyanolyan tudású, ha nem lenne az:
[link]

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#29) Graphics válasza Dominó85 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

CSak azoknak egy maréknyi garijuk sincs , és árban sem kapod meg ennyiért őket :)

És még VamosBá megfogja , mert igen, akkor jön a cumifaktor , sajna nem sajna.
Ezt meg megveszed a boltba, és tudja és tudja, az egymagos számomra botrányosan gyors volt.

Jiayu G3-ast bevállalhatná a WayteQ :), és saját néven hozná, azt hiszem lenne rá kereslet :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) bagkri01 válasza Dominó85 (#24) üzenetére


bagkri01
őstag

Kicsit is értenék hozzá akkor nem írnál ekkora builshitet. Csak ennyit írok cortex a5 vs cortex a9, az 1ghz persze igaz ne a cortex a8, a9-es procik bőven odaverik a cortex a 5-ösöket. Hidd el tudom mit beszélek a most használt acer liquid gallant bőven odaveri az előző telefonom ami egy nexus s volt, és azt nehogy bebeszéld magadnak, hogy a blade 3 erősebb, mint egy nexus s.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#31) csongi válasza blade zte (#28) üzenetére


csongi
veterán

Csatlakozom Dulieehoz. A cikket azért írtam meg mert Magyarországi forgalomban kapható. Így több érdeklődés lesz rá, mint azokra amelyeket nem lehet kapni. A készüléknek van topikja egy hónapja már. Ha többi készülék is bekerülne tuti lenne róluk is bemutató írás valakitől, és az nekik ingyen reklám. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Graphics válasza csongi (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem értelmetlen is hasonlítani kínából rendelt cuccokkal / mikor komplett ugyanezt adják ott is.. Egy gyártósor, más logó, más szitázás...

Elég csak megnézni ezt. Kihozta az M-Tech, aki gyárt/at/ tabletet, de van "szuper" minőségi tápjuk is.. Gépházakat is gyártat.. Kína, megesznek minket.

De lássuk csak még, MyAudio pl. Ugyanez a cucc. fogadni mernék még a csavarok is ugyanolyan dőlésszögben állnak benne :D

Olyan készülékeket állítsunk ezzel szembe, amelyek Magyarországon kapható garanciával rendelkeznek, és dual-SIM-esek :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) bagkri01 válasza Graphics (#32) üzenetére


bagkri01
őstag

Teljesen jogos, egy galaxy s duos-től sokkal jobb és az kb 70-80 körül van ha jól emlékszem, akkor inkább már ezt választanám.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#34) blueMerle válasza blade zte (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem, nincs nekik, nyugodtan rendelj, semmit se fogsz kapni. Nekem elhiheted én most kaptam nagy nehezen vissza a pénzem 4 hét után, elegem lett a hitegetésből

Aliexpressen lehet még találni párat, aranyárban.

[ Szerkesztve ]

(#35) csongi válasza Graphics (#32) üzenetére


csongi
veterán

Ez így van. Megesznek minket :)
És valóban egy gyártó soron megy le. A nagy trükk a minőség ellenőrzésben van.
Pl: Akkumlátorok. Ugyan az az akksi csak más címkével, az egyik jobb a másik rosszabb. nem érti az ember, pedig ugyan arról a szalagról esik le. A titok csupán annyi melyiken milyen szigorú az ellenőrzés. Az egyik azt mondja minden 500.at lekéri ellenőrzésre, ha nem jó, az egész csomagolt mennyiséget, vagy akár az egész konténert vissza dobják. A másik gyártató ugyan ezt teszi csak mondjuk minden 5000.-et veszi le ellenőrzésre.

(#36) nggabi


nggabi
nagyúr

úhh már megint a klónok.

egyrészt: ki az aki vesz egy ilyet 50ért mikor fél éves gyári garis igazi note-tot kap 80ért? ahol házhoz jön még 1,5 évig a szerelő ha bármi baja van.

másrészt: ha valami szoftverhiba van erre sose jön frissítés, vagyis csodálkoznék.

harmadrészt: 800x480 5"-on :F

láttam én is ilyen mtk csodákat, valóban nem annyira rosszak (sőt, még videóm is van a youtubon)... de megvenni :F

"szenyor dzsíííí"

(#37) icemad válasza nggabi (#36) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk ez a csoda teszkóban 39900 forint. Annyiért tényleg nem rossz. Ráadásul 1 év gari is van rá. Egy baja van csak, hogy ordenáré benga állat, 5 inches kijelző plussz a keret, basszus ezzel már simán lehet pingpongozni. Én maradok az Alcatel 318D-nél, az sokkal kultúráltabb telefon ennél.

