Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kiki18


Kiki18
őstag

Szép kis moddingolás.Problémát problémára halmozol.Ajánlom a moddingos PH fórumot,sok segitséget kaphatsz ott is.Ettől függetlenől jók az ötletek,szép a megoldás és kivitelezés is.
(Én is hasonló egyediségre hajtok,hasonló súlyban.Jó,mondjuk eggyel nagyobb súlykategóriás,de ez nem számit..talán én is irók egy cikket róla itt,PH-n.:)

Mindent összefoglalva szép és részletes irás.

(#2) szab.tam


szab.tam
nagyúr

:C

minden barkács jó. már önmagában... :K :))

én spéciel nem látom még teljesen át, hogy mi is lesz ez a fiók pontosan. (igen, igen: tudok olvasni, de akkor sem...) :D

jól értem-e: ez a floppy méretű / helyéről kijövő fiók. ok. kábelek lesznek benne eldugva. de milyen kábelek, és hogyan? mert amikor előrejön, akkor kell egy ereszték. ha visszamegy, akkor az ereszték bősége hová fog elnyelődni? :F
de ezek majd akkor lesznek átláthatóak a számomra, ha kész lesz 1x a project.

nem szeretem a kész dolgoknál a "nem lett volna-e jobb?" kezdetű okoskodókat. :(( :(((
viszont:
nem lett volna jobb egy átalakított, (kitört hátú), ide, sata mobilrack? az ugyan manuális nyitású lett volna, de fiók, és talán nagyobb...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3) rlazol válasza szab.tam (#2) üzenetére


rlazol
addikt

@szab.tam: a korábbi cikkeimben megtalálod... milliónyi USB kivezetés (két telefonhoz, a fényképezőgéphez, a pendrivehoz a külső winyó tápjának) és különféle video kábelek. :U
Az eresztéknek lesz helye a házban, és nem is kell túl sok belőle. Az átalakított rack fiók felmerült, de egyszerűen nem lenne neki hely ott, ahová ez a kisfiók befér. :K
köszönöm, hogy elolvastátok! remélem, a következő részekben érthetőbbé teszem az egészet.... :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4) szab.tam válasza rlazol (#3) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, most értettem emg. ezek dokkoló kábelek. hú, én mit szenvedtem ezekkel...

pl. nagyon sok winyót hasznátlam régen, dokkolva. akkor még csak a lassú usb-sek voltak. így a gépből kivittem hosszú sata kábeleket az asztal tetejére, nagy egérpad, és hátlapi molex kivezetésekből áramot a gépen kívülre. még jó, hgy kaptam 60 centis molex táphossazbbítókat. leöntött, stabil, egybevégűeket....
most már 1 db. 5.25 helyre való dupla, power-es, sata dokolók vannak. van is jópár belőlük....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5) Bari válasza rlazol (#3) üzenetére


Bari
Modder

Szia

Végre volt időm végigolvasni a korábbi részeket is.
Gratulálok a kitartáshoz, jó kis házikót hoztál össze, a tetőre épített bővítmény meg nagyon tetszik, remélem a legutolsó verziót már nem kell módosítanod :D
A fiókra kíváncsi leszek, milyen lesz készen.

Várom a folytatást.

Üdv: Bari

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.