Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó dolog hogy ilyenről írsz, de a pontatlanságokat javítani kellene, illetve a cikket bővíteni jó pár dologgal. Amúgy aki kicsit is szeretne az airsoft világába belekóstolni, az a már korábban linkelt softair.hu oldalt böngéssze. Sokat. Ott mindent meg lehet tanulni. Kezdőként mentem bele én is a játékba, a végén már fel sem tűnt, hogy 100-150 fős játékokon veszek részt. Hatalmas élmény, de kell hozzá önuralom és ész is. Sajnos egy éve hogy abbahagytam én is, de leginkább sajnos az anyagiak vezettek a döntésemhez. :(

Live-Die-Respawn

(#52) Sn00k


Sn00k
veterán

Galambok riogatására jó pl ez ? [link]

Megölni nem akarom őket csak rettenetesen bosszantanak és nem tudom elkergetni őket...

3njoy the Lif3

(#53) BaKeSZ87 válasza Sn00k (#52) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Állatra nem lövünk!

(#54) Airport Hobo


Airport Hobo
csendes tag

Személy szerint én az Airsoftot nagyon gyerekes játéknak érzem a Paintball után. Most fel van kapva, de rövidesen el lesz felejtve és marad a Paintball mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#55) sptkyle válasza Airport Hobo (#54) üzenetére


sptkyle
senior tag

Sosem értettem a kimondottan vitakeltő posztokat (még ha magánvéleményt is tükröz) miért kell beírni?
Te vagy az a fajta fórumozó, aki azért ír be a linuxos topicba is, hogy a windowst istenítse? :/

De ez mellett már nem tudok elmenni. (pedig alapesetben a standard válasz a kultúrált airsoftosoktól az, hogy: "Mindkettőnek megvan a maga előnye , és a hátránya. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik"

De azt áruld már el nekem, hogy miért gyerekes egy olyan sport/hobbi, amit szabad levegőn űz az ember (szinte) korra és nemre való tekintet nélkül, ami fegyelemre, csapatjátékra, bizalomra szoktat, és jo kis hétvégi mozgás/feszültséglevezetés?! (és ez most így jó pár sportra igaz).

De hogy konkrétabb legyek, a fentieken kívül a az airsoft egy becsületjáték, amit ha nem tartasz be, hamar nem találsz magadnak rendezvényt sem, ahova mehetnél. A becsületesség, korrektség, előzékenység (szinte) minden rendezvény velejárója.

Mennyiben kevésbé gyerekes egy olyan sport, ahol festő kezeslábasba(vagy épp motoros szerelésnek kinéző cuccba), és HALO sisakba beöltözve, egy fegyverre kicsit sem hasonlító valamiből (aminek ráadásul a tetején van a tartálya, hogy még célozni se lehessen vele normálisan) szivárványszínű festékgolyókkal kell beszínezni a másikat....

Ezzel szemben amit te "gyerekesnek" titulálsz, ott van akár 1200-1500 fő is nagyobb rendezvényen, mindenki menetfelszerelésben, élethű replikával, komoly csapatmozgásokkal, nem ritkán több 10 csapat együttműködésével megvalósított hadműveletekkel, amiket valóshoz hasonló helyzetek, feladatok, járműhasználat...stb. színesít.

A választ (amennyiben van), privátban kérem..... de inkább csak ne hasonlítgassuk egymáshoz a kettőt. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#56) Stauffenberg válasza Airport Hobo (#54) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem az airsoftosok pont a paintballt találják gyerekesnek. Paintballnál ritka, hogy korhű öltözetben (akár eredeti, akár másolat) és a valódira megszólalásig emlékeztető fegyver replikákkal essenek egymásnak. Ráadásul az airsoftban nem divat így rohangálni, hanem a megfontolt, valódi katonai mozdulatokat alapszinten utánzó felállás a jellemző. Innen nézve a paintball meg hülyegyerekek eszetlen rohangálásának tűnik. De én nem állítok ilyet. Voltam paintballozni, az is jó volt, de nekem stílusában nem jön be annyira.