(#38) nggabi válasza icemad (#37) üzenetére


nggabi
nagyúr

én az előbb felsorolt indokok miatt nem tudnám neked megmondani h mi az az összeg amiért már megvenném.

és a myaudio-nál valami hanghívás problémák is felmerültek, vagy térerő. már nem emlékszem... szal mind1, csak jó szándékból mondom:

aki nótot akar vegyen azt :U

szerk.: és aki nem tudná, a galaxy note is kínában készül :DDD (volt pár db kóreai meg vietnámi is de a legtöbb kínai)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#39) Graphics válasza nggabi (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet egymás mellett van a két gyártósor ;]
Vagy a Designstúdó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) nggabi válasza Graphics (#39) üzenetére


nggabi
nagyúr

mindent lemásolnak a kici sárgák, még saját magukat is :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#41) blueMerle válasza nggabi (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát igen, de a legnagyobb EPIC: a ZTE Blade klónok (gyengébb kijelzővel, TV-vevővel..) :U

(#42) csongi válasza nggabi (#36) üzenetére


csongi
veterán

Ez igaz. De Note-ban hol van helye 2 működő simnek?

(#43) nggabi válasza csongi (#42) üzenetére


nggabi
nagyúr

inkább 1 sim de az működjön rendesen :U

"szenyor dzsíííí"

(#44) bagkri01 válasza nggabi (#43) üzenetére


bagkri01
őstag

Valakinek szüksége van a két sim kártyát kezelő mobilra, köztük nekem is. Ezért cseréltem le a nexus s (igaz nem ilyenre, hanem egy acer liquid gallant duora) és nem csalódtam,sőt. egy idő után megunja az ember, hogy egyik zsebében magán telefon, a másikban céges, baromi idegesítő tud lenni.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#45) tomee007007


tomee007007
őstag

Köszi a tesztet, én is szemezek már egy ideje ezzel a készülékkel (ill. a Myaudio 5-ösével), de ezzel az írással meggyőztél:)

(#46) BiP válasza bagkri01 (#44) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is jó lenne. De megnézem ezt az Acer-t. Tudnám, hogy eddig hogy-hogy nem találtam rá. Egy ideje keresgélek használható dual-simes telefont. Ez nem tűnik rossznak.
szerk: Már tudom. Alapból 2magosakat kerestem, ez meg 1magos 1ghz.

[ Szerkesztve ]

(#47) bagkri01 válasza BiP (#46) üzenetére


bagkri01
őstag

Akkor az alcatel ot997 D a te telefonod, vag ha nagyobb kell akkor a myaudio 5+ telefonja.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#48) BiP válasza bagkri01 (#47) üzenetére


BiP
nagyúr

Van abból dual-sim?
Amúgy max. 4 colig kerenék, nem kell túl nagy, 4.3 a kompromisszumos maximum. (viszont akkor legyen 800x480-nál nagyobb felbontása).
A huawei ascend g500-ba szaladtam most bele, az gyakorlatilag az említett acer liquid 2magos változata.(így első blikkre paraméterek alapján).
Ha már lehetne kapni, jó lenne.

(#49) bagkri01 válasza BiP (#48) üzenetére


bagkri01
őstag

*A 997d az dual simes, kétmagos, 4,3"-os mezei TFT LCD kijelzővel, de a felbontása csak 480*800.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#50) Claypigeon


Claypigeon
csendes tag

Én vettem egyet. Defy-ről váltottam és mit ne mondjak megérte. Nekem a kijelző megfelel, filmre és játékra használom és egy kis netre. Antutu pontszámom 6859pont.
Simán zökkenőmentesen megy. Ma 5 órát nyomtam a játékot rajta, wifi bekapcsolt állapottal 1 óra netezés és kb 10-15 hívás. 35%-on van az aksi.
Szerintem jó vétel. Én tabletet szerettem volna, de így telefonom is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.