Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

"jó lenne a klasszik UT-t is beszerezni"

Auchanban 2K-ért adják most az Unreal Anthology-t. Ebben benne van (na meg a 2K4, meg U1, U2 is), én most vettem meg a 2K4 miatt, mert eddig csak az nem volt meg eredetiben :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát ha én leírnám, hogy mennyi eredeti játékom van, betelne a blogom. :DDD

Egyébként jogtiszta, DRM mentes - letölthető - UT itt: Unreal Torunament GOTY (10 USD)

***

(#3) Tim82


Tim82
nagyúr

Én ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy az "eredeti" mit jelent? Eddig úgy gondoltam, hogy ami gyári lemezen van és jogtiszta (egyre megy, hogy bundle, valamilyen sorozat-beli újrakiadás, vagy dobozos).

Mert ha így nézem, szép gyűjteményem van. :) (Azért a dobozos Dungeon Keeper első rész nagyon üt pl., peterszkytől vettem. :D )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4) whiz válasza ollie (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Download size: 321MB. Höh, nekem az UT1 G.O.T.Y. Edition 2CD-n terpeszkedik :D
Ámbár a második "csak" az S3 TC textúrákat tartalmazza. :)

Tim82: "ami gyári lemezen van és jogtiszta"

És azért feltételezzük, hogy nem leloptad a bolt polcáról :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) #65675776 válasza whiz (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak gondolom a gyári lemezen nem tömörített formában van a telepítőkészlet.

(#6) ollie válasza Tim82 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gog.com-on minden játékból kiszedik a DRM-et (cd check, stb; erre felhatalmazásuk van), és alátesznek egy saját - profi - telepítőt is (sőt, a legutolsó patchet is ráteszik mindig). Valszeg "csak" ezért ekkora.

Hopp, ez whiz-nek ment volna.

[ Szerkesztve ]

***

(#7) Tim82 válasza whiz (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Arra kifejezetten büszke vagyok, hogy nagyon-nagyon régóta veszem a játékokat, nem ellopom, nem letöltöm.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Amiket én a helyedben mindenképpen beszereznék még:
Mafia
GTA: Vice City
GTA III
Need for Speed: Most Wanted

Üdv!

(#9) Tim82 válasza Psychonaut (#8) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valamint a Baldur's Gate és Icewind Dale gyűjteményes kiadást...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) Psychonaut válasza Tim82 (#9) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amikor ezek megjelentek, nekem még gépem sem volt. :O

SZERK: ja, és 6 éves voltam kb. :P

[ Szerkesztve ]

(#11) whiz válasza Tim82 (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Jó ideje én is veszem a játékokat, ami arra érdemes - igaz nem a legújabbakat, de ki lehet fogni jó akciókat azok közt is :)

ollie: az én UT1-emen még semmilyen védelem nincs, nem kell hozzá CD key, nem kéri a lemezt, nem szarozik, feltelepül és lehet tolni (egyszerre több helyre nem raktam fel, de gyanítom nem izgatná az se). Így kéne mindet... :)

Pl. minap szoptam, TDU az istennek se akart működni a cd képpel, amit azért csináltam, mert utálom ha egy játéknak kell a lemez menet közben. Mérgemben már azon gondolkoztam, leszedek hozzá törést, mint ahogy a Dream Pinballhoz is az kellett, mert 3 telepítés után (kizárólag saját gépemre tettem, csak elég gyakran húzok újra windowst) aszonta, gyanús vagyok... persze van egy jó kis német telefonszám, beszéljek velük, hát hogyne...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) aphra2


aphra2
aktív tag

Szerintem ennyiért ez is nagyon megéri, mégha manapság már nem is annyira divatos[link]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#13) Tim82 válasza Psychonaut (#10) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak hozzátettem a listádhoz, hogy adalbert1 helyében még ezeket is megvenném. (Én is 2002-3-ban vettem meg egyébként, előtte nem is ismertem...)

Whiz: én főleg régebbi - 2-12 éves - játékokat keresek, a Mass Effect-nél és a Witcher-nél nincsen újabb játékom. :)

Psychonaut: ja igen, az a harmadik "új" nálam. :)) Aztán van Fable és Neverwinter Nights 2, a többi pedig ezeknél régebbi.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) Psychonaut válasza Tim82 (#13) üzenetére


Psychonaut
addikt

Oké, én meg elmondtam a szomorú valóságot. :))
Nekem egyébként a legújabb játékom a TES IV: Oblivion. Amit 2007-ben vettem meg ha jól emlékszem.

(#15) #65675776 válasza whiz (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mégis miért kell állandóan újrarakni a Win-t?

(#16) whiz válasza #65675776 (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

Mert mindig szétbarmolom. User error, a win jó. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#17) adalbert1 válasza whiz (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmmm, akkor lehet hogy holnap beugrok egy Auchanbe... Mondjuk a többi rész annyira nem izgat fel, de az első UT-val nagyon nagy csatákat vívtunk annak idején hálópartykon a haverokkal.

ollie : írd csak, kíváncsi vagyok a listádra. :) Az UT-t szerintem a whiz által ajánlott úton szerzem be, de az általad linkelt oldalon is van pár csemegézni való, pl. Cannon Fodder, Postal 1 :R

