Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) misx


misx
senior tag

Szegény ember Nokiája. :D

Régen nagy divat volt a hamisítványok árusítása, de úgy látom ma is akad egypár.
Na de hogy jót is szóljak: a 15 éves FIRST (nem TZS logós, nincs AUSTRIA felirat, tehát másolat) Hifi-m a mai napig kifogástalanul működik, a magnó rész egy kissé viseltes, de a CD rész pöccre veszi az összes sima CD-R lemezt, és ennek még a váltókapcsolói is hibátlanul működnek, nem úgy mint egyes mai márkás darabokon 1-2 év után. Hogy ne legyen minek elkopni, nem potméteres a hangerőszabályzó, hanem nyomógombos! Még bakelitjátékos is van rajta. :DDD Anno mindent jól összeszereltek, mégha gagyi(bb) is volt.
Visszatérve a Nokiára, elég megtévesztő az eredeti márkajelzés használata, láttam valahol nem régen egy NOKLA telefont, az legalább kiszúrja a figyelmesebbek szemét.

[ Szerkesztve ]

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hát ez szép kis koppintás :D árat esetleg szabad tudni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Misi1979


Misi1979
őstag

A hasznalt betutipus mindig elarulja, hogy az adott telo bizony mtk-platformos..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#4) norbx


norbx
aktív tag

nagyon gagyi

(#5) rizso


rizso
addikt

Külsőre kicsit csicsás, de van benne legalább valami, ami kiemeli a tömegből :D 1-2 képet esetleg még rakhatnál fel, pl. a billentyűzetről! :R Árban amúgy mennyi egy ilyen?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6) D.Orion


D.Orion
veterán

Remélem kiegészíted az irományt. Szeretnék gyönyörködni a vga felbontású képekben. :DDD Valamint árat is írhatnál. ;)

(#7) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Látom a ház begyüjtése és rakjunk bele valamit még mindig divat. Az N95-tel alkottak hasonlót, ugyanúgy rajta volt a Nokia felirat a kasznin, mivell ugye gyári N95 kaszniba raktak valami butított hülyeséget...

És nem dual-sim-es? Hogyhogy?! :D

Véleményem szubjektív...

(#8) Mr.Csizmás válasza hackeeeee (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tessék? ez eredeti nokia ház?? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tom... :D De ez után nem lepődnék meg, ha vmi eredeti 88xx széria ház lenne.

Amúgy elvileg ennek ilyen a gombsora.

Aukciós oldalon 60.000 FT-ért adták el 2009 novemberében. La'L... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10) KillHates


KillHates
nagyúr

Hát ha már profi hamisítványokról beszélünk, akkor nálam ez viszi a pálmát:

[a cikk hozzá]

Egyébként ennek a 8820-as készüléknek is kiváló minőségű az összeszerelése. És valljuk be, ha valaki "szobfónt" vesz, akkor nem a tudásáért, hanem a kidolgozásáért teszi le az árát! :K Hozzá tartozik még, hogy a szoftveres részén nagyon sokat csiszoltak; két kamera került a készülékbe, van már benne FM rádió, hozzá lehet rendelni a telefonkönyvhöz képeke, amiket bejövő híváskor mutat, és nagyon fürge vasat raktak a platform alá, sehol sem kell várni semmire.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11) Mr.Csizmás válasza KillHates (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez aztán jóféle hamisítvány...fém, bőr, stb. :)

habár egyszer bogék teszteltek vmi dzsunkaipari vertu klónt, 100% plasztik, króm, giccs, rajság ezerrel. ott azon röhögtem, hogy a "2 mpx" (=0,0001 mpx) CCD kb. 45 fokkal elfordulva került beszerelésre, így ilyen girbegurba képek lettek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) gaborbol


gaborbol
őstag

Ugyesek meg kell hagyni, persze mit gyartanak? Mindent amire kereslet van.
2006-2007 ben volt a hirekbe, hogy Ferrarit is csinalnak. :DDD

(#13) Probber válasza KillHates (#10) üzenetére


Probber
őstag

A Vertu áthelyezte a gyártósorait Kínába? :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) rizso válasza KillHates (#10) üzenetére


rizso
addikt

Esetleg valami minőségibb "Motorola Aura koppintás" beszámoló nem lesz? :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15) RepeatSector válasza rizso (#14) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nekem volt motorola aura telom csak eladtam egyik havernak ;]
csinalok tesztet sztem egesz jo kis telo mar a kamerat a kijelzot es a tobbit kiveve az akksi fedlap a legjobb

