Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sadista


sadista
csendes tag

július 4-ig fog tartani.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány kedvezményes játék:

DOOM

NBA 2K16

Stardew Valley

FPS Bundle

szerk: És persze lehalt az oldal. :D

Live-Die-Respawn

(#3) djculture válasza oriic (#2) üzenetére


djculture
félisten

(#4) Tsebacsi válasza djculture (#3) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Valami időzavar van, mert nálam még csak 19.15 van ti meg a jövőből írogattok :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5) oriic válasza djculture (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kötve hiszem, hogy ezen bárki is meglepődik. :D

Live-Die-Respawn

(#6) sutykuru válasza Tsebacsi (#4) üzenetére


sutykuru
tag

Hetek óta fos az óra.

(#7) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Jól látom, hogy napi akciók vannak megint, ergo ne ürítse az ember a tárcáját első este?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8) [Prolixus] válasza Kareszovics (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Sajnos igen, jól láttad. Én nem örülök neki. Francnak kell a "vegyem, vagy ne vegyem mert még olcsóbb" tépelődés.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9) Kareszovics válasza [Prolixus] (#8) üzenetére


Kareszovics
addikt

Pontosan erről beszélek én is. Öreg vagyok én már ehhez. :DDD

Viszont legalább ezzel tuti, hogy majd Encore vásárolok.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#10) Balazs_ válasza Kareszovics (#7) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ezt hol látjátok?

(#11) Kareszovics válasza Balazs_ (#10) üzenetére


Kareszovics
addikt

Store ---> Bal felső sarok a Picnic képecske alatt ---> Today's Highlighted Deals

Ebből vesszük, hogy megint napi akciós az egész Sale. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Igazából így jobban elolvasva szerintem ezek MÉGSEM napi deal-ek. Simán csak adott nap adott akciókat emelnek ki. Nem Today's deal, vagy ilyesmi. Szóval mégsincsenek napi akciók szerintem, korrigálom magamat. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) sagem válasza Kareszovics (#11) üzenetére


sagem
addikt

Öö nekem az rémlik, hogy már tavaly is így volt, nincs mindig új akció, csak minden nap más-más játékokat emelnek ki a főoldalra is, de az akciót már megkapták. Ettől függetlenül néhány játék kaphat nagyobb akciót is menetközben.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14) Kareszovics válasza [Prolixus] (#12) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ez ok, de akkor létezhet, hogy a 140-es Wishlistemből kb 20 játékot akcióztak le? :F Vagy majd fokozatosan töltik?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#15) gbors válasza Kareszovics (#11) üzenetére


gbors
nagyúr

Nem, csak kiemelnek mindig párat. Ha megnézed a játék store page-én, az akció 07.04-ig tart mindegyiken.

szerk. Na, megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#16) [Prolixus] válasza Kareszovics (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Minden sale alkalmával tapasztaltam azt, hogy fokozatosan kapták meg az akciókat játékok. Viszont így 1 óra elteltével szerintem már fix-ek az árak...és persze simán lehet az is, hogy ilyen gyenge eresztés a sale a te szempontodból. Én se sokat fogok költeni úgy látom, amikben bíztam, egyik sem jött be...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán

szerintem ez borzalmasan gyengére sikeredett már megint!

A legtöbb akciós játék, máshol akció nélkül is olcsóbb, nem értem, hogy miért adnak mindent ilyen sokáig ennyire drágán?

Mindegy, nekem valahogy nyáron amúgy sincs kedvem játszani, valahogy a téli estéken szívesebben vonulok el a virtuális világokba.

(#18) oriic válasza antikomcsi (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még csak az első napnál vagyunk. :D

Live-Die-Respawn

(#19) [Prolixus] válasza antikomcsi (#17) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Rájöttek, hogy sokan hajlandók vagyunk felárat fizetni azért, hogy steam-en legyen meg a játék, ne másik, kevésbé népszerű és nagy platformon, vagy platformttól függetlenül.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#20) antikomcsi válasza [Prolixus] (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán

Tudom, nem a reklám helye, de azért, mert itt 2.500.- Forinttal olcsóbb most pl. ez a játék, attól még steam-es. De, ha digitálisan veszed itt akkor is olcsóbb!

