Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LaptopSystem

ha esetleg birtokolsz egy ilyen gépet itt megoszthatod tapasztalataidat róla! :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2) szoke12


szoke12
őstag

Helló! Nekem van egy Dell E6400-as. Nagyon erős gép, és az összeszerelési minősége is nagyon jó! Nem recseg-ropog, nem lötyög semmi sem benne.
Átlag használat, pl netezés alatt nem nagyon megy 10% fölé a proci terhelése win7 alatt. :D
A bootidő meg... hihetetlen. 2 mp után már jön a win indulása.
Ez életem első laptopja, lehet, csa ezért érzem nagyon jónak, de mindenképp egy strapabíró, masszív szerkezet.
:C

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#3) szoke12 válasza szoke12 (#2) üzenetére


szoke12
őstag

Még annyit esetleg, hogy a zsanérok eléggé elkoptak, igy lötyög a kijelző kissé.
A linkelt cikket olvasva pedig annyit mondanék, hogy ez nem így van. :(
Jelen pillanatban is linux alól írok, minden működik, ami nekem kell, nincs hatalmas zaja semminek, konkrétan nem is hallom a ventillátort. a dvd olvasó hangerejére pedig megintcsak nincs panaszom.
használt os: linux ubuntu 11.04 (a rendszer létezett a linkelt cikk megírásakor. :K )

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4) dikkmáá


dikkmáá
újonc

Help meeee!!
Sziasztok.
Birtokosa lettem egy latitude e6400-nak,ami nem gáz... Viszont az igen,hogy nem akar menni az ujjlenyomat olvasó. Ilyenkor mi van? mit kell keresnem,letöltenem hozzá hogy menjen a kütyü? Válaszokat köszi,az égvilágon semmit nem tudok cserébe adni,max néhány üres sörösdobozt... :)

(#5) lapa


lapa
veterán

egy ilyet elolvasva pláne ne jöjjön nekem senki azzal, hogy ezek akárcsak hasonló színvonalon vannak. merevlemez meztelenül, venti nem-annyira állíthatóan hangos, áh. cipelni meg pláne. ez ilyen enterspájz konszumer piros.

de jól meg fogom kapni ezért, már előre látom. volt soksok évig latitude-öm amúgy, spec a c meg d szériában annyira nem volt vészes a (z 5400-es) hdd.

[ Szerkesztve ]

(#6) donjohnson


donjohnson
addikt

nekem T400-am volt. netezés közben gyakorlatilag hangtalan, ha ssd van a gépben és tpfancontrol-lal van szabályozva a ventilátor.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.