Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dhampir


Dhampir
félisten

Bizony, rengeteg hely marad és lehetőség adódik a gép könnyű hordozására, mert asztalit cibálni kicsit körülményesebb. :D

A játékot sem muszáj elvetni, ha a konfiguráció elegendő naftát biztosít. :)

(#2) Kolondrum válasza Dhampir (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem tudom mit tud a HD3000-es, de amit eddig feltettem az ment, ennek erősen köze lehet a 12,5 colos kis felbontású kijelzőhöz. Nem nagyon mozgat, bár a 2570P-n elgondolkoztam, abban HD4000 van, de annyival kerül többe, hogy nem éri meg.
Dedikált VGA-val meg nem számolok, Acer 5830TG öt perc alatt melegedet túl kb. 2 hét után úgy adtam el mintha soha nem lett volna nekem olyan.

A mobilitása nagyon jó, amire kell arra nagyon jó, 2 akkuval 8 órát elmegy nettel. Ugye ő lett a kedvenc, kapott tokot, meg van a helye, óvom védem. :)) Ami és aki nem érdekel azzal nagyon csúnyán tudok bánni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) Dhampir válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Dhampir
félisten

Intel HD 4000-el alacsony felbontáson (1366x768) szépen futott a Stalker CoP és a CS is egy HP ProBook 6570b notin. A HD 3000 nem sokkal gyengébb.

A mobilitásnak sok előnye lehet.

(#4) Fecogame


Fecogame
veterán

Helyes, jól döntöttél. Vigyázz is rá, és akkor sokáig jó szolgálatot tesz majd :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) Kolondrum válasza Fecogame (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Éjjel a tokjában pihen, por sem érheti. :B

(#6) Dhampir válasza Dhampir (#3) üzenetére


Dhampir
félisten

Jut eszembe, a Lost Alpha egy részét is játszottam a HD 4000-el. :D

(#7) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Okos dontes. Nalam is kb kozepsuli kozepen jott el, hogy nem kell pc (igaz, qrva reg volt az mar :D ), aztan az egyetem miatt lett laptop. De szinten a kisebb laptopokaz szeretem (12-14" kozott, tokeletes meret).

De ha ssd-d nincs, azt majd szerezz azert be. Jol sejtem, HP elitebookot vettel? :-)

En most kezdek racsuszni a tabletekre,eddig nem volt, most van egy low budget, de ez meg meg kenyelmesebb tartalomfogasztasra... :-) ugyhogy nem kizart, hogy hamarosan beszerzek egy jobb tabot, ezzel is kimelem a notebookot ;]

I humbly and respectfully decline™

(#8) Kolondrum válasza Magnum_ (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát hallod én sem ma jártam közép suliba, már van tanárom aki nem is él.

12.5 nekem is elég, csak nem látom messziről ennyi.

Intel 530 120gb + WD10SPCX combóval tolom. Mint a villám.
Tablet nekem is van, hirdetem, de a kutyának nem kell. 2x megnyomkodtam már, aztán elátkoztam és betettem a dobozába. ;] Büdös android!

(#10) JoeYi


JoeYi
őstag

de-de, pontosan azt jelenti hogy öreg vagy :)

Én pl a minap előkapartam a Settlers 1-et :D Amúgy meg a franc se akar 25 gigákat telepíteni, vmint warezolni sincs már kedvem, 5-15k-t perkálni meg pláne. Így ha játszani akarnék tableten lövök vmi free-t

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szvsz felesleges beletenni ezeket a bújtatott fikázásokat, hogy agyrém, hogy valaki csak erre költ X ezret. Valakinek ez jön be, valakinek az.

Én nyáron adtam el az asztalimat, szintén magánéletben történt változás/praktikussági okok miatt és néha hiányzik, de csak 1-2 napig tart ez. Jó a laptop, mindenre elég, meg keveset fogyaszt. Játékra meg vettem egy PS4-et.

Kicsit én is úgy érzem, hogy kinőttem már ebből az egészből. 7-8 éve tényleg az életemet adtam azért, hogy összerakhassak egy jó gamer gépet és élveztem is, ma már inkább a gondolat hajt, de tudom, hogy nem örülnék neki, úgyhogy hagyom is.

