Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Én is megkaptam, de már nem bosszantom magam rajta, egyszerűen törlöm. Időről időre felbukkannak ezek a kamu levelek, nem értem, hogy miért nem gondolkodnak kicsit az emberek.

(#2) barnam_ válasza Jofi81 (#1) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem tudom melyik a rosszabb: aki elhiszi ezt, és azért küldi el (tehát hülye, de legalább jó szándék vezérli); vagy aki nem, és szándékosan küldi tovább az ilyen hülyeséget :F

(#3) samfishR


samfishR
senior tag

Részben az ilyenek miatt nem látogatom már sem a myvipet, sem az iwiw-et.. Elég volt a sok To:To:To:To:To:To: típusú spamből, bár némelyiken jókat lehetett nevetni :D

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

hülyeség az összes is oldal. a myvipem is csak a napiszar miatt van már meg... levelet meg amugy se nézek

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) remixboy


remixboy
tag

én is kaptam már ilyen anno, ment a szemétbe

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#6) szablya


szablya
tag

Én egy antiközösségi terrorista vagyok, hahaha ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Bling95


Bling95
őstag

énis megkaptam, nemértem minek kell ezeket továbbküldeni, egyértelm hogy nem hivatalos

(#8) csimave


csimave
tag

Vazze, én meg továbbküldtem, hogy ne töröljenek az iwiwről. Aztaquva... :Y

Szerk.: Am. nem :)

[ Szerkesztve ]

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

kár, hogy nem lehet kiírni iwiw-en személyes üzenetet, mint msn-en :(

ha lehetne, kiírnám:

"ha körlevelet küldesz, akkor bizony a jó k*rva anyádat!" ;]

...tényleg az a legnagyobb szívatás benne, hogy a jóhiszemű/naiv emberek meg ráparáznak ezerrel :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) tkazmer


tkazmer
addikt

látom a biztonság kedvéért az espell is aláírta, a fordítások is elvesznek :DDD

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#11) Samus


Samus
addikt

Én megoldottam. Pár hónappal ezelőtt kiírtam üzenőfalra, hogy aki még egyszer ilyen szemetet küld, kérdezés nélkül törlöm. Eddig 10+ ismerőst töröltem, volt köztük közeli kapcsolat is, de lesz@rom. Ha valaki ilyen hülye, akkor magára vessen. Egy évvel ezelőtt kint volt a gépház blogban, hogy az iwiw soha semmilyen körülmények között nem küld körlevelet vagy üzenetet a felhasználóknak. Minden a gépház blogban jelenik meg. De a sok analfabéta gondolom ezt vagy elolvasni nem tudta és/vagy értelmezni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt most olvastam üzenőfalon: (szerintem qrvajó)

"Ha van szíved,nem törlöd ki ezt az e-mailt!!!!!

Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves szőke tősgyökeres stockholmi kislány többszörös áttételes "ano-rák"-ban szenved. Apukája; Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt és nem törli ki, hanem kinyomtatja és zöld szövegkiemelő filccel megjelöli a szövegben szereplő összes olyan határozatlan névelőt, amely jambikus pentameterben íródott főnévi igenév előtt áll, és ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett az ácsi ABC-ben három darab vajas-zsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden - tavaszi napéjegyenlőségtől számított első holdtölte után született - vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyűjtő-versenyt.

HA VAN SZÍVED, NEM TÖRLÖD KI EZT AZ E-MAILT!!!"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) DeFranco válasza Samus (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dettó. Én mondjuk csak letiltom az üzenetklüldési lehetőségét a parasztnak, de egyébként a történet hasonló. Zéró tolerancia rulez.

(#14) barnam_ válasza mephi666 (#9) üzenetére


barnam_
nagyúr

De lehet, ott az üzenőfal. Azt is mindenki látja ha megnézi.
Lehet ki is írom ;]

(#11) Samus: én csak tiltani szoktam az üzenetküldését.
Azt mondjuk nem tudom hogy az iwiw mért nem képes egy spam szűrőt beépíteni a levelező rendszerbe...

(#15) samfishR válasza mephi666 (#12) üzenetére


samfishR
senior tag

ez yo :DDD

(#16) nem_tom


nem_tom
őstag

A MyVIP tele van ilyenekkel. Csak ott az a jó, hogy van külön helye a levelezőben a körleveleknek, szóval le lehet nyugodtan sz*rni és ott hagyni. Senkit nem zavar. Nekem sok száz van már. :D

(#17) csimave válasza nem_tom (#16) üzenetére


csimave
tag

Amikor lett netünk tesóm azzal akart felvágni, hogy milyen sok ismerőse van neki VIP-en. Összeszedett egy 3-4000 embert, 2 hétre elmentünk nyaralni, belépett: valami 3500 körlevelet kapott:D

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#18) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szerintem a körlevelek többségét a felhasználók, csak poénból, más idegesítésére küldik tovább.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#19) e=mc² válasza JetiRulez (#18) üzenetére


e=mc²
őstag

Hidd el, hulyek az emberek. Nemcsak hogy nem poenbol, de siman komolyan veszik ezeket.

Ambulimax Provider

(#20) h.adam.92


h.adam.92
őstag

ilyet nekem is küldtek, kb fél éve...
azóta is törölnek :)
retardált banda...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.