Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) htc07


htc07
addikt

Két dolgot hiányolok a cikkből:

1, a monitor mérete ( ;] )
2, valami specifikációs link (tudom, gugli).

amúgy bejövős, csak az ára nem. :DDD

(#2) Németh Péter

Most készülök venni egy ilyet, kíváncsi vagyok hogy teljesít a gyakorlatban!

(#3) Jhonny06 válasza htc07 (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ott van az első mondatban (de a típusszámából is egyértelmű).

(#4) htc07 válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


htc07
addikt

hopp. :B

(#2) Németh Péter, majd oszd meg a tapasztalataid a topikkal :)

[ Szerkesztve ]

(#5) FID


FID
őstag

Mindegy mennyi és, hogy mit tud csak Acer Predator legyen :D Bár én elég fanatikus vagyok ;]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#6) kroy83


kroy83
tag

Szerintem az a "predator" felirat borzalmasan mutat, a talpak úgyszintén. :U Persze élőben lehet más benyomást keltene. Egyébként nagyon rendben van. :C

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#7) Németh Péter válasza kroy83 (#6) üzenetére

Én úgy vagyok vele, hogy egy monitor legyen jóképű, a lába annyira nem érdekel. :DD

(#8) hugi0


hugi0
őstag

En jokepu vagyok. - a lanyok szeretnek is. . . . nem a monitoromert. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#9) gmaci78


gmaci78
tag

Tetszetős darab, csak miért ilyen bumszli vastag, sőt talppal együtt tuti van vagy 20cm mély minimum. :(
Lassan retro feelingem lesz visszagondolván a régi crt-s időszakta, amikor a 60cm mély asztalról kilógott a monitor hátulja, hogy eléférjen a billentyűzet. :DD

Geri

(#10) DigitXT


DigitXT
félisten

Monitortuning... Várom már, hogy mikor lehet 27"-ról 32"-ra tuningolni.:DDD
Persze az ember majd úgyis alapon használja, hogy kímélje a technikát.

ON: a talpa borzalmas. Vmi VESA szabvány, falra szerelhető megoldást
nem támogatnak ezek? (Na nem mintha rohannék venni, csak érdekel...)

[ Szerkesztve ]

(#11) Németh Péter válasza gmaci78 (#9) üzenetére

Lehet a sok hídépítős játék miatt, de nekem bejönnek a statikailag méretezett dolgok. A nagyon vékony, meg ravasz megoldásokról mindig az jut az eszembe, hogy na ez mindjárt összedől. ;)

(#12) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok!
A pontos beállításokat megosztanátok?
Köszönöm :R

Shadow&Dust.....

(#13) Németh Péter

Monitor firmware update-et jelentett be az Acer. Akinél jelentkezik a kép eltolódás probléma, amikor egy középső kb.10 pixel széles kép a szélen jelenik meg, annak jó hír, hogy rá patch. A rossz hír, hogy csak egy szervizben lehet ezt megcsinálni. 165Hz-en használva nem jelentkezik a probléma nálam, 144Hz-en igen.

http://community.acer.com/t5/Predator-Monitors/Line-down-the-middle-overlapping-image/m-p/445286#M3321

Acer-Blayn
Acer Technician
Re: Line down the middle, overlapping image
21m ago

Let me start by saying thank you for all of your patience while we worked to get a resolution for you. A new firmware is now available for this model that can be applied at your nearest service center to resolve this issue. We recommend contacting the customer service team in your region to have a repair order created so we can get your monitor updated. Using the monitor with the current firmware will not cause any long term damage to your monitor, so you can schedule the service at your convenience. I strongly recommend contacting your local support team if you have questions on how the process of getting the unit into the local repair facility will take place. Due to regional differences, I'm unable to address specific questions. I understand sending the monitor in for a firmware update is not the resolution users are looking for; we apologize for the inconvenience of the solution, however, it is necessary to correct the behavior. We have informed our contact and repair centers in each region so that they are better prepared to assist in this process.

(#14) conqver válasza Németh Péter (#13) üzenetére


conqver
aktív tag

Ezt láttam én is a monitoron de azt hittem, hogy más miatt van.Itthon ki csinálja?Te milyen szín beállításokkal használod?

Shadow&Dust.....

(#15) Németh Péter válasza conqver (#14) üzenetére

Itthon nem tudom ki csinál ilyet, de jó lenne tudni... Mondjuk még megvárom, hogy mennyire válik be az új firmware. 165Hz-en használva a monitort nekem nem jelentkezik ez a dolog, szóval ráérek várni.

Ahol vettem a monitort, ott bekalibrálták nekem, meg adtak ilyen színprofilt is. Pár ezer forintba került.

(#16) conqver válasza Németh Péter (#15) üzenetére


conqver
aktív tag

Köszönöm😉Az új firmware-t honnan lehet letölteni?
Csak Win 8 -hoz van.

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.