Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra sem örülök neki, hogy Xbox-ra nem jön. :(

(#2) Kasya
Kicsit azért ez más mint az Overwatch szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon wow hatas fogott el. Izgalmasabbnak tunik, mint az Overwatch....es meg a grafika is brutal.

(#1) orichalcos: Koszi. Nem tudom miert nem engedett "elsozni" :R

[ Szerkesztve ]

(#3) Infernohun


Infernohun
tag

Emails are starting to roll out for @Paragon players that are in the alpha Online Tests that will grant PS4 access for the first time!
:C :)

(#4) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Tudnám ezeket a "kártyákat" ki találta ki, az NFS-től kezdve az összes mindenféle játékba bele teszik.

Régen a fantáziátlan RPG játékokba volt ilyen Card System és ott is gagyi volt.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#5) gyuribácsi88

Kaptam az alpha teszthez kódot, toltam is ma egy pár órát, hát egyenlőre vegyesek az érzéseim, a karakterek között nagyon durva az erőkülönbség. Kipróbáltam majdnem az összes karaktert, és van 1-2 nagyon gyenge és van 1-2 brutál erős, remélem ezt korrigálják a későbbiekben, minden esetre ígéretes alkotásnak tűnik, de azért előrendelni nem fogom.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6) sultansmith


sultansmith
senior tag

Wah, ez nagyon várós.

Remélem nem lesz "elkonzolosítva", mert egy buta harcrendszer egy ilyen játéknak a halála lenne.
Szurkolok neki, hogy ha nem is pont megjelenéskor, de majd utána pár hónappal már egy balanszolt, izgalmas játék lesz.

Az f2p meg külön dicséretes.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor játszottam vele akkor is feltűnt és most a videóból is, hogy azok a HP csíkok mennyire csúnyák. teljesen környezet idegenek. Abszolút nem illenek ebbe az összképbe. A véleményem a játékról pedig már leírtam: [link]

(#5) gyuribácsi88 Mert valószínűleg nem minden karakternek egy a szerepe. Nem tudom játszottál e mobát, de pos1-től 5-ig minden csapatban más szerepet kell játszanod. Support karival meg ritkán fogsz 3 embert megölni, nem arra van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza gyuribácsi88 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de azért előrendelni nem fogom."

Az biztos, mert free-to-play lesz. :D

Live-Die-Respawn

(#9) Aron1988


Aron1988
tag

Fu de rossz. Ezek a 3D-s mobák nem veszik észre, hogy rohadtul nem passzol hozzájuk ez az eröltetett DOTA1 játékmechanika másolás. Nem hiszem el, hogy semmit nem mernek újítani. 3 szimetrikus út, steril, AI nélküli, lelketlen minionok, unalmas tornyok fix helyen, látványosan jelezve hogy kit támad. Szintlépés, "stunolás", teleportálgatás, tárgyak. Annyi kismillió vonalon el lehetne indulni, hogy egy csapat alapú játék jó legyen. Lásd Overwatch, vagy Natural Selection. Egyszerűen ebbe a játékba nem tudod magad beleélni, mert úgy érzed magad, mintha egy RTS játékba lennél padlóig zoomolva. Az egész olyan idegen, steril, mintha egy matekképletben játszanál, ahol a DOTA1 másodpercre kiszámolt kötelező játékmechanikáira kéne folyton figyelni, meg a HP csíkokra.
Az egész egy ilyen izzadságszagú, "dotasznoboknak" való megfelelési kényszertől bűzlik. Mintha a játékélmény másodlagos, csak a nyers e-sport értéket figyelő, balance patch-eken folyton filózó kockák kielégítése lenne a cél.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#10) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ha sietnek még ott lehetnek az első 30 nyugaton megjelent dota klón között ;]

/s

(#11) gyuribácsi88 válasza oriic (#8) üzenetére

Igen? Na ezt nem tudtam :DDD Hát akkor ennek fényében nem is olyan rossz játék. :C ott van a cikk végén csak elkerülte a figyelmemet :))

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12) Raysen623 válasza sultansmith (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

"Az f2p meg külön dicséretes."

Majd amikor elözönlik az agyatlan zombik a játékot, akiknek agy helyett csak hitelkártyájuk lesz, te pedig szívni fogsz mint torkos borz, majd akkor is ezt mondogasd. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) sultansmith válasza Raysen623 (#12) üzenetére


sultansmith
senior tag

ha tényleg versenyeztetni szeretnék ezt a játékot a mobákkal, overwatchal, akkor nem engedhetik meg maguknak, hogy paytowin játékot csináljanak.

Ha meg mégis így tesznek, én nem leszek része ennek a közösségnek. :)

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#14) Raysen623 válasza sultansmith (#13) üzenetére


Raysen623
addikt

Overwatch kapásból nem f2p, mivel ott van egy fix játékár, utána meg a kill özön :D A többi moba meg nem érdekel engemet...attól félek ez is olyan lesz mint a WoT és társai.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) sultansmith válasza Raysen623 (#14) üzenetére


sultansmith
senior tag

Tudom, hogy az overwatch nem f2p, de a stílusa ugyanaz.
De ez jobban tetszik mint az overwatch - nem, még nem játszottam vele.

A WoT-tal sem, így nem tudom, hogy mitől kell félni, ha "olyan lesz". :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#16) Raysen623 válasza sultansmith (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

Én ezzel fordítva vagyok: pont az FPS nézet fogott meg, szemben a TPS kameranézettel, amivel szoktak bajok lenni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) sultansmith válasza Raysen623 (#16) üzenetére


sultansmith
senior tag

én szeretem a tps-t jó látni akció közben a karakteredet.

nekem segíti a beleélést.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.