Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Nem szeretem az iPhone-okat, de szivesen kipóbálnám :) Na,de most már végig olvasom a cikket :)

(#2) fateless


fateless
veterán

Köszönöm a tesztet.
Nagyon jó készülék, de továbbra sem vennék ilyet.
Bár lenne olyan készülék, ami Apple szolgáltatásokat ad WM szoftverháttérrel Android flexibilitással.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) hettaki


hettaki
tag

Jó ez a telefon nagyon. Csakhát az ára. De akinek megéri, az biztosan ki is használja, majd.

szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

(#4) dani993


dani993
senior tag

A Nexus S-em sokkal jobb képeket csinál sötétben pedig csak 5 mpixeles...

(#5) tomatos


tomatos
aktív tag

200k fölötti telefon magyarországon drága. Előfizetéssel is min 100 ezer + 2 év havi 10 ezres számlákkal. Lesz persze aki megveszi csak nagyon kevés ember, legalábbis nálunk és keletebbre. A nyiltságot én is hiányolom, mert persze, hogy minden kis dologért már pénzt akarnak lehúzni rólad. Maradok a droidnál.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#6) #13260800


#13260800
törölt tag

Remélem leveri az előd árát és hamarosan beszerezhetek egy sima iPhone4-t :D Ez a telefon egyszerűen nagyon jó! Legjobb!

(#7) hettaki válasza tomatos (#5) üzenetére


hettaki
tag

+ 1 Apple betegség, persze csak nálunk.

szvsz

[ Szerkesztve ]

szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

(#8) DanielK


DanielK
addikt

"a kamera exponálógombján kívül semmi nem hiányzik róla"

Ez nem igaz, mert a hangerő fel (+) gombbal lehet exponálni és ellőni a képeket. Már nem kell tapicskolni a kijelzőt. De ez már hónapokkal ezelőtt ismeretes volt, mikor az új szoftvert bejelentették... :U

(#9) AkosL válasza tomatos (#5) üzenetére


AkosL
aktív tag

2 év hűséggel a legkisebb csomagban:
Galaxy s2: 115e
iPhone 4s : 125e

Azért szerintem ez nem akkora különbség, hogy ennyi ember hőbörogjon miatta...
2 évre veszel telefont, és 7-8%-os különbségen akarok fent? Érdekes, a samsunganl nem ment ez a jaj de drága szöveg.

Btw. 2 év múlva valószínűleg 10 e el többet fog érni egy 4s, mint egy s2.

(#10) Maxentius


Maxentius
addikt

Őszintén szólva tényleg csak a nagyobb kijelző hiányzik róla, mert hétköznapi használatra közel tökéletesnek tűnik. Jó lett a teszt. :) És szokás szerint nem magyar pénztárcához készült...

(#12) Duliee: Vagy csak az előre legyártott kínai i5-tokokat érti alatta, pedig nem is azt akarta írni... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) Napfénysüti

Tényleg nagyon jó készülék lett de az árát is megkérik rendesen.

Més que un club!

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Szintén könnyen észrevehető változás történt az iPhone jobb oldalán lévő gomboknál is, a csúszka és a két hangerőszabályzó pár millimétert feljebb mászott, aminek egyedüli következménye az lesz, hogy az iPhone 4-hez vásárolt tokok egy része nem lesz jó az iPhone 5-höz,"

Nem iPhone 4-hez vásárolt tokok egy része nem lesz jó az iPhone 4S-hez?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán

Aki bevállalja keményen 200k fölött, az meg is érdemli magának, csak azért, mert jobb kamera és a Siri az újítás...

All→M8

(#14) AkosL válasza callmeakos (#13) üzenetére


AkosL
aktív tag

Mi 200k?
A legkisebb csomagban is megall 125-nel...

(#15) gergoke

"a kamera exponálógombján kívül semmi nem hiányzik róla; egy microUSB-csatlakozót mondjuk el tudnánk viselni a mostani Dock Connector helyett, de valószínűleg senki nem reménykedett benne, hogy az Apple lecserélne a saját csatlakozóját, melyet kiegészítők ezrei használnak."

Kamera exponáló gombként használható az iOS 5-ben a hangerő fel gomb.
http://www.apple.com/ios/features.html - "Then press the volume-up button to snap your photo in the nick of time."

A Micro USB átalakító meg érkezik, természetesen az európai szabványoknak megfelelés miatt, nem józan elhatározásukból:
http://store.apple.com/uk/product/MD099?mco=MjU5MjAwODM

[ Szerkesztve ]

(#16) Napfénysüti válasza AkosL (#14) üzenetére

Gondolom függetlenül értette. :U
Amúgy mennyi az a legkisebb havi csomag ami mellé 125-ért elviheted?

Duliee: lehet azt akarták írni hogy 5. iPhone, de így tényleg helytelen emrt iPhone 5 nincs. :)

Més que un club!

