Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Archanon


Archanon
őstag

Tehát csak higgadtan. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2) Bocaa válasza Archanon (#1) üzenetére


Bocaa
senior tag

nem egy életbiztosítás az a járat... és én sokszor estefelé megyek vele vác irányába csoda ha elengednek még otthonról vonattal ezekután :U
baluka26: Ha ez az az eset amiről én is a neten olvastam akkor a nyugati-veresegyház-vác vonal.

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3) baluka26


baluka26
veterán

Melyik járat ez?

Az "én vonalam" ezek szerint nagyon kulturált (Tb-Bp)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) moonlight115 válasza Archanon (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Zongoraverseny? Nekem ez a kedvencem.

Remélem, megtalálták a szurkálót. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Archanon válasza baluka26 (#3) üzenetére


Archanon
őstag

Nyugati-Veresegyház-Vác. Nagyon ritkán jár felénk is piros műanyagvonat, az sokkal kisebb/kevesebb ülőhellyel rendelkezik, ám tágasabb, légkondicionált, kényelmesebb, és a kamerák valamennyi biztonságérzetet azért adnak.

#Bocaa: Jó pár évet lehúztam iskola miatt ezen a járaton Vác felé, még több "gyanús alakkal töltve", mégse volt még hasonlóra példa. Legalábbis én nem találkoztam vele.

#moonlight115: +1 Beethovennek, bár ezt teljesben sosem hallgattam még végig. :D

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#6) Bocaa válasza Archanon (#5) üzenetére


Bocaa
senior tag

Hát Csörögtől elég para tud lenni az út :Y Beülnek a vagonomba a kissebségiek és hát remélem hogy nempróbálnak kirabolni :U De Fót felé is tud érdekes lenni.
Még nemtörtént bajom dehát sose éreztem magam biztonságban rajta

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#7) Archanon válasza Bocaa (#6) üzenetére


Archanon
őstag

Csörög: kisebbségi, nem kisebbségi, bunkó népségek jelenléte, vagy sem, azért nem mindegyikük balhés. Persze az ember az előítéletek miatt automatikusan tart a tömegtől.. De ne menjen el ebbe az irányba a topic, ha kérhetem. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8) Bocaa válasza Archanon (#7) üzenetére


Bocaa
senior tag

jójó :D
nagyon remélem ezlesz az első és utolsó balhé ezen a vonalon még 2 évig kéne használom legalább :U

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#9) baluka26 válasza Archanon (#5) üzenetére


baluka26
veterán

Felém csak az jár.
De biztonság és komfort a toppon.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) Lenry


Lenry
félisten

épp az idekattintás előtt olvastam el a hírt

aki beismerte tettét, de annak okára nem tudott magyarázatot adni.

"mer' kvaerős vagyok és megtehetem" - ez volt az oka. tesztoszteron túltengéses seggfej. pont jó lenne kubikosnak.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Archanon válasza Lenry (#10) üzenetére


Archanon
őstag

Elmebeteg. Valami biztos nem kóser ott neki, normális ember ilyet nem csinál... Csak nehogy aztán enyhítő körülménynek számítson... De örülök, legalább elfogták.

Azért az is egy vicc, hogy a szántóföldön bújócskázott. Nem védeni akarom, de lett volna majdnem 7-8 perce, hogy elsprinteljen. 2 km-t a szélrózsa bármelyik irányába megtehetett volna ennyi idő alatt. Még béna is...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#12) horush


horush
addikt

"majd bevitték Vácra a sürgősségire"

Mikor elkezdtem olvasni a történetet, gondoltam, hogy ilyen csak veresi (csörögi.. :U ) vonalon történhet meg.. Úgy látszik nem tévedtem. :U

Nem is járok mostanában már vonattal, szinte csak ha Pestre kell bemennem. Vácra a buszt valahogy biztonságosabbnak tartom, amióta egy-két közeli ismerősömet kirabolták a **** nemvagyokrasszista csörögi emberek.

[ Szerkesztve ]

(#13) horush válasza horush (#12) üzenetére


horush
addikt

Bár úgy néz ki, ezzel jól mellélőttem most: "K. Attila 24 éves szekszárdi lakost".

(#14) Lenry válasza horush (#13) üzenetére


Lenry
félisten

K.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mordor :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Lenry válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


Lenry
félisten

az nem ott van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Mr.Csizmás válasza Lenry (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor kismordor

arról a területről van szó, ahol a tóparton a faépítésű kempingházakból tavaszra a betonalap, meg arasznyi csőcsonk maradt :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Huma válasza Archanon (#11) üzenetére


Huma
addikt

Nem csak béna hanem hülye is. Remek kombináció. :D
Sajnos az ilyesmi tuti enyhítő körülménynek számít.

