Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Magyarul a 2 legerősebb hardverrel rendelkező androidos eszközre kiadták... nesze semmi fogd meg jól,annak a 6 embernek jó lesz aki megvette őket.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#2) ayo válasza Scrydhan (#1) üzenetére


ayo
addikt

eleve perverz nekem, hogy egy ilyet mobilon toljak :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#3) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Kesobb jon ez majd a sima mobilokra is, ha erosebb lesz a hardver. De ertelme nem sok lesz, nem az a metron nyomogatos jatek.

(#4) oriic válasza ayo (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre amúgy is csak kontrollerrel irányítható.

Live-Die-Respawn

(#5) ADAM1337 válasza oriic (#4) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez lett volna a kérdésem, mert kipróbálható, bár az árát sokallom.

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Azt el tudom képzelni, hogy hogyan lehet ez jó azoknak, akiknek nincs konzoljuk vagy játékra alkalmas PC-jük.
Azt viszont már nem, hogy valaki majd ezek miatt az exkluzív címek miatt veszi meg a cuccukat annyi pénzért, amennyiért már kurrensgen konzolt is kapni.

(#7) Massmurderer válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Massmurderer
őstag

hát igen.egy erösebb hardverü mobil már simán veri árba pl a ps4et

(#8) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

"Az első beszámolók alapján a mobilos kiadás a PlayStation Vita verziónál is jobb lett."

[ Szerkesztve ]

(#9) prolad


prolad
őstag

Érdekes lenne telefonon játszani, kijelzőt tapicskolva kb használhatatlan kategória egy-egy pörgősebb résznél. De Shield tv-n nyilván más.

(#10) dunc válasza Ofanaht (#8) üzenetére


dunc
nagyúr

Milyen meglepő, ha vitád van. :D

(#11) Darth_Revan válasza prolad (#9) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pont ezert feltetel a kontroller. De a jatek tamogat egeret es bille tyuzetet is.

(#12) Buster17


Buster17
addikt

Mekkora vas kell alá? Nexus 5el nem kompatibilis :D

(#13) Darth_Revan válasza Buster17 (#12) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nvidia Tegra K1 minimum.

(#14) Wesder válasza Scrydhan (#1) üzenetére


Wesder
félisten

360$ az 500GB-os vàltozat contollerrel. Nem lenne rossz, ha sokkal több ilten cím jönne, mert most kb van 10 összesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Scrydhan válasza [CsuCsu] (#3) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem tudom hogy egy SD 820 miért ne lenne elég neki,főleg pl. a OP3-ban,1080p-n,ha a K1-el köszöni jól van.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#16) Darth_Revan válasza Scrydhan (#15) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem csak a HW miatt nincs, hanem azert is, mert az Nvidia fektetett bele penzt/segitett a portolasban.
A legtobb Shield-es Android jatek portolasat az Nvidia vegezte es o nekik meg semmi okuk arra, hogy mas chipsetre is atportoljak.

[ Szerkesztve ]

(#17) benike1999


benike1999
tag

Szerintem azért pótolták át a játékot mert, a nemsokára megjelenő shield tabletet majd valamivel promózni kell! (Talán még ingyen is adják majd hozzá)

(#18) Darth_Revan válasza benike1999 (#17) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Uj Shield Tabletrol X1-es cpuval mar 1 eve pletykalnak vagy azota mar van hitelesnek mondhato info is?

(#19) Fitzgerald válasza Ofanaht (#8) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezen én is nevettem. A Vita verziót pont azért húzták le durván, mert a komoly butítások ellenére is iszonyatosan szarul futott azon a vason.

(#20) Scrydhan válasza Darth_Revan (#16) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ja értem, ebbe nem gondoltam bele

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#21) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Néztem róla Shield TV-s videót. Valamivel szebb, részletesebb mint a Vitás, de 1080p-ben 26-28 fps-el fut.
Egy ötvenezerből összekukázott PC-n jobb minőségben fut, magasabb framerate-el.

(#22) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Elég megtévesztő volt ez... Mobil megjelenést vártam a cím alapján. Shield az nem mobil. Ebben semmiféle meghökkentő nincs, hogy egy tegra azért kis optimalizálással elvisz egy ilyet. Majd ha egy iPhone-on vagy Samsung-on játszatom, szóljatok :D

(#23) Fitzgerald válasza Bandi995 (#22) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Clickbaitnek hívják. Ha az lenne a cím, hogy "Megjelent a Borderlands 2 Shield TV-re és Shield Tabletre", nem sokan olvasnák el.

