Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) air


air
nagyúr

Köszönjük a bemutatót, bár nem sikerült teljesen pontosra. Időzítő funkció ugyanis van a programban, a stopper viszont nekem nem hiányzik.
Az alkalmazás nagy előnye a korrekt, magyar fejlesztő.
Béta teszt óta használom, nekem tetszik az egyszerű, nem túlcicomázott felület.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2) dirkam


dirkam
tag

Sziasztok!

Köszi a cikket, minden kérdésre nagyon szívesen válaszolok. Ha esetleg hibát találtok, vagy van bármilyen visszajelzés, akkor azt itt is nyugodtan megtehetitek. :K

(#3) balange válasza dirkam (#2) üzenetére


balange
csendes tag

Hali,

nekem is tetszik hogy nincs "túlcsicsázva", akinek az kell annak ott a Timely.
Én már ezt használom a gyári helyett, mondjuk a widgeteket hiányolom néha.

Am jó app :) Köszi

(#4) Dottore


Dottore
addikt

Persze, hogy fantáziátlan és remélem így is marad. Akinek szüksége van rá, hogy csillivillit nézegessen, annak ott a Timely.

(#5) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ez a program folyton a háttérben fut? Ha nekem olcsó kínai telom van ami hajlamos random bezárni a programokat akkor van rá esély hogy ezt is kilövi és ne ebresszen reggel? A gyári clock eddig jól működött

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7) halkow


halkow
őstag

láttam már jobbat is :F

Mért angol :F

Kérlek, 5 percen belül használd a szerkesztés gombot!

[ Módosította: BomiBoogie ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) dirkam válasza ZS3NI (#5) üzenetére


dirkam
tag

Maga a program nem fut a háttérben, de ha kilövöd az appot egy task killerrel, akkor az kilövi az ütemezett riasztásokat is, így nem fog ébreszteni. Kivételre kell tenni az ilyen appoknál és akkor nem lesz gond. Használják gyengébb eszközökön is, eddig nem volt probléma az erőforásokkal. Próbáld ki (nyugodtan lehet mellé másik appot is használni, így biztosítva leszel), ha gondolod, és ha bármi problémád van jelezd kérlek és utánanézek. Köszi!

@halkow
Megosztanád kérlek, hogy mi nem tetszik? Köszi!
Tud magyarul! A telefon beállításait használja.

Kérlek, 5 percen belül használd a szerkesztés gombot!

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#11) Arolotifar válasza dirkam (#2) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nekem nagyon tetszik a program, meg is vettem a prémium verziót :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#12) dirkam válasza Arolotifar (#11) üzenetére


dirkam
tag

:R Ha bármi problémád akadna, jelezd azonnal kérlek.

(#13) Arolotifar válasza dirkam (#12) üzenetére


Arolotifar
őstag

Rendben :K

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#14) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Naiv kérdés: egy ébresztőnél mit számít a kezelőfelület, illetve annak fantáziátlansága? Csak addig látom, amíg beállítom, meg esetleg amikor szundira nyomom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) youngboy válasza Dilikutya (#14) üzenetére


youngboy
senior tag

+1

(#16) Obyboy válasza Dilikutya (#14) üzenetére


Obyboy
addikt

+1
Én szundiranyomásnál sem látom... :)

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#17) nemlehet válasza ZS3NI (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Majdnem mindegyik kínai telóba be lehet állítani, hogy milyen alkalmazásokat lockoljon a memóriában. Ezt 1x megcsinálod és soha sem lesz vele gondod.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#18) pete_21


pete_21
addikt

En arra lennek kivancsi, hogy ha ebben a programban beallitok ebresztest, akkor azt a Chronus widget fogja-e jelezni, mint ahogy a gyari Clock alkalmazasnal is?
Illetve tud-e olyat, hogy az ebresztest 2 hetente ismetli?
Ez utobbira alig van alkalmazas, pedig nagyon sok ebreszto app letezik... Nekem gyakran kell ez a fukcio, nem hiszem, hogy ezzel egyedul vagyok, nem tudom miert hagyjak ki az ebresztok nagyreszebol. :)
Koszi a valaszt!

(#19) dirkam válasza pete_21 (#18) üzenetére


dirkam
tag

Bár nem néztem, de szerintem nem fog látszódni abban a widgetben.

Az ismétlődéssel kapcsolatban: itt lesz két fontos újítás is majd a későbbi verziókban, ami lehetővé teszi az iyen, vagy még komplikáltabb ütemezést is. Nem tudok még pontosabban mondani, mert nagyon sok tesztelést igényel, de rajta vagyok.

