Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Most nem azért, de a végén mikor felkel a földről, csak szerintem lett totál más arca Arnónak? Agresszívabb az egész arcberendezkése, mint a korábbi videókban...

Amúgy én ebből a videóból azt a következtetést vonom le, hogy visszatér(het) a brotherhood system és lesznek majd hívható segítőink solo módban is.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) tomas51


tomas51
senior tag

Azt lehet tudni, hogy PC-n 60fps-el fog-e futni?
Ha nem az se gond akkor majd át írom a 30-at 60ra a gameconfigba, a Crew-nál bejött talán itt is. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) ViharVadász válasza tomas51 (#2) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha már a Crew-nál is megengedték a 60 fps-t, remélem ennél is fogják. :D Mondjuk nekem mindegy, örülök ha fut 15 fps-el. :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4) tomas51


tomas51
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#5) tomas51 válasza ViharVadász (#3) üzenetére


tomas51
senior tag

Így legyen. :K

(#6) caprine


caprine
aktív tag

Nagyon jó videó, reméljük a játék is ilyen jó lesz.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#7) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az assasinok számával egy kicsit átestek a ló másik oldalára, nem?

(#8) csontraket válasza caprine (#6) üzenetére


csontraket
tag

nem lesz.. a Grafikát eszméletlenül le fogják butítani az xbox miadt...ezt már hivatalosan is megerősítette egy ott dolgozó emberke... 60 fps-s lesz 30-on fog futni...

(#9) haddent


haddent
addikt

Kimaradt a cikk legvégéről, hogy
"a legfrissebb hírek szerint mind Xbox One-on, mind PlayStation 4-en 900p felbontáson fog futni, másodpercenkénti 30 képkocka sebességgel..."
...köszönhetően nem kevés pénznek és lobbizásnak az egyik konzolgyártó részéről :DDD

mentoloshypo ezt én is furcsállom. Sok játkban és filmben valaki vagy rendőr vagy beépített, vagy tégla vagy bűnűző de civil sosincs sehol :DDD (kornak megfelelő egyenruha..)

[ Szerkesztve ]

(#10) csongi


csongi
veterán

Sok lesz az a 30 fps es a 900p. Lehet elovenni a 17 colos monitorokat. :)
Szanalom!!!.

(#11) Televan74 válasza mentoloshypo (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

De egy kicsit igen.De nem véletlenül.Assasinok száma az online -nak szól.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) BigBlue69


BigBlue69
őstag

És az a zene... :)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13) Logen88


Logen88
aktív tag

Ha valakit érdekel a trailer alatt hallható muzsika: Assassins Creed Unity TV Spot Trailer Song

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.