(#17) papamaci791 válasza callmeakos (#13) üzenetére


papamaci791
tag

Nem tudom a kameráról mi a véleményetek, én nem voltam oda a tesztképektől :F
Páromnak Galaxy Ace telója is lehetne a fotók alapján.

(#18) tomatos válasza AkosL (#9) üzenetére


tomatos
aktív tag

Ennyiért biztos nem veszek Samsung-ot ugyanis az függetlenül 2 év garral 130, szóval akkor miért is vegyek függőt, hülye aki függőt vesz ennyiért. Egyedül az iPhone az amelyik függően annyiba kerül mint más okosteló függetlenül. Ezért vagyok fennakadva, bár ha valakinek alma kell hát úgyis megveszi.

124.990 + ikon 200, 2 évre (24x 4990Ft előfizetés, amelybe persze van net és lebeszélhetőség+ sms, de erről nem válthatsz másra)

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#19) Karma válasza tomatos (#5) üzenetére


Karma
félisten

"A nyiltságot én is hiányolom, mert persze, hogy minden kis dologért már pénzt akarnak lehúzni rólad."

Konkretumot persze nem "akarsz" irni. Most az faj, hogy nem lehet egy kattintassal warezolni? Azert az azonos alkalmazasok jellemzoen mindket platformon fizetosek.

A cikkhez: ha egyszer navigaciot lehet a boltbol venni, videolejatszo appot is ugyanugy lehet. Van telefonra masolos is rengeteg, meg van ami a neten keresztul streamel (en erre szoktam at, nagyon bevalt. Ld.: Air Video)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#21) sanyijedi válasza Napfénysüti (#16) üzenetére


sanyijedi
őstag

válasz a hogy 125 ezer ft ra: iphone 4s 16gb 2 év hűség az előfizetésre 2 év hűség az alábbi díjcsomagok egyikére: MédiaMánia S vagy T-Mobile ikon 200. készülék ára: 124990ft.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#22) Blyan


Blyan
félisten

Cép és jó. :) Venném, ha az ára mellékes lenne.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) callmeakos válasza AkosL (#14) üzenetére


callmeakos
veterán

T:
16GB: 150k-1év húség - Domninóban: 185k
32GB: 190k-1év húség - Domninóban: 220k
64GB: 230k-1év húség - Domninóban: 250k

All→M8

(#24) bordi10


bordi10
senior tag

"a felhasználói felület annyira gördülékeny és könnyed, hogy öröm nézni."...naná hiszen áll vagy 10-15 ikonból

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#25) amanoba


amanoba
őstag

szép, és jó...csak ne lenne ilyen gyenge a forint. :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#26) Blyan válasza bordi10 (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Mert a kezelőfelület csak az ikonokból áll, mi? :F

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) Napfénysüti válasza sanyijedi (#21) üzenetére

Konkrétan az előfizetés havidíjára voltam kíváncsi de utánanéztem: 5000 Ft/hó. Bevallom kicsit meg is lepődtem azt hittem drágábbal társítják. Így még azt mondom egész vállalható mert ha veszel egy másik csúcs okotelefont függetlenül akkor amellé is kell valami normális előfizetés ami hasonló árban mozoghat ha csak nem céges. Nekem utóbbi miatt meg más okból is kiesne az iPhone 4S.

Més que un club!

(#28) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A legjobb kamera az nekem is fura.
A kolléga az asztalnál brutálisan zajos.
Meg a többi sem nagy szám.
A készülék meg jó de kb semmi értelnme váltani a sima 4-ről.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#29) Everman válasza fateless (#2) üzenetére


Everman
addikt

"Bár lenne olyan készülék, ami Apple szolgáltatásokat ad WM szoftverháttérrel Android flexibilitással."

Ezt a tesztben is olvastam, tényleg kíváncsivá tett, hogy milyen alkalmazások vannak WM-re, amik iOS-re nincsenek?

(#30) llaszlo válasza sanyijedi (#21) üzenetére


llaszlo
veterán

Végre egy részletes teszt. Kösz.

Most néztem az SGS2, i4 és i4S árakat a T-nél.
A 16-os i4 az olcsóbb, mint az SGS2, a 32-es meg kicsit drágább. Bár attól függ, hogy az SGS2-t hol veszed, mert neten olcsóbb.
A 16-os i4S ára meg kb ugyanaz, mint a 32-es i4. Tehát nem mondhatnám, hogy megfizethetetlen a többi csúcstelefonhoz képest.

Tegnap előtt ismét megtapicskoltam egyet és valami űber-brutál hatalmas telefon. Nekem már csak ezért sem tetszik. Mellette volt egy Sensation is, már az is nagy. Ezért van Desire-m. :)

(#31) tomatos válasza Brutális eb (#28) üzenetére


tomatos
aktív tag

Xperia arc-om sokkal szebb képeket készít. Ezek a képek tényleg nem nagy számok. Láttam haver sima iphone 4-el készült képeket szerintem azok jobban sikerültek, bár az arc képminőségét nem közelítette meg, főleg nem szürkületkor vagy sötétebb helyen.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#32) Everman válasza tomatos (#5) üzenetére


Everman
addikt

"Lesz persze aki megveszi csak nagyon kevés ember, legalábbis nálunk és keletebbre."

