Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richie86


Richie86
senior tag

Nem értem miért is venné bárki, amikor 50-ért ott a Xiaomi Redmi 3. Esetleg olyan akinek elengedhetetlen a B20.

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Miért nem csinál már valaki egy normális középkategóriás telefont B20-al meg nagy akksival? Az se lenne baj, ha drágább lenne a tudásánál...

B.Cs.

(#3) Wesder


Wesder
félisten

A MT6735P-nek nem sok a 720p. Itt OS gondok lesznek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Pttypang


Pttypang
veterán

A GLONASS hianya fajdalmas lehet, ha valaki navigaciohoz venne a hosszu uzemido miatt.

Everybody lies.

(#5) Graphics válasza Wesder (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem sok :) Simán bírja.

Igen, mármint OS gond lesz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) n2066


n2066
tag

Minek ennyi középkategóriás telefon, ez inkább alsó.... Túl sok a kompromisszum.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#7) chakram6706


chakram6706
csendes tag

A mate 7-em simán bír 7-7,5 órás képernyő időt. Nos akkor mire jó ez a telefon?

Bivaly akku a király! WP19

(#8) ORCA58


ORCA58
addikt

Sajna megint egy teszt, ami több lényeges dologgal nem foglalkozik.
Lehet én vagyok a figyelmetlen, de megint nem tudtam meg, hogy milyen érzékelők vannak, vagy nincsenek a készülékben, ill. az SD-re lehet-e telepíteni vagy sem. Ez utóbbi nem elhanyagolandó kérdés, a 16 GB memória mellett sem, főleg, ha nem is használható mind alkalmazások telepítésére. Ezt persze nem tudom, csak mi van ha ....
Szép látvány az ugráló robot a nyalókák között, de azt az 5 másodpercet inkább a Sensor Box megmutatására szánhatták volna.

(#9) Juhaszatti válasza chakram6706 (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Mate 7-et nem kapod meg 42 ezerért. Ennek a lényege a nagy üzemidő olcsón.

(#10) Shyciii


Shyciii
veterán

Semmi értelme az ilyen hulladék telefonoknak. Használtan egy Xiaomi Mi4 + rá egy CM rendszer, és máris megvan a 7 órás kijelzőidő. És azon nem hulladék SOC van, hanem 801-es Snapi, és a kamerája is sokkal jobb.

(#11) ebegab92


ebegab92
senior tag

Nem rossz cucc, főleg ha még kicsit lejjebb csúszik az ára, remek ajánlat lesz :K Bár SoC-ból tehettek volna bele egy fokkal combosabbat.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#12) Csapoati válasza chakram6706 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az mintha kicsit drágább lenne, nem? Böngészgetni, zenét hallgatni, messengerezni stb. ez is elég, de mondjuk akinek a B20 nem számít, annak én sem ajánlanám a Redmi 3 ellenében.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Graphics válasza chakram6706 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mate 7 mióta 42 ezer? :U

Kicsit félresiklottál.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) darvinya


darvinya
titán

Hát ez az fw-t jól elcseszték.

Crytec210

Miért is gond annak hiánya?
Nem látja az Orosz/Ukrán műholdat, 10 lesz a 20-ból.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15) helixP


helixP
nagyúr

Szerintem egy kicsit szigorúak voltatok a kamerával. Azért annyira nagyon nem vészes.

(#16) Bone123 válasza ORCA58 (#8) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Odaírtam volna, ha lehet a microSD-re telepíteni. Nem kínálja fel a rendszer, de akkor ezennel ezt jelzem a tesztben. Nem tudom, milyen szenzorra gondolsz, amit kihagytam volna.

(#17) cinemazealot válasza Bone123 (#16) üzenetére


cinemazealot
addikt

Én az összes létező szenzorról szeretek tudni egy górcső alá kerülő készülékben (elsősorban fejlesztői szempontok miatt). Bognak már javasoltam tavaly tavasszal, hogy a tesztekben listázzátok ki a Developer Tools nevű alkalmazás vonatkozó készüléken megjelenített System Features menüpontját, de sajnos nem válaszolt, használható felsorolást pedig máig sem látok egy tesztben sem. A tesztek specifikáció oldalán lévő táblázat "egyebek" sora pedig eléggé nagyvonalú és gyakran pontatlan is.

:R

Ezt pl. szintén tavaly tavasszal egy fórumtárs másolta be nekem, ekkor szerettem bele a Meizu m1 note-ba.

