Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Jó az irány :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Az uj orapanelek sokat dobhatnak a keszuleken, szeretik az ilyen csicsa faktort az emberek.

(#3) batai15


batai15
félisten

Na majd ha 10 körül lesz egy óra akkor lesz nekem is.

(#4) gabancs


gabancs
addikt

Attól még, hogy ki lehet cserélni a "számlapot" (micsoda fejlesztés!), továbbra is egy túlárazott ipari hulladék.

(#5) M.. válasza gabancs (#4) üzenetére


M..
csendes tag

Emlékezz csak a tabletekkel is ugyan ez volt. Túlárazott rétegterméknek kiáltotta ki mindenki. Mi történt aztán? Beléptek a játékba a kínai noname gyártók és lenyomták a piaci árakat. Nagyon várom, hogy ez a tendencia az órákkal is elinduljon.

(#6) gantum


gantum
aktív tag

minap gondolkoztam ezeken az órákon és rájöttem, hogy tévedtem. ha egy normális órát akarna az ember, az sem olcsóbb, ez legalább többfunkciós valami, idővel akár nagyon csicsásítható dolog lesz majd, én várom. :D

egy casio w-59 tulaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Fituska válasza gantum (#6) üzenetére


Fituska
csendes tag

Azért minőségben messze elmarad pl egy tissot svájci órától amit akcióban ki lehet fogni 50-60 ezer között. Csak annak nincs más funkciója. Nekem most pl nagyon tetszett az lg g wathc r a telenornál adtak volna az lg f70 mellé is, mentem is volna venni 60k ért a kettőt erre levették a kínálatot. Nem baj helyette februárban jön a g watch r2. Másik kérdés mikor válik elérhetővé az új frissÍtés.

[ Szerkesztve ]

(#8) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

A sikerességet nagyban fogja befolyásolni az akku idejük.Ha azt megoldják,hogy kb. 1 hétig bírja,akkor van jövője a dolognak.Gear fit-et használok,ott elég korrektül sikerült,4-5 napot elmegy,de ugye az célfunkciós cucc,nem Android Wear.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#9) Emtra


Emtra
tag

rezgő ébresztés funkciót tud ez a platform ?

(#10) sompetike válasza Emtra (#9) üzenetére


sompetike
aktív tag

Tud,Rezegve ébreszteni.

Én használom,a legjobb az az egészbe,hogy a telefon a kabátban csörög,a kezeden rezeg az óra,óráról tudod elutasítani a hívást.vissza hívást is tudsz kezdeményezni.egy bt fülessel nagyon jó páros...
Nekem már levan némitva teló, egész nap...s mégis tudom mikor hivnak...az e-mail,SMS, smás értesítés is kivan jelezve...
Sőt ha maps al navigálok az is az órán jelezve van...
Nekem nagyon bevált...

[ Szerkesztve ]

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#11) Rolly válasza Fituska (#7) üzenetére


Rolly
veterán

nekem még éppen sikerült g3s+watch R kombót venni ... ezen már a 5.0-ás wear van vagyis bekapcsolás után szinte azonnal frissített rá :)

(#12) Rolly válasza M.. (#5) üzenetére


Rolly
veterán

a kínaiak régóta tolják a gsm óráikat csak eddig elég gatyik voltak ... most pl egy LG G watch R már elég komoly kis cucc... bár lehetne benne egy kis hangszóró :) de ne legyünk telhetetlenek :)

(#13) Flind válasza Rolly (#12) üzenetére


Flind
senior tag

Tényleg komoly.. Nekem képeken elég gagyinak tűnt, főleg a Moto 360 mellett, de ma ki tudtam próbáltam egyet élőben, és így nagyon bejött. Valami elképesztő jól néz ki.

(#14) M.. válasza Rolly (#12) üzenetére


M..
csendes tag

Na igen, pont itt a lényeg, hogy végre egy használható platform köré építhetnének ők is. Egy éven belül jönnek majd a 20ezer forint alatti kínai megoldások AW-re is, majd az összes többi gyártó kénytelen lesz követni a trendet. Amint ez bekövetkezik én is be fogok szerezni egyet, addig pedig fejlődjön csak a rendszer.

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gyerekcipőben jár még.

(#16) Deck válasza gantum (#6) üzenetére


Deck
titán

Egy rendes óra viszont idő és értékálló míg az okosórák pont ellenkezőleg.

PS5

(#17) Hiperhuje válasza sompetike (#10) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Szia!

Bocsi!
Ezt elmagyaráznád?
"Sőt ha maps al navigálok az is az órán jelezve van..."

Üdv!

Hh

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#18) helixP válasza Deck (#16) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne összehasonlítsd össze a két terméket, mert totál más. Mintha a tárcsázós telefont hasonlítanád egy iPhonenal...

Hiperhuje A navigáció következő lépését mutatja az órán (pl. 300-200-100m múlva, MOST balra)

[ Szerkesztve ]

(#19) Hiperhuje válasza helixP (#18) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Ahha!

Köszönöm!

