Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ladybug


ladybug
őstag

Örülök, hogy jobban vagy, és hogy ilyen élménnyel lettél gazdagabb.

Eddig tapasztalataim alapján elmondhatom, hogy szerencsére én is ilyen emberséges nővérekkel és orvosokkal volt dolgom.

Holnaptól megyek kórházi gyakorlatra. 2 hetet kell letöltenem, és kíváncsian várom, hogy a "színfalak" mögött mi lehet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2) 7


7
addikt

Jó hallani/olvasni az ilyen eseményekről, még akkor is, ha az ok, ami miatt az ember találkozik velük, nem éppen a legfelemelőbb. :K

(#3) pyrannha


pyrannha
senior tag

Tudom, hogy mit éreztél, amikor begörcsölt a veséd. Nekem is volt szerencsém átélni ezt a fantasztikus élményt. :( Az viszont érdekes, hogy nekem is akkor kezdett el fájni, amikor álltam fel a wc-ről.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: VDFPO

(#4) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van ilyesmi hogy sopntán vesegörcs is... Egy exem 2 hétig volt kórházban egy ilyen után. (Mondjuk neki más baja is volt, de vele ennyit nem foglalkoztak a 2 hét alatt mint veled ebben az írásban :( )

Respect a kórházi személyzetnek + ügyeletes dokinak az ellátásért, jó tudni hogy van még ilyen normális csapat :)

(Mondjuk az én háziorvosom sem kért még hálapénzt + a balesetin sem mikor egyszer majd' leszedtem a fél ujjam... ( Mondjuk ha kértek volna akkor ŐK kötnek ki a balesetin az tuti. :) ))

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) dekoninck


dekoninck
aktív tag

No, Bog (akinek valszeg már lerohadt a lába ;] ) esete és az ottani hozzászólások után jó ilyet is olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#6) mave13 válasza hcl (#4) üzenetére


mave13
őstag

Üdv!

"jó tudni hogy van még ilyen normális csapat"
nagyon sok ilyen "csapat" van még, csak róluk nem hallani, mert annak ugye nincs hírértéke.

Amikor egy megyeszékhely oktatókórházában azon aggódnak, hogy lesz-e kötszer, meg fájdalom csillapító, meg el tudják-e látni műszakot, lesz-e rá ember, akkor már kevés dolog tud meglepni.

Jó ilyenekről hallani, mert ezek a hírek mutatják, hogy vannak még remek orvosok, és kiváló ápolószemélyzet, nem is kevés. Több ilyen írás kéne.

sh4d0w: jobbulást! Remélem nem lesz több kijönni vágyó köved. :D

ladybug: tanulságos lesz, garantálom. :))

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a jókívánságokat.

https://www.coreinfinity.tech

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Hát igen... és az a pláne, hogy az ilyen emberek kapnak alig többet a minimálbérnél, és csodálkozunk hogy lelépnek külföldre... "nem baj", legalább politikus vezetőink nem keresnek rosszul... legalább ők nem

(#9) sh4d0w válasza bacsis (#8) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szvsz ezt tudja mindenki, de hagyjuk most a politikát és örüljünk, hogy vannak még ilyen emberek.

https://www.coreinfinity.tech

(#10) hcl válasza mave13 (#6) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"nagyon sok ilyen "csapat" van még, csak róluk nem hallani, mert annak ugye nincs hírértéke."

Sajnálatos módon, róluk nem hallani. Amúgy tudom hogy a média csak az egészségügy árnyoldalait mutogatja, de azt is kéne inkább pellengérre állítani (mármint nem azt amikor önhibájukon kívül nem kapnak támogatást, hanem azt amikor a személyzet bunkó).

A média meg úgyis cak arra cuppan rá amiben vér, cselszövevény és kaki van, de hát az egy külön állatfaj...

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.