Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Nagyon jó összeállítás, párat egész biztosan meg fogok nézni.
Kösz!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Igen, ez a Legenda vagyok nekem is fura volt...
Bemutatok alapján kicsit komolyabbnak gondoltam ezt a filmet erre beleteszik ezeket a gagyi számítógépes izéket amik zombik vagy vámpírok vagy mik is voltak?!

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Egész jó kisokos. Az egyetlen hibád, hogy olyan témát kezdtél átnyálazni, aminek se vége se hossza, és ahonnan a legtöbb szar film kikerül :D
Viszont ez nem volt rossz ;)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) Blindmouse válasza hoffman_ (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ó kitartással le lehet gyűrni a zombis filmek véget nem érő támadásait. Jön még több is, amint lesz időm.

petike666: Igazából a napfény kerülése valószínűleg nem játszott központi szerepet a filmben, csak bele pakolták, hogy teljesen nyugodtan lehessen napközben sétálni a városban, és ne legyen a film véget nem érő rettegés, mert más kategóriába készült.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Kiváló cikk, jók a leírások is, rég nevettem ilyen jót egy íráson :D Várjuk a folytatást!

(#6) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Azért nem érzem túl igazságosnak, hogy George Romero, egyetlen filmjét mutattad csak be. Lényegében Ő teremtette meg a "modern zombi" fogalmát az Élőholtak Éjszakájával 1968-ban.

Szerintem a Doom mint zombis film kicsit nem passzol a képbe, illetve A Legenda Vagyok sem éppen zombis, csak mert megvadult emberek vannak benne. :U

(#7) bundilolo


bundilolo
tag

Egyből a Rec. című filmet illetve a 2. részét kerestem meg. Elolvastam és egyáltalán nem értek veled egyet. Nem véletlenül kapott imdb-n 7.7 pontot. Elég elvakult írás ez az első részéről. A többi filmről meg el sem mertem olvasni az írásodat. Nem kell, hogy mindenkinél üssön a film, de azért 1 pont elég vicces, főleg úgy, hogy a utóbbi időben ez az egyetlen normális horror. A másik meg, hogy a kamerán keresztül látjuk közelebb hoz minket a valósághoz, vagy fordítva jobbnak tűnik.Szerintem te sem dobnád el a kamerát, ha az az egyetlen fényforrásod, illetve még harcban is bevetheted, meg hát egy elvakult operatőr,riporter páros mindent megtesz, hogy filmre vegyen végre valami izgalmasat.

(#8) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Köszi jóféle összeállítás :) bár én a Haláli hullák hajnalát beleraktam volna :P

(#9) BloodyEddie válasza bundilolo (#7) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Viszont én szintén nem értem azt a 7.7 pontot. Megpróbáltam végignézni, de 1-nél több pontot én se adnék rá az 5-ből. Pedig van viszonyítási alapom. A Legenda vagyok és társai nem gond hogy bekerültek, legalább nagyobb a választék, bővebb a cikk. Külön írásban érdekesen nézett volna ki :U

A cikkírónak: Haláli hullák hajnala? :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Blindmouse válasza bundilolo (#7) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Még szerencse, hogy különbözik a véleményünk, ha mindenkinek ugyanaz lenne, unalmas lenne a világ.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#11) Blindmouse válasza eldiablo (#6) üzenetére


Blindmouse
senior tag

http://www.imdb.com/name/nm0001681/
A holtak hajnala és a Holtak napja is az ő filme. És mondom mégegyszer, nem a teljességre törekedtem, és ezzel még nincsen vége...

PiciKenny: nem hallottam még róla, de felveszem a listára.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#12) bundilolo válasza Blindmouse (#10) üzenetére


bundilolo
tag

Akkor én ajánlom, hogy picit szerkeszd át. Írd oda, hogy ez a te személyes véleményed, illetve a tényleges kritikáról valami linket, meg persze az imdb-t, mert ez így erősen becsapós.

