Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Várjuk sok szeretettel!!! Kíváncsi leszek, h az eddig kiszivárgott képek az i6ról mennyire valóság hűek. Az óra nem érdekel annyira. Az iOS8ra is kíváncsi leszek. Fincsi lesz ez a szeptember :D

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Én az órára is kíváncsi vagyok. Tud-e valami lendületet hozni az okosórák világába?
Aztán meg nem is lesz... :DD

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) kleinguru válasza Thaaleum (#2) üzenetére


kleinguru
addikt

Szerintem Apple Tv lesz inkább, mint óra:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4) Crafter32


Crafter32
őstag

NFC is lesz a 6-ban? Nagyon gyorsan és előremutató módon fejlődik. Nem hiába keresik még mindig a 4s-t.
Gyönyörű telefon lesz a 6, de miért kellene lecserélni az 5S-ről?

(#5) Thaaleum válasza kleinguru (#3) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Pedig az iOS8-ban megszellőztetett fitnesz- és csatlakoztatási funkciók ezt sejtetik... :))

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) spawn21 válasza Crafter32 (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Előremutató? Gyorsan? Nfc?

iPhone 13p

(#7) nauro válasza Crafter32 (#4) üzenetére


nauro
aktív tag

A miértre majd szeptemberben válaszolnak neked :)

(#8) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Kíváncsi leszek, hogy feltalálják-e az okosórát... :)

(#9) babkukta válasza spawn21 (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Irónia... ;]

Üdvözlettel, Tibi

(#10) spawn21 válasza babkukta (#9) üzenetére


spawn21
veterán

;]

iPhone 13p

(#11) azopi74


azopi74
addikt

Mi ez a sietség? Eddig mindig az IFA után egy-két héttel időzítettek, hogy csak az övék legyen a show...

(#12) BoC1ka válasza Crafter32 (#4) üzenetére


BoC1ka
senior tag

nem kell, senki nem mondta hogy kell. Lehet. BTW a sima 5ről fognak sokan cserélni 6 ra - 2év hűségidő lejárt új telo.

YNWA

(#13) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Úgy hallottam, hogy az IOS 8 még kijön iPhone 4-re és az első 100 000 ember aki frissít kap még egy Apple okosórát is ajándékba.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Varjuk szeretettel, kivancsi vagyok az uj i6-ra. A kiszivargott kepeken levo cucc jol nez ki, johet a kisebbik valtozat, a jo oreg i4-et meg nyugdijazom. :)
De az ora es a tobbi fitness baromsag nem erdekel.

b4zsi-
A sima 4 mar nem szerepel a tamogatott keszulekek kozott.

[ Szerkesztve ]

(#15) danilla válasza b4zsi- (#13) üzenetére


danilla
őstag

:C

https://twitch.tv/ddplayzone

(#16) Raysen623 válasza Crafter32 (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

S3-ról miért cserél valaki S4-re??? :W Na ugye...

Nekem egy 4 éves 4-em van, és arról bizony már lehet cserélni majd 6-ra. :DDD Vannak az átlag userek, és a nem átlagok, akik 3-4 havonta új telót veszenk mert megunják a korábbit...

(#13) b4zsi- : rosszul tudod, mert arra már nemjön ki :DD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) szabogabor10 válasza hemaka (#14) üzenetére


szabogabor10
veterán

Irónia.. ;]

Én is várom már a nagy bejelentést. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Érdekes, hogy az IFA-val egy időben csinálják.

(#19) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem, hogy lesz újdonság is, nem csak a szokásos iPad vagy iPhone model, ami már akkor is unalmas, ha épp két méretben dobják piacra. Mostanában eltűnt a kreativitás és a újítási szándék az Apple fejlesztéseiből és csak a hardveres update meg a rókabőr nyúzás megy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20) azopi74 válasza b4zsi- (#13) üzenetére


azopi74
addikt

Kitől hallottad? A fodrászodtól vagy a taxisofőrtől? :)

(#21) azopi74 válasza Lomha 8V (#18) üzenetére


azopi74
addikt

Ezt én sem tudom mire vélni.Talán a Galaxy Alpha és a Note 4 lehet a háttérben. Szerintem nem fognak az 5.5-ös verzió bejelentésével sem késlekedni (még ha nem is lesz azonnal kapható), hogy kifogják a Note4 vitorlájából a szelet.