Az airsoft meg annyira múló szeszély, hogy itthon ism ár több mint tíz éve vannak hódolói és szervezett játékok és egyre népszerűbb, de a nálunk sokkal előrébb tartó ázsiai és amerikai régiókban meg már szinte a paintballal egyenlő népszerűségű.

(#52) Sn00k: Az airsoft fegyverek a hatályos törvények szerint légfegyvernek minősülnek, amivel állatokra lőni állatkínzás és bűncselekmény.

[ Szerkesztve ]

(#57) Airport Hobo válasza sptkyle (#55) üzenetére


Airport Hobo
csendes tag

Egy sport komolyságát az adja, hogy milyen rangos versenyeket rendeznek belőle világ szinten.
Véleményt nyílvánítottam, neked nem tetszett így jártál.

(#58) Stauffenberg válasza Airport Hobo (#57) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor vegyük külön a versenysportokat (erre tényleg alkalmatlan az airsoft) meg azokat amiket az ember csak hobbiból, örömszerzés céljával űz. Szerintem aki annyira versengeni, kupákat nyerni meg eredményeket összeméricskélni akar az nem "vesztegeti" az idejét airsoftra, mert ez tényleg nem arról szól és soha nem is arról szólt. Ez egy jó időtöltés, mellesleg a legtöbbünk számára bármilyen más sport is az. Ha te boldog vagy attól a tudattól, hogy van egy nagyon szűk réteg, mely rangos versenyeken vesz részt esetleg meg is él belőle az általad választott sportban ám legyen.

Én mostanában kerékpározom, de nem azért, mert Tour de France-t vagy Giro d'Italia-t akarok nyerni és nem is igazán motivál egy cseppet sem, hogy mások mennyire tartják komoly sportnak.

(#59) Airport Hobo válasza Stauffenberg (#58) üzenetére


Airport Hobo
csendes tag

Ugyan azt mondjuk mind a ketten. Engem nem az tesz boldoggá, hogy tőlem jóval nyugatabbra nagyon rangos versenyek vannak, hanem az, hogy itt keleten ahol élek ugyan úgy vannak rangos versenyek, bár közelébe nem érnek annak amik mondjuk Dallasban vannak, de itt is (HK) össze szokott jönni 20 csapatos bajnokság évente 5 alkalommal, díjazással mindennel.

Sokak azért tartják nagyra az airsoftot, mert műkatonák lehetnek pár óra erejéig és ezzel valamilyen katonai aberrációt (a szó jobb értelmében) kielégíthetnek anélkül, hogy katonák lennének. Feltehetőleg pont ezért tartom gyerekes játéknak, mert nálam ez elmúlt 14 éves korom körül, mint ahogyan tűzoltó sem akartam lennei 10 éves korom felett :)

[ Szerkesztve ]

(#60) Stauffenberg válasza Airport Hobo (#59) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem ugyan azt mondjuk. Én azt mondom, hogy aki airsoftozik azt nem ez motiválja. Az erdőjárás is komoly fizikai próbatétel tud lenni, mégsem rendeznek belőle kupákat és rangos versenyeket. Aki airsoftozik azt nem érdeklik a rangos versenyek. Szórakozásból jár ki meg a társaság miatt. Ettől még semmivel sem alacsonyabb rendű sport (bár én nem tartom sportnak, hanem sokkal inkább játéknak), mint bármi más. Mozogsz és jól érzed magad. Ez a lényege az összes hobbiból űzött sportnak.

(#61) Airport Hobo válasza Stauffenberg (#60) üzenetére


Airport Hobo
csendes tag

Teljesítmény túrázással nagyon rossz példát hoztál.
Ez csak itthon, ebben a nudli országban.
De még mindig ugyan azt mondjuk, csak másképp :)

(#62) b0bcat válasza Airport Hobo (#54) üzenetére


b0bcat
addikt

Jelenleg vesztésre áll a paintball az airsoft-tal szemben. Minden paintball-os ismerős (pályaüzemeltetőket is ideértve) erre panaszkodik. Kiszorítja az airsoft.