(#13) eldiablo válasza Blindmouse (#11) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Igen, az eredeti Holtak Hajnala [link] és a Holtak Napja [link] valóban. Amiket te említettél, azok remake-ek, amiket nem Ő rendezett. :K

(#14) Blindmouse válasza eldiablo (#13) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Forgatókönyv, de valóban nem fogalmaztam tisztán

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#15) qdak


qdak
addikt

Zombieland (2009) 1/5 sztem csak időpocsékolás az a film, én meg senkinek nem ajánlom, tök eröltetettaz egész!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#16) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Jo filmek mind, a Doom-ot en sem ertem miert van itt...? Azok nem zombik....

(#17) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Milyen büntit érdemel, aki a Haláli hullák hajnalát kihagyja egy zombis áttekintésből? ;]
Ha a szerző nem ismerné, ajánlom figyelmébe. :K

Zombieland-nek az 5/5 jogos, évek óta az egyik legjobb film. Aki erőltetettnek érzi, az gondolom nem szereti a megszokottól elérő alkotásokat. Én meg pont azokat nem szeretem. Itt van ez a Titánok harca (nem zombis), pfff. Sajnálom azt az 1300Ft-ot.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#18) Blindmouse válasza Hedgehanter (#16) üzenetére


Blindmouse
senior tag


Jah, biztos lepkék.

De ha ez meggyőzőbb:
[link]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#19) mephi666 válasza qdak (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyetértek... :K ízlések és pofonok... van akinek nagyon bejön, de szerintem egy erőltetett, gagyi, klisés sz@r az egész...

tegnap elkezdtük nézni ezt a diary of the dead-et, de csak 3percig bírtuk... :( nem voltunk megfelelő elmeállapotban és elnapoltuk... irtó sz@rnak tűnik az egész így hirtelen... viszont az árva (orphan) említésre került és megnéztük... az nagyon jó film... engem emlékeztetett eléggé "a kéz, amely a bölcsőt ringatja" c. thrillerre, volt benne klisé is itt-ott, de összességében nagyon jó mozi volt...

fura dolog ez, mert zombis filmből ott vannak romero alapművei, amiben elég lassúak a zombik és 0iq-val rendelkeznek... egyetlen ösztön vezérli őket és slussz... a resident evil-ben is még ehhez nyúltak, mert a kutyákat/huntert leszámítva elég lassúak voltak az élőholtak... új filmekben meg (28 nappal később, legenda vagyok, stb) már gyors/intelligens zombik vannak... a holtak földjében (ami szintén romero mozi) is már megtanultak puskát használni meg ilyen... okosodnak...

elgondolkodtam, hogy nekem meg egy (a tiédhez hasonló) vámpíros sorozatot kellene írnom :) azokkal is ugyanez a helyzet: az újabb vámpíros filmek is teljesen eltérnek a régiektől... elég megnézni a stoker féle drakulát meg az interjú a vámpírral-t (2 kedvencem) és összehasonlítani pl. a penge sorozattal vagy a vámpírok2-vel... a twilight-ot meg már nem is említeném, mert abban csak vámpírnak nevezett fénybenjáró, vegetáriánus, emberfeletti tulajdonságokkal rendelkező tinik vannak... :( (kb. minden vámpírtulajdonságot elvettek tőlük)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) qdak válasza mephi666 (#19) üzenetére


qdak
addikt

az orphan t még nem láttam, ha már vámpiros most jutott eszembe 1 sztem ó régi film, anyira emléxek h vmi marha magas épületben ép kuzdenek a vámpirral és már majdnem meg (harapja ?) mikor belecsap a villám :B kb ennyi de fog sincs mi eza film,
egy kis bünti: 28 Weeks Later & ...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#21) Blindmouse válasza mephi666 (#19) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Támogatom az ötletet, azon a területen nem vagyok ennyire otthon de bitos oda is születnek 5*-os történetek, jó lenne róluk is olvasni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#22) mephi666 válasza Blindmouse (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak úgy hirtelen ezeket láttam (ha nem hagyok ki semmit)

bram stoker - dracula
interjú a vámpírral
a kárhozottak királynője
john carpenter - vámpírok
vámpírok 2
dracula2000
penge 1 2 3
twilight1
let the right one in
underworld 1 2 3
van helsing

vicces kategóriából pedig ezeket láttam: :)
vámpír brooklynban
dracula halott és élvezi