(#24) szupermacs


szupermacs
veterán

És mi van az első résszel?

(#25) ADAM1337 válasza szupermacs (#24) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem játszik, mindenki a második részen pörög.

(#26) szupermacs válasza ADAM1337 (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig nagyon jó cucc az első rész, wesder-rel szoktuk tolni. :D

(#27) ADAM1337 válasza szupermacs (#26) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tudom nekem is nagy favorit volt anno.

(#28) benike1999 válasza Darth_Revan (#18) üzenetére


benike1999
tag

Nem sokára szerintem kiadják csak még egy kicsit felturbozzák a májusi verzióhoz képest (+1 GB RAM)!

(#29) oriic válasza Bandi995 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kifejezetten mobiltelefonos híreknél a hír után oda van írva, hogy iOS, Android, lásd pl: Pokémon GO hírt.

A Mobil itt mobil eszközökre utal, a lényeg az Androidos megjelenés, függetlenül attól hogy az csak Shieldről szól.

(#23) cr33p

Tévedsz, statisztikák szerint maga a Borderlands mint játék is vonzza az olvasókat függetlenül a hír körítésétől, így egyáltalán nem mondható clickbaitnek, mert nem figyelhető meg kiemelkedő kattintásszám.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#30) Fitzgerald válasza oriic (#29) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Értem én hogy nem úgy sült el a dolog, de attól még a szándék egyértelműen látszik a címadás mögött.

"...így egyáltalán nem mondható clickbaitnek, mert nem figyelhető meg kiemelkedő kattintásszám..."

Azt gondolom látod, hogy ezzel a hozzászólással igazából csak elismerted, hogy bizonyos számú klikkelés felett nevén nevezhető lenne a dolog.

(#31) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Több ilyen játék kéne androidra,nemtudom miért nem erőltetik jobban.Anno a max payne 1 szinte az elsők között volt az android portok között és ahhoz képest elég gagyi készülékeken is nagyon szépen elment.
Ha akkor azt úgy megtudták oldani akkor pl egy Borderlands 2-t miért nem a mai vasakon?
Nyílván egy ekkora nevet magának akart az nvidia,ezért a tegra támogatottság.

Sokkal sokkal több potenciál lenne a mostani készülékekbe már mivel a hardver megvan hozzá...ehelyett egy kezemen megtudnám számolni a tényleg kiemelkedő játékokat. :((

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#32) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Értékelések alapján kemény 1000 ember kedvéért portolták a játékot.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33) #27441408


#27441408
törölt tag

Ez a játék mitől akkora siker? Természetesen magánvélemény de a bemutató alapján számomra kissé egyszerű bugyutácska játék. :U

(#34) dunc válasza #27441408 (#33) üzenetére


dunc
nagyúr

Hatalmas és összetett játék, poénokkal, 1000 millióféle fegyverrel stb!

(#35) NandorHUN válasza #27441408 (#33) üzenetére


NandorHUN
addikt

" kissé egyszerű bugyutácska játék"

Ez így elég vicces... gondolom a "csak Androidon és mobilon játszom" felhasználó szól belőled és még életedben nem játszottál Borderlands-sal (vagy PC-vel). :D

de hát végül is jogos, egy Angry Birds nyomában sincs ez a játék. :U

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#36) #27441408 válasza dunc (#34) üzenetére


#27441408
törölt tag

Találtam 1 hasonló flash játékot a neten, nekem nem jön be a játék menet ennyi, ettől még másoknak tetszhet. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) NandorHUN válasza #27441408 (#36) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez egyre jobb :DDD

Most már nem is Androidos, de még a flash játékok is lekörözik a Borderlands 2-t. Jó tudni. ;]

Én is megyek inkább Traviánozni böngészőbe, PC-met meg bontom, mert csak szar játékok vannak rá.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#38) #27441408 válasza NandorHUN (#37) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem írtam,hogy lekörözi pont,hogy kb ugyanolyan játék, ki tudtam próbálni, nekem nem jött be ennyi. :)

(#39) NandorHUN válasza #27441408 (#38) üzenetére


NandorHUN
addikt

Flash játék ami olyan mint a Borderlands... :U Ok
Nem is értem egyes miért vették meg ~10e körüli áron.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.