(#20) pete_21 válasza dirkam (#19) üzenetére


pete_21
addikt

Koszonom a valaszt, kivancsian varom. :)
Csak tippelek, de elkepzelhetonek tartom, hogy van ra mod, hogy a Chronusban megjelenjen. A fejlesztoje lehet meg tudja mondani, mikent oldhato meg, hogy kijelezze.

(#21) dirkam válasza pete_21 (#20) üzenetére


dirkam
tag

Felirtam ezt is, utanajarok. Koszi!

(#22) pete_21 válasza dirkam (#21) üzenetére


pete_21
addikt

En koszonom a segitokeszseged! :)

(#23) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Korrekt program. Számomra pont az a szép benne, hogy nem csiricsáré. Nem is értem, hogy miért kéne annak lennie. A helyfüggő ébresztés meg nagyon király dolog. :K

(#24) k5.20


k5.20
senior tag

A képsor alatti mondatban javítsunk: "órafunkciókat" - "órafunkciók"-ra kellene rövidíteni.

(#25) dirkam válasza Lomha 8V (#23) üzenetére


dirkam
tag

Köszi :B

(#26) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Jó kis app.
A timely meg csak jól néz ki, egyébként nekem nem jön be.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#27) Dodgedart


Dodgedart
csendes tag

Üdv!

Én már nagyon sok ébresztő alkalmazást kipróbáltam, de eddig ez a legjobb. Szerintem nagyon jó, hogy nem csicsás az alkalmazás, nagyon könnyű és érthető a beállítása. Nekem nem hiányzik belőle stopper meg időzítő, arra van egy csomó más app. Hónapok óta ezt használom S2-n, mindig ébresztett a gyárival ellentétben. Kifejezetten jó és hasznos a közelségérzékelővel és a rázással való leállítás, illetve, hogy a wifit bekapcsolja ébresztéskor. Mire magamhoz térek az időjárás frissül is :-)
Esetleg egy nagyméretű (majdnem teljes kijelzős) leállító gomb lehetne benne opcióként, de ha nem lesz, akkor is ez a legjobb és ezt használom továbbra is. Köszi :R

(#28) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Itteni ajánlásra kipróbáltam az appot.
A material design tetszik, jópofa az app.
Amit én hiányolok, hogy nem lehet az ébresztést egyenként ki-bekapcsolni, csak törölni.

Samsung Galaxy A54

(#29) Dodgedart válasza Viktor0610 (#28) üzenetére


Dodgedart
csendes tag

Helló!
Az ébresztések mellett jobbra van a kuka ikon, az alatt van egy csúszka, amivel ki-be kapcsolhatod az ébresztéseket egyenként.

(#30) Viktor0610 válasza Dodgedart (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahha! Az volt a probléma, hogy én nem ismétlődő ébresztést próbáltam, hanem egyszerit.
Csak megszoktam az általam használt ébresztőben, hogy nem törli ki az egyszer használatos ébresztést sem, miután az lejárt.

Tehát jelenleg az a megoldás, hogy beállítom az egyes napokat és ki-bekapcsolom az ébresztést, de szerintem felhasználóbarátabb lenne, ha az egyszer használatos ébresztést sem törölné ki, ha az lejárt, és az is ki-bekapcsolható volna. :)
Főleg, hogy a másik két típusú ébresztés ki-bekapcsolható. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31) Dodgedart válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


Dodgedart
csendes tag

Szerintem írj a fejlesztőnek, nekem korrektül reagált egy kérésemre.

(#32) air válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


air
nagyúr

Én viszont nem értem, hogy a lejárt, egyszeri ébresztést miért kellene továbbra is megtartani.
Csak simán úgysem tudod visszakapcsolni, hiszen lejárt, mindenképpen új időpontot kell megadnod.
Szerintem sokkal logikusabb, hogy a lejártak törlődnek.
Ha viszont több egyedit akarsz megadni, amik valamilyen logika szerint ütemezhetők, akkor inkább ismétlődőként add meg!
Az nagyon jól paraméterezhető, egyedi ismétlődésre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33) Viktor0610 válasza air (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Saját példa.

Mikor dolgozom, kell ébresztő, mikor nem, nem. Nem szeretnék a napokkal "bajlódni", csak ki-bekapcsolni az ébresztőt.
Ez az általam jelenleg használt programban megoldható, ebben nem. Tudom, ha bejelölöm az összes napot, és utána ki-bekapcsolom a beállított ébresztést, az félig megoldás.
Csak fura, ha a másik két típusú ébresztés ki-bekapcsolható, akkor a harmadik miért nem.

Samsung Galaxy A54

(#34) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Még egy stopper jó lenne olykor, és akkor a gyári órát tényleg elő se kéne vennem.

De így is nagyon ügyes (pláne hogy az elmúlt években is fejlődik :) )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.