Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Itt a lehetőség, no more. Indíts valami jó kis sütős poénnal felvezetett trollkodással! ;]

Talán elég lett volna a S808 is, de akkor meg ugye jönne a csérogás, hogy miért nem az abszolút csúcs kerül bele, na meg a prémium árazás sem lehetne indokolt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Lehet másra, mutogatni, de nem csak ettől esett vissza... :))

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3) dilajoska1


dilajoska1
őstag

"A tajvani vállalat viszont háttértechnológia tekintetében jelentős lemaradással kell hogy számoljon az Apple-höz és a Samsunghoz képest, hiszen nem gyárt magának sem chipsetet"

Miért, az Apple gyárt?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#4) Csapoati válasza dilajoska1 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tervez, nyilván erre gondoltak, csak pontatlanul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) dilajoska1 válasza Csapoati (#4) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen tervez!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6) Penguin95


Penguin95
senior tag

Na, ilyenkor hol vannak a "szakértők"?

(#7) krisztianAMG válasza dilajoska1 (#5) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nem a gyártás van tervben, hanem magát a processzort tervezik ők. :D

Szerk.: Na már módosítottad. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Legendd válasza dilajoska1 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Odaírtam a tervezést is. De nem ez a lényeg, hanem hogy azért nem egyszerű a helyzet manapság, tényleg nehéz olyan ütni, hogy mindenki felfigyeljen rá. Tavalyelőtt az M7 volt ilyen, tavaly a G3, most pedig az S6.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#9) dilajoska1 válasza krisztianAMG (#7) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen, félreértettem! Javítottam is :) .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10) aAron_


aAron_
őstag

Valószínű még mindig jobb, mintha egy műanyag házban főne a HW.

What is your ikigai?

(#11) Spancho


Spancho
őstag

Biztos azért nem veszik mert melegszik...
Könnyebb a másikat okolni.
Ugyan úgy néz ki mint az összes többi HTC ,a fém ház már nem egyedi + az ára elég magas ( bár az nem újdonság a htc-nél.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#12) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A HTC nem tesztelte le jól a hozzájuk érkező Snapi810 szállitmányt?
A Snapdragon ugyanezt a gyártási folyamat végén megtette?

(#13) joey04


joey04
titán

Mondtam, hogy nem lesz akkora siker ez a modell. :( Mindegy kinek a hibája.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) #06658560 válasza aprokaroka87 (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azt hitték nem bug, fícsör. De a jelek szerint az emberek nem akarnak mobil tojássütőt venni.

(#15) draco31 válasza #06658560 (#14) üzenetére


draco31
veterán

Majd télen veszik, ha fázni fog a kezük. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) ShadowX


ShadowX
őstag

Ez nyilván több okra vezethetô vissza, mint az S810...gondolom az is hozzájárult, hogy nem megfelelôen állnak a frissítésekhez. Elég megkérdezni a One mini és a One mini 2 tulajokat. Gondolom ôk sem vesznek többet htc-t.

A vevôi bizalmat nem egy-két perc visszanyerni, hanem súlyos évek. Elveszteni ezzel ellentétben elég egy röpke év is.

Abszolút nem értem amúgy a htc-t. "Alig" van telefonjuk a piacon (ha a fajtákat nézzük). Ha ezeket megfelelôen támogatnák, akkor már jobb lenne a helyzet, ugyanis elérkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy a hardverek miatt már nem kell évente telefont cserélni. A szoftverkövetelmények is affelé haladnak, hogy nem nô drasztikusan a követelmény. Szépen rá kellene feküdni az ügyfélközpontúságra.

[ Szerkesztve ]

(#17) stilo18


stilo18
addikt

Harmadszorra nem adják el már ugyanazt a terméket. HTC-s vagyok de a bemutató pillanatában éreztem, hogy ez idén kevés lesz...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na meg a középkategóriás készülékeket se kéne csúcs áron adni!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) LordX válasza aAron_ (#10) üzenetére


LordX
veterán

A processzornak, vagy az emberek kezének?

