Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszönjük. Már olvasom is. :R

(#2) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszönjük. Már olvasom is. :R

(#3) joey04


joey04
titán

kicsit combosabb grafikus gyorsítóval még a 100k sem lenne sok érte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Legendd válasza joey04 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

MT6592-vel pl.

Alea iacta est!

(#5) Crydan


Crydan
senior tag

PowerVR SGX544MP2 egy MT6589T-ben? :F
Az a Intel Atom Z2580 SoC-ban van.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#6) malnabokor


malnabokor
senior tag

Kiegészítő telefon a telefonhoz? :DD

Életem első mobilja, ami pont Alcatel volt, olyan volt, mint ez a kiegészítő, igaz annak még csak két színű kijelzője volt (kék és fekete). Meg persze nem tudott bluetooth-t, és még sok minden mást :))

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

TEtszik a vékony a káva, a jó formaterv, nekem első blikkre bejövős, remélhetőleg a Veletech-en is meg lehet tapizni.

Ejj viszont ide kevés a 6589T... akkor már friss/ebb hardver 6582-es. Tán úgy is lábkompatibilis... Ezt megugorhatták volna :/

FullHD-n ez elvérzik...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Mtk helyett még egy 4 magos s4 pro is jobb lett volna :(

Duliee: simán elég lett volna és akkor még komolyabb játékok sem fektetnék ki :)
Külsőre viszont szép lett :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) tonerz


tonerz
aktív tag

Nagyon jól néz ki ezzel a vékony kerettel, de jobban megérné az árát a 6592-vel.

(#10) Graphics válasza Paul119 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez már az a kategória amit én se erőltettem volna...

Még egy jobb HD panel, 5"-on , és annyi... Túlvállalták magukat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) tjb007


tjb007
nagyúr

„Az emelt órajelű, ARMv7 architektúrájú, 1,5 GHz-en pörgő négymagos processzor mellett egy PowerVR SGX544MP2 grafikus gyorsító dolgozik”

Tessék már ezt javítani MP1-re, az ilyen szándékos vagy véletlen elírások miatt terjednek a hülyeségek a fórumon.

(#7) Duliee

Az sem lett volna sokkal jobb.

(#12) Paul119 válasza tjb007 (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Pedig már kezdtem örülni hogy legalább a gpu nem vérszegény :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Megnézném melyik menő tsávó kapná elő dizsiben a kicsi telót :D Lehetne mentegetőzni. Mondjuk az oldszkúl telefonkagylós headset után nehéz bármin meglepődni.

(#14) Graphics válasza tjb007 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Picivel jobb lett volna.

Amúgy láb-kompatibilis a kettő? vagy csak rosszul emlékszek?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Szimpatikus a telefon,kár a hardverért!Fél év múlva 60-70 körül nagyon jó vétel lesz.

(#16) tjb007 válasza Graphics (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Épp annyival lett volna jobb, hogy észre sem vetted volna.
Ami pin-to-pin az a 82 és 92, emlékeim szerint a 89 nem az a 82-vel.

(#17) prolad


prolad
őstag

Remélem ebből is lesz + verzió 6592-vel.Arra már vevő lennék.

(#18) Legendd válasza tjb007 (#11) üzenetére


Legendd
senior tag

Done, thx.

Alea iacta est!

(#19) Paul119 válasza prolad (#17) üzenetére


Paul119
addikt

Én ezt is szívesen ki próbálnám :) tetszetős motyo :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) vicze válasza Legendd (#18) üzenetére


vicze
félisten

"tervek szerint lesz rá később frissítés, a pontos dátum azonban nem ismert"
Tervezgethetik, amíg a MTK nem szüli meg a 4.4-es SDK-t. :)

Ez a SoC kevés a FHD-hoz ez van, az MT6592 pedig úgy 20e-vel dobná meg az árat(vagy többel), jóval drágább az a SoC. Azzal az árral meg egyáltalán nem lenne már olyan jó.

(#21) BatchMan


BatchMan
senior tag

Még egyszer leírjátok, hogy napfényben is kiválóan látható, rátok borítom az asztalt. Utoljára a fekete-fehér LCD-s telefonom volt napfényben jól látható.

Most süt a nap. Menj ki, nézd meg. Látod? Nem látod! Na, látod. Minimum be kell árnyékolni, hogy az élesebb kontrasztokat ki lehessen venni. Az enyhébb átmeneteket pedig felejtsd el. Arrrgggghhh!

(#22) Ailton válasza vicze (#20) üzenetére


Ailton
tag

Emlékszem az Alcatel frissítéseire még az OT-995 korszakból, remélem azóta sokat fejlődtek, mert akkor nagyon sok embert vesztettek a táborukból..

(#23) babosmiki


babosmiki
addikt

Nagyon várós a cucc, a két simes verzió még érdekes is lehet számomra!
Amúgy nekem elölről az Lg g2 jut róla eszembe...
Nagyon szupi ez a vékony káva a kijelző körül, pl a sony is tanulhatna tőlük.... :B

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#24) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az Alcatel valóban egyre jobb, még ez a gigatepsi is egész megnyerő, bár én mindenképpen várnám a "Plus" verziót.

Nem a lényeg a fontos.

(#25) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Off: Alcatel One Touch Pop C7-ről várható majd teszt?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#26) Buci21


Buci21
addikt

nem jon erre frissites, a mefiatek nem adja ki a driverek forraskodjat sajnos :( vagy ha jon, akkor mimden 6589.tulaj, koztuk en is, repesni fog az oromtol :D

(#27) Aryes


Aryes
nagyúr

Nem ehhez van az e-ink kijelzős tok?

