Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Bizonyára dátumos hír. :))

A legjobb aláírás a héten

(#2) tatararpad


tatararpad
őstag

Nektek is!

(#3) lsc


lsc
nagyúr

Szóval 1-e van?

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#4) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Látom Oliverda is vicces kedvében van. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

Ha ez megtörténik,azonnal políroztatom az avataromat,hogy lássam ,hogy néz ki egy Samsung Radeon (röviden Szaradeon) 390x-en :U

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) Router


Router
őstag

Basszus, simán benyeltem. Kezdtem rettegni, hogy jönnek a krómkeretes fröccsöntött cpu-k. :DD

www.reballing.hu/forum

(#7) macman507


macman507
aktív tag

Kezdhettek pakolni, megvettem a Prohardvert ma délelőtt, holnapra nem marad semmi. ;]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#8) Barton


Barton
senior tag

ROTFL!

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#9) Taragas válasza macman507 (#7) üzenetére


Taragas
aktív tag

Baszki, ez arcon csapott... :DDD

Viccet félre téve, én még örülnék is neki.... :O

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10) Fiery


Fiery
veterán

Az lesz az igazi poen, ha kiderul holnap, hogy nem is apr.1-ei vicc volt :D Es errol csak akkor tudunk egyertelmuen meggyozodni, ha holnap postol Abu egy selfie-t, amin nem fekete ruhaban megy dolgozni :DDD ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#11) R.Woodoo


R.Woodoo
tag

Looool ez nagyon nagy volt, de szerintem jot is tenne a piacnak ha igaz lenne! :D :D :D

(#12) Bucsi13


Bucsi13
tag

Basszus kulcs, ma már a második aminek bedőlök....
Nice!

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#13) Dinsdale


Dinsdale
tag

Az igazi tréfa az lett volna, hogy az AMD bekebelezi a Samsungot.

(#14) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ez lényegtelen!
Az Intel már elkezdte az Nvidia felvásárlását: forrás.

(#15) fanti


fanti
addikt

Már a 290x-em driver ellátottsága miatt kezdett fájni a fejem a hír olvasása közben, utána kapcsoltam, hogy milyen nap is van.....Gratulálok, jól benyeltem!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#16) anulu válasza Fiery (#10) üzenetére


anulu
félisten

nekem is van egy olyan érzésem, h ez nem ápr 1... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Legalabb egy kamu link lehetett volna egy kamu kulfoldi cikkre mint minden mas normalis hirnel es akkor meg picit el is mosodtam volna. :P :DDD

2B OR NOT 2B that is FF

(#18) ledgeri válasza Fiery (#10) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tom'shardweren már januárban volt róla szó... Necces...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) Aucor


Aucor
senior tag

Ezzel csak egy a baj, tényleg ezt pletykálják, de szinte mindenhol.

(#20) alevan


alevan
őstag

És téleg volt a napokban róla szó :D

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) Fiery válasza ledgeri (#18) üzenetére


Fiery
veterán

Foleg azert necces, mert utana a PH olvasottsaga es foleg a forum forgalma a felere esne, es Abunak nyugdijba kellene vonulnia tragikus fiatalsaga ellenere :D

(#22) rvn_10


rvn_10
senior tag

Útálom április 1-et nem tudom mit higgyek el és mit ne :D

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#23) Freiherr


Freiherr
őstag

Hmm,nem is tudtam,hogy egy MILF az AMD CEO-ja.

XXX

(#24) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én elhittem :)

Viccet félretéve lenne értelme. Ha most nem vásárolják fel az AMD-t, akkor vagy csődbe megy, vagy teljesen eljelentéktelenedik (VIA valaki?), ez utóbbi már egy ideje folyamatban van.

Az X86-os keresztlicensz szerződés pedig szerintem nem megoldhatatlan probléma. Ha az AMD elesik és az intelnek az x86-os fronton még látszatvetélytársa sem lesz, akkor nagyon kellemetlen versenyhivatali magyarázkodások elé nézhetnek...

J.

(#25) Mr. Deluxe


Mr. Deluxe
tag

Sracok! Igaz a hir, olvassatok Engadgetet! :R :R :R :R

(#26) Fiery válasza joysefke (#24) üzenetére


Fiery
veterán

Felejtsd el a versenyhivatali marhasagot, az mar regen nem jatszik. Ezerszer ki lett mar targyalva kulonbozo topikokban. De amugy meg a keresztlicenc kerdese kizarolag uzleti kerdes. Van az a penz...

(#27) ígyvanferi válasza Freiherr (#23) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szerintem nem vagy tisztában a fogalommal. Vagy ez is tréfa volt?

(#28) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha vicc ha nem igazából csak annyi, hogy maradjanak meg a Radeon kártyák aztán kész. Igazából mikor az AMD vette meg az ATI-t akkor sem történt a semmi, ment minden tovább, csak a címke változott, amúgy meg a legtöbb embernek szerintem máig ATI marad a vörös oldal. :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Sőt most robbant a hír miszerint az nVidia megveszi a SONY-t amit már megelőlegezett a termékeik Turbo funkciója aminek licensét az előbbi cég az utóbbitóltól vásárolta.
Jövőre jelenik meg az első közös termékük, a Super eXtreme erőforrással megtámogatott GirodanoBruno maggal (1548Mhz /1600MHZ Turbo boost) szerelt 16 GB Hynix HBM2 vel megspékelt csúcsmodell mely a TITAN III Terminator Destroyer nevet viseli. Az ára természetsen csilagászati lesz pontosan 1999$
A szörnyeteg hűtéséről egy eddig titkolt fejlesztés, a HeatDestroyer3 különleges vízhűtés godoskodik.

első videó a szörnyetegről :[link]

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#30) Angel1981 válasza Dinsdale (#13) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van! :D

(#31) Goose-T


Goose-T
veterán

Szerintem az AMD az Ati felvásárlása óta mást sem csinál, csak jövőbe mutató technológiákkal demózik, és várja, hogy felvásárolja valaki. A Samsung pénzével és marketingjével meg tudnák akár az Intelt is szorongatni az x86-os piacon.

