Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

huhuhúúú gyanús hogy lecsusszan egy nfs... :) melyiket ajánlanátok a sorozatból az akciók közül?nekem fontos lenne h törjön az autó,lehessen agybafőbe tuningolni,és ha lehet rendőr is legyen! :)
mert pl a run megvan de hatalmas csalódás....

(#2) petymeg2033 válasza Medocsabi (#1) üzenetére


petymeg2033
tag

Amennyire én tudom, a Carbon volt ezek közül az utolsó, ami ezeket tudja, amiket írtál, de ennek még nézz utána, mert pl a rendőrökben nem vagyok biztos.

(#3) GÁgpstpn válasza Medocsabi (#1) üzenetére


GÁgpstpn
tag

Nem tudom melyik az utolsó ezek közül, de ha tényleg a Carbon az, akkor csak ajánlani tudom. Vannak benne rendőrők, tudsz tuningolni agyba-főbe (akár pénz nélkül is, de értelemszerűen nem a karrier módban), vannak versenyek, a törés viszont nem az igazi, ha jól emlékszem, csak karcok látszódnak a kocsin, de más nem történik. Az optimalizáció sem a legjobb, de nagyon élvezetes játék, ennyi pénzért megéri letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#4) Csapoati válasza GÁgpstpn (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En a Hot Pursuitot ajanlom. Abban ugyan nincs meg minden, de nagyon elvezetes es meg szep is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) petymeg2033 válasza GÁgpstpn (#3) üzenetére


petymeg2033
tag

A Carbon ezek közül pont a legrégebbi ;)

Need for Speed: Carbon (2006)
Need for Speed: ProStreet (2007)
Need for Speed: Undercover (2008)
Need for Speed: Shift (2009)
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: Shift 2 Unleashed (2011)
Need for Speed: The Run (2011)
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: Rivals (2013)

(#6) Piziii válasza Medocsabi (#1) üzenetére


Piziii
tag

A carbonban csak karcolódik sajnos az autó, a pro streetben már egész látványos a törés és lehet tuningolni is elég rendesen viszont ez már nem utcai versenyzős így nincsenek rendőrök (nfs-ek között az első
szimulátorosabb autóverseny), a shiftben törnek a legjobban az autók de ez mártényleg a szimulátoros hangulatra feküdt rá ezért a tuningolás is elég a háttérbe szorult és itt sincsenek rendőrök ;)

(#7) Medocsabi válasza Piziii (#6) üzenetére


Medocsabi
addikt

Köszönöm mindenkinek,este már nyomtam a carbont! :) látszik a grafikán hogy elég régi,de tökéletesen idézi a fiatalabbik énemet:)
a nfs most wanted megvan,de az nagyon nagyon nem jött be,mivel asszony (is) nagy nfs fan,erre ő is rácuppant,tehát duplán köszi mindnekinek!

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez megint erősebb lett mint a Sony ajánlata...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) petymeg2033 válasza Medocsabi (#7) üzenetére


petymeg2033
tag

A Carbon előtt kiadott Most Wanted vagy az új 2012-es nem jött be?
Csak azért kérdezem, mert a régi, az talán még jobb is, mint a Carbon.

(#10) Medocsabi válasza petymeg2033 (#9) üzenetére


Medocsabi
addikt

az új! sztem minden téren elég tré lett....

(#11) petymeg2033 válasza Medocsabi (#10) üzenetére


petymeg2033
tag

Ezt megértem, az újat én sem tudtam megszeretni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.