(#28) Duliee: Erre gondoltam

update: "az év folyamán további tartozékok jelennek majd meg, mint például a miniprojektor, vagy az e-ink tok"
Ez elkerülte a figyelmem.

[ Szerkesztve ]

(#28) Graphics válasza Aryes (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvass ;)

"A hátlapra pattintható cover mágnesesen csatlakozik a telefonhoz, felnyitásakor a kijelző bekapcsol. A tok igazi értéke abban van, hogy néhány led segítségével képes kirajzolni az elmulasztott értesítések piktogramjait"

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) babosmiki válasza Graphics (#28) üzenetére


babosmiki
addikt

Olvass te...
Lesz hozzá e-ink flippes tok is!

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#30) Graphics válasza babosmiki (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nyugi van :), én csak azokat az infókat másoltam be , amit a cikk kapcsán olvastam.

Illetve a fórumtárssal beszélgettem ;) :D de köszi az infót

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) babosmiki válasza Graphics (#30) üzenetére


babosmiki
addikt

Bocs, hogy közbe szóltam! :P

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#32) Graphics válasza babosmiki (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:DDD :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Simi87


Simi87
senior tag

És még 3,5-ös jack is van benne. wow.

(#34) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Hatalmas piros pont a dokkoló csatlakozóért, remélem tényleg lesznek hozzá jópofa kiegészítők. Az eddig beharangozottak elég ígéretesek. Remélem a többi gyártó is kedvet kap valami hasonlóhoz.

Laci

(#35) moleculez


moleculez
veterán

Végre valaki elkezdte a . eztleket az okos tokokat, már rég hiányolom. Jöhetne pl typecover is. A frissitesert kar, nagyon jól néz ki, meg jó is, játszani úgyse játszom, szóval jó lenne. Telefonálni lehet a melléktelon?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#36) banhammer


banhammer
veterán

Note 3 tulajdonoskent meglattam a kepeket es azt mondtam magamban, hogy ez nem semmi.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Két ismerősömnek is van Alcatel teloja,középkategórából mindketten azt mondták többet nem vesznek ilyen márkát.
Nyilván ez sokkal jobb mindenben,de azért kíváncsi leszek majd a felhasználói véleményekre.
Minden telo ára kőként zuhan,szerintem sok a 100 e.Mire rendesen forgalomba kerül lesznek azért bőven ennyiért más alternatívák.

(#38) Graphics válasza SonyNex7 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kérdés mikori alcatel, mert a pár évvel ezelőtti széria az tényleg siralmas. de a tavalyi paletta és az idei is jó.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) nemlehet válasza BatchMan (#21) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez konkrétan nem igaz. Szimplán csak fényerő kérdése a dolog. Ráadásul ha matt fóliád van a telón akkor még annyira sem zavar a napfény. Megfelelő fényerejű telefonokat simán lehet látni napfényben is.

Az enyém csak tényleg nagyon erős direkt fényben van gondban ha maxra húzom a fényerőt. Persze ha automatára van rakva akkor az nem állítja be elég magasra, manuálisan kell. A régi Acerem maxos fényerőn is rosszul olvasható volt fényben tehát igen is különbözőek a telefonok ebből a szempontból.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#40) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...miért kellett elrontani az MTK-val?!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) Graphics válasza mrlujoak (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel kínai érdekeltség, így ez a legközelebbi elérhető SoC, árban / igaz tajvani a Mediatek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) joey04 válasza mrlujoak (#40) üzenetére


joey04
titán

a mtk-val nincs baj, csak a 6592 kellett volna bele.
más, nevesebb gyártók is használják az mtk-t.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Graphics válasza joey04 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És lassan kéne kiadott driver az MTK-hoz... Rég kánaán lenne a romok tekintetében... így meg csak az összevissza portolások vannak :/

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) mrlujoak válasza Graphics (#41) üzenetére


mrlujoak
veterán

ez nem magyarázat a félig meddig költői kérdésemre...

Azért mert a gyártó már kínai, nem kötelező MTKval szerződnie.
Persze, neki jobb, olcsóbb, de a vevő jobban járna egy másik gyártó modelljeivel, még ha az minimálisan növelné a modell árát. (amit nemmellesleg egy kisebb felbontású kameramodullal még akár ellensúlyozhatna is a gyártó)

...de mivel ez nem így van, marad a szemöldök ráncolás a 4.2.2 android és az MTK láttán...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#45) Graphics válasza mrlujoak (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs szerintem semmiféle hátránya abból bárkinek is , hogy MTK-s... ez sztereotípia?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Buci21 válasza mrlujoak (#44) üzenetére


Buci21
addikt

teljesen jó az MTK, nekem pont ezzel a chipsettel van telóm 50 rongyért, és nagyon megérte :R Nagyon remélem, hogy meg fogjuk kapni a 4.4-et. Ha egyszer kikerült már a driver forráskódja, onnantól ömleni fognak a custom ROM-ok :D

(#47) mrlujoak válasza Buci21 (#46) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jelen állás szerint pont azon van az egyik lényeg, amiben nagyon reménykedsz.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) Buci21 válasza mrlujoak (#47) üzenetére


Buci21
addikt

ha erre beígérték, akkor mi is meg fogjuk kapni :D

(#49) Rover623


Rover623
félisten

Csak hogy nehogy tévedés legyen: a Fast Math nevű "extra" nem Alcatel specialitás, hanem a Vision Objects cég MyScript Calculator-ának licence.
Az értékéből nem von le, faja kis app! :C

primus inter pares

(#50) halkow


halkow
őstag

8 magosal valóban hero lenne így csak nagy testben kicsi spártai :D

valaki nem tudja hogy mi lett a tegnapi MA TV-s alcatel idol x-es videóval hova tőltöték?

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.