[ Szerkesztve ]

(#12) AGE-T


AGE-T
senior tag

Minden tiszteletem, én itt vagyok 30 másik oldalán, de még mindig nagyon jól esik leülni egy-egy kellemesebb AAA cím elé. Sajnos még a multi láz is el-el kap, és akkor körbekergetem a digitális harctéren a húszéveseket. E-mellett még a zene is érdekel, és néha a szobám úgy néz ki mint egy NASA központ. remélem én is kinövöm egyszer ezt az őrületet :)

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Köszönök minden HSZ-t. No igen a rejtett szurkálódás.

Megjött az adapter, ami valakinek semmit sem ért az nekem kincs. Bár nem az enyém lesz, mert én HDMI végűt rendeltem magamnak, de azért kipróbáltam.
Meglepően jól ment minden, alig volt FPS esés.
[link]
[link]

(#14) JoeYi


JoeYi
őstag

én időről időre elfilózok egy külső vidkari házon, amit expresscarddal lehetne bekötni, bár nem követem hogy mi a tapasztalat, megéri-e

(#15) Kolondrum válasza JoeYi (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem tudom mire képes, azért belefutottam már ebay-en. Így is ha komolyabb a game kell neki az adapter mert nem teljesítmény centrikus a profilja.

(#16) Mi5u


Mi5u
tag

Én mire rászántam magam, hogy (újra) eladjam a PC-t arra a trónörökös átvette a helyem. Persze koránál fogva kizárólag csak hétvégén és csak 1 óra naponta.(6 éves és ETS2 rajongó) :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Kolondrum válasza AGE-T (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Voltam jó pár LAN partin anno, emlékszem akkoriban a wifi még csak a levegőben lógott, érkezőben volt. Jó volt jó volt, de az is úgy fejeződött be, hogy soha többet.

Jhonny06! Nekem volt, nem töltött el semmi pozitív érzéssel, természetes volt, hogy minden megy és ennyi. Valami történik az emberrel az biztos, máskülönben nem változna a látásmódja. Van amiben nem változik, de ezzel nem is akarok mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Polllen válasza Magnum_ (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én mostanában szokok vissza notira. Azért egy 5450-n kellemesebb élmény netezni, mint a nexus 7-n.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19) Magnum_ válasza Polllen (#18) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem ultrabookom van, ami méretre és súlyra sem nagy, és ez a nekem való kategória, de néha, amikor nem fórumozom, vagy nem annyira aktívan, annyira csak simogatni az ölemben a cuccot... :D

I humbly and respectfully decline™

(#20) TommyX_


TommyX_
őstag

Olyan processzor, mint ami az asztali gépedbe volt, pont jó lett volna videóvágáshoz.
Én személy szerint az asztali gépet részesítetem előnyben, de volt idő, amikor többet használtam laptopot, mint az asztali gépet.
Ami volt hp laptopom azt eladtam.
Most egy Msi U100-as netbook (filmet nézni, letölteni megfelelő szerintem) és Dell Venue 8 pro tablet biztosítja a hordozhatóságot.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#21) sagit


sagit
addikt

Én már csak azért tartom az asztalit mert hw buzi vagyok, mindig fejlesztek rajta valamit aztán kb csak netezek rajta de az asztal alatt elfér.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22) #73173120


#73173120
törölt tag

Valahogy aktuális az írásod, mert én is mostanában töprengtem azon, hogy kell-e nekem valójában az asztali gép.

Nem vágok videót, nem szerkesztek PS-ben 150 megás képeket, nem vagyok hardcore gamer se. Csak netezgetek, meg casual office dolgok, néha WoT, de már az is inkább idegesít, mint szórakoztat.

Érdekes ez amúgy, mert engem is el-el kap a gépszíj, hogy új, jobb, gyorsabb ... aztán rájövök, hogy egy szinten túl már nem hoz olyan pluszt be az életembe, ami miatt érdemes erre költeni. Tényleg sokszor azon kapom magam, hogy az asztali gépen böngészem a netet, olvasok cikkeket, kutatásokat, szóval a processzor kihasználtság 800Mhz-re visszavett órajelen is épp, hogy 2-3%. A másik, hogy talán a kor miatt, de egyre inkább hajlok az energiatakarékos megoldások felé, és ennek nem pont jelképe az asztali amd gépem, ami játék közben 300W körül vesz fel a konnektorból.

Persze jó a nagy monitor, a teljesítmény, hogy minden azonnal történik ... viszont, a valóban fontos dolgaim 90%-át simán elintézhetem azon a laptopon (Asus K50IN - C2D T6670, 4GB, SSD) is, amin most gépelek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.