Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Itt kompletten felmarják éppen a főutat teljes szélességében és újrahúzzák. Komoly vastagságú aszfalttal. Végre nem kell lassítani az S kanyarban.

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ez azért priceless.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) Samus válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Samus
addikt

Itt? Az itt hol van? Felén a nagyon problémás részeket marják fel, de csak egy sávban, és újrahúzzák komoly csekély mennyiségű aszfalttal. Az a 6-8 centit nem nevezném komolynak.

Főként nem úgy, hogy ez egy példa a 6os főútról (konkrétan a Tortyogó előtt pár kilométerrel felújított szakaszra gondolok. A tájékozottak tudják, hogy ez a kis főút nagyon komoly forgalmat bonyolít le, és iszonyat túlterhelt, már jó régóta...Az M6 valamennyire segített, de csak Pécsig...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Kolondrum válasza Samus (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

11-es főút.

(#5) djdaniel


djdaniel
senior tag

az igen, nem tudom nevessek vagy sírjak ezen ;]

(#6) Kolondrum válasza djdaniel (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudod milyen amikor motorral akkora kátyút találsz meg, hogy a teleszkóp üt? Ki a franc téti meg a káromat ha szétesik? Az nem megoldás hogy 30-as tábla van kint!!!

(#7) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Magyarországon is sok helyen így megy :D . Még durvábbat is láttam

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#8) djdaniel válasza Kolondrum (#6) üzenetére


djdaniel
senior tag

szerencsére nem, mivel nem motorozom.
egyébként 6-oson is némelyik szakaszon teljesen hirtelen kell fékezni, ( most ez alatt arra gondolok , hogy nem személygépkocsival vagy) ha nem ismered az utat könnyen becsúszol az árokba, mert rendesen megdob a rohadt kátyú. nem egy helyen látni hogy landolt már valaki az árokba, főleg az útszélén látni a kerék nyomokat.
Jó egy idő után berögzül az ember agyába hogy hol vannak kátyúk, így vagy lelassít vagy kikerüli azt.

Múltkor volt egy öreglány, oszt beszólt nekem ; maga úgy vezet mint ha traktoros lett volna tsz.be :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Armagedown


Armagedown
őstag

Van azért még ennél is durvább, valami a disznóját sétáltatta az utcán :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#10) hoffman_ válasza Kolondrum (#4) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jól rémlik, szentendrei vagy? ott mióta javítják így a 11-est? jönnek a választások, a III. kerület is rommá van túrva mindenhol, de én ennek tudnám be az egészet :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) lapa válasza Samus (#3) üzenetére


lapa
veterán

nem vagyok szakértő, de nem biztos, hogy jó, ha 6-8 centinél vastagabb a burkolat, hiszen csupán bitumenbe áztatott zúzottkő. lehet, hogy akkor még jobban nyomvályúsodna pölö.

(#12) #65675776 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amit gondolom még csak véletlenül sem tartasz be.

(#13) Jhonny06 válasza #65675776 (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

A 30 még mindig kurva sok, ha találkozol egy kátyúval motoron.. tényleg nem az a megoldás, hogy kiraknak egy táblát, meg kéne csináltatni.

[ Szerkesztve ]

(#14) Kolondrum válasza #65675776 (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Itt: [link] - Mindkét irányból 30 a megengedett sebesség pár hónapja. Szerinted ment itt már fel valaki 30-al? Csak egy példa. És igen szoktak mérni.

Ma kipróbáltam az új utat, nagyon fasza lett.

(#15) alkatraz3000 válasza Kolondrum (#14) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

ez már tahi, rég nem szentendre :D itt nem vészes az út. vissza szendre felé tahi végénél, na ott rázós a dolog.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.