[ Szerkesztve ]

(#18) makro válasza cinemazealot (#17) üzenetére


makro
aktív tag

Egy kicsit azért visszasírom a Lenovo P780 ( 4000mAh ) telómat, ha az üzemidőről van szó. Ez pedig pont arra emlékeztet. Elég volt 3-4 naponta töltő közelébe vinnem :)

(#19) nobela válasza Shyciii (#10) üzenetére


nobela
senior tag

Hihetetlen, hogy 2016 van és még mindig akad olyan aki egy új készülék árát egy használtéhoz hasonlítja... :W

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#20) Shyciii válasza nobela (#19) üzenetére


Shyciii
veterán

Hihetetlen, hogy 2016 van, és valaki annyira szűk látókörű, hogy a telefonnál ne az új vs használt alapján végezzen összehasonlítást (ami a nagy semmit eredményezi, ellenben torz képet ad), hanem a használhatóság alapján ... :W

(#21) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Lenovo P70 egy kicsit drágában használtan 2x jobb mint ez a sz..r

(#22) Krill77


Krill77
őstag

Van, h az ember jobban szív egy ilyennel, mert nem jön ki megsem a két nap. Ha meg az egy napra valo mannát minden nap beletöltöd egy normal aksisba, talan az jobban kiszámitható.

(#23) Krill77 válasza petyametyo (#21) üzenetére


Krill77
őstag

Annyi mocskos dologra lehet használni egy telot, h nekem kb az uccso dolog volna egy használt vásárlása!

(#24) Graphics válasza Krill77 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy nézőpont a Tied, de el tudjuk fogadni, gondolom Te is azt, hogy a használtpiac létező dolog , tehát nem elítélendő az, hogy én szívesen hagyok magamnak pénzt azzal, hogy esetleg pár hónapos garanciális terméket veszek netán.

Ez is egy lehetőség, mocskos dolog.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) janeszgol válasza Shyciii (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Hm, pofon egyszerű. Mari néni vagy az iskolás Tibike is így gondolja?
-"Apa, tegyél fel nekem egy CM-et."
-"Az meg mi?"
-"Nem tudom, de pofon egyszerű."

Más: szeritem ez a telefon igen jó vétel így olvasatra. A kamera is kijelzőn biztosan elég a minden napokhoz (meg lehet mutogatni a nyaralásos fotókat). FHD TV-n nem tudom hogy mutatna 2-3 méteres távolságban. Ha nem nagyítok bele itt a monitoron, teljesen jó. Ellenben a videófelvétel nem jó.
A procinál csak az órajel zavar. A böngészők a sok szirszarral szeretik a magas órajelet.
2 Gb ram ,16 GB flash... máris túlszárnyalta a versenytársait. Ellenben a dadogás az valóban OS-beli gond lehet. Jó volt a meglátása wesdernek. Igaz ez a lefojtott verzió, de a 6735 kicsit erősebb, mint az S410+Adreno 306.

Jó telefon ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#27) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Inkább a Redmi 3 vagy egy P8 Lite.

A térerő veled van!

(#29) Shyciii válasza janeszgol (#25) üzenetére


Shyciii
veterán

Ok, akkor máshogy mondom. Xiaomi gyári MIUI-val 6,5-7 óra szerényebb használattal. Ez volt tavaly. Ha MIUI javított rajta, akkor már a gyári MIUI-val is elérhető a 7 óra erős használattal. Nos?
Amúgy a 10 éves Pistikéknél pont nem Archos szintű telefonokat látok, hanem Galaxy S5, S6(!) szintűeket, vagy Iphone 5s féléket. Ez az Archos pont arra jó, hogy az ember megutálja az Androidot.

(#32) Shyciii válasza Graphics (#31) üzenetére


Shyciii
veterán

Hagyjad. Semmi durvát vagy lekezelőt nem írtál. Valszeg ő értelmezte félre, hiszen ha egy használt telefonról neki "mocskos" dolgok jutnak eszébe, akkor még perverz is :)

[ Szerkesztve ]

(#33) janeszgol válasza Shyciii (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem mondtál hülyeséget, a legelső karaktered is okés. Csak a legtöbb vásárló laikus. Már ott kiütközik a dolog, hogy Magyarországon használt készülék csak vacak lehet.
Amikor megvettem a refurb Nexus 7 2012-met, szó szerint azt mondták rá, hogy szar. Aztán a környezetemben mindenkié elpusztult, az enyém meg köszöni jól van. (Egy szériahiba van rajta, a lassú töltés. Semmi más.)
A CM-met én is szeretem amúgy.
Ez az Archos a neve siemretlenül csengése miatt inkább laikusokat fog bevonzani. Szerintem persze. Rosszul nem járnak vele, pedig ennyiért van használt LG G3 is majdnem. De SGS4 tuti. Sőt egy Note 3 is 60 ezer környékén van.