Léteznek amúgy airsoft sport rendezvények (pl. Aréna Ladder), de kevésbé jellemzőek. A többség nem is sportként tekint rá, hanem szabadidős kikapcsolódásként.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#63) ClayMore válasza Airport Hobo (#57) üzenetére


ClayMore
aktív tag

furcsa hozzáállás. versenyeket az alapján rendeznek sportokból, hogy mennyire nézhető, közvetíthető és mennyire lehet szponzorálni illetve mit nyersz vele. pl atlétika: vannak komoly versenyeik (nagy a reklám értéke) mégsem nevezném komoly sportnak (egyéni véleményem).

és hogy mitől lesz rangos egy sportesemény vagy verseny azt nem tudtam meg. a résztvevők számától vagy mondjuk a sportágat űzők számától vagy a díjazástól vagy mi? mert mindegyikben jól áll az airsoft. gondolj csak bele h nagyobb ázsiai és US játékokon a gyártók mindig képviseltetik magukat fegyverekkel, standokkal, reklámmal.

játékosok számában globálisan pedig az airsoftot többen nyomják mint a paintballt!

te pl hova sorolnád a a World Cyber Gamest? komoly vagy nem komoly? :))

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#64) Huma válasza Airport Hobo (#54) üzenetére


Huma
addikt

:C
Az airsoft gyerekes, de a paintball nem. Értem.

Amúgy én személy szerint a lasertag-et preferálom. Sok mindenben jobb mint a másik kettő.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#65) Sn00k válasza Stauffenberg (#56) üzenetére


Sn00k
veterán

AZ minek számít, ha teleszarják az ablakpárkányomat és nem lehet elhesegetni őket ??

3njoy the Lif3

(#66) KINKY_007 válasza Sn00k (#65) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Rakj oda egy macskát (az tud szobatiszta is lenni), és meglesz a vacsija.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#67) Sn00k válasza KINKY_007 (#66) üzenetére


Sn00k
veterán

Raktam már műbagólyt is meg ultrahangos galamb riasztót is , de semmi :/

3njoy the Lif3

(#68) Stauffenberg válasza Airport Hobo (#61) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha a teljesítménytúrázást akarnám példaként felhozni, akkot azt mondom. Viszont én erdőjárásról beszéltem, csak úgy hobbiból, nem teljesítményorientáltan.

(#69) Pug válasza Stauffenberg (#56) üzenetére


Pug
veterán

Halkan megjegyzem, a játékstílus a játékosoktól függ, nem a játéknemtől. ;)

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#70) flash-


flash-
veterán

ahogy kiveszem a dolgokat a paintball az esztelen lövöldözés az airsoft meg katonásdi-kommandósdi komolykodósabb történet

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#71) Stauffenberg válasza Pug (#69) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hagy idézzem magam:

"Innen nézve a paintball meg hülyegyerekek eszetlen rohangálásának tűnik. De én nem állítok ilyet."

Voltam már paintball játékon ahol igyekeztek komolyan venni magukat a játékosok. Az úgy tetszett, de sajnos erre a játéknemre nem ez a jellemző, hanem az adrenalintól csöpögő eszeveszett rohangálás. Nem baj ha valakinek ez tetszik, hát csinálja. Én az airsoftban találtam meg azt a nyugodtabb, megfontoltabb játékstílust ami jobban bejön. Bár igazából ha annyi pénzem lenne akkor inkább a történelmi újrajátszók közé állnék be. Korhű másolatok ruházatból, járművekből és egyéb kellékekből, színpadi fegyverek hangos ropogása és kifejezetten a "role play" szellemében lejátszott csaták. Ezek valók nekem. Airsoftban is van ilyesmi ami erre emlékeztet, de ritka sajnos. Idehaza kevesen tudják megfizetni azt, hogy egy több tízezer forintos ruházatban rohangáljanak vagy éppen annyi és olyan fegyvert tartsanak amik történelmileg hitelesen illik a szerepükhöz.

