Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sztem azért nem rossz oldal.
A TCTV meg messze a legszínvonalasabb autós műsor az országban.

All→M8

(#2) nincsisbéla válasza callmeakos (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Jaja! :K

Mentalita'

(#3) barnam_ válasza callmeakos (#1) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem sem rossz, sőt, rendszeres olvasójuk vagyok.
A TV műsor nemzetközi szinten is egyedülálló, az tény.
De az oldaluk lassan már nem áll másból, mint BMW hírekből.
És nincs bajom magával a márkával, csak már feltűnően a kattintásra mennek rá. A másik ilyen, hogy szinte minden posthoz valami bögyös macát tesznek ki :DDD

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát a f@szom eldurran... Már a BMW-t is a kínaiak gyártják? Akkor már ott sem beszélhetünk minőségről... :W

(#5) danih válasza callmeakos (#1) üzenetére


danih
addikt

Ez az amiben az a keletnémet-bundeszligafejű upc-t reklámozó csávó van?

[ Szerkesztve ]

(#6) barnam_ válasza KaiotEch (#4) üzenetére


barnam_
nagyúr

Lényegtelen hol vagy milyen nemzetiségű/bőrszínű emberek gyártják. Megfelelő minőségbiztosítással ugyanolyan mintha magában a nagy Germániában szerelték volna össze :D

Másrészt igen kevés annak az esélye, hogy Európában Kínában gyártott BMW-vel találkozz...

[ Szerkesztve ]

(#7) KaiotEch válasza barnam_ (#6) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ugyanmár... ezek átszöknek vele az óceánon :D Mintahogy 1 személyivel jönnek át a határon 10-en.

(#8) barnam_ válasza KaiotEch (#7) üzenetére


barnam_
nagyúr

Persze, megutaztatják több ezer km-t, mikor itt van helyben Európában :)
Majd ha ott olcsóbb lesz gyártani, de sokszor az olcsó inkább drágább...

(#9) Lauda válasza KaiotEch (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt szerintem nem gondoltad vegig. Mitol rosszabb minosegu egy kinaban keszult bmw, mint egy gyori audi pl? Vagy ott csak xart lehet eloallitani? ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) stangli


stangli
senior tag

Csak azért, mert a bmw a legértékesebb autómárka... az autóipar appelje :DDD

(#11) barnam_ válasza stangli (#10) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez milyen jó hasonlat :R
Tudsz olyan oldalt ami Mercedes anyagokkal van tele? Akkor ezentúl azt olvasnám :DDD

(#12) 8th


8th
addikt

És minő véletlen kettő darab BMW is megfordult a szerkesztőségben 1hónap alatt. A BMW marketingesei nagyon ráfeküdtek a témára. Tényleg, lassan a csapból is ők folynak és nem csak a totalcar-on. Nem ártana lassan leszerződtetniük egy tehetséges formatervezőt mert egyre undorítóbbak az autóik.

(#13) Motion_Blur válasza callmeakos (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az lehet, de egy ilyet megnézve azért mindig megmosolygom a Totalcart, Autómániát és a többi bohóckodós műsort :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14) stangli válasza Motion_Blur (#13) üzenetére


stangli
senior tag

A lóvé és média erejében van különbség, amíg a Top Gearesek rendesen lefikáznak minden autót, mert megtehetik, addig a Totalcarosoktól egy ilyen osztásért megvonnak minden tesztelhető autót... Mivel a totalcar is nyereségorientált vállalkozás, így az a céljuk, hogy elfogadhatóan nyilatkozzanak az autókról... anno volt egy időszak, amikor top gearesedtek, meg is lett a böjtje, mert nem kaptak új autót, így csak használt autós tesztek, meg a tc. fanok által beszolgáltatott autók tesztjeit lehetett olvasni, látni a tv műsorokban...

Az Autómánia, meg alapból bohócműsor a Gyulai Balázzsal, csodálkozom, hogy még műsoron van... habár versenytársa abban a műsorsávban egyáltalán nincs.

(#15) barnam_ válasza Motion_Blur (#13) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azért a kettő nem ugyanaz a kategória :)
Képi minőségben viszont hozza a TopGear szintet, de ez nem a TC érdeme, hanem akik az effekteket csinálják.

(#14) stangli: régen az volt a "védjegyük", hogy kimondták amit gondolnak az autóról, nem úgy mint a többi műsor. Ez a 2000-es évek elején egyedinek számított az autós műsorok között.

(#16) callmeakos válasza Motion_Blur (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mennyire fair egy TopGeart meg egy TotalCart összehaszonlítani? :D
Sztem a TopGear költségvetése a TotalCar úgy 10xese.

All→M8

(#17) Motion_Blur válasza callmeakos (#16) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem sokkal többszöröse :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.