Krill77 hm. Tehát te attól félsz, hogy valaki esetleg akár a telón lévő alap romba is beleintegrál valamit? Igen ennek a veszélye fenn áll. Ráadásul ez csak másik rom feltételével javítható. (Hiszen a gyári állapotban is ott fog szerepelni a kártevő.)
Amúgy nem gondoltam volna ere, hogy te erre gondolsz. Nekem ilyen ritkán jut eszembe, de nem is foglalkozom vele. Érdekes meglátás. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) judas13


judas13
addikt

Archos, Porthos, Aramis.....felejtsük a franciákat...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) jUUh


jUUh
addikt

Valahogy nem az a gyerebe' :F

Samsung Galaxy S23+

(#39) Archos2014 válasza chakram6706 (#7) üzenetére


Archos2014
tag

A Mate 7 árából ebből pont hármat tudsz venni. :)

(#40) Archos2014 válasza judas13 (#37) üzenetére


Archos2014
tag

honlap

Lehet fikázni, de szerintem elég kevés cég kínál 2 év cseregaranciát a telefonjaira és emellé magyar gyári honlapja van. Persze, a 3-4 nagy branddé igen, de az más árkategória.

Amúgy majdnem eltaláltad, a cég neve a tulajdonos alapító vezetéknevének a betűinek az összekeveréséből jön.

(#41) Archos2014 válasza janeszgol (#33) üzenetére


Archos2014
tag

A használt telefonnal szerintem 2 baj van.
Az előző használó vsz párszor beleköpött mikrofon részébe, nem direkt. Meg rá is tüsszentett véletlenül. Aztán mellékhelyiség használata után, közben meg is fogta, mert a kapkodásban elfelejtett kezet mosni. Na, ez van most a Te szád előtt. A tisztításhoz elég sok folyékony vegyszert kéne használni, de azt meg nem lehet.

A másik az akku. Az akkuk élettartama limitált. Egy 2 éves telefonra rá van írva, hogy XXXX mAh, de az már rég nem annyi.

(#42) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gyenge eresztés.

(#43) janeszgol válasza Archos2014 (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Az új telefon makulátlan? Kik szerelik össze, kik fogdossák előtted? Pl mnidig kinyitják a dobozt a gari miatt. Sőt többet ki is próbálhatnak a boltban, azt is megfogdossák.
Apple mindig refurbot, használtat ad csereként.
Utazol a BKV-n, megfogdosol mindent, majd a telód. Te nem viszel telefont WC-re? Összeszeded a kutyád után a piszkot, hopp egy hívás utána.
nem kell félni a baktériumoktól. :)

Én az új készülékeket is áttörlöm. Ma jött meg az LG K8, már át is lett törölve. :)

(#44) TCSZ


TCSZ
senior tag

Nekem ez a telefon pont jó lenne. Netezni, néha fényképezni, meg a navgáció miatt. És nem kéne minden nap a töltés miatt aggódnom. Szerintem az ára is majd esni fog hamarosan. Most 50e alatt van......

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#45) forgonati


forgonati
őstag

Jesszus, mi az az alsó káva? Az Archostól még életemben nem láttam szép telefont. Ez is csúnya mint a háború.

Keelah Se'lai!

(#46) petyametyo válasza Krill77 (#23) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Én Márciusban vettem egy Lenovo P70-et használtan 5 hónaposat 40.000 ft-ért Média Márkos garival + 1 év törés,ázás Gold garanciával patika állapotba.Ez boltba akkor majd 80.000 lett volna biztosítással együtt,hát nem bántam meg :K

[ Szerkesztve ]

(#47) Archos2014 válasza forgonati (#45) üzenetére


Archos2014
tag

Pedig van Archos Diamond S

(#48) Archos2014 válasza TCSZ (#44) üzenetére


Archos2014
tag

(#49) Csapoati válasza Archos2014 (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én azt hittem, hogy Sony. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50) Pttypang válasza darvinya (#14) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, gondolom ha valaki navigaciohoz veszi, akkor elofordulhat, hogy ezekkel a muholdakkal lenne meg a rendes helymeghatarozas.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.