Engem is találtak már be a Keleti-Szolnok vonalon. Szerencsére végül mindegyik atrocitást megúsztam következmények nélkül.
Egy időben rendőrök is járőröztek a vonaton.

A MÁV igazán felszerelhetné kamerákkal az érintett vonalakat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) sztanozs


sztanozs
veterán

Kimerítőbb a cikked, mint az indexes :R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20) kmisi99 válasza Huma (#18) üzenetére


kmisi99
addikt

Úgyis max lelopnák meg levernék szerintem a kamerákat.

(#21) David93Pecs


David93Pecs
tag

Jó kis cikk.
Nem is olyan régen valami hasonlót nyitottam,de annak sajnos zárás lett a vége.. :)

Ha ez így megy tovább(minden drágul),akkor ezek a dolgok is egyre jobban elfognak harapódzni,és felkell rájuk készülni..
Persze az ember teljesen nem tud rá felkészülni,de ha nyitott szemmel jársz és nem üres kézzel mászkálsz,akkor nem lehetetlen elkerülni a támadást.

A kérdésre válaszolva pedig,sehol sem vagyunk biztonságba..sajnos ilyen világba élünk.
Kezd hasonlítani az egész az ősember élethelyzetére,mikor is a vadállatok jelentettek állandó veszélyt és adtak adrenalint,ma pedig... :)

(#22) Huma válasza David93Pecs (#21) üzenetére


Huma
addikt

"Kezd hasonlítani az egész az ősember élethelyzetére,mikor is a vadállatok jelentettek állandó veszélyt és adtak adrenalint,ma pedig..."

Csak van egy jelentős különbség. Régen jogod volt megvédeni magad. Ha szembe kerültél egy vadállattal akkor tudtad hogy bármit büntetlenül megtehetsz a saját védelmed érdekében.
Ma meg választhatsz: hagyod, hogy átvágják a torkodat vagy pedig megvéded magad és kapsz 10 évet a sitten. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) David93Pecs válasza Huma (#22) üzenetére


David93Pecs
tag

Én úgy tudom,hogy a Btk legutóbbi módosítása szerint már meg is lehet ölni a támadókat/betörőket.

[ Szerkesztve ]

(#24) David93Pecs


David93Pecs
tag

Épp most volt a Retek hiradójába ez a kis szösszenet. :)

(#25) GabN73 válasza Lenry (#16) üzenetére


GabN73
addikt

Üdv mordorból!

Sikeresen jelentem, hogy sikerült megszelídíteni 1-2 "vadat", és dolgoznak. Igaz, munkaidőn kívül ugyan úgy balhéznak :DDD :C

(#26) Archanon válasza David93Pecs (#24) üzenetére


Archanon
őstag

Na, meglestem RTLMost-on én is. Ez a mondat azért szíven ütött: "Az utasok végignézték, ahogy ... kiugrik az álló vonat ablakából." :((( :D

Éppen a börtönből tartott "hazafelé"... szép. Gondolta előbb random megszurkál valakit az ellenkező irányban, majd Szekszárdon úgyse keresik...?

#Huma: Nem kicsit volt hülye, órákig a szántóföldeken bujkálni, 100 méterre a tett helyszínétől... úristen. :W

(#22): +1. A kamerákat szintén támogatom, a piros vonat is jár (hétvégéken igen gyakran, csak én járok el ritkán ilyenkor), mégse lopkodják el...

#sztanozs: Ez most negatívum? :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27) Huma válasza David93Pecs (#23) üzenetére


Huma
addikt

Emlékeim szerint nem ennyire egyértelmű a dolog, de most lusta vagyok utánanézni.

Úgy rémlik, hogy fegyvertelen betörőt továbbra sem ölhetsz meg.

(#26) Archanon:
Valami full agyhalott, idióta lehet az illető.

Amúgy szerintem semmi kivetnivaló nem volt a tetteidben. Az ilyen esetekben hagyni kell az illetőt, meneküljön. Nem a te dolgod elkapni hanem a rendőröké.
A fő az, hogy a nőt megvédted volna, ha kell.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28) David93Pecs válasza Huma (#27) üzenetére


David93Pecs
tag

Hátja,csak kb fegyvertelen betörő nem igen szokott lenni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.