Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bingisz


Bingisz
addikt

Hát ez nem Mafia 3... :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Ez most milyen stílusú lesz?

(#3) wjbhbdux válasza Bingisz (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A pletykák szerint lesz Mafia + LANoire (egy játékban) bejelentés az E3 alatt.

/s

(#4) GeryFlash válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

? L.A. Noire az Rockstar termék, Maffia meg 2K. Vagy úgy érted, hogy a Maffia elmegy L.A. Noire irányba? Őszintén szólva nehezen tudom elképzelni a két játékot ötvözve.
Mindenesetre várnám mind két játékot, de úgy tudom a Noire túl költséges volt legutóbb a mimika miatt, és nem hozta vissza a pénzt, ezért nem hiszem hogy látunk belőle több részt.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) velizare válasza GeryFlash (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

az la noire-t a bondi fejlesztette, a rockstar csak bedolgozott, és a kiadói részt csinálta. elég randa ügy volt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) wjbhbdux válasza GeryFlash (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Rockstar és a 2K is a Take Two tulajdonában van, így nem elképzelhetetlen az átjárás. A pletyka szerint a R* San Diego és a 2K egyik tavaly alapított csapata csinálja közösen.

A hírben lévő játék meg úgy néz ki hogy XCOM lesz :C

/s

(#7) FoxiestFox válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyértelműen XCOM, harmadik képen látszik nagyon. :K Várjuk.

(#8) VinoRosso válasza Kakaduku (#2) üzenetére


VinoRosso
veterán

kiberpunknak néz ki

(#9) Bad Pritt válasza FoxiestFox (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A honlap alapján szerintem nagyon nem. De lehet direkt vezetik félre az embereket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#9) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor csesszék meg, mert XCOMOT akarok. :DDD

(#11) GeryFlash válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

Utánanéztem, tényleg van ilyen pletyka. Én szerettem mindkét játékot, de jobban örülnék, ha két külön játék is maradna. Egyrészt a mimika olvasósdi egy gengsztert alakító szerepben elég indokolatlan, másrészt a Mafia 2 nekem tényleg 10/9 (fanyaolgó, mafia 1 jóbvót huszárok hess!), egyetlen negatívum az volt, hogy a ,,homokozó" üres volt, nem véletlenül maradt ki a Free ride sem. Viszont az L.A. Noire-nál senki sem hozta fel negatívumnak, mivel ott már alapból ajándék volt az, hogy nem cső játékot kaptunk hanem legalább Sand Box. Na már most, ha a következő Mafia erre hivatkozva nem kap GTA-hoz hasonló tartalmú sandbox részt, akkor morci leszek.
Legyen egy jó, nyomozásra és arcjátékra kihegyezett Noire 2, illetve egy pörgős és hangulatos Mafia.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) FoxiestFox válasza GeryFlash (#11) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Adhatnának a Mafiának egy kis RPG-élt. Vagy legyen egy gengszterszimulátor, amiben lehet non-lethalt menni.
Vagy mindkettő. Nem akarok tömegmészárolni többet.

(#13) persil válasza FoxiestFox (#7) üzenetére


persil
nagyúr

A kép alapján halál nyugodtan lehetne sims is... -.-"

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) Kakaduku válasza VinoRosso (#8) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Stratégia/FPS/RPG/...? Tetszik érteni?! :DDD

(#15) prolad válasza velizare (#5) üzenetére


prolad
őstag

De a bondi meg csődbe ment nem? Ha jól emlékszem, pont emiatt jött a noire pc-re, hátha megmenti a stúdiót (csak aztán nem vették elegen, sokan egy nyíltabb, gta szerű játékoz vártak).

(#16) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Engem maga a reklám kísértetiesen emlékeztet a DeusEx Human Revolution-éra, amiben ugyanígy hekkelték meg anno a Seraph oldalát. A felvázolt dolgok egyértelműen cyberpunk jövőképet festenek. A génmanipuláció adott, szóval legalább részben tuti RPG. Az ADVENT városok meg ugye a biztonság zálogai, cserébe teljességgel lemondasz a privát szféráról. Á'lá 1984...

Jó lesz ez, csak kérdés, hogy hogy fog helyt állni. Deus Ex is folytatja, amit 15 éve elkezdett, a CDPR is gyúrja a Cyberpunk 2077-et, szóval erős konkurencia lesz, ide nem lehet könnyelműen beugrani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) velizare válasza prolad (#15) üzenetére


velizare
nagyúr

csődbe vagy mennybe, ebből a szempontból mindegy. a jogokat visszavette a rockstar.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) VinoRosso válasza Kakaduku (#14) üzenetére


VinoRosso
veterán

Így már igen de az nem stílus hanem műfaj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.