Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet, Maga a készülék nem valami bejövős, ha már Alcatel inkább egy IdolS :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Na erre a tesztre vártam! Vodafonenál az 1 gigás verzió kapható és ez a készülék versenyzik nálam a Nokia 625 ellenében.

Esek neki a teszt olvasásának! ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

45-ért korrekt ajánlat, akárhogy is nézzük :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ennyiert itthon megeri a kijelzo felbontasa ellenere is - elofizuval meg meg inkabb, gondolom.
Duliee: Ne feledd, hogy a fuggetlen csak 512 MB-os.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Graphics válasza Csapoati (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"Az előlap legszembetűnőbb pontja az 5 hüvelykes, 480 x 854 pixel felbontású kijelző. A 196 ppi képsűrűséggel még csak-csak elboldogulna az ember, a sima TFT panel betekintési szöge azonban hagy némi kívánnivalót maga után. " - Minek csinál ekkora tepsit ilyen felbontással és panellel?+ :F

MTK6852 - elavult, Kitkat esélytelen... :F

Én mindenkinek javasolnám a cikk végén leírt alternatívákat + a Navon Mizu M500-at.

B.Cs.

(#7) Graphics válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kevered az MTK6589-et szerintem az 6582-vel, mivel utóbbi frissebb, és erre feltehetőleg jön majd 4.4 a későbbiekben.

Érdekes, hogy egy 2013 Q3-as SoC már elavult? Miért? 28nm készül,

Egy kis Mediatek, kiváló olvasmány, megakadályozza a tudatlanságot :D

A Navon dzsunkagyári szarokat árul... Support konvergál a nulla felé... Arra sincs esélyed, hogy esetleg egy külföldi fórumon találsz rá ROM-ot, ha gariidőn túl megmakkan a szoftver... :) mert lövése sincs az embernek milyen telefon van a kezében.

Olvasgass :P

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) dlaj


dlaj
őstag

Szimpatikus az áttetsző értesítési sáv.

(#9) h3lios


h3lios
addikt

Ráadásul mivel én értékesítem ezt a telefont el kell, hogy mondjam, hogy zabálják az emberek. Már az első 2 hét után készlethiányos lett annyit elvittek belőle. :K

B-tag: H3lios#2825

(#10) babkukta


babkukta
senior tag

Abszolút nem fogott meg... oké oké, tudom h ilyen áron nem kéne nagy elvárás, de 5"hoz ez a felbontás... ez ultra pixeles képet eredményez.... :D A hardver megfelelő (antutun meg is lepődtem), a kamera.... hát, sztem aki ilyet vesz, annak nem fontos ez a képesség. Legalábbis nekem ha fontos lenne az, h jó képeket készítsen, nem 50.000 alatt nézelődnék.
Összességében tényleg egy korrekt készülék, bár ekkora telefonba jóval nagyobb akksi is belefért volna

Üdvözlettel, Tibi

(#11) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nem rossz ez ennyiért.

Előfizuval meg pláne......

Mondjuk az Lg F6-al nem nagyon versenyezhet.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) Csapoati válasza h3lios (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennyire kapos a tepsi? Nok vagy ferfiak viszik inkabb?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#2) üzenetére


Bogyi007
veterán

Teszt és első vélemények elolvasva.

Hát nem tudom, egy Xperia U-t cserélhetek le jövő héten piroséknál és azt használva a droidból és főleg a Sonyból elegem lett.

Először arra gondoltam, hogy platformváltás lesz és megyek a Nokia 625-re aztán megláttam az Lg Optimus L9 II ami Go+ csomagban 10e forinttal lenne drágább mint a 625 és most itt van ez ami szintén 10e forint difivel van a Nokiahoz de lefele 1 forintba kerülve.

Igazából a Nokia és az Alcatel lesz a döntés tárgya. Felbontás és kijelző téma nem pálya, mivel az Xperia U Tft-Lcd kijelzőjével is jól boldogultam. A méret sem probléma, egyrészt ekkora telókkal még lehet beszélni, másrészt nem kellene tabletet vennem.