remélem nem hagytam ki semmit... volt pár nagyon gyatra alkotás is ezek között... a penge/underworld sorozat színvonala nagyon lecsökkent a sokadik részekre, de igazából, ami legkevésbé tetszett: vámpírok2, dracula2000, twilight... 3 kedvenc pedig: interjú a vámpírral, dracula és a let the right one in... a kárhozottak királynője pedig egy jóféle klipp kis mellékes sztorival... vámpíros filmnek nem nagy szám, de pár sörrel szórakoztató... (a zenék érnek a legtöbbet abban a filmben)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) mephi666 válasza mephi666 (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

lejárt a modidő:

az alkonyattól pirkadatig-ot kifelejtettem... az a sorozat egyáltalán nem tetszett, holott tarantino-nak kb. minden filmjét nagyon kedvelem... meg az éjjeli őrség-et is kifelejtettem... annak az első részét láttam, de tetszett... az atmoszférája nagyon jó volt a filmnek... :K

gyűjtök szerintem filmeket és csinálok egy hasonló sorozatot... megnézek pár sz@r filmet is, amit lehet savazni: leszbikus vámpírok gyilkosai, blood rayne, blood - az utolsó vámpír... ezeket nem láttam, de elég zs-kategóriásnak tűnnek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Pubszon


Pubszon
veterán

Magyon jó cikk, de még párral lehetne bővíteni. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#25) chubii


chubii
senior tag

Nagyon jó cikk! Gratula! :C

Az én személyes kedvencem a Zombieland. Nagyon jók a poénok benne. Ajánlom mindenkinek :K

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#26) Sir Robin


Sir Robin
tag

Én a Resident Evil (Kaptár! :P ) trilógiát hiányolom a cikkből. Elvégre az első rész sikerének köszönhetően élik "reneszánszukat" a zombis filmek. Valamint a Haláli hullák hajnala (Shaun of the Dead) megtekintését én is javaslom, mert szerintem nagyon szórakoztató. Nekem legalábbis majdnem annyira tetszett, mint a (United States of) Zombieland.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#27) tdd587


tdd587
őstag

Ezek én is láttam mind, nem értek egyet minden pontszámmal (REC, lehet nem ugyanazt a filmet néztük?) és ez nem is érdekel senkit...

...a Shaun of the Dead azért hiányzik a listáról. Amolyan családi film az is.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#28) Blindmouse válasza Pubszon (#24) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Könyörgöm, ez csak egy sorozat első 10 bemutatója, de holnap megint EMT zh... :N
Mindenki más: Fogok írni a Resident evilről is, megigérem. Újra kell néznem előtte, nem szeretnék az emlékeimre hivatkozni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#29) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Korrekt kis összeollózás, 99%-ával egyet értettem. Egyedül a Zomieland-el nem. Az nekem sokkal gyengébbenk tűnt. Rövid, gyenge történet, gyenge poénok. A jó megvalósjtás miatt is nálam mx. 2,5/5, egyszernézős. A többi jó. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) Avicularia


Avicularia
veterán

Rec 1 szerintem nagyon jó volt,az utóbbi évek egyik legjobb zombis filmje.2 sokkal gyengébb.

Viszont a zombieland egy erőltetett ,poénok nélküli fos,igazi büntetésnek éreztem,hogy végignéztem,de mivel nagy zombifilm rajongó vagyok végigszenvedtem.
Egyedül az effektek voltak benne jól megcsinálva,pld. amikor a néni kirepült a szélvédőn,az profi munka volt.

(#31) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó kis válogatás. Amit láttam, azzal egyetértek.
Bár a Legenda vagyok-ról nem is tudtam, hogy többféle befejezése is létezik. Mondjuk igazság szerint én már nem is tudtam felidézni, hogy annak mi volt a vége, amit én láttam, pedig elég sok minden dereng róla menet közben. (Talán mégis talált ellenszert?)

Illetve a DOOM-ból én csak a 3. résszel játszottam (ami nem fogott meg igazán), így nem volt annyira egyértelmű hogy ennyire átírták. De a lényeg, hogy filmnek nem olyan rossz (bár nem is kiemelkedő).

Ó! És tényleg, a Resident Evil trilógia. Bár részről részre egyre gyengébb, de azért nagyon jó filmek ilyen kategóriában.

