Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #79335424


#79335424
törölt tag

Elnézést, hogy egy OFF az első és ez persze csupán egyetlen olvasói vélemény. Szeretek olvasni új alkalmazásokról. Mindíg lelkesedéssel bökök az "alkalmazásbemutatóra", de nem vagyok gamer, így két sor után már lépek is ki. Megint egy játék.

(#2) Bocha válasza #79335424 (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Azokról írunk, amiket a fejlesztők küldenek nekünk, ha ezek játékok, akkor nem nagyon tudunk mit csinálni. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) #79335424 válasza Bocha (#2) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor rosszul értelmeztem a rovatot. Én úgy gondoltam rá, mint alkalmazások bemutatása és nem úgy, mint bemutatkozó alkalmazások. Ha megnézzük pl. az Android alkalmazások topikot, akkor világosan kitűnik, hogy mik azok a témakörök, kérdések, amik szinte hetente ismétlődnek. (backup, tisztogatás, nyomonkövetés, távoli asztali kapcsolat, fájlműveletek PC -vel, vagy másik droiddal, médiastream, stb.). Ezekben a témakörökben bőven vannak alkalmazások, amiknek a bemutatása/újra bemutatása esetleg segíthet a felhasználóknak).

(#4) halkow válasza #79335424 (#1) üzenetére


halkow
őstag

Hát nem tudsz sajnos mit csinálni biztos nem lesz meg a nézetség ha ki lenne írva rendesen hogy játék bemutató vagy alkalmazás bemutató ios, android, wp(ph-n szokott lenni) stb...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) #79335424 válasza halkow (#4) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezzel nem értek egyet. Pl. régebben Marcedlinek volt egy többrészes, Titanium Backup bemutatója a PDA Fanklubon, "Mindenki Szereti TiBi -t" címmel. Azt még a mai napig is linkelgetik. Viszont tény, hogy melós egy olyat összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#6) aizen92 válasza #79335424 (#5) üzenetére


aizen92
addikt

Igény lenne rá!
Én is szívesebben olvasnék játékos bemutatók helyett utility programokat.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Androidra jön? Ha igen, mikor?

(#9) air


air
nagyúr

Baromira tetszik. Kár, hogy iOS-re van csak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#10) Gergosz2


Gergosz2
veterán

vertical flappy bird.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) sefan67 válasza aizen92 (#6) üzenetére


sefan67
aktív tag

Csatlakozom én is

(#12) danati válasza icemad (#8) üzenetére


danati
senior tag

Tervbe van egy androidos verzió, dátumot még nem tudok sajnos mondani a megjelenésről.

(#13) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Legalabb annyira idegesito, mint a flappy birds. 3 pont utan ment is a levesbe.

(#14) Bocha válasza #20749568 (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ebben az esetben majd írunk olyanokat is!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) icemad válasza danati (#12) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Okés, én személy szerint várom. Érdekes játéknak tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.