Nem tudom hogy melyiket válasszam. ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#15) vomir1


vomir1
tag

"microUSB csatlakozóval azonban ellátták a masinát, bár az USB OTG funkciót nem támogatja."
De igen, támogatja!:) Napi szinten használom, és kezeli az egeret, a billentyűzetet és a Pendrive-ot is!

(#18) r4pid


r4pid
tag

Pont most jött meg nekem is ez a teló Vodától.

Jelenleg galaxy s II-m van, bár ezt csak családtagnak vettem, azért használni fogom pár napig. Első fél óra után:

Összehasonlítva SII-vel:

-Kijelző szebb (alcatelnek)
-Betekintési szöggel nincs probléma (szerintem)
-Gyorsabb (konkrétan gyorsabban bootol mint egy nexus 4)

(#19) C$abi


C$abi
aktív tag

Akárhogy is nézem, valahogy nem tűnik olyan nagyon kiforrottnak.
Az ára mindenképpen jó.

Bogyi007:

Szerintem egyiket se vedd meg, inkább rendelj egy Moto G-t Expansys-ről. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) helixP válasza C$abi (#19) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem mindenkinek opció az innen-onnan rendelés ám.

(#21) lowlight


lowlight
tag

Ez tipikusan azoknak lett kitalálva, akikben csak annyi fogalmazódik meg, hogy "Kéne egy nagyképernyős mobil!" Én nem ilyen vagyok, szóval aligha tudok elmenni szó nélkül a gyatra felbontás és a hajmeresztő betekintési szögek mellett, a kevéske ramot (független esetén) már nem is említve. Üzleti szempontból, a trendet meglovagolva érthető lépés egy ilyen készülék forgalmazása, de technikai oldalról ez sajnos visszalépés az egyre nagyobb felbontású megjelenítők létezésének tudatában. Fotó szinten már sok rosszabbat láttam Alcateléktől, úgyhogy ezen a fronton egyértelmű a javulás.

(#22) C$abi válasza helixP (#20) üzenetére


C$abi
aktív tag

Nekem se az, de párszor megtettem és csak nyertem vele pár súlyos tízezrest.
A mostani telefonomat is Apple Store-ban vettem, kint Münchenben, meg a TV-t is Euronicsban, csakhogy említsek pár példát.

(#23) Legendd válasza vomir1 (#15) üzenetére


Legendd
senior tag

Na ez fura, nekem nem ismerte fel...de megnézem majd másik kábellel.

Alea iacta est!

(#24) motoflug


motoflug
őstag

A C3 linkre kattintva a vip-phone oldala jön ki. Ha szándékos,akkor ügyes! ;)

(#25) Cooper911


Cooper911
senior tag

OT Idol-t vettem fél éve 45 ért. Igaz csak 2magos de szebb a kijelzője és a külső design is. Amúgy meg teljesen jó.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#26) Cooper911


Cooper911
senior tag

Amúgy nagyobb felbontású kijelzőhöz nagyobb akku is kéne és akkor már mindjárt drágább is.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#27) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

,,legkisebb variáns Pop C3 névre hallgat"
http://mobilarena.hu/teszt/alcatel_one_touch_pop_c1_apro_utitars/bevezeto_tartozekok.html
még tesztetek is van róla. :W
Nem éppen, a c1 a legkisebb :D

[ Szerkesztve ]

(#28) halkow


halkow
őstag

nem rossz teló jobb minőségű kijelzővel mondjuk és qhd val erősebb aksival +irDA 50k-t simán megérne

Alcatel onetouch idol2s the king

(#29) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Korábban volt már ennek a telefonnak egy topicja , gondolom innentől most már itt fogjuk egymással a megszerzett tapasztalatainkat megosztani egymással.

Én először is tovább kérdezősködnék: Mint Xperia U tulaj, ennek a készüléknek a kijelzőjét milyennek találnám ahhoz viszonyítva, ha annál jobb vagy azzal azonos szintet képvisel, akkor nekem máris nem probléma ha akár a Nokia 625-öt jobbnak tartjátok az Alcatelnél. Kíváncsi lennék persze a WP platformra is, de mivel készüléket én kb másfél-két évre vennék így kicsit aggódom annak 512 mbyte ram mérete miatt (mégha a WP-nak jobb is a memóriakezelése)

Mint írja a teszt is ez a készülék 4.2.2-es droiddal érkezik, itt lesz-e esély a továbblépésre még vagy vélhetően ezen marad a tepsifon? Az U anno 2.3.7-ről indult a maga 512 mbyte méretével és 4.0.4-en ragadt. A Nokia 625 az most fogja megkapni a WP 8.1 frissítést tudtommal.