Úgy írom ezt, hogy van két AMD APU-m is otthon, és nagyon meg vagyok elégedve velük.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#32) Bici válasza SaGaIn (#29) üzenetére


Bici
félisten

Eza videó tényleg szörnyeteg! :DDD

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#33) Freiherr válasza ígyvanferi (#27) üzenetére


Freiherr
őstag

Kicsit felfényeztem a hölgyet,most modjam azt,hogy Grandma?Az mégsem lenne illő.😃

XXX

(#34) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Sok embernek nem tűnik fel, hogy nincs forrása a hírnek így biztos tuti. ;]

(#35) ígyvanferi válasza Freiherr (#33) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vagy mondd azt, hogy ronda. De hát kinek mi...

(#36) Petyyyyy válasza F_Zolee (#34) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Meg nagy valószínűséggel egy ilyen hírről pont egy ~ fél oldalas beszámoló születne. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#37) C$abi


C$abi
aktív tag

Fuuu!

Mivel nem vagyok annyira otthon a hardveres meg szoftveres cégekről szóló pletykákban, ezért el is hittem a beetetést, mikor meg olvastam a kommenteket, akkor esett le...
Jó vicc, nálam legalábbis ütött. :)

(#38) Abu85 válasza Fiery (#26) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már nem csak üzleti kérdés. Az FTC mostantól minden tárgyalást felügyel. Ha nem sikerül megegyezni, akkor mindig 5 évvel meghosszabbítják, az aktuális szerződést. Ez vonatkozik az Intel-AMD-re, az Intel-VIA-ra és a VIA-AMD-re. Az FTC-nek nem érdeke, hogy ebből üzleti kérdés szülessen, mert az ahhoz vezethetne, hogy az Intel, az AMD és a VIA sem adhatna el processzorokat. Szóval, ha nem egyeznek meg, akkor az sem érdekli az FTC-t. Megy minden úgy, ahogy eddig. Jogi csatározás miatt nem fog leállni a kereskedelem.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#39) Reggie0


Reggie0
félisten

Nem lenne hulyeseg, igy megkapna az amd mindent ami hianyzik belole: penz, uzleti erzek, gyartas.

(#40) 7time


7time
senior tag

Jó kis áprilisi vicc.

(#41) #10691584


#10691584
törölt tag

3.2Milliárd a teljes AMD-ért, még akkor is "érdekes" ár, ha április 1 van. 2006-ban csak az Ati felvásárlás került önmagában 5,4 milliárd dollárba AMD részről, szóval az árazást lehetett volna "kicsivel" magasabbra lőni, hogy legalább picit hihető(bb) legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#42) MongolZ


MongolZ
addikt

Akkor ezért lett AMD Radeon helyett Samsung Radeon a videókártyám neve GPU-Z-ben a legutolsó béta óta :/

(#43) apatyas


apatyas
Korrektor

Címből fogadok, hogy ez egy MAI hír :D
Lássuk...

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#44) caprine válasza Dinsdale (#13) üzenetére


caprine
aktív tag

Ezt azért elég kevesen vették volna be.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#45) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Én nem örülök neki, de szvsz nem vicc, vagy ha még most az is, pár hónap aztán nem. A nem átadható x86 liszensz nem hiszem, hogy gond lenne, AMD üzemelhet AMDként is tovább, samsung meg nem akar x86 processzort. Vagy B esetben az amd64 liszensz is a samsung tulajdonába kerülnek, az intel meg hülye lenne tökön szúrni magát és nem kötni azonnal egy új keresztliszenszt.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#47) #06658560 válasza Fiery (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egy felvásárlásnál már borulna a bili, mert amíg az új tulajjal nem egyeznek meg, egyik oldal Sem használhatná adott pillanatban a másik szabadalmait. Hiába lenne a jövőben megegyezés.

Abu: mikor ketyegnek le a szabadalmak? Mennyi eltérés lesz az x86 és az x86-64 lejárata között? Mert az lesz pikáns.

(#48) ViZion


ViZion
félisten

Ez előjött pár napja már itt-ott... nem is tudom. Majd eldől, h mi lesz. Mondjuk samunak annyira nem tudnék örülni, sebaj, akkor boldogabban vennék Intelt... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) TESCO-Zsömle válasza #10691584 (#41) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah, csak azóta az AMD-ből kiugrott a teljes gyártásért felelős részleg a gyárakkal együtt és megszületett a GlobalFoundries... Többek között.. Mert az AMD-nek azóta se megy túk jól...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Nem szeretném, ha az AMD beolvadna a Samsungba, de azért eljátszottam a gondolattal mi lenne ha mégis...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.