Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És legalább OP lesz? Azért mégiscsak a Terminátorról van szó :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt akartam írni. Ennél nagyobb marhaságot... Még ha a Mortal Kombat-ba teszik be, akkor oké, de WWE? Itt vagy hitelesek lesznek a karakterhez, de akkor fél kézzel roppant ketté bárkit, vagy balanszolt lesz, de akkor meggyalázzák a termianor kultuszát, mert mi az, hogy egy 150 kilós, fémből készült robotot emberek péppé vernek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Főleg ha a filmekből indulunk ki...nem épp az a csóka aki 1-2 ütéstől padlót fogna :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Mortalba Predátor, WWE-be Terminátor? Mi lesz még itt? :DD

(#5) sptkyle válasza DR01DMAN (#4) üzenetére


sptkyle
senior tag

Soul Calibur-ba Darth Vader és Yoda...
Oh wait... :W

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

Tökmind1 ha van Chuck Norris DLC-d.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) oriic válasza sptkyle (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp írni akartam, hogy már azt is megcsinálták. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) petymeg2033


petymeg2033
tag

Úgy aggódtok itt az erőfelosztáson, mintha a WWE nem egy cosplay lenne amúgy is, ahol megvan, hogy kinek milyen "képessége" van. :))
Ennek megfelelően szerintem ugyanúgy jó lesz ide a Terminator, mint Mortal-ba bármelyik új karakter.

(#9) TESCO-Zsömle válasza sptkyle (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jesszus... :Y :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) nubreed


nubreed
veterán

Én régen nagyon birtam a Schwarzit, de szánalmas már amit ez a vén f@sz művel a Stallone -val együtt, el kéne már menni nyugdíjba a pics@ba vagy legalábbis nem olyan akció filmeket csinálni, ami egy 30 évesnek jól áll de nem egy 60+ -osnak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#11) DR01DMAN válasza sptkyle (#5) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Azt nem hagyom ki akkor. :DDD

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

" (Rasszista megnyilvánulás miatt Hulk Hogant törölték a játékból)"
Az Indyből nem törlik a nácikat? Azoknak is volt egy pár. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.