Hirdetés

2014. október 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) anevemearl

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

S.O.S

Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat! === UTÁNVÉT SOSE VOLT! =Ha valakivel harcolsz nem biztos, hogy az ellenséged és ha valaki segít neked nem biztos, hogy a barátod! = Vaterán vampiragi nicken megtalálod cuccaim!

(#2) Lauda

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Tovabb parazni.

(#3) Raucher válasza anevemearl (#1) üzenetére

Raucher
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Neki szolján, majd ő rendbe teszi a dolgot.

Ha már a járhatónak látszó utakat eleve kilőtted, nincs más segítség.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#4) anevemearl válasza Lauda (#2) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

Azt nem, megoldanám a problémát mindenképp.

Raucher: Ha a rendőrökhöz megyek 48 óra után mégrosszabb, igazgató túlbúzgósága miatt vagyok most itt ebben a szituban :(

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat! === UTÁNVÉT SOSE VOLT! =Ha valakivel harcolsz nem biztos, hogy az ellenséged és ha valaki segít neked nem biztos, hogy a barátod! = Vaterán vampiragi nicken megtalálod cuccaim!

(#5) Lauda válasza anevemearl (#4) üzenetére

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem tudod megoldani, legalabbis hatosagi segitseggel nem. Vagy fellepsz magad, vagy fosol tovabb.

(#6) xdx@

xdx@
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

(#7) anevemearl válasza Lauda (#5) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

Értem, hát majd kitalálok valamit.

(#8) anevemearl válasza xdx@ (#6) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

(#9) darál0w

darál0w
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

állj bele.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) anevemearl válasza darál0w (#9) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

nehéz

(#11) Lenry

Lenry
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

hát nézd

jogi tanácsot kérsz, de nem akarsz a jogérvényesítő hatóságokhoz fordulni? akkor mégis milyen megoldást szeretnél?
azt mondod, hogy te kevés vagy hozzá, szép szóra nem hallgat, szuperhősök meg nem léteznek.

akkor vagy szerzel egy acélcsövet és lendületből ráhajtod a fejére, vagy szerzel pár izmosabb barátot és őket kéred meg ugyanerre.

több megoldás nincs.

"Kár volt rád pazarolnom ezt az 1 percet, máris utállak" - csƵ random hülyegyereknek | VW Passat 1.9TDI :)

(#12) Tibor_560sec

Tibor_560sec
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

En mindig ugy rendezem az ilyen "elvagomatorkodatakurvaanyad" szitualciokat , hogy
megvárom az elso pofont/utest ... ;] utana meg ami ramegy ...

Ergo te mar csak "vedted" magad ... ;)

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#13) Huma

Huma
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Fürödj meg egy pöcegödörben és nincs az az ember aki akár csak egy ujjal is hozzád merne érni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) anevemearl válasza Lenry (#11) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

olyat amit meg lehet oldani anelkul hogy megint gondom lenne belőle.

zsaruk: 48 óra után kiengedik, megint elkezd vadászni rám, dühösebben
igazgatóság: miattuk van ez az egész, és a hülye tulbuzgóságuk miatt

(#15) anevemearl válasza Tibor_560sec (#12) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

Jogos, köszi :K

Huma: NO TROLLING ZONE! :)

(#16) Huma válasza anevemearl (#15) üzenetére

Huma
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most mégis mit vársz? Nincs semmi konkrétum. Anélkül pedig nehéz segíteni.

Szerezz valahol nagy mennyiségű keménydrogot, dugd a táskájába majd hívd ki rá a zsarukat.
Garantáltan nem engedik ki 48 órán belül.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) truba

truba
(tag)

Látatlanba mondom neked, hogy fordulj a rendőrséghez. Ha nem teszed te, akkor megteszi más, a vége ugyanaz lesz.
Egyébként pedig annak, hogy megindult az eljárás, nagyon nagy visszatartó ereje van.

(#18) anevemearl válasza Huma (#16) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

kinn van a bejegyzésben, ha érdekel PM-ben dobom el.

Ilyenkor örülnék pár alviláginak :K

(#19) anevemearl válasza truba (#17) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

az a gond, hogy ez az a fajta, akinek nem 1 ügye volt már, de sajnos nem rendőrségi

(#20) Lauda

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Egyebkent miert lettel megfenyegetve? Mert azt csak akkor szoktak, ha komoly oka van.

(#21) anevemearl válasza Lauda (#20) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

8 honap után besokalltam. jelentettem hogy lopkonak a cuccaimbol

(#22) Lauda válasza anevemearl (#21) üzenetére

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Na szep. Ez valami kolesz?

(#23) anevemearl válasza Lauda (#22) üzenetére

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

Ált. 8.

(#24) Lauda válasza anevemearl (#23) üzenetére

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Uh, nehez lehet egy olyan kozegben. :(

(#25) Anubiss

Anubiss
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Tépd le az arcát és mutasd meg neki, hogy hogy néz ki!

Ahogy már mondták előttem, várd meg az első ütés és utána jöhet aminek jönnie kell

Greeting humans. I am Ziltoid, the Omniscient. I've come far from across the omniverse. You shall fetch me your universes ultimate cup of coffe: black. You have five earth minutes. Make it perfect!

(#26) Lenry válasza anevemearl (#23) üzenetére

Lenry
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

terrorizál egy 14 éves?

"Kár volt rád pazarolnom ezt az 1 percet, máris utállak" - csƵ random hülyegyereknek | VW Passat 1.9TDI :)

(#27) föccer válasza anevemearl (#21) üzenetére

föccer
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Ott hibáztad el, hogy hagytad, hogy ezt csinálják 8 hónapig :U

üdv, föccer

(#28) Lauda válasza Anubiss (#25) üzenetére

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Konnyu azt mondani. Csak a legvegso esetben szabad ilyenbe belemenni, ha mar megtamadtak.

(#29) zolisx4

zolisx4
(őstag)
LOGOUT blog

anevemearl
Egy 8. osztályos tanuló fenyeget :F Legalább azt áruld el mennyi idős vagy??
Semmi esetre sem üsd meg ,ha arra kerül a sor ,akkor is csak annyi erőszakot alkalmazhatsz ,amennyi a támadás elhárításához szükséges .
Valaki említette hogy miért hagytad ennyi időn keresztül .

De küld el priviben az előzményt ,.

[ Szerkesztve ]

http://terkeph.hangya.net/#47.720820319682865+19.54214572906494+15+p

(#30) Anubiss válasza Lauda (#28) üzenetére

Anubiss
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Első ötletem ez volt.

Greeting humans. I am Ziltoid, the Omniscient. I've come far from across the omniverse. You shall fetch me your universes ultimate cup of coffe: black. You have five earth minutes. Make it perfect!

(#31) Misi1979

Misi1979
(őstag)
LOGOUT blog

Írd a sztorit pm-ben.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#32) anevemearl

anevemearl
(tag)
LOGOUT blog

mentek a privik

(#33) baluka26

baluka26
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Pedig csak az maradt, hogy legalább szülőknek jelented, ha utána ugyanilyen lesz, akkor nincs mese, bele kell állni vagy futi.

Nekem is jöhet egy sztori.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#34) DeltaPower válasza Lenry (#26) üzenetére

DeltaPower
(őstag)

Nyolcadikos, az nem szükségszerűen jelenti azt, hogy 14 éves.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.