(#30) Avicularia - Szerintem sem az év vígjátéka, de határozottan szórakoztató volt.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#32) Avicularia válasza janos666 (#31) üzenetére


Avicularia
veterán

Fiatal gyerek rohadt idegesítő volt,végig abban reménykedtem,hogy végre szétcincálják :D

(#33) janos666 válasza Avicularia (#32) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy engem azért nem zavart, mert kicsit hasonló fiatal gyerek vagyok. :DD
A poénok és a cselekmény tényleg kicsit gyerekes volt, nem is röhögtem hangosan a fotelben, mialatt néztem, és nem szakított ki a valóságból, mint egy igazi agyatlan abszurd vígjáték, hanem egyszerűen csak szórakoztatott, megérte végignézni...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#34) Avicularia válasza janos666 (#33) üzenetére


Avicularia
veterán

Ja az más,akkor lehet azért :)
Én már 40 elmúltam,de nem azért volt idegesítő,mert fiatal,hanem valahogy az egész ember már ránézésre,meg a dumája.De valahogy ez a zombis vígjáték egyáltalán nem jött be.Pedig pld. a shaun of the dead az nagyon tetszett.

(#35) Blindmouse válasza Avicularia (#34) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Akiknek nem tetszett / tetszett a Zombieland, megkérhetem, hogy írják már meg, hogy milyen nyelven nézték meg? Ha valaki angol/magyar felirattal, azt is! Én személy szerint az angol/no felirat kombót választottam.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#36) janos666 válasza Blindmouse (#35) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tetszett: Angol, és volt magyar felirat, bár ilyen filmeknél nem mindig kell minden mondatért olvasnom, aprócska halvány betűvel behúzom középre.
Szobatársam révén később végighallgattam a szinkront, és párszor kértem, hogy váltson angolra, de nem, mert ő szeret szinkronosan filmet nézni. (Pedig szorgosan veszi a VOX magazint, és az eredeti DVD-ket a jó filmekből, és igen, képes volt szinkronnal végignézni még a 2012-t is, hiába mondtam neki, hogy azzal a minimális élvezetet is megöli, ami maradt néhány dumában. - Azóta többé nem is mondom neki...) A végén azt mondta, hogy összességében tetszett neki a film, bár őt sem igazán hallottam felnevetni, max szuszogni néha.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) proci985 válasza mephi666 (#22) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

kihagytad az animéket és pár régit:) lehet ez furán hangzik, de a 90es években megkerülhetetlenek, az Underworld/Van Helsing vonulat azokban gyökerezik.

Blood / Blood+ (előbbi fél órás film, utóbbit nem láttam)
Hellsing / Hellsing OVA: előző már régi, utóbbi a nagyobb költségvetésű jelenleg is készülő direct2dvd. az OVA nagyon véres (most finom voltam). ellenben a náci vámpírok/náci zombik ütnek:DDD eszméletlen fílinges.

régiből: mindkét Nosferatu (a Murnau és a Herzog féle is)!!! Meg akkor már a reinterpretation, a Vámpír árnyékában. Salem's lot is ebben a témában készült, bár abból a filmet nem láttam. Lost Boys. Alkonyattól pirkadatig!!! 30 days of night. a Vámpírok bálja (Polanski/Dance of the vampires)

a Let the right one in szerintem kissé kiesik, vámpíros, de kb annyira, mint a Re-Animátor zombifilm. Ettől függetlenül zseniális darab az alienációról. bram stoker félét és az interjút én is imádom.

egyébként sajnos a felsorolás nagyrésze filmként nézve szemét (Blade2? Dracula2000? jesszusom).

zombiból is volt még csomó
White Zombi, Dod Snö, Shaun of the Dead, Romero többi műve, Re-Animátor 1-2 (meg papíron van harmadik is), Zombi 2 és egyéb Fulci valamint italozombiexplotaitionhorror remekek, Versus, Braindead (ezt kihagyni???? első svédeknél vettem dvdm, mert Mo.n nem adták ki)...

más: Rec. szerintem nem ugyanazt a filmet néztük. olyan szintű feszültség van benne, amit nem láttam az egész kilencvenes években. persze, lassan indul be, de az igazi ínyencségek nem in medias res vérfürdővel szoktak kezdeni. ott a Sauna, ott a Descent (bár az félig kivétel), ott az Eden Lake... fokozás és intenzivitás. és robban a feszültség.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38) Angel1981 válasza eldiablo (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

"A Legenda Vagyok sem éppen zombis, csak mert megvadult emberek vannak benne"
Csakúgy, mint a 28 nappal / héttel később-be. Ott sem élőholtak, csak "veszettek".