(#22) spawn21 válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


spawn21
veterán

Mint majdnem az összes gyártónál. :C
Félreértés ne essék, nem védem. Nem érdekel mivel jönnek ki

iPhone 13p

(#23) dsr


dsr
senior tag

Nagyon várós :))

(#24) ZooLee válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


ZooLee
őstag

Mostanában eltűnt a kreativitás és a újítási szándék az Apple fejlesztéseiből és csak a hardveres update meg a rókabőr nyúzás megy.

Miért, hol tudsz mutatni igazi újítást? A mobilpiac pár éve csak stagnál, senki nem tudott kijönni igazi nagy újítással, ötlettel. Mindenki a meglévőket reszelgetni, finomítja, nagyobbítja.
Akkutechnológia, kijelzőtechnológia, új anyagok, új funkciók - sehol semmi nagy dolog, ami tényleg megdobná a piacot...

Ugyanez az okosóra is, ott sem sikerült sehol semmi igazán ütőset kihozni, vannak jobb-gyengébb kreálmányok, de sehol semmi igazán kiugró, ami tényleg megváltoztatná a szegmenst. Talán a Pebble volt még a legjobb próbálkozás, de az is inkább egy érdekes kísérlet maradt sajnos.

(#25) legiaap


legiaap
nagyúr

És végre vízálló lesz az új iPhone... ;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26) Fr0z3n válasza legiaap (#25) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Frissítés után? :DDD

(#27) Tigerclaw válasza spawn21 (#22) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, ez így volt, sőt sok gyártónál még így is van, de már látni a változást itt-ott. A Samsung új óratelefonja pl. újranyit egy olyan termékvonalat, amihez talán ma már a technológia is megadja a támogatást és ha több gyártó felszáll erre a vonatra, akkor hamarosan piacképes, kelendő termék lehet ebből, ami új irányba viszi a telefonokat. Én reménykedek abban, hogy az Apple is piacra lép egy "okosórával" most és az sem csak egy telefonkiegészítő lesz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) Tigerclaw válasza ZooLee (#24) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azért az Apple korábban egyedi módon tudta kombinálni a mindenki által elérhető technológiákat és azzal valami újat alkotott, vagy legalábbis a minőség teljesen új szintjét hozta el a piacra, szóval nem kell feltétlenül valami nagy technológiai áttörésre várni, ahhoz hogy lépjenek. Talán a baj az, hogy Jony Ive csak a külső design fejlesztését tekinti elsődlegesnek és most ő ott a góré a fejlesztést tekintve.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jok ezek a hirek. Bejelentettek, hogy szeptember 9-en majd bejelentik a keszulek adatait es megjelenesi idejet. Bejelentes-ception. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Lomha 8V válasza azopi74 (#21) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én is a Note 4-re gondoltam először, de azt még mindig nem értem, hogy azért az IFA-n ott lesz a kütyüs újságírók tömkelege, akik nem biztos, hogy ezért át akarnak utazni az Apple rendezvényére. Vagy ez van akkora hírérték, hogy megéri azonnal lehozni és erre egy valag pénzt költeni? Nem tudom.

(#31) bok92


bok92
addikt

Az lemaradt a cikkből, hogy nem is akárhol tartják ezt az eseményt. Eddig a Yerba Buena Centerben került megrendezésre a bemutató, most viszont a Flint Centerben fogják tartani, ahol 30 éve mutatták be az első Macintosh gépet...

[ Szerkesztve ]

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Oratelefon mar regota van, kb januar kornyeken jott be egy srac, kezen egy noname erinto kijelzos ora, benne microsim es bt headsetet keresett. Eloszor kicsit hulyenek neztem, de az alap Samsungos bt headsettel siman mukodott, csak lestem ki a fejembol. :D

[ Szerkesztve ]

(#33) TRIvidore válasza bok92 (#31) üzenetére


TRIvidore
tag

Ettôl mèg nem lesz új Macbook sorozat :) Vízàlló iPhone? S hol marad a pulzusmèrô? Gondolom kèszülhetünk egy mèg kisebb csak mikroszkóp alatt behelyezhetô SIM variànsra is. Mole(cular)SIM? :) Amugy az i(pod) watch már lètezik egy jó ideje: http://www.engadget.com/2010/11/18/ipod-nano-review-as-a-watch/

Never say no to...@##%%£...Panda

(#34) Flind válasza Tigerclaw (#28) üzenetére


Flind
senior tag

Mert mit tekintsen elsődlegesnek ha ő egy designer? Inkább az a baj hogy még mindig nem sikerült vezérigazgatót találni Tim Cook helyére. Jobs betegszabadságai alatt ideiglenesnek kitűnő választás volt, de hosszútávra..

