Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwin88


bwin88
csendes tag

juhééé,újabb sansung....

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Micsoda változatos formavilág.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) Szakiii


Szakiii
addikt

Nem értem miért kell cikkezni minden megjelent vagy még meg sem jelent samsung telefonról úgy hogy még azok is közte vannak amit nem is eu piacra szánnak. Ennyire nincs miről cikkezni? Ez nem a samu hibája hogy kezd kicsit uncsi lenni hogy minden 2. cikk samuról szól.. Nem célozgatok semmire mielőtt valaki ezzel jönne, szimplán tényleg csak nem értem hogy semmi érdemlegesebb hír nincs mint egy 2017ben megjelenő j3?

(#4) 2o1i


2o1i
senior tag

Végre!!!
Már kezdtem aggódni, vajon lesz-e a hiánypótló J3-as modellnek utódja.
Ma éjjel nyugodtan alhatok, hisz ez a kérdés immáron megválaszoltatott.
Rettenet unalmas ez a Samsung áradat.
A francért nem tudnak például egy értelmes Xcover modellt összehozni. Miért csak ezeket a semmitérő tucat vackokat nyomatják?

[ Szerkesztve ]

(#5) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

4 magos, 1.2 ghz processzor plusz full HD? Nem lesz ez kevés?

(#6) Scrydhan válasza Szakiii (#3) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem,nem hiszem hogy óránként jelenne meg egy új ájfón amire a nép verhetné a nyálát. Ez a szomorú igazság,de ha meg kevesebb cikk lenne akkor meg az lenne a baj. Nem hiszem hogy bárki is kevesebb lenne attól hogy egy ilyen cikket elolvas,aki meg nem akarja annak szive joga.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hova ez a nagy sietség? Amúgy jól néz ki.

Finn the human

(#8) Szakiii válasza Scrydhan (#6) üzenetére


Szakiii
addikt

Én kifejezetten samu párti vagyok tehát még az sincs hogy jó kicsit piszkálódni. Nem tudom de htc 10 már mindenhol le lett tesztelve itt meg még mindig semmi.

[ Szerkesztve ]

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nah lassan azért talán leesik az embereknek a dolog. Inkább a minőséget kellene előnyben részesíteni a mennyiség helyett :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Scrydhan válasza Szakiii (#8) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Mobilarena nem egy gazdag fizetett sajtó (nem azt mondom h mindenki aki tesztelte az) így ha nem kaptak tesztmodelt a HTC-től (márpedig nem hiszem) vagy nem ajánlotta fel nekik valaki kénytelenek várni,vagy megvenni. Egyik sem jó.
Vagy csak a kameraszoftver frissitésekre várnak :P

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#11) scyllarus


scyllarus
veterán

Én (már) nagyon nem vagyok Samsung párti, de el kell ismerni, valamit jól csinálnak.
MA hír
Lehet itt fanyalogni, hogy minek ennyi modell, de a piac őket igazolja.
Sorra jönnek a hírek, hogy a Sony visszaesést vár, már az Apple is, a Htc évek óta vegetál, ők meg aratnak.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12) -Faceless- válasza énvagyokaz^^ (#5) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem mindegy, hogy mi az a négy mag, szóval vakon fölösleges találgatni.

Am tényleg csodálatos, egyedi formavilág. 10/10

(#13) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Már 2017? Nem semmi :DDD

De legalább a RAM-ból belefért a 2GB.

[ Szerkesztve ]

(#14) Scrydhan válasza ctvagyok (#13) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

EA már vagy 10 éve ezt csinálja :P

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Megvárom a 2018-at a jövő héten...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Inkább az A széria.

(#17) Legendd válasza Szakiii (#8) üzenetére


Legendd
senior tag

Hidd el rajta vagyunk, nem azért nem teszteljük, mert inkább strandolunk.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#18) takacsbotond válasza Szakiii (#3) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ezeket a cégeket sponzornak hívjuk gyerekek! ;]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19) haxiboy válasza ctvagyok (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez a "nem adunk ki update-t vedd meg az új modellt" marketing stratégia.