Szerintem legalább ilyenkor csinálhatnának valami épkézláb akciót, amire azt mondhatnánk, hogy na ez az, erre vártunk!

De ez nem az, legalább is nekem nem!

Ettől függetlenül mindenkinek jó mazsolázást!

(#21) gbors válasza antikomcsi (#20) üzenetére


gbors
nagyúr

AAA játékot nem érdemes Steamen venni :N Viszont tele van jó indie cuccokkal, a Spacechem pl. csak 1 EUR, abba meg úgy beletol az ember 50 órát (ha szereti a konstrukciós puzzle műfajt), mint a huzat :D

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#22) Renok válasza oriic (#18) üzenetére


Renok
senior tag

Nincsen se napi, se villámakció.

(#23) Balazs_ válasza antikomcsi (#20) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Azért az InstantGaming eléggé a cdkulcsos oldal kategóriába esik, azt ne vegyük egyenrangúnak a Steammel, főleg az utóbbi idők cdkulcsos oldalak visszaélései miatt.

(#24) Xaels válasza antikomcsi (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Pont ezt mondtam havernak is ma, hogy lehet kifog az ember 1-2 jó ajánlatot, de ezt leszámítva máshol még így is olcsóbb lesz. Ott van a Deus Ex HR. 75%-ban is drágább mint az IG-n...

(#23) Balazs_ amit ugyanúgy Steam-en kell aktiválni... Semmivel sem kapsz kevesebbet, PayPal-lal fizetsz akkor kevésbé tudnak átverni...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Balazs_ válasza Xaels (#24) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ha 1-2 hónappal később leveszik accountról, akkor PayPal-lel visszakapom a pénzt vagy azt is a hajamra kenhetem?

(#26) #52815360 válasza Balazs_ (#25) üzenetére


#52815360
törölt tag

338 játékom van steamen, abból konkrétan a steamről 50nél többet biztosan nem vettem. Eddig egyet sem vettek le az accountomról.

(#27) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Mi ez a gyenge akció?
Rise of the TombRaider-t néztem, csupán 35%-os a leárazása?! Még így is 10k-ba kerül. Várok egy 75%-os csökkentést, és akkor 10-15€-ért lecsapok rá! Ha nem lesz ennyi, jöhet a karácsonyi sale!

(#28) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

oh mamus, egy csomó régi nagy kedvencem akciós... az AoE2:HD-nak már nem tudtam ellenállni, de félek elverek még pár ejurót mindenféle Total War-okra meg egyéb nyalánkságokra!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#29) #52815360


#52815360
törölt tag

Remélem télen már 100 euróról fognak leárazni :U

(#30) #85552128 válasza RyanGiggs (#27) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez most tényleg csalódás. Régen "alapszabály" volt, hogy ami nincs napi akcióban azt max utolsó napon vesszük meg ha addig nem kerül be olcsóbban, de ahogy látom most nincs ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#31) ribizly válasza antikomcsi (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Igen. Ez a gond ma a Steam-el meg általában a többi official online store-al. Többször fordult már elő velem, hogy itthon dobozosan volt valami a legolcsóbb. De az az egy igaz, szinte alig találni még a leárazások idején is olyan ajánlatot, ami ne lenne magasabb, mint a sima kulcsos oldalakon.
Ettől függetlenül érdemes odafigyelni, de már ez sem akkora flash mint régen.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Van egy pár ami a kedvenceim között van,. és akciós, úgy érzem vásárolnom kell pár gémet :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#33) sixpak válasza [Prolixus] (#16) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem te kerestél LiS-t egy másik topikban?
Az most 9,90.
Ha keverlek valakivel, akkor sorry.
Amúgy ez (számomra) eddig a leggyengébb szél.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#34) scyllafren


scyllafren
senior tag

Ez a chart amit kovetni kell(ene) :)

http://i.imgur.com/8ZYULHR.png

(#35) [Prolixus] válasza sixpak (#33) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De, örülök is neki. :K Bevárom a sales kártyákból a zsetont, aztán meg is veszem a sale végén.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#36) djculture


djculture
félisten

Most euroért a birexit pénzingadozás miatt vegyen bármit akinek két anyja van. Akár euronként 20 forintot is legombolnak még később ilyenkor a bankok.