(#35) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

FM rádió lesz benne? :P

(#36) buvartacsko válasza Flind (#34) üzenetére


buvartacsko
addikt

Szerintem Tim Cook nagyon is jó választás lehet, gondolod hogy Steve Jobs ecpeckimehetsz módon döntötte el hogy ki lesz a vezérigazgató? Nem tudhatod mi zajlott a háttérben.

Fancy-boy: nem, de az nem is érdekel senkit. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) bok92 válasza TRIvidore (#33) üzenetére


bok92
addikt

Azt nem is írtam, hogy lesz. ;) De valami jelentősége csak lehet ennek, új termékcsalád vagy mit tudom én... Vagy csak nosztalgiáznak, és annyi. :DDD

(#38) philo válasza b4zsi- (#13) üzenetére


philo
tag

Az lenne nagy áttörés, ha okos óra helyett végre feltalálnák az okos nőt

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#39) Flind válasza buvartacsko (#36) üzenetére


Flind
senior tag

Természetesen nem. Cook próbálja stabilan tartani a helyzetet, a profitra koncentrál nem az innovációra. Ami más cégeknél normális, de Jobs pont ezt utálta.
Azért választotta hogy ameddig nem találnak utódot minden maradjon stabil. És így hogy ő maradt nincs semmi újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#40) ZooLee válasza Tigerclaw (#28) üzenetére


ZooLee
őstag

Azért az Apple korábban egyedi módon tudta kombinálni a mindenki által elérhető technológiákat és azzal valami újat alkotott, vagy legalábbis a minőség teljesen új szintjét hozta el a piacra, szóval nem kell feltétlenül valami nagy technológiai áttörésre várni, ahhoz hogy lépjenek.

OK, de azért legalább a szeptember 9-et várjuk meg, mert eddig csak pletykák alapján ítélkezhetünk. Bár tény, hogy az 5 és 5S esetében a pletykák legnagyobb része teljesen igaznak bizonyult... Kíváncsio vagyok p. hogy ha tényleg lesz NFC az iPhone-ban, akkor mit építenek rá a használathoz...

Talán a baj az, hogy Jony Ive csak a külső design fejlesztését tekinti elsődlegesnek és most ő ott a góré a fejlesztést tekintve.

Na igen, ebben van valami, én az elején nagyon örültem, mikor arról volt hír, hogy Ő lesz minden fejlesztésnek a vezetője, mert amit hardver téren letett addig az tényleg nagyon jó volt, de belátom, hogy valószínűleg meg kellett volna maradnia a hardver tervezésnél...

(#36) buvartacsko: Szerintem Tim Cook nagyon is jó választás lehet, gondolod hogy Steve Jobs ecpeckimehetsz módon döntötte el hogy ki lesz a vezérigazgató? Nem tudhatod mi zajlott a háttérben.

Tim Cook tényleg nagyon jó, és sikerre tudja vinni az Apple-t, de leginkább gazdasági tekintetben. Benne nincs meg az a zseni, ami Jobs volt, aki a Termékkel foglalkozott. Mert pont egy ilyen ember kellene Cook és Ive közé. Vagy melléjük.

[ Szerkesztve ]

(#41) halkow


halkow
őstag

Várós az idei szifon :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#42) buvartacsko válasza Flind (#39) üzenetére


buvartacsko
addikt

Gondolom ezt a terméket nem láttad még. Ez gondolom nem innováció, se a TouchID, meg az ilyenek.

Elmondom neked hogy Jobs ideje alatt se volt minden évben világrengető innováció. Sőt az ő ideje alatt is voltak olyan termékek amik megbuktak és szépen csendben eltűntek a süllyesztőben, csak akkor még nem volt sem iPhone, sem iPad, kevesebb figyelmet kaptak, nem volt annyi okoskodás. Elég durva hogyha szerinted nincsen semmi újdonság, mert ezek szerint nem követed az eseményeket.