Mindkét készülék nagynak mondható a Nokia 4.7 míg ez 5-ös kijelzővel rendelkezik. Méretben ezek már nincsenek olyan hatalmas távolságban a 7-es tabletmasináktól - használatilag akár tudnám ilyen célokra is fogni őket? Jó volna egy kis tablet, de ha ki tudnám ezekkel a tepsikkel váltani az frankó volna.

Vodafonenál most cserélhetek készüléket hűségprogramosként amiben 7000 forintot tudok leszedni a végösszegből. Eddig matrix5 csomagom volt amit most Go+ csomagra váltanék.
Az Alcatel ebben a csomagban 1 forint lenne a Nokia 9990 forint (nekem 2990) ezt is figyelembe véve meg a többit amit írtam mely készülék lenne jobb választás a számomra? Kicsit tartok attól is hogy a droid itt hogy lesz frissítve (a Sony e téren nálam nagyon leszerepelt az U esetében) a WP ellenben teljesen újdonság lenne számomra.

Várom segítő véleményeiteket! :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#30) Enci1983 válasza Bogyi007 (#29) üzenetére


Enci1983
senior tag

Az első kérdésedre a választ máris mondom, felbontás ugyanannyi mint az U-nak, difi annyi hogy míg az U 3,5"-es ez 5"-es, feltehetően elég pixeles lehet tippem szerint.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#31) ddaydome


ddaydome
senior tag

Ez a készülék azoknak jó, akik belépő-közép kategóriában szeretnék cserélni a telefonjukat egy újabbra. Az ár / teljesítmény teljesen elfogadható szerintem, aki ennél többet akar az más árban gondolkodik.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#32) ddaydome válasza Bogyi007 (#29) üzenetére


ddaydome
senior tag

Szia!

Szerintem első körben menj el egy olyan üzletbe vagy többe, ahol ezeket a készülékeket kipróbálhatod. Aztán, ha van időd vagy kedved, nézd meg, hogy milyen alkalmazások kellenek neked alapvetően és nézd meg azt, hogy van-e a kinézett platformok áruházaiban. Mérd fel az igényeidet újra és megtalálod a választ Neo!:)

Nekem az a bajom az Androiddal, hogy kiszámíthatatlan az, hogy ki milyen stabil rendszerrel látja el és szerintem ez még kategóriánként is változik és ha rossz, akkor anyázni fogsz.

A Windows-os telefonnál meg csont ugyanaz az összes rendszer, állítólag stabil is emiatt, de kevesebb az elérhető "áru".

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#33) prolad


prolad
őstag

Kár a kijelzőért,egy qhd IPS smán mehetett volna bele,úgy jó vétel lenne.Így azért rezeg a léc.

(#34) tomcsa44


tomcsa44
tag

Az alcatel 2013 óta nagy változáson ment keresztül. Nekem van Pop C3 (C1, C3, C5, C7, mindegyik ugyan avval a technológiával készült képernyővel rendelkezik). Kiváló telefon.

Amúgy csak felhívom mindenki figyelmét, hogy az Alcatel a megújulása után (2013) a Samsungtól veszi a paneljeit (képernyőket). Azóta sem találtam meg a megerősítést, de anno olvastam ,erre világosan emlékszem. (Mivel engem lenyűgöznek a Samsung képernyői, hiába túlszaturáltak.)