:K

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#20) sompetike


sompetike
aktív tag

És már a waze is megy az órán... :))

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#21) zdanee


zdanee
őstag

Lassan csak elkezdi mindazt tudni, amit a Pebble a kezdetektől :) Csak arra várok, hogy valaki csináljon egy normális akkut és bírja egy hétig ez is.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#22) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Sikerült egyet beszerezni. A feleségem jézuskája hozta :) Most már csak bele kell ásnom magam.

(#23) Rolly válasza Fapuma77624 (#22) üzenetére


Rolly
veterán

Átküldhetnéd a feleséged :D ... én csak ruhát kaptam :)

(#24) Darko


Darko
senior tag

Csak most találtam rá a topicra.

Nekem még az LG G Watch van szeptember óta, akkoriban vártam az újabb Watch R-re illetve a Moto 360-ra, de jól tettem, hogy nem bírtam ki és megvettem a simát. Azóta mind a kettőt próbáltam, és lehet hogy a G-nek nincs óraformája, de a tégla formája miatt jobban olvashatóak az infók, hasznosabb a felület kihasználtsága.

Amire használom általában.:

- Ami a legfontosabb volt számomra és ami miatt megvettem az órát az az, hogy ha hívnak eldönthetem, hogy fontos-e a hívás vagy később ráér majd visszahívnom, a munkám miatt nem mindig tudom előkotorni a telefont, illetve többször volt, hogy nem vettem észre egy hívást. Most ez már nem fordulhat elő. Híváskor óra megnéz, majd elég csak elővennem a BT fülest és kényelmesen tudok telefonálni. Ha csak ennyit tudott volna már elég lett volna, többi számomra már csak extra, de nagyon nagy hasznát veszem ezeknek is:
-Evernote: minden jegyzetemet belementem, és a telefon előbányászása nélkül tudok keresni benne bediktálva a keresett elem nevét.
-Zenét hallgatva, a Musicmatch-al az órán olvashatod a zene szövegét, elég csak az órát használni a léptetéshez, kereséshez, hangerőállításhoz.
-Zenefelismerés órát használva
-Hangfelvétel egyszerűen, észrevétlenül
-Google keresés hanggal indítva, lexikális kereséseknél a legjobb, tulajdonképpen amit a telefonról hanggal elérsz azt az óráról is meg lehet, csak még kényelmesebben.
-Pillanatok alatt tudok figyelmeztetést időpontra beállítani, ami miatt eddig soha nem vettem elő a telefont, kicsit lustaságból is.
- Ha séta közben használod a navigációt, akkor nem kell a telefonnal a kezedben keresgélni, hanem diszkréten az órán követheted. Rezgésekkel jelez, hogy most le kell térned erre vagy arra és mutatja hogy merre és hány méter.

És még írhatnék pár dolgot, de már így is hosszúra sikerült a mondandóm

Mégegy, ha úgy akarod, akkor ha a telefont otthagyod valahol, vagy ellopják, akkor a telefon hangosan üvölt, illetve az óra jelez hogy a telefon nincs a közeledben.

Nem lassú, nem lagol, nem fagy, a watch facekkel meg mindenki úgy formálja a kinézetét, ahogy neki tetszik, óra + időjárás + battery infó+ olvasatlan levelek+akármi

Lehet, hogy nem kiforrott, de kinek mi kell még bele, mit kell még tudjon?? Ha azt nézzük ez is csak egy óra, plussz egy pár extrával. Az óra úgy is csak azt közli a használójával amire a telefon képes!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#25) Rolly válasza Darko (#24) üzenetére


Rolly
veterán

én is megelégedéssel használom (nekem Watch R van) de ennyire nem használom ki mint te, de jópár hasznos ötletet adtál... :)

esetleg tudnál írni alkalmazásokat, hogy mit mivel csinálsz? :)

(#26) Darko válasza Rolly (#25) üzenetére


Darko
senior tag

Nem biztos hogy az adott célra a legjobb alkalmazást használom, letöltöttem, kipróbáltam, bevált és használom.

"startmenünek" ezt használom: Wear Mini launcher

- Hangfelvétel: Wear Audio Recorder
- Zenefelismerés: TrackID
- Dalszöveg: musiXmatch Lyrics + lejátszó
- Jegyzet: erre pl. az Evernote, de mást is pl. Google Keep, van jópár, kinek mi jön be
- túraútvonal felvétel: MyTracks
- Watch Face-nek ez jött be legjobban: Weather Wear Watch Face, de ha olyanom van akkor ezt használom: InstaWeather, de hát ez már abszolút izlés kérdése.
- Tárcsázó, hiváslisták: Hand Dialer
- email: Cloudmagic Email

van még számológép, iránytű, bevásárlólista, aktuális cím lekérdezése (@here), edzéshez Wear Interval Timer, kinagosítás Wear Speaker, stb, stb, stb

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#27) dakiiiR


dakiiiR
csendes tag

Sziasztok!

Valahogy PDF / WORD vagy akármilyen nagy terjedelmű szöveges dokumentumot meg lehet rajta jeleníteni?
Tapasztalat valakinek?
Előre is köszönöm :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.