Köztük vagyok én is. Nekem sincs erre pénzem, de az már félsiker volt bármelyik történelmi témát feldolgozó játékon, ha a játékosok legalább hangulatában le tudták utánozni a szerepüknek megfelelő ruházatot és fegyvereket.

(#72) qdak


qdak
addikt

Nem ertem a lesert miert nem engedi a szabalyzat...

Meg eztse: Csak akkor tegyük ujjunkat az elsütőbillentyűre, ha már célra tartjuk a fegyvert. Minden más esetben a mutatóujjunknak a sátorvason kívül a helye!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#73) qdak válasza BaKeSZ87 (#30) üzenetére


qdak
addikt

Gondolom nem CS z tel meg normalis csapatban, abban tuti igazad van h az idiotakkal nem jo, de hiddel Cs t is lehet jol jatszani, nem csak menji mint a marhacsorda :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#74) Stauffenberg válasza qdak (#73) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt hiszem nem értetted a lényeget.

"Nem ertem a lesert miert nem engedi a szabalyzat..."

Gondolom a lézerfényre gondolsz. Egyszerű: Nem tesz jót a szemednek ha belevilágítanak vele. Meg egyébként felesleges is, használd a irányzékot, távcsövet, reddotot vagy amit akarsz. Ezekre a lőtávolságokra nem nagy tudomány célozni.

"Meg eztse: Csak akkor tegyük ujjunkat az elsütőbillentyűre, ha már célra tartjuk a fegyvert. Minden más esetben a mutatóujjunknak a sátorvason kívül a helye!"

Mert balesetveszélyes és ez a helyes eljárás a fegyverek használata közben. Az airsoft fegyver nem játék, a hatályos magyar törvények szerint légfegyvernek minősül. Majd amikor menetelés közben véletlenül fültövön lövöd a társad miközben megbotlasz egy kőben, akkor örülni fog neked, hogy ilyen jól ismered a szabályzatot.

És most visszatérnék a legelejére: Nem értetted a kolléga hozzászólásának a lényegét, mert megtestesíted a CS játékos vérpisti sztereotípiáját, akiktől annyira óvni akarjuk a pályákat.

(#75) qdak válasza Stauffenberg (#74) üzenetére


qdak
addikt

Igen verpisti vagyok mert meg merem kerdezni h miert nem lehet lezer iranyzek...
Azzal h nincs a ravaszon az ujjad jelentosen nol az ido mig loni tudsz, az ellenfel mar lehet reg visszabujik fedezekbe.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76) BaKeSZ87 válasza qdak (#75) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Minden kérdésedre választ találsz a softair.hu fórumon, ha valóban érdekel a téma.

2 szituáció lehetséges.
1. Az ellenfél arra van amerre a fegyvert tartod. Ha tudod, hogy ott van, tudod, hogy ellenfél és számítasz a felbukkanására, akkor már célra tartasz, az ujjad már az elsütőbillentyűn van. Ha nem tudod, hogy ott van, az azt jelenti, hogy azt sem tudod, hogy ellenfél-e, tehát ha felbukkan úgyis idő fog eltelni, mire tudatosul benned, hogy barát-e vagy ellenfél, az észlelés és tudatosulás közti időben az ujjadat az elsütőbillentyűre helyezed.
2. Az ellenfél más irányba van mint amerre a fegyvert tartod. Mire rátartod a fegyvert, az ujjad már az elsütőbillentyűn van.

Én így látom.