(#20) Bdanyy válasza ShadowX (#16) üzenetére


Bdanyy
addikt

A sima M7-re viszont legalább kijött a Lollipop ~2 év után is. A mini az gáz, mondjuk azt a szériát eleve nem értettem miért van :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21) Blyan válasza stilo18 (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem semmi baj nem lenne vele, ha

1. jobb üzemidő lenne
2. nem lenne melegedési gond (ez relatív, mert átlag használat mellett nincs vele gond)
3. a kamerát nem cseszik el.

Én ezek miatt, de leginkább az első pont miatt nem vettem. Pedig nagyon bejön a készülék maga.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) Márko88


Márko88
aktív tag

Nem volt benne semmi új ez az egyik ok. De maradok tovàbbra is rajongó,az M10-nél nagyot kell durrantani ;)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#23) stilo18 válasza Blyan (#21) üzenetére


stilo18
addikt

Nekem annyi kellett volna, hogy nézzen ki máshogy, mint az M8-am...

Nálam meg pont fordítva van:
Kamera, aksi elég, melegedés se zavarna annyira... One X- nél megszoktam ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24) Blyan válasza stilo18 (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Üzemidő pl jobb azm8-ban, fura ha Neked ez nem lenne gond.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Ez éven már léptek a jó irányba kamera téren, jövőre talán (remélhetőleg) káva téren is fognak, ha addigra a Qualcomm is csinál egy jó SOC-t, akkor várható a siker.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#26) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Szerintem a vásárlók nagy részének fogalma sincs róla, hogy mi fán terem a Qualcomm meg a Snapdragon.
A melegedésről is, sem hiszem hogy túl sokan olvasnának (tesztek bújása), ez csak egy kényelmes magyarázatnak tűnik nekem.
Szerintem inkább a gyenge marketing tehet róla ismét. Még az ár sem olyan fontos tényező, ha megnézzük, hogy a Samsung mit és mennyiért adott el eddig. Erős marketinggel szinte bármit el lehet adni szerintem.

(#27) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

"A HTC az utóbbi időben a minőségi házba csomagolt készülékeiről lett híres..."

EZ nem csak az utóbbi időben volt igaz rájuk, hanem kb. az elmúlt ~7 évben... :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Freak kollégával egyet értve,sokan azt sem tudják mi dohog benne.....de azt igen,hogy ha baromira meleg vmi,de az senkit nem érdekel ki a hibás,max a fanokat. Sajnálom,mert jó cég a htc,de nem dobtak nagyot:dizájn szép de uncsi...káva :Y ...melegedés tök mind1 kinek köszönhető,de van....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29) Piziii válasza stilo18 (#23) üzenetére


Piziii
tag

Én még mindig egy HTC one x-et nyúzok és hát az sem kispiskóta a melegedés terén ha egy picit combosabb programot használok... 5 percen belül beadja a derekát és le is szívja azt a csöpp aksit... Én amúgy hatalmas HTC fann vagyok imádom ezeket a zászlós hajókat csak kár hogy a méretekkel ennyire elszálltak így már kényelmetlen nekem bringás szemszögből... Valami sony z3 compact kellene HTC ben az lenne a fasza :K

(#30) sz.balazs.95 válasza Quqesz (#28) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szerintem a One külsejére sok mindent lehet mondani, de hogy uncsi legyen... :N

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) Xaels


Xaels
félisten

Könnyű a másikat okolni. Volt itt bőven más is. Ezzel az M9-el kábé fejest ugrottak egy üres medencébe. A "csudajó" RE vonaluk is csak a pénzt viszi el, soha az életben nem fog megtérülni, ahelyett hogy a fő piacukon próbáltak volna odavágni keményen jöttek a VR-el meg a fitness karpereccel... Utopia khmmm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) #86973952 válasza Tomi_Ohl (#25) üzenetére


#86973952
törölt tag

Snapdragon 810 előtt sem ment, bár a kamerán mindig lehet dolgozni.

