Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armahun


Armahun
addikt

Háp-háp

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2) koshmar


koshmar
őstag

Nálunk olyan volt, hogy megbüntették ezért.
Na de hogy a jogsiját elvették... :F

dízelracer:
Akkor meg a négykézláb mászásért veszik majd el.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Sebaj. Legfeljebb majd annyit piálok, hogy ne tudjak biciklire ülni és meg is van oldva a dolog... :))

(#4) rt06 válasza dízelracer (#3) üzenetére


rt06
veterán

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#5) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Link

Egyébként az alkoholfogyasztás egy szó, a rendőrséket pedig g-vel írják. :)

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Nem lehetseges.

(#7) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kerékpározáshoz nincs szükség jogosítványra, ergo nem is vonhatják be miatta.

(#8) Armahun válasza Brutforsz (#5) üzenetére


Armahun
addikt

Köszi az infót. Javítottam, érdekes, hogy hozzászólásnál ellenőriz az opera, blog bejegyzésnél pedig nem.

Bár dízelracer megoldása elgondolkodtató. :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) Tomate


Tomate
veterán

Tesómat ás két haverját szondáztatták a rendőrök bringával. (Baján) Tesóm még csak 17, szóval ejnye-bejnyével meg egy kis priusszal megúszta. A két 18 éves srác 20-20 lepedőt leperkált. + oda is a priusz...

[ Szerkesztve ]

(#10) Lauda válasza Tomate (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon helyes.

(#11) dízelracer válasza Tomate (#9) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ujj + tenyér + tenyér-él lenyomat + fénykép? Mert ha nem akkor szerintem nem kerültek be a rendőrség nyilvántartásába. Én már benne vagyok... :DDD

(#12) Tomate válasza dízelracer (#11) üzenetére


Tomate
veterán

De valahol fel van jegyezve, hogy xy + xyz ittasan kerékpározott nem? Ha gyors hajtasz sincs új lenyomat mégis hátrányból indulsz ha megint csinálsz valami hülyeséget nem?

(#13) Armahun válasza Tomate (#12) üzenetére


Armahun
addikt

Ha lenyomatot vesznek az már rabosítás.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14) Tomate válasza Armahun (#13) üzenetére


Tomate
veterán

Szép is lenne. :)) Lenyomat nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#15) dízelracer válasza Tomate (#12) üzenetére


dízelracer
senior tag

Szerintem ez csak sima szabálysértés lehetett. Senki le se szarja. :N

(#16) danih


danih
addikt

Én átmentem a piroson, és elvették a jogsim.
Gyalog voltam...

(#17) Tomate válasza danih (#16) üzenetére


Tomate
veterán

Szívatsz!?

(#18) tupacamaru válasza danih (#16) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem hiszem el. :N Szerintem nem veheti el bicikliért mert nem vezetői engedély köteles, viszont ha kismotorral mész és nincs kismotor jogsid csak B-s, akkor azt elveheti. Szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19) Tomate válasza tupacamaru (#18) üzenetére


Tomate
veterán

B-s jogsival alapból lesz M-es kismotor jogsid is. (50ccm-ig)

(#20) Lauda válasza danih (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Persze.

(#21) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Egy kicsit szakmai szemmel nézve a dolgot :)

Ittas- vagy bódult állapotban történő gépi meghajtású jármű vezetése során kétfajta eredmény lehetséges: 1.) szabálysértési érték (0,8 ezrelék alatt), 2.) vétség érték (0,8 ezrelék felett).
Nem gépi meghajtású jármű vezetése során csak szabálysértést követ el aki ilyet tesz.

Mivel a kerékpár nem gépi meghajtású jármű, illetve nem tartozik azon járművek közzé, amely vezetői engedély köteles lenne, így nem tudnak mit levenni, még ha van xy kategóriás vezetői engedélye a személynek.

Tomate: tesódék kaptak is valami papírt (helyszíni bírságot igazoló 2 db. lapot), 1 csekket, illetve egy zöld tájékoztatót ????????????
Mert ha nem, akkor jól jártak a rendőrök akkor és ott :)
Még ha kaptam egy helyszíni bírságot is, akkor sem jegyezték fel őket sehova !!! Mivel a csekk befizetésekor elévül a korábban elkövetett szabálysértés. :K

Ha gyors hajtasz sincs új lenyomat mégis hátrányból indulsz ha megint csinálsz valami hülyeséget nem? ---> Ez nem így van. Főleg nem 2010. 01. 01-től, mivel ezen időtől közigazgatási bírság alá tartozik a gyorshajtás szabálysértés !!!
Ez annyiban jó, hogy nem kell megmondanod ki vezette az autót, mivel TERMÉSZETESEN közeli hozzátartozód vezeti ilyenkor mindig :) , így rá pedig nem vagy köteles terhelő vallomást tenni :)) Ennyire egyszerű....
Viszont mivel közigazgatási eljárás, így sajnos a gépjármű üzembentartója, nem tulajdonosa köteles befizetni a bírság összegét... Amely a befizetéskor szintén elévül :)

#13 Arni jól mondod, az már rabosítás, amely előtt pedig meg kell gyanúsítani az embert valamilyen bűncselekménnyel ----> visszatérve az ittas kerékpározásra, az ugye bár nem lehet bűncselekmény = vétség, csak szabálysértés !

danih kollégának az elmondására nem válaszolok, mivel sejtitek mi lehet a válaszom, de azért okos ötlet :C :C :R

(#22) Tomate válasza DJ WOKKY (#21) üzenetére


Tomate
veterán

Nem zsebre ment a dolog. Szerették volna a srácok, de a rendőrök nemet mondtak. Jött a levél meg társaik.

(#23) DJ WOKKY válasza Tomate (#22) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

levélen feljelentést értesz, vagy a helyszíni bírság levelét ??
pedig a nem járható úton biztos nehezebb maradt volna tárcájuk tesódéknak :)

(#24) mephi666 válasza rt06 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

elsőbbségadás kötelező a négykézláb mászó részegeknek? :F ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) DJ WOKKY válasza mephi666 (#24) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igen, de csak azért mert még az üvegben van egy kis üzemanyag és arra kell leginkább figyelni :))

(#26) DEJVID


DEJVID
őstag

fotosop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.