Elképzelni sem tudom mit vártok... :(

[ Szerkesztve ]

(#43) Flind válasza ZooLee (#40) üzenetére


Flind
senior tag

"Tim Cook tényleg nagyon jó, és sikerre tudja vinni az Apple-t, de leginkább gazdasági tekintetben." +1

(#42) buvartacsko: Jó a Mac (valakinek), de ez is szimplán egy folytatás. Fejlődéssel, de innováció nélkül.
Nyilván ha kijött az iPodnak n + 1. U2 series black + red kiadása, nem lett feltétlen a cég legnagyobb profitforrása. De egy új iparirányzatban próbálták ki magukat mindig nagy volt a siker.

[ Szerkesztve ]

(#44) TRIvidore válasza bok92 (#37) üzenetére


TRIvidore
tag

Nosztalgia: +1 Az új Mac-ek vszeg csak jövôre jönnek, bàr jöhetne egy ipad hibrid, èn bírnám. :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#45) buvartacsko válasza Flind (#43) üzenetére


buvartacsko
addikt

LOL. Szóval az új Mac Proban nincsen innováció. Rendben, én kérek elnézést.

(#46) Flind válasza buvartacsko (#42) üzenetére


Flind
senior tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből. "Meg ilyenek" --> szóval több nincs. Hát nem. De szerintem maradjunk annyiban hogy most is jó termékeket hoznak ki, de azért látszik Jobs hiánya. Én befejeztem.

(#47) buvartacsko válasza Flind (#46) üzenetére


buvartacsko
addikt

Fogadd őszinte gratulációmat, valszeg te is csak távolról láttál eddig Apple termékeket, és valszeg te is az iPhone óta ismered egyáltalán az Apple nevét, valszeg ezért mondasz ekkora butaságokat. :) :R Nem is tudom mit vártam, hiszen itt a PH!-n már 1000000x kiderült hogy itt mindenki jobban tudna egy céget vezetni, mint Tim Cook, vagy bármelyik cég igazgatója. Nem is értem miért nem ide járnak ezek a nagy emberek, megkérdezni hogy szerintetek ez jó ötlet-e, itt egyből megmondaná mindenki hogy SZARSZARSZAR, aztán le is állna a világ fejlődése, és létrejönnének a quad videókártyás 20" kijelzős laptopok, amiken legalább 18 USB van, mer' az sose elég, de a fárkráj fut rajta azt' jóvan.

Azért szerintem nézd meg a videót, mert szerintem csak képről láttad hogy miről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#48) Fr0z3n válasza Flind (#46) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Apple bérenccel/fannal ne vitázz, úgyse lehet igazad semmiben. :N

(#49) buvartacsko válasza Fr0z3n (#48) üzenetére


buvartacsko
addikt

Mert az Apple haterekkel akik folyamatosan blődségeket beszélnek van értelme "vitázni". Sok értelme van veletek amúgy "vitázni" mert csak azért jártok ezekbe a témákba hogy fikázzatok, és kb semmi közötök az Apple-höz, maximum képeken találkoztatok a termékeikkel. Te kis Google és Microsoft BÉRENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444444 (látod mások is tudnak ilyenekkel dobálózni)

Abból amit mondtál, nekem az jön le hogy szerinted annak aki használja az Apple termékeit, és tisztában van velük, semmiben nem lehet igaza egy olyan emberrel szemben aki maximum képről látott ilyet, de persze ő tisztán és objekítven látja, mert Androidot használ és ő okos és különben is! Ja és az Apple nem innovál, csak Steve Jobs innovált, nélküle halott a cég, Tim Cook egy szar, ja és a Mac Próban sincsen semmi innováció, csak is azért nem hozott ki már évek óta a többi gyártó egy pont ugyanilyen gépet, mert szar ötlet!

És ha szerinted így van, FEJTSD KI KÉRLEK értelmes érvekkel hogy szerinted miért nem minősül innovációnak egy ilyen termék?

[ Szerkesztve ]

(#50) NemesTom válasza b4zsi- (#13) üzenetére


NemesTom
tag

:DD :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.