Most már az sem lehet mondani a HTC -re, hogy nem illeszkedik a piachoz az ára, mert a versenytársak közben igen hamar felzárkóztak/felzárkóznak hozzá. Egyszerűen nincs megjelenésük, és olyan extrákra "költenek", amire az emberek többségének nincs igénye.

(#33) telemundo


telemundo
tag

Inkább jött volna MT6795-tel eleve

Kínáé a jövő :)

(#34) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Itt lenne az ideje kiadni egy jó kis középkategóriás telót Snapi 615-tel, jóárasítva. :))

<< Heimdal >>

(#35) drfedayn


drfedayn
tag

Szerettem a HTC-t. Addig a pillanatig mikor a Sensation XE-t -ami a maga koraban nem low End telefon volt- otthagytak ICS 4.0.2-n. -support -1 vevő soha tobbet toluk semmit

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#36) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Nem hiszem, hogy valaki a szolgaltatonal vagy a MediaM***ban a 3 perces tapicskolas soran sikitva dobja el a telefont mert leegette a bort a kezerol. A 810 nem gyenge, alacsonyabb orajelen se akad, egyszeri vasarlonak ha nem mondod mi van benne nem is erdekli, kar arra kenni mindent. Egyszeruen nulla innovacio, harmadik rokabor (ami szvsz visszalepes is), magas ar, es nagyon eros konkurencia. Tobbet kellett volna az iden a HTCnek nyujtania, most meg is kapjak a pofont erte. Csak felek nem fogjak majd erteni, es marad a csunya Qualcomm hibaja mantra. Aztan jovore majd kiderul, akkor mar nem foghatjak ra.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#37) Xaels válasza Retekegér (#34) üzenetére


Xaels
félisten

M8S. De a Desire 820 is ott van. Csak ugye nálunk nem sok nyoma van ezeknek vagy ha van is akkor az Edigitalos rohadtmagas árral szembesítenek minket...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) Dr.Anonymus válasza Blyan (#21) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

+1

másrészt nagy gondja a htc-nek hogy még mindig nem egy ismert márka
a vásárlóik meg nagyon tudatosak
így nincs is meg nekik az az agyatlan vásárló rétege akik pl. a Samsungnál vagy Applenél hegyekben állnak sorba, akik akárhogy el is cseszik a telefont akkor is megveszik

így ha a HTC egy kicsit is hibázik, akkor az azonnal meglátszik az eladásokban
amíg ilyen a marketingjük addig szinte minden évben a tökéletest kellene kiadniuk a szinten maradáshoz is... :U

(#39) Fejvadi válasza Penguin95 (#6) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Égési sérüléssel fekszenek a kórházba

(#40) Dr.Anonymus válasza Fejvadi (#39) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a nap hsz-e :D

(#41) sz.balazs.95 válasza Fejvadi (#39) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42) BenHans válasza Xaels (#37) üzenetére


BenHans
addikt

M8s vodánál hamarosan. Nekem 79.990 lenne.

---------

"a fém ház már nem egyedi + az ára elég magas" :U A fémház már tényleg nem egyedi, de a kialakítása és a minősége még mindig az, és unalmasnak sem lehet nevezni. Az ára meg pont olyan mint a többié.

----------
Amúgy jó lenne megkérdezni néhány felhasználót akinek ott van a kezében vagy legalább olyat akinek volt a kezében mielőtt megy a rezsózás vagy bármi más duma. A HTC megoldotta kezelte azt a hibát amiért nem ők voltak a felelősek, és senki nem panaszkodik kirívó melegedésre. Visszavették az órajelét? És? Ennyi volt a 20nm-ben. Az Exynos minden előnyét a 14nm-ből nyeri. Elegendő a teljesítménye? Igen. A 820 már más lesz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#43) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Mit jelent, hogy a snapi 810 nagyon melegszik? Mennyi az annyi nagyon? Olvastam több helyen, de ennek még nem mentem utána...

"Oh my Goa'uld!"

(#44) sz.balazs.95 válasza Peaceliker (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nagyjából annyit jelent, hogy csúcsra járatva a mobilt, egy idő után igen kellemetlen lehet kézben tartani.