Ebben is ugyanaz a panel van, mint a Samsung táblagépekben. Azokban is sima TN panel van, de lemászik a kép annyira szép.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#35) Bogyi007 válasza ddaydome (#32) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezek a körök megvannak- éppen ez miatt nem tudok dönteni. Láttam mindkét telót és tetszik mindkettő - appok amiket használok mindkettő elérhetőek (Viber, WhatsUp, youtube böngészők és némi zene és rádió)
Navigációt az U-n megoldottam (hárombetűset, amiben volt online forgalmi információ is) ezt gondolom az Alcatelen is tudnám kivitelezni, okián meg a 8.1-el teljesen ingyenes lesz a Here drive+

Szóval felhasználói vélemények kellenének, a legjobb az volna ha valaki mindkettőt használja vagy van rálátása.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36) GeryFlash


GeryFlash
veterán

45 ezerért 512Mb-os mobil az alcafostól tényleg must buy. A 41 ezres 1gb ramos készülék am nem rossz, de vicc hogy két variánsa is van egy telefonnak, még hozzá a kettő ég és föld...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#37) ddaydome válasza Bogyi007 (#35) üzenetére


ddaydome
senior tag

Egy ismerősöm mindkettő rendszert használja. Neki Sony az egyik a másik meg Lumia 620-s és mindkettővel elégedett. A Wp-s telót nagyon szereti azt tudom. Nekem Sony Xperia E van, elégedett is vagyok vele, stabil is, de nagyon vonzana egy WP-s telefon.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#38) Fr@nkieWilde válasza GeryFlash (#36) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem 2 variánsa van, hanem 5.
Különben, pont itt nyomkodom a kezemben, és nem rossz kis telefon ez.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#39) tpeti78 válasza Fr@nkieWilde (#38) üzenetére


tpeti78
senior tag

+1

Piroséknál megnyomkodtam múltkor, szerintem patent kis készülék ez! Ja, és el kell szomorítsak minden ketkedőt, teljesen vállalható a kijelző, nincs szó arról, hogy meg lehetne számolni a pixeleket....

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#40) Rocky975 válasza r4pid (#18) üzenetére


Rocky975
senior tag

Én láttam ilyen telefont amit írsz az erős túlzás. :) Az S2 jobb felbontású amoledje gyengébb mint ez?
:DD

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#41) Rocky975 válasza Bogyi007 (#29) üzenetére


Rocky975
senior tag

Kollegámnak ilyen c7 van nekem meg van egy U-m.Mellétettem az U-nak fényévekkel jobb a kijelzője.Hiába csak 3.5 coll viszont 280 ppi az alcatel 196-jával szemben.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#42) big-J


big-J
őstag

Jóval értelmesebb összeállítás mint a nokia X... az még 720p vetetést se tud, meg 512m ram. :D

Közben részben az idol X+ teszt hatására én is boldog tulajdonosa lettem egynek... 68+vám.

[ Szerkesztve ]

(#43) akaaka


akaaka
tag

Hihetetlen, hogy sokan úgy minősítik a telefont és a "pixeles" kijelzőt, hogy még kezükben sem volt a készülék......

(#44) Csapoati válasza akaaka (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A ppi alapján azért azt el lehet dönteni látatlanban is (már ha valaki fogott a kezében pár éves telefonokat), magával a minőséggel meg a betekintési szögekkel ellentétben. Ez az Alcatel a régi SE K800i-m ppi-jével bír. Nyilván sokkal szebb lehet nála, de a felbontás alapján lehet következtetni a pixelességre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) r4pid válasza Rocky975 (#40) üzenetére


r4pid
tag

Nekem az alcatel kijelzője kontrasztosabbnak tűnik. Amiben rosszabb mint SII az oldalról a betekintési szög, és a felülete picit jobban tükröződik.

(#46) Napfénysüti

Ennyi pénzért egész vállalható bár ekkora méretbe már valamivel nagyobb felbontás lenne az ideális.

Més que un club!

(#47) Acesanyi


Acesanyi
tag

Üdv mindenkinek !!!

Örülök, hogy nyílt egy topic ennek a frappáns kis telónak. (ha nem baj én nem nevezném tepsinek :) )

Gondoltam, beszállok én is a fórumozásba mivel én több mint 2 hete már birtoklok egyet és látom, hogy a hozzászólók legalább 70%-a nem is fogott a kezébe ilyen telefont.(csak a neten böngészésből informált)

Nem rég még én is egy Alcatel One Touch Smart II. V860 tulajdonosa voltam 1.5-éven át aminek nagyon jó kis fóruma volt itt és sokat lehetett informálódni,tanulni és fejlődni akár a root-olás területén. Ezt csak azért írom, hogy olyannak aki már magában eldöntötte nem is vesz ilyen készüléket vagy drágábbra -természetesen szebb megjelenítésű- készülékre tud több pénzt kiadni még nem kellene megölni a topic-ot azzal, hogy kézbe sem fogta a telefont soha és más olyan személyeket beszél le róla akik talán örülhetnének, hogy ennyi pénzért kapnak egy korrekt telefont.