(#37) jorgoszka


jorgoszka
tag

Csak úgy folyt ki a kezeim közül a pénz, olyan fergeteges akciók vannak: 1,49 eurót költöttem a GT Legendsre. :DDD

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#38) Yutani


Yutani
nagyúr

Originen is van leárazás, például most vettem meg €3.74-ért a Crysis 3 Digital Deluxe Edition kiadást. A sima egy euróval olcsóbb, szerintem megéri bármelyik.

#tarcsad

(#39) Segal


Segal
veterán

A pics*ba de utálom ezt az időszakot a hatodik vásárlásomnál tartok... :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40) boeing


boeing
senior tag

De jó,úgy be vásároltam hogy szegényebb lettem egy 10K val,de meg érte.Thx Steam. :K

(#41) ribizly válasza Yutani (#38) üzenetére


ribizly
veterán

Ott most egy ideje megy a sale, de nincs semmi újdonság. Ilyenkor azért inkább a Steam-re érdemes koncentrálni és néha-néha átnézni a többire.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#42) djgeg


djgeg
őstag

Öööhmmm.... :DDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#43) ribizly válasza djgeg (#42) üzenetére


ribizly
veterán

:DDD
Most mégis mi a probléma ezzel? Nem kell a $? :))

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#44) Tian66


Tian66
senior tag

Akkor most tényleg nem lesznek villám akciók? :(((
Vagy csak benéztem a rajzot? :U
Várjak még a vásárlással vagy mind1? :F

[ Szerkesztve ]

(#45) djgeg válasza ribizly (#43) üzenetére


djgeg
őstag

Hát kár, hogy nem lehet "megvenni" és én kapnék pénzt :D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#46) [Prolixus] válasza Tian66 (#44) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem lesznek, előző sale-en sem voltak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#47) Tian66 válasza [Prolixus] (#46) üzenetére


Tian66
senior tag

Akkor minden annyi lesz végig mint most, ha jól értem!
Ez esetben nem érdemes várni mert nem lesz semmi változás. Javítsatok ki ha tévednék.
Már venném a dolgokat de nem szeretném ha majd 5 nap múlva mégis kevesebbért is megkaphatnám.
Sok kicsi sokra megy!
:K

(#48) ribizly válasza [Prolixus] (#46) üzenetére


ribizly
veterán

Sokkal jobb nekik, ha a saját igényeidnek megfelelő profilt tudnak Rólad készíteni, amiben aktívan részt veszel. Ez az egész queue dolog erről szól. Csak azt hiányolom, hogy nincsenek egyedi akciók, amik ezen profilok alapján készülhetnének... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#49) [Prolixus] válasza Tian66 (#47) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jól érted. Előző sale alatt ugyan volt olyan, hogy változott egy-egy játékra az akció, de ez elég ritka volt. A másik topicban ezt annak tulajdonították, hogy kezdetben rossz discount-ot állítottak be, később korrigálták. Mivel nem tudom ez mennyire manuális folyamat, azt sem tudom, ez mennyire reális. Az is lehet, hogy a kiadó később módosított az akcióján.

Az biztos, hogy játékok 99,9%-ának ára nem fog már változni, nincsenek kampányszerű változások. Szóval elég valószínűtlen, hogy pont a te kiszemelted lenne az, amelyik éppen változna.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#50) Tian66 válasza [Prolixus] (#49) üzenetére


Tian66
senior tag

Hát ez elég szomorú.
A Tomb 35%-ánál többre vártam. Na akkor nincs mit várni... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.