De az "elv" ugyanaz mindegyikben, úgyhogy szerintem simán lehet együtt emlegetni őket.
(Maroknyi túlélő egymásra utalva, olyan lények gyűrűjében, amik az életükre törnek.)

[ Szerkesztve ]

(#39) Realradical


Realradical
őstag

A lista felületes és szerintem az értékelések is sok helyen vitathatóak. Ajánlom az ausztrál zombifilmeket, bár egy olyan valakinek, akinek a zombieland 5/5 (Romero mester forogna a sírjában bár még él de ez átmeneti állapot mint tudjuk) valószínűleg nem fognak bejönni.

szerk:
Hogy érzékeltessem mi dúl bennem... Kb. olyan érzésem van a topikkal kapcsolatban, mintha és szőröstalpú öregrocker létemre a gucci táskákról írnék 6 model alapján értékelést

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#40) Realradical válasza Realradical (#39) üzenetére


Realradical
őstag

*és-->én lejárt a szerk idő. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#41) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

[link]
Íme, itt a folytatás. Jó filmnézést!

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#42) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Imádom a zombikat.Mindig utolérnek a szép kockásing farmer kombóban,leszakadt agydarabokkal szájuk szélén. :))
Volt régen egy alámondásos film aminek nem tudom a címét de halálra röhögtem magam a "Narrátoron" aki primtív hangján közölte::"Jaj-jaj jönnek a combik jaj-jaj. :DD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#43) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Egy kérdés, mi a 28 nappal későbben a filmzene? mármint mi a címe ? :D

(#44) Blindmouse válasza PiciKenny (#43) üzenetére


Blindmouse
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=DbwlGv9SWfY&feature=related
28 days later theme.
A teljes soundtrack:
http://en.wikipedia.org/wiki/In_the_House_-_In_a_Heartbeat

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#45) Gude


Gude
senior tag

Kilestem pár címet.Köszike :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#46) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

A Resident Evil filmek hol maradnak ? :))

(#47) PiciKenny válasza Blindmouse (#44) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#48) bozont


bozont
veterán

Jó kis összefoglaló, vagy felét még nem is láttam ezeknek. Lesz mit pótolni. Várom a további összefoglalókat is.

A Zombieland meg, szerintem is hatalmas film. Üdítő színfolt a sok "tucatzimbifilm" között. A lényeg, hogy nem szabad túl komolyan venni. Ja és én is angolul néztem meg.

Aki szereti a realisztikus filmeket, ajánlom a Dead Set című 5 részes angol filmsorozatot. Nagyon jól sikerült és itt nincs semmiféle vírus meg minden ilyesmi, hanem.... Aki még nem látta az nézze meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#49) Blindmouse válasza DJ.Gróf (#46) üzenetére


Blindmouse
senior tag

A folytatásban.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#50) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A zombieland és doom elég gyengus, az előbbi olyan vicces akart lenni de nagyon nem sikerült eltalálniuk, zombis filmnek gyenge, vígjátéknak meg elmegy, így 5-ből egy 2-est kapna nálam. A doom meg másik borzadály, szerintem katasztrófálisan sz.r volt. A kamerás zombis film nekem tetszett eléggé beléli magát az ember így még félelmetesebb, igaz csak a remake-jét láttam, de rosszabb nemhiszem hogy lett volna az eredetinél. A hullajó viszont poén 92-es film kis pöcsök voltunk amikor láttuk, de szétröhögtük magunkat rajta, zombi írtás fűnyíróval és még durvább dolgok.:D
A másik iszonyat film. amit most láttam Vérszomjas idegenek a címe. film+-on volt, hát iszonyat szar volt, fröcsögtek belek kar/fej letépések, elég beteg volt, ha valaki vevő az ilyenre nézze meg, de én se jókor kezdtem enni amikor elkezdtem nézni, pont valami alienné átalakulás volt és szétnyílt a feje a nőnek nah mind1 hagyjuk.:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.