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#16) RepeatSector válasza rizso (#14) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nekem volt motorola aura telom csak eladtam egyik havernak ;]
csinalok tesztet sztem egesz jo kis telo mar a kamerat a kijelzot es a tobbit kiveve az akksi fedlap a legjobb

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#17) rizso válasza RepeatSector (#16) üzenetére


rizso
addikt

Hát igazából a klón lenne érdekes, hogy mégis milyen minőségben oldották meg...Az igazi Aura túl drága mulatság lenne :O

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#18) RepeatSector válasza rizso (#17) üzenetére


RepeatSector
senior tag

jah igen nekem is cloneom volt persze majd megveszem az eredetit mi??
a clone jobb
volt nalam mart tobb fele clone cucc
de a legdurvabb amit havernal lattam windows mobile clone smartphone cucc de megse mtk a windows mobile smartphone kinezetevel

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) Bengio válasza KillHates (#10) üzenetére


Bengio
tag

"És valljuk be, ha valaki "szobfónt" vesz, akkor nem a tudásáért, hanem a kidolgozásáért teszi le az árát!"

...nem biztos, vagy legalábbis nagyon elvetemültnek kell lennie. ez olyan mintha egy rolls royce-t / ferrarit / akármilyen presztízs autót vennél gagyi 1.4-es motorral / félig működő funkciókkal... az is jól néz ki, de mégse az, ami ... :(

mod: ha már minőség, akkor kívül belül legyen az.

hozzászólva a telohoz is: egyébként nem tagadom, nem rosszak ezek a klón telefonok, sok funkciót beletuszkolnak. csak elég illúzióromboló mondjuk a menüje, betűtípusa, stb... :R

[ Szerkesztve ]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#20) hackeeeee válasza Bengio (#19) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nemigaz... Mi van a replikákkal? :)

Véleményem szubjektív...

(#21) KillHates válasza rizso (#14) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rajta vagyok a projekten! Olyan koppintást próbálok rendelni amiben kerek :Y kijelző van!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22) KillHates válasza Bengio (#19) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hidd el, őket csak a hosszú készenléti idő, a hibátlan hangminőség érdekli. Volt nálam eredeti ASCENT Ti is és nem tudott szoftveresen semmi extrát a koppintáshoz képest. Viszont a bányában is volt térereje, elemi erővel és tisztasággal szólt a csengője, és hibátlanul lehetett hallani a hívó felet benne, elment majdnem egy hétig az akkuja.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23) z0d1AK válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Valamelyik nap találkoztam egy ugyan ilyennel itt az aprón is, az asszem 30-ért volt, egészen addig, amíg nem töröltem ;]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#24) nonoka74


nonoka74
tag

nálam is járt egy e66 klón,még a menüje is megtévesztésig nokiás volt!a külseje pedig dettó nokia!

(#25) KillHates válasza z0d1AK (#23) üzenetére


KillHates
nagyúr

;] ;] :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#26) Mr.Csizmás válasza z0d1AK (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehetne csinálni egy klóntelefon részt az aprókban. ahogy észrevettem, nő a kereslet. és akkor törölni se kellene, csak warn+áthelyezés :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) z0d1AK válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már csak az illegális mivoltával volna a gond...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28) Mr.Csizmás válasza z0d1AK (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

PH!eketePiac? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) RepeatSector válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


RepeatSector
senior tag

eddig 2alkalommal bannoltak miatta
amugy akkor a mobilarenan miert vannak clone cikkek?????? na mek a birosagra :K ;] :C
az orszagba sem szabadna behozni az ilyet
amugy van egy ket iphone clone ami jo volt iphone 2g-m de sztem a wifis i9+ jobb

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30) rizso válasza KillHates (#21) üzenetére


rizso
addikt

Várom! :R :C

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#31) SWiNEBoY

UPP a kis hamisnak! :C :C :C

(#32) RepeatSector válasza SWiNEBoY (#31) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nah jo a kedvenc oldalamon nem jelentek fel senkit meg azt sem jelentettem fel aki meg ujonc koromban 10e ft-vel atvagott small devil volt nem is ir vissza semmi de hat ez van

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#33) katona.t


katona.t
tag

Ami nem dualsimes az nemis vérbeli klón!
Nekem van f480 klónom és egész jól bírta (amíg használtam, mert én nem bírtam annyira)

(#34) Napfénysüti

Mekkora pofátlanok ezek a kínaiak. De külsőre elég tisztességesen tudnak azért másolni. :D

Més que un club!

