Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .OM.


.OM.
aktív tag

"hejesirás elenörzése" - bug v. feature? :)

ex .Oldman.

(#2) gghrtz


gghrtz
őstag

Jó kis program! Köszi a felhomályosítást, használni is fogom! :R :Y

(#3) ABal


ABal
őstag

Hosszú ideje használom, szerintem nagyon hasznos.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4) MattM


MattM
tag

Szerencsére nemsokára jön WP-re :DD

(#5) d@vee


d@vee
őstag

Lumiám van :O

Ja

(#6) ZoliBen


ZoliBen
tag

Remélem, hogy ipadre is mihamarabb optimalizálják, mivel elég idegesítő az iphoneos felsklálazott verziója, amit el sem lehet forgatni.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#7) zone


zone
őstag

Ez jobb, mint az airdroid?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#8) balees


balees
tag

Egy ideje már használom, nagyon jó.

(#9) Zoja™


Zoja™
őstag

Köszi a cikket, pont jól jött az alkalmazás. :R

(#10) Thauxeeb válasza zone (#7) üzenetére


Thauxeeb
tag

Inkább gyorsabbnak mondanám, át kell dobni 1-2 képet, ezzel hamarabb megvan, viszont ez nem közvetlenül a telefonnal kommunikál, hanem egy szerverre tölti fel, szóval sok/nagy fájl esetén jobb az AirDroid. :)

(#11) gery2123


gery2123
őstag

Na ezt kerestem én mer rég óta. Remek kis program, mondjuk az hogy mennyire stabil még kiderül.

-- PSN_ID: GerY2123

(#12) gtasystem


gtasystem
őstag

ez tényleg jónak tűnik.. :)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#13) trebrona


trebrona
nagyúr

Én is régóta használom, nagyon szeretem. Egy valamire kell figyelni, bárhol vagy WiFi hálózatra csatlakozva, az otthoni gépeden folyamatosan megjelennek az értesítések. SMS, mail, bejövő- kimenő hívások stb. Ha pl. asszony előtt valami titkolni valója van az embernek, tuti bukta. :B
Persze minden beállítás kérdése.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14) Thauxeeb válasza gery2123 (#11) üzenetére


Thauxeeb
tag

Nálam egyszer sem fagyott le, mindig működött, de ha nincs net a gépen akkor érdemes a feladatkezelővel kinyírni, mert nagyon pörög.

(#15) gghrtz


gghrtz
őstag

Ha meg közvetlenül telefonról > telefonra szeretnék file-t átküldeni, akkor a SuperBeamet ajánlom. Mind a két telefonon fent kell lennie. A küldő telefonról file kiválaszt > megosztás superbeam > csinál egy QR kódot, másik telefonon SuperBeam megnyít, kamerával rámész a QR kódra, és már hasít is a file átvitel. Még közös router sem kell hozzá, mert a küldő telefon csinál egy hotspotot, amire a QR kód alapján a másik telefon fel is csatlakozik. Marha gyors az átvitel is.

(#16) Thauxeeb válasza gghrtz (#15) üzenetére


Thauxeeb
tag

:R

(#17) gery2123 válasza Thauxeeb (#14) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem Chrome plug-in van fent, nem vettem észre hogy nagyon pörögne, mondjuk net mindig volt.

-- PSN_ID: GerY2123

(#18) Peet


Peet
senior tag

Én a Google Keep-et használom jegyzetelési és átviteli célra, szvsz az is van ilyen jó, bár a telefonhívásról és sms-ről nem értesít.

(#19) sarkanyolo2 válasza zone (#7) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nekem jobban bejön az AirDroid, de köszönjük a tesztet! :C

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20) trebrona válasza sarkanyolo2 (#19) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem ugyanazt tudja a kettő. Itt igazából a fájlátvitel másodlagos. Ez egy régebbi bemutató: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#21) Thauxeeb válasza gery2123 (#17) üzenetére


Thauxeeb
tag

Chromeos nem, de a Windowsos eléggé. Mondjuk még beta, szóval nem kell tőle sokat várni. Egyébként jó érzés volt látni, hogy ennyi embernek tudtam ezzel segíteni, köszönöm mindenkinek! :R

(#22) gery2123 válasza Thauxeeb (#21) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem nagyon sokat segített ez cikk, mert tényleg rég óta kerestem egy ilyet. Módjuk a Tasker auto remote funkcióját is meg lehet csinálni, de nincs kedvem megvenni a plug-in és itt azért jóval egyszerűbb az egész csak bejelentkezem és kész is. A file küldés nem nagyon érdekel arra van jobb és gyorsabb megoldás.