A T-Mobile webshopból fél nap alatt elfogyott az első szállítmány, pedig a T árai horrorisztikusak a külföldi szolgáltatókhoz mérten :)

"A nyiltságot én is hiányolom, mert persze, hogy minden kis dologért már pénzt akarnak lehúzni rólad. Maradok a droidnál."

A fizetős alkalmazások legtöbbször azonos alkalmazás esetén droidnál jóval drágábbak.
Az más kérdés, hogy nem igazán tudom, hogy mire gondolsz, mikor a "minden kis dologért már pénzt akarnak" dolgot írod.

(#33) Karma válasza Everman (#29) üzenetére


Karma
félisten

Ezen leakadtam egy soron en is, en mindig azt tapasztaltam, hogy a WM kinalat allt par tucat durvan tularazott alkalmazasbol (20 dollar folott egy fajlkezeloert meg ilyesmi), illetve par elszort trialbol, es fel tucat so-so mukodo ingyenes es hasznos cuccbol...

Ertem en hogy a nosztalgikus kod megszepiti az emlekeket, de azert ez eros :D

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#34) llama.adam


llama.adam
csendes tag

Elolvastam, de nem tudom miért nem lett különösen ajánlott..? Nem is fejtettétek ki, pedig, ha tényleg ilyen jó akkor megérdemelné nem..?

(#35) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

és mi lesz a deriválással ? :P

Szépnapot!

(#38) tomy8614 válasza callmeakos (#13) üzenetére


tomy8614
csendes tag

190k függetlenül: apple.com/hu

(#39) Phülöp válasza llama.adam (#34) üzenetére


Phülöp
addikt

a "különösen" szót lehúzta az ár

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#40) tomatos válasza Everman (#32) üzenetére


tomatos
aktív tag

Hát ha elfogyott akkor mindenki egészségére. Én ezen a környéken (vas megye) még nem láttam egy embert se aki 4S-el futkozott volna, de valószínű az alföldön is kevés ember vette, inkább bp, persze ott a fizetések is magasabbak.

Fizetős dolgok: iphone-on is megoldható az ingyenesség jailbreak-el. Android-on nem szükséges, de ez már más témához tartozik amit itt nem említenék. Droidon 1 alkalmazásért fizettem a launcherért, 300 forintot, többi az meg jött, igaz nem játszom a telóval mert ott kérnek igazán sokat, de ez a dolog iphone-on is így van és droidon is, minimum 1 dollárt lehúznak játékonként az emberről, kivéve a madaras játékokat, droid-on ingyenes, igaz reklámok vannak benne.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#41) Kumite válasza llama.adam (#34) üzenetére


Kumite
aktív tag

Azért nem különösen ajánlott, mert 3 csilliárd ezer kuvaiti dínárba kerül...

(#42) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

Vegre!

Mondjuk nekem8 mit irnak rola, elö van rendelve, Penteken a kezemben is van. Kar, hogy 16 honap varakozas utan az uj keszulekem pont ugy nez ki mint az összes munkatarsame akik az elmult masfel evben vettek telefont. Ellenben a gyorsabb processor es kamera örvendetes, de egy picit illett volna jobban atgondolni...

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#43) cutu


cutu
csendes tag

2 ok amiért nem: 1) ár. 2) nincs Skeye és a 5 Stars Astronomy Guide nem tudja ugyan azt.

(#45) HXY


HXY
addikt

Tokok, bumperek, kijelző-, hátlapfóliák teljesen kompatibilisek a 4-gyel?

(#46) GRaul válasza Karma (#33) üzenetére


GRaul
őstag

Te tudod, hogy egyáltalán miről beszélsz? :P
Meg kellene nézni a WM7-es softokat.....
Nem kötekedésből írtam, de ne fikázzunk már úgy, hogy lövésünk sincs a témáról.
Egyébként meg, ez a telo nagyon bejövős :R

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#48) Everman válasza cutu (#43) üzenetére


Everman
addikt

(#49) Karma válasza GRaul (#46) üzenetére


Karma
félisten

Én tudom, te tudod-e? Nincs olyan, hogy WM7.

Van WP7 (aminek az alkalmazáskínálata még ha minőségben jön is fel, legalább a következő főverzióig nehezen übereli az App Store-ét), és volt a Windows Mobile 6, amiről én (meg valószínűsítem az eredeti #2-es hozzászólás) szóltam.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#50) Everman válasza GRaul (#46) üzenetére


Everman
addikt

Légy szíves írj konkrétumokat, én is évekig használtam WM-es készülékeket, de nem emlékszem semmire, ami ne lenne meg iOS-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.