Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pug


Pug
veterán

És megint a jó öreg TN, no thanks..... kenjék szép a kis buksiukon figyelő hajzatra... :N

Pedig a többi részemről kb pipa lenne:

- felbontás ok
- formaterv ok
- Freesync ok

ehhh

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#2) deja vu válasza Pug (#1) üzenetére


deja vu
addikt

500 euróért ennyi jár. Ennyiért nincs IPS hasonló paraméterekkel, meg a gémerek egyébként is leszarják, hogy kicsit csúnyább a képe, ezzel nem fognak grafikázni.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#3) McSico válasza Pug (#1) üzenetére


McSico
senior tag

Valamit be kell áldozni. A TN panelnek van még mindig a legjobb válaszideje.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#5) tecsu


tecsu
addikt

A Zowie mindig BenQ volt, vagy nemrég felvásárolta? Úgy rémlett, kis skandináv cég volt.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#6) Shifty01 válasza tecsu (#5) üzenetére


Shifty01
tag

Nagyobb hal a kisebbet.

(#7) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jók ezek az árnyékolók, de nekem otthon a monitor mögött és előtt van ablak, mellette nincs.
És van úgy, hogy egyszerre mindkét ablakon keresztül kapja a fényt (a lemenő nap a szemközti épület ablakairől verődik vissza). Ezt hogy tudom kompenzálni úgy, hogy ne sötétítsem be fullra az egész lakást?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) Lacok


Lacok
őstag

"Az úgynevezett Shield is felkerült a monitor két szélére"

:DD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) atenza


atenza
senior tag

Ez jut róla eszembe nekem is ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10) petymeg2033 válasza macilaci78 (#7) üzenetére


petymeg2033
tag

Nekem sokáig krémszínű szalagfüggöny volt fenn. Az a direkt fényt megfogja, de a fényerő nagyját átengedi.
Esetleg ez vagy egy sima fehér/nagyon világos, de egyszínű (nem csipke) függöny lehet neked a gyógyír.

(#11) macilaci78 válasza petymeg2033 (#10) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csipke nem jó, azt máshol már próbáltam.
Párom ki is rakna, ha szalagfüggőnyt vinnék haza. :D
Az egyik oldalról savmart üveggel rendelkező ajtó van, azt becsukva is zavaró.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) tecsu válasza macilaci78 (#11) üzenetére


tecsu
addikt

Csak sötétítő függönnyel lehetne megoldani.
Legyen is fény, meg ne is! :C Feltehetsz egyéb talányokat is: Öltözz fel meg ne is, hozz is ajándékot, meg ne is! :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) Seirus válasza macilaci78 (#11) üzenetére


Seirus
tag

Asszony kirak, redőny lehúz :DDD
(Természetesen just kiddin')

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

TNfilm... :W

(#15) #06658560 válasza macilaci78 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

"ók ezek az árnyékolók, de nekem otthon a monitor mögött és előtt van ablak, mellette nincs"

Linuxot próbáltad már?

(#16) adise válasza macilaci78 (#7) üzenetére


adise
őstag

redőny? sőtétítő?
másik szoba?
vagy egy ilyen?

(#17) macilaci78 válasza adise (#16) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Redőny van, de nem akarom besötétínei az egész lakást. Sötétítő nincs, nem is lesz.
Két szoba van, egymással szemben az ablakok, kettő közt a kétszárnyú ajtó, K-Ny fekvéssel, cseverből vederbe...
Nyár van, az ilyen most meleg.

Kopi31415: nem, de a Win7 telepítéstől-frissítéstől lassan sírógörcsöt kapok, úgyhogy a linux is lassan kinéz. Steam-es játékok futnak rajta? :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18) #06658560 válasza macilaci78 (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azok nem feltétlen, de akkor nem lesz a monitor előtt is ablak.

(#19) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Biztos, hogy nem lehet hangfalként használni azt a két 'pajzsot'? Mert úgy még látnám értelmét. :B

giran~

(#20) Lacok válasza Urzu_7 (#19) üzenetére


Lacok
őstag

Hangfalnak nem de legyezőnek tökéletes lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) lee56


lee56
őstag

Remek, n+1 -edik vacakpaneles drága gamer monitor. Mikor láttok hírt megfizethető árú noormális panelű 120-144 Hz-es villódzásmentes freesynces akármilyen felbontású 27"-os monitorról, szóljatok jó! De ám legyen, ne mondjátok hogy bilibe lóg a kezem, akkor vegyük ki az egyenletből a megfizethető árút. Még így is szerintem egy ujjamon meg tudnám számolni utóbbi egynéhány évben hány ilyenről hallottam, és még lehet hogy sokat mondtam...

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#22) Antibazsi válasza deja vu (#2) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

FreeSync, IPS, 4K, 500€ (máshol még olcsóbb is)
(értem én, ez 4k, nem qhd, nehezebb kihajtani, stb, stb...)
Személy szerint engem 27"-os TN-nél már eléggé zavar, hogy kicsit elbillentem a fejem és kezd torzulni az ellentétes sarok. Még ha nem is látványosan. Ja igaz, én nem is vagyok gamer. :)

Üdv, Balázs

(#23) Thief87 válasza Antibazsi (#22) üzenetére


Thief87
csendes tag

Igen, ez biztosan egy jó monitor, de az oldalon nincs feltüntetve, ebből gondolom csak 60Hz. Így máris más a célközönség szerintem és akkor a Blur Reduction-ról nem is beszéltünk. Bocsánat most biztosan sokan megszidnak, hogy ezek nem érnek semmit. Ahogy írták mások is engem nem zavar ha kicsit csúnyábbak a színek, de a mozgások annál inkább. Na meg a fejem sem nagyon billegetem játék közben.

(#24) Pug válasza Thief87 (#23) üzenetére


Pug
veterán

Mások az igényeink, ennyi. :)

Én speciel TN panelos kijelzőre soha nem fogok már visszatérni, se munka, se játék, se film esetén. :R

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#25) deja vu válasza Pug (#24) üzenetére


deja vu
addikt

Én az IPS-től sem vagyok elájulva, sőt szarnak tartom az olcsókat.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#26) Pug válasza deja vu (#25) üzenetére


Pug
veterán

Persze, nem mondom, hogy maga az IPS garancia mindenre. :N

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#27) AAAgold


AAAgold
senior tag

Dumbo, te vagy az?

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#28) GoldhandRent válasza lee56 (#21) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ha gamer, az +100ezer. De ha nem gamer, akkor nem is 120-144hz, nincs ilyen-olyan sync, stb....
Sosem lesz jo arban jo tudasu monitor... Amig valaki megveszi a gamer logo miatt +100k-ert, annyi bort huznak le rola, hogy nem igaz.
CRT monitort is gyarthatnanak 4k-ban, annak a legjobb a valaszideje. Tuti lenne ra kereslet, csak irjuk moge, h "gamer". :D

-

(#29) #06658560 válasza GoldhandRent (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

A régi CRT monitorokat én visszasírom munkában. Az otthoni is jól bírja. A másikat lehet anyóséktól vissza hozom majd.

(#30) #20655360


#20655360
törölt tag

Szar dolog szegénynek lenni. :DDD
Piszok jó monitor, kb. mindenben tökéletes. (az ips panel magasról le van....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.