Tim82 : oké, a bundle is ugyanolyan eredeti mint a dobozos, a netes vásárlás is (habár a bundle-t elméletileg nem adhatod el az újság nélkül ;] ), viszont azokat nem akartam ide venni. Pedig bundle játékból is van pár aminek örülök hogy megvan, pl. Heroes 2, Heroes 3 + egyik kiegje, Kingpin, Blood 2, Unreal, stb...
Valamelyik Icwinde Dale megvan szintén bundle-ben, de nem igazán foglalkoztatott eddig, lehet hogy kipróbálom akkor... A Baldur's Gate-ről már sok embertől hallottam hogy mennyire jó, viszont mikor nagyon rég próbáltam egyik havernál nem igazán fogott meg (lehet hogy inkább elé kellene egyszer ülni)

Psychonaut : A 2 GTA-t én is beszerezném, de jelenleg csak ebben a kiadásban láttam őket (oké, steamen is van 9,9 €-ért darabja), de ennyit nem érnek, főleg hogy az SA megvan belőle. Most Wanted tervbe van véve, viszont mikor volt 50%-os EA akció akkor lemaradtam róla, várom a következő akciót ( C&C 3-at és a kiegészítőjét is akkor akarom majd megvenni).

Amiket még beszerznék : Full Throttle (kevés kalandjátékkal játszottam ugyan, de ez nagyon ott van), talán a The Dig-et is a steamről, talán régi Sam and Max-t (az újakat próbálta már valaki?), Dune 2-t valami új kiadásban (hogy ne kelljen dosboxozni, habár évek óta nem játszottam vele, lehet hogy ma már csalódás lenne annak ellenére hogy régen mennyi időt eltöltöttem vele), most nézem hogy Steam-en van Tropico Pack is, Rainbow Six Vegas 1 és 2 is jól jönne, mint ahogy a Ghost Recon AW 1-2 is... Csak pénz kellene, meg idő mindent végigjátszani...

(#18) #65675776 válasza adalbert1 (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

A C&C-at nyugodtan kihagyhatod, nem egy nagy eresztés...

(#19) whiz válasza adalbert1 (#17) üzenetére


whiz
aktív tag

Csak ne ijesszen meg, ha véletlenül 5990Ft-ot látsz a dobozon, nézelődj tovább. Legalábbis valamiért kétféle volt UA-ból, az egyik ennyibe került, le is volt védve azzal a nagy tokkal. Nem néztem meg közelebbről, lehet, hogy abban benne volt az UT3 is.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#20) Psychonaut válasza adalbert1 (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

Esetleg nézd meg ezt a Sam and Max-et.

(#21) DarkByte


DarkByte
addikt

Én a WarCraft3 + TFT kombót akarom majd beszerezni valamikor, csak még egyelőre netes steam szerű letöltő helyen nem találtam meg (valószínűleg Blizzard játék révén így nem is lesz, hacsak nem nyitnak saját webshop -ot) Nincs kedvem tökölni lemezekkel, egy ilyen fiókból bárhol letölthetem ahol van net, csak a név-jelszó kell.

[ Szerkesztve ]

(#22) Psychonaut válasza DarkByte (#21) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én jobb szeretem a dobozos játékokat. Azok nekem valahogy többet jelentenek. Olyan jó érzés rájuk nézni - igen, megvan. Doboz, CD, kézikönyv(GTA sorozat pl.). És nem csak egy letöltött adathalmazt látok. De ez biztos az én hülyeségem.

Ezt természetesen általánosságban írtam, nem ítélem el a Drive2Drive rendszert. Vannak nagyon jó játékok, amiket már csak ott lehet fellelni. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) ollie válasza DarkByte (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Blizzardtól megveheted online, de egyébként is ha megveszed CD-n valahol, és regisztrálod battle.net-en, akkor máris letöltheted a DRM mentes verziót.

***

(#24) DarkByte válasza ollie (#23) üzenetére


DarkByte
addikt

Na ezt én nem is figyeltem. :R Mondjuk még mindig olcsóbban kijövök ha valakitől megveszem a játékot használtan és aktiválom a CD kulcsot a neten.

#22: az lehet, de nekem már elegem van abból hogy lemeztokokat portalanítsak :D Ráadásul mindig az nincs kéznél amelyik kellene.

[ Szerkesztve ]

(#25) ollie válasza adalbert1 (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#26) Móci


Móci
addikt

Nekem a Neverwinter Nights első része van meg eredetiben mindkét kiegészítőjével együtt. Amennyit játszottam vele, annyit bőven megért a játék. Remélem a Dragon Age is hasonlóan fog tetszeni, mert akkor az lesz a következő.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#27) adalbert1 válasza whiz (#19) üzenetére


adalbert1
veterán

Az egyik Auchanben voltam, ki is volt írva az 5990-es ára, de még olyat se találtam. :(

Psychonaut : hmmm, valamelyik nap szerintem ránézek...

daa-raa : próbáltam már a 3-at, annyira nem tűnt szörnyűnek, persze olyan nagyon extra sem volt így visszagondolva....

[ Szerkesztve ]

(#28) whiz válasza adalbert1 (#27) üzenetére


whiz
aktív tag

Én Kistarcsán (vagy Csömör? vagy még XVII. kerülethez tartozik?) találtam, lehet, hogy egyedi akció volt. :B

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#29) .Gregor.


.Gregor.
tag

Üdv!
Google nem volt barátkozós ezért kénytelen vagyok valahol kérdezni: Fallout Trilogy -hoz milyen kézikönyvet adnak? Csak digitális, vagy megörvendeztetnek valami kézzel foghatóbbal is? Újság mellékletek formájában meg vannak a részei de a kézikönyvért megvenném a Trilogy-t is, cdgalaxison csak ennyit írnak: Honosítás: Angol nyelven, magyar kézikönyvvel.
Előre is köszi!

Smith: Does Big Brother exist? O'Brien: Of course he exists. Smith: Does he exist like you or me? O'Brien: You do not exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.