(#77) Stauffenberg válasza qdak (#75) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ráteszed az elsütőre az ujjad amíg vállhoz emeled a fegyvert és/vagy ráhajolsz az irányzékra. Nem kell lekésned semmit, ez nem Counter Strike ahol miliszekundumos egérkattintáson múlik bármi is. A szabály a balesetek elkerülése miatt van és ha esetleg emiatt lekésel egy találatot akkor sincs semmi, mert ebben a játékban a biztonság az első. Ha ezt vitatni kell, az tökéletesen "csés vérpisti" mentalitás. Mellesleg a világ összes hadseregében de a vadászklubokban is ez a bevett eljárás. Ők sem késnek le semmit.

(#78) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Nem tudja vki, Desert eagleböl csak az a fos rugós 8ezre ft-os replika létezik, vagy van esetleg más kivitelben is? bocs, ha hülye a kérdésem, nem étrek ehhez.

Szerk.: Közben találtam, hol lehet viszonyalg olcsón venni airsoft fegyvert? Használtan érdmees, vagy akkor nagyobb az esélye, hogy hamarabb tönkremegy? Szokás az ilyeneekt javítani?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#79) ClayMore válasza GeryFlash (#78) üzenetére


ClayMore
aktív tag

CM.121

de totál fölösleges ekkora aep.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#80) GeryFlash válasza ClayMore (#79) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem köszi. erről mi a véleményed? Megéri azt a +15ezer Ft-ot? Vagy csak erdei pályánál jönne ki az előnye?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#81) Stauffenberg válasza GeryFlash (#80) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tényleg felesleges darab. Azért sincs Desert Eagle-ből olyan sok replika, mert másodfegyvernek feleslegesen nagy, elsődlegesként meg túl kevés. Otthoni dísznek jó legfeljebb ha nagy rajongója vagy a típusnak. Mellesleg ha kezdő vagy és el akarsz indulni az airsoftban, akkor ennyi pénzből már vehetnél egy kezdő AEG-et is. Újonnan is akár, de a softair.hu megfelelő adok-veszek topikja rogyásig van a jó állapotú, frissen szervizelt, 30 ezer körül kapható AEG fegyverekkel.

(#82) oriic válasza GeryFlash (#80) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nagyon akarsz másodlagos fegyvert, a nagy kedvenc Glock szériát tudom javasolni.

Live-Die-Respawn

(#83) GeryFlash válasza oriic (#82) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem köszi, azt hiszem igazatok van, desert eagle nem alkalmas másodlagos fegyvernek. :(

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#84) Huma válasza oriic (#82) üzenetére


Huma
addikt

Szoktál airsoftozni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#85) KINKY_007 válasza oriic (#82) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Másodlagos fegyoból is inkább egy AEP-et kéne javasolni,a gázos realisztikusabb, de a játék hevében nem olyan jól használható... De igazából elég felesleges a másodlagos.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#86) BaKeSZ87 válasza KINKY_007 (#85) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Egyáltalán nem felesleges. Sőt, bizonyos elsődleges fegyverek mellé kötelező. Épületben sokkal könnyebb pisztollyal mozogni, harcolni, mint egy AEG-gel. GBB pisztollyal CQB-zni pedig szerintem nagyon nagy élmény.

(#87) KINKY_007 válasza BaKeSZ87 (#86) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Oké, sniper mellé kell, de az nem az a szint, amiről itt szó van. Legnagyobb élmény tényleg egy blowbackes gázos pisztoly, de nem hatékony. Ha van egy jó aeged, akkor pisztolyt nem fogsz használni, akkor pedig plusz súly, teher, beakad a tartó... A pisztolyban kicsi a tár, az aksi/gáz, nincs rajta rendes irányzék, szerintem egy ak beta, vagy egy mp5 a legjobb épületbe (is).

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#88) BaKeSZ87 válasza KINKY_007 (#87) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Van jó AEG-em és használok pisztolyt.

(#89) KINKY_007 válasza BaKeSZ87 (#88) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Akkor nagyon béna az ellen. :P
Mondj 1 olyan esetet, ahol a pisztoly jobb, mint egy MP5K-G5K reddottal, kis tárral.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#90) BaKeSZ87 válasza KINKY_007 (#89) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mennyit játszottál red dotos MP5K-val épületben?