Az air Droid pedig egy teljesen más alkalmazás, más funkciókkal. Persze ezt is lehetne tovább fejleszteni, és fogják is de már ez is nagyon jó hogy látom az értesítseket a gépen

-- PSN_ID: GerY2123

(#23) sarkanyolo2 válasza gery2123 (#22) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A végén még rávesztek, hogy kipróbáljam. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24) User64476 válasza trebrona (#13) üzenetére


User64476
őstag

Az asszony hozzáfér az otthoni gépen a profilodhoz? Nincs saját gépe? Megannyi kínzó kérdés...

(#25) trebrona válasza User64476 (#24) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak egy példát mondtam feltételes módban, nem megtörtént esetet. :)
3 gép van a családban, mindenkinek saját, így nem kell win profil.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Köszönöm, hogy a tudatlanságom csökkenthettem ezzel a hasznos programmal... bizony jól jött volna párszor... :K

© asszongya'hogy

(#27) Meggyi001

Köszi a cikket. Én is már régóta használom, nagyon jó. Ezt egy másik topicba írtam, de itt is jól jöhet valakinek esetleg:

"Nemrég vettem észre, hogy a kisebb kijelzős munka-telefonomon (LG F60 4.5 col) nem megy a pushbullet alkalmazás. Ha valakinek esetleg volt már ilyen gondja, itt a megoldás. Kis módosítással ez már megy kisebb kijelzős telefonokon is:[link]"

https://gamergep.hu/

(#28) Meggyi001

(#29) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne!
Nemrég találtam rá erre a remek programra. Minden rendben, viszont egy valamit nem értek.
Miért lehet az, hogy csak akkor a jelez a Chrome, hogyha némán van a telefon! :F
Ha van rajta hang, akkor nem jelez ki semmit...

A válaszokat előre is köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#30) Meggyi001 válasza Dolphine (#29) üzenetére

Hát ez érdekes, nem tudom mi lehet, nálam jó.......de esetleg tedd fel a pc-s verziót is, hátha az megkönnyíti a dolgokat .) Nálunk megy a chromban is, meg a pc-n is a háttérben. Vagy esetleg még próbáld meg törölni a telóról, aztán újra feltenni.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#31) Dolphine válasza Meggyi001 (#30) üzenetére


Dolphine
addikt

Most meg működik, pedig nem csináltam vele semmit! Ez valami X-akta... :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#32) Meggyi001 válasza Dolphine (#31) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#33) Dolphine


Dolphine
addikt

A Pushbulletet főleg üzenetküldésre használtam eddig menyasszonyommal, viszont úgy tűnik, hogy valamiért a rendszer szelektál, nem küldi el az összes üzenetet! :O
Naponta frissítenek. Ti találkoztatok ilyen hibával?
Érdekes, hogy továbbra is fennáll, hogy a teló van amelyik üzenetet megjeleníti a zártképernyő, valamelyiknél csak jelez! :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34) Meggyi001 válasza Dolphine (#33) üzenetére

Nálunk átmegy minden, bár mi csak link, fájl, esetleg képre használjuk.

https://gamergep.hu/

(#35) Dolphine válasza Meggyi001 (#34) üzenetére


Dolphine
addikt

Fel nem foghatom, akkor Nálunk mi a gond! :F
Mondjuk az is igaz, hogy, hogy párom Chrome alól, vagy web alól üzen nekem a telóra.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#36) Meggyi001 válasza Dolphine (#35) üzenetére

Mi is csináljuk mindenhogyan, Chrome alól telefonra ,telefon alól Chrome felé, telefontól telefonig.

https://gamergep.hu/

(#37) Dolphine válasza Meggyi001 (#36) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor végképp nem értem! :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.