Egyébként szvsz fel van fújva az egész.
Pl. néha az én Z10-emre is rájön az inger, és akkor igen durván fel tud melegedni, miközben még csak semmi komolyat sem csináltam rajta, max neteztem, vagy hasonló. - azt mondjuk máig nem tudtam kiismerni, hogy pontosan mikor csinálja.

Ma már a fejlett SoC-ok eléggé a plafonját verdesik a passzív hűtésnek.

Engem mondjuk nem zavarna az aktív hűtés sem, ha ilyen 15 mm körülire meg tudják csinálni, és nagyjából zajtalan, de cserébe meg hűvös marad a mobil.
Annyira nem szükségszerű, hogy 6mm mobilokat gyártsanak...

A Surface Pro 3-ból kiindulva nem lenne annyira elvetemült ötlet.
Egy hibája van, hogy vízálló mobilt nem lehet így csinálni.

(#45) Kopi31415:

Ezt csak megerősíteni tudom. Az Optimus 7-em eléggé fel tudott hevülni.
Meg ott valami konstrukciós hiba is volt, aminek köszönhetően az eMMC egyszerűen levált az alaplapról... :))
na mondjuk ez akkor nem volt olyan szórakoztató, amikor megtörtént.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) #06658560 válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ahogy tapasztaltam más mobilokkal régen és most, pl. játékok könnyen gyártanak rezsót a telefonokból. Ami tényleg a süt kategóriát jelenti.

(#46) Peaceliker válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi a választ :)

Csak azért merült fel a kérdés, hogy mennyire, mert nemrég lett egy mt6595M el szerelt telóm és az sem épp hideg, ha meghajtom :D

"Oh my Goa'uld!"

(#47) Márko88


Márko88
aktív tag

Az M8-nál nincs melegedés szerencsére, csak akkor ha töltőn vagyok és úgy netezek vagy skype hosszú időn keresztül, de sztem akkor egyik telefon sem hűvös...

Dr. Anonymus sztem mostmàr jobb a marketingjük több hìrdetés van talàn màr külföldön meg reklàm, de itt közép-európában is jobban lehetne hírdetni..

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#48) sz.balazs.95 válasza Peaceliker (#46) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem kb. az N95 volt az utolsó olyan mobilom, ami nem melegedett. :D

Sajnos a hőelvezetés (sem) fejlődött olyan mértékben, mint mennyire az szükségszerű lenne. :(

(#49) a_n_d_r_e_w:

"Por, mechanikus alkatrész, kopás, zaj, minden."

Ezek speciel egytől egyik megoldható problémák.

"Meg fújja a kezedre a levegőt, ínhüvelygyulladás."

MEGaLoL. :C :))

"Nem, ha elérik a határt, akkor elérik, pont. Fejlesszenek máshol addig, a technológia előbb utóbb úgyis beéri őket, és akkor lehet passzívan is növelni az órajelet."

És ragadjunk le 2009-ben. Ok.

"Telefonban egyébként sincs szükség nagyobb teljesítményre, jobb OS kell."

Persze. mert köztudott, hogy maga az OS viszi el általában a teljesítmény java részét.
Ja, nem... :U

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#49) Cathulhu válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mentsen az ég az aktív hűtésű telefonoktól. Por, mechanikus alkatrész, kopás, zaj, minden. Meg fújja a kezedre a levegőt, ínhüvelygyulladás. Nagyobb hő, nagyobb fogyasztás, gyorsabb merülés.
Nem, ha elérik a határt, akkor elérik, pont. Fejlesszenek máshol addig, a technológia előbb utóbb úgyis beéri őket, és akkor lehet passzívan is növelni az órajelet. Telefonban egyébként sincs szükség nagyobb teljesítményre, jobb OS kell.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#50) pit stop


pit stop
addikt

Sony lehet nem hiába nem hozta ki új Z-t, ha ez körejátszik, akkor igazuk van.
Ők már belső hűtéssel is kísérleteznek, ahogy mások is tudtommal.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.