(#91) KINKY_007 válasza BaKeSZ87 (#90) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Épületben le kell venni, mert szétlövik (gázos mk23-am van, párszor éreztem, hogy nem jó).

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#92) BaKeSZ87 válasza KINKY_007 (#91) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mk.23-nak túl nehéz az elsütése, nagy, nehéz, yeti kéz kell hozzá, hogy úgy elérd az elsütőbillentyűt, hogy elsütéskor ne forduljon el a kezedben a fegyver, és hogy gyorsan tudj célra tartva ismételni. ( Van vele tapasztalatom, volt 3db-om, és most is van egy a szekrényben ) GBB-nél az elsütés könnyebb, nem kell erőlködni. Kérj kölcsön egyszer egy jobb GBB pisztolyt, próbáld ki, hogy milyen vele épületben játszani, és mindjárt értelmet nyer a pisztoly az épületben téma.

(#93) ClayMore válasza KINKY_007 (#85) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ha pl megadja magát az aeg-ed akkor jól jön játék közben h egyből ott van a másodlagos és nem kell kivert kutyaként mérgesen visszaballagnod a tatyódhoz a másodlagos aeg-ed ért.

ha épületes kevert a játék akkor ha sokat kell forgolódni át szoktam váltani pisztolyra (AEP). nekem is jobb meg annak is jobb akit eltalál.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#94) oriic válasza Huma (#84) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem. Egy évig jártam kb a Softair.hu által rendezett eseményekre, de anyagiak miatt abba kellett hagynom. (ejj pedig mekkora királyság volt az a 150fős banzájkodás. :) )

(#85) KINKY_007

Egyáltalán nem felesleges szerintem. CQB-nél nagyon jól jön, plusz ha épp kifogy az ember, gyorsabb másodlagos fegyvert elővenni mint újratárazni. Egyébként bár nekem egy G36C-m volt, (örök kedvenc hiába szólják le hogy minden kezdő azzal tolja) épületharcnál inkább a kölcsön pisztolyt használtam. Pedig aztán volt nekem is red dot-om, holosight-om, minden öreganyámvalaga, de tök feleslgesek ezek cqb-ra. Nekem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#95) KISDUCK válasza KINKY_007 (#87) üzenetére


KISDUCK
addikt

Próbáld ki egyszer CQB-ra a P90-et, nagyon adja és kényelmes.

(#96) ClayMore válasza oriic (#94) üzenetére


ClayMore
aktív tag

g36 dupla tárral a g36 nyer nem a másodlagos ;) :))

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#97) KINKY_007 válasza BaKeSZ87 (#92) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Egy kosárlabda elfér a tenyeremben, az mk23 is... Volt gbb-s glockhoz szerencsém, hangulatos, de nem jó. Mondjuk egy snipernek hiába beszél az ember, külön állatfaj. Nekem ez az egy lövés nem annyira adja, nem vagyok olyan türelmes.
ClayMore: Ha meghal az aeg, akkor meg azt nyűg cipelni, és különben is, ha át van nézve nem valószínű, hogy behaljon egyik pillanatról a másikra (ha rossz, akkor meg kell a tartalék)
KISDUCK: Hallottam már, hogy jó a P90, de annyira ronda...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#98) oriic válasza ClayMore (#96) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Solo midcap tárakat használtam.

Live-Die-Respawn

(#99) ClayMore válasza KINKY_007 (#97) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nézve nem valószínű, hogy behaljon egyik pillanatról a másikra

nem vsz, de megesik :K

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#100) 3RROR válasza GeryFlash (#80) üzenetére


3RROR
aktív tag

Ez már èrtelmesebb konstrukció bár a helyedben inlább mást vennèk.pl.:1911,glock. A desert tul nagy ès nehèz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.