Alig vettem meg az S6-ot, talán pár hónapja volt a piacon de már az S7-ről beszélt mindenki :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) Szakiii válasza haxiboy (#19) üzenetére


Szakiii
addikt

De ez a többi gyártónál is így van, felső kategóriákat tolják ki rendesen. Főleg a sony nyomta ki egy időben az átnevezett minimálisan módosított telóikat fél évente. :D (z1,z2,z3, z4be legalább a hardver már erősebb lett :D)

(#21) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ha ez a kínai piacra megy, akkor nem is érdekes.

A térerő veled van!

(#22) haxiboy válasza Szakiii (#20) üzenetére


haxiboy
veterán

Na igen, fosni kell a készülékeket, hogy nagyobb piacot fedhessenek le.
Ezen a téren egyébként nagyon tisztelem az Almáékat, a támogatásuk példán kívüli.
Bár ne lenne akkora Hype körülöttük.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Ezt a cikket szerintem kár volt megírni. Egyrészt ezért a tucat telefon miatt, még ha Samsung is. Másrészt, kit érdekel ez a TENAA? Miért van ennek olyan nagy jelentősége?

(#24) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Jövőre full hd lesz az alap.
Azért lassan fejlődünk...

(#25) Wesder válasza zozzo72 (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Ami azt jelenti hogy az alsó kategória is bőven elég lesz kb a 95%-nak. Fent nagyot kell gurítani hogy ott is legyenek eladàsok, ha FHD+ 3GB lesz az alap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) zozzo72 válasza Wesder (#25) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Igen,technológiai váltás érik lassan...
VR , 5g, ezek lesznek a primek.
Persze csak néhány év múlva...

(#27) Scrydhan válasza zozzo72 (#26) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Vr értelmetlen 5g meg...gondolom ott már nem a 300 Mb/s-et akarják fejleszteni (ami valahol már 1Gb/s)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#28) zozzo72 válasza Scrydhan (#27) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Az 5g már érdekes lesz valóban...
Összekapcsolva az Internet of Things-el.
Majd 2020-ban.
:B

(#29) quailstorm válasza 2o1i (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Xcover csak gagyi lehet. Lehetőség szerint Marvell procival. Különben nincs meg a profit és az újabb Mercedes.
Milyen világ is lenne ha véletlen kiadnának egy használható Xcovert hujjuj.

J3 2017 is Spreadtrum lesz?

(#11) scyllarus: a boltban bármerre nézel, Samsung, boltos lefizetve hogy vegyél Samsungot
ha piros LaFerrarit mentél venni akkor is Galaxy J1-gyel jössz ki.
Így lehet könnyen. Meg valamilyen szintű üzembiztosságot tudnak nyújtani. Ár/érték frissítés meg innováció szintjén viszont a csúcsot kivéve nagyon elengedték magukat.

[ Szerkesztve ]

(#30) Scrydhan válasza zozzo72 (#28) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Én nem kukáznék egy telefont még mert nem tud 5g-t

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#31) scyllarus válasza quailstorm (#29) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem sem tetszik, amit csinálnak. Viszont sokan nem értik, miért f.ssák a telefonokat, arra írtam: mert ez a stratégiájuk, és nagyon bejött nekik. Tetszik, nem tetszik, ők is piaci cég, profitra törekszenek.
Egyébként igazad van, szerintem a marketingköltségük minimum dupla akkora (%-osan!) mint a versenytársaké. De a számok őket igazolják.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) Szakiii válasza scyllarus (#31) üzenetére


Szakiii
addikt

Az tény hogy legalább ők költenek marketingre. És csodálkoznak itt hogy ha bemennek egy üzletbe mindig samut ajánlja az eladó.. nyilván eladni szeretne és magának pénzt csinálni tehát azzal kezdi amit könnyebb eladni. Nem értem mi ezzel a baj, a samu ezt kiharcolja magának azzal hogy költ marketingre amíg egy általam jobban kedvelt htc nem teszi, és el is ismerem megérdemlik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.