Én ejteném is ezt a témát. :P

Amit nem értek: miért 196 ppi- ről van itt szó, mikor nekem az Antutu 240ppi-t ismer fel ?

Egy dolog -egyben a legfontosabb-, hogy pontosan 6 tipusa van a POP C7-nek:
7040A, 7040F, 7041X Single Sim
7040D, 7041D, 7040E Dual Sim

Ezek közül pedig a vodánál a 7041X kapható ami nekem is van, ez hardverikusan erősebb a többinél valamint auto és "touch focus" is van benne. Amiben alul marad az X tipus az A,F és az E vel szemben, hogy ők nem 5Mp hanem 8Mp kamerával vannak ellátva de hardverikusan gyengébbek.

Tapasztalataim:
KIJELZŐ-- igaz nem egy SIII vagy mondjuk lg 4x HD (amik egyébbként is más technológiával rendelkeznek és árban is 2x ennyibe kerülnek) Nekem elfogadható ennyiért, mert csak felülnézetből látok invertálást, másik 3 irányba nem látok változást.
PIKSZELESSÉG-- ha 2 cm-re tudnék fókuszálni a szememmel akkor lehet látnám is őket :D
WIFI-- nagyon gyorsan talál és csatlakozik
AKKUMULÁTOR-- nekem eddig átlagban 4 napot bírt. Ebbe volt egy kis netezés, fényképezés, babrálás, játék ritkán, telefonálás bőven stb. A telefonálás eszméletlenül keveset húz, asszonykámmal olyan 50-60 perceket is szoktunk trécsélni ami alatt 1-2% esik le.
HANG-- Telefon beszélgetésnél mind két fél nagyon tisztán halható. A Hátsó hangszóró viszont nem nagyon nyerte el a tetszésemet, mert hangosnak-hangos de nekem kicsit olyan mintha pohárból szólna, de nem torzít( a Smart II DSP Managerrel sokkal szebben adta a hangokat) igaz ez nem jelentős mert zenéket én fülessel, ha halgatok.
A KAMERA-- 5Mp-hez szerintem hűen dolgozik (bár ha valaki parkizonkóros kézzel nyomja akkor nem csoda ha mosott a kép) a Kamerafelvétel nekem kifejezetten tetszik főleg, hogy a 7041x 1920X1088 felbontásba készíti a felvételeket aminek a hangja is kristály tiszta és még ami nagyon tetszik, hogy felvétel alatt automatikusan fokuszál az 1x optikai zum. Így messzire és közelre is tisztáz mindig!

EDDIG KIPRÓBÁLT NAGYOBB JÁTÉK-- a Need For Speed Most Wanted 2013 ami mindenféle lagg és akadás nélkül fut a telón "meg sem érzi"

Egybevéve nekem ennyiért korrekt kis telónak tünik eddig, remélem "gyári" gond nem lessz vele vagy 2 évig :D
Remélem ezzel a kis tapasztalat megosztással előrébb segítettem azokat akik a vásárlásán gondolkodnak!
Ha valakinek kérdése van valamivel kapcsolatban akkor válaszolok ha tudok, sajnos most csak ennyire futotta időm.

További jó fórumozást mindenkinek és remélem jobb irányba is fordul majd! :P

[ Szerkesztve ]

(#48) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Végre csórikámék is jampizhatnak mini tablettel! :) Hiánypótló, az eladások is mutatják :K

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#49) Kampó


Kampó
senior tag

vodánál a weboldalon 512ramot irnak plusz led villanó sincs. Akkor most melyik kapható vodánál?

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#50) Acesanyi válasza Kampó (#49) üzenetére


Acesanyi
tag

A vodánál csak az X változat kapható, ami 1Gb rammal és vakuval szerelt, vmint 5 Mp-es kamerával

TUTI, én is ott vettem. Ők mondták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.