(#35) rizso


rizso
addikt

Múltkor egy gsm boltban megakadt a szemem egy pici, elég pofás "Samsungon". Mondom milyen jól néz ki, barátnőm kezébe simán el tudnám képzelni, de eddig még nem is láttam ilyet, és csak 18k volt...Megnéztem közelebbről is: SAMSVNG :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#36) z0d1AK válasza rizso (#35) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ritka, a Sumsung a gyakoribb:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37) rizso válasza z0d1AK (#36) üzenetére


rizso
addikt

Na olyat még nem láttam, de jól csengő név az is ;] SVMSUNG-ot viszont láttam képen :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#38) RepeatSector válasza z0d1AK (#36) üzenetére


RepeatSector
senior tag

es mi van a SAMKUNG-al??? samkung
amugy erdemes nezegetni a deal extreme kinalatat tok jo cuccok vannak es nem csak a koppintasok teren

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#39) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ha már csájnafonoknál tartunk: tartozékokat honnan érdemes rendelni? :D E-TEN X800-hoz kellene vmi 2.5-ös füles, rádiós-mikrofonos :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40) RepeatSector válasza Mr.Csizmás (#39) üzenetére


RepeatSector
senior tag

tuti talasz vmit a dealextreme.com -on
az eten miota china phone???
ena HTC Blue Angel-hez vettem fulest es egesz jol szol + a mikrofonos resze is kiraly

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#41) z0d1AK válasza RepeatSector (#38) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ahogy látom, ez leginkább a márkanevet próbálná másolni, bár még azt sem sikerült.
Maga a készülék a szokásos ízléstelen sárga doboz.

Egyébként egy nagyon jó kis részlet a btk.-ból, mely ide vág:
"Aki árut - a versenytárs hozzájárulása nélkül - olyan jellegzetes külsővel, csomagolással, megjelöléssel vagy elnevezéssel állít elő, amelyről a versenytárs, illetőleg annak jellegzetes tulajdonsággal rendelkező áruja ismerhető fel, vagy ilyen árut forgalomba hozatal céljából megszerez, tart, illetőleg forgalomba hoz, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. (Btk. 296. §)"

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#42) Mr.Csizmás válasza RepeatSector (#40) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem az eten csájna, hanem az izé....füles kellene olcsón na :D de megnézem, köszi

szerk: ez nagyon bazári kinézetű :O kattintani se merek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43) RepeatSector válasza Mr.Csizmás (#42) üzenetére


RepeatSector
senior tag

a dealextreme sztem egesz jo kis oldal nem egy china piac
en sokmindent rendeltem mar innen es mind mukodik tokeletesen

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#44) Mr.Csizmás válasza RepeatSector (#43) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, rendeltem, de el is bxtam :D 2.5->3.5 helyett pont fordítva, 3.5->2.5 átalakítót vettem :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ez a cikk egy hsz-be is belefért volna.

(#46) dfdfdf


dfdfdf
őstag

olyat tudnátok esetleg feltenni aminek jobb a kínai verziója esetleg? :DDD

(#47) Misi1979 válasza RepeatSector (#29) üzenetére


Misi1979
őstag

Szia, erdekelne, miben jobb egy wifi-s i9+, mint egy iphone 2g.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#48) RepeatSector válasza Misi1979 (#47) üzenetére


RepeatSector
senior tag

en tapasztalatbol mondtam azt hogy jobb
nah akkor nezzuk az iphone 2g-t nalam a netezes eleg nehezkesen ment a wifi nem csatlakozott fel egy csomo hot spotra meg az otthoni halozatomra aztan kaptam kolcsonbe egy wifis i9-et gyorsabb volt feldobtam az opera minit es gyors volt a wifi mindenhova kodolt es kodolatlan halozatokra is rendesen felment most en voltam a xar vagy hu(ly)(j)e hozza??
en tuti nem vennek megegyszer iphonet itt van nekem a jo kis HTC Blue Angel

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#49) Misi1979 válasza RepeatSector (#48) üzenetére


Misi1979
őstag

Erre a kérdésre hadd ne válaszoljak. :W

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#50) Mr.Csizmás válasza Misi1979 (#49) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.