Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HussarF

Elsőre nem értettem, hogy mit akar a Marvell meg az NVIDIA. Azt hittem, az új Bosszúállókat majd nV GPU-kkal renderelik :D

[ Szerkesztve ]

(#2) F34R


F34R
nagyúr

Legokalandra fel :DDD

(#3) D80


D80
tag

Nagyon várós, szerintem elég innovatív ötlet! (mostanában úgysincs senkinek)
Az más kérdés, hogy az embereknek lesz-e igénye erre?

(#4) ceripapa


ceripapa
aktív tag

IGPG C5000

[ Szerkesztve ]

(#5) Cathfaern válasza D80 (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én továbbra sem hiszek ebben. Ugye azt kizárhatjuk, hogy ez a hardveres felállás hatékonyabb legyen, mint a gyártó által teljesen összerakott verzió. Tehát azért biztosan senki nem fogja ezt választani, mert jobb az ár / teljesítmény arány. Tehát olyanok fognak ilyet venni, akik szívesen kiválasztják egyesével, hogy miből mi kell nekik. Ehhez kezdésnek érteni kell ahhoz, hogy az egyes modulok miben különböznek egymástól. Ez mondjuk egy kameránál még csak-csak oké, de egy cpu esetén? Szóval igazából maradnak azok, akik szeretik bütykölni a kütyüket, ez pedig egy nagyon kis réteg. Bármennyire szeretik ezt hangoztatni, az Android nem azért terjedt el ennyire, mert bele lehet nyúlni a rendszer, meg össze-vissza lehet állítgatni, hanem azért mert érintőképernyős telefon olcsón.

(#6) pengwin válasza Cathfaern (#5) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem lesz erre igény... hány olyan ember van, akik egy funkció iránti igény miatt meg kell vegyenek egy olyan csúcsgépet, amit csak 10%-ban használnak utána ki.

Üdv, pengwin

(#7) Cathfaern válasza pengwin (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kamerán kívül mi ilyen funkció van? Tehát olyan értelemben, hogy az az egy funkció megfelel egy csúcsgépnek, de minden más komponens alapszintű, és az adott funkció értelmesen használható.

(#8) L3zl13 válasza Cathfaern (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én pár jelenlegi csúcsmodellnél nagyon szivesen mondenék le a QHD kijelzőról. Jóformány semmi plusz élményt nem nyújt csak az üzemidőt rontja esetleg akad tőle az OS.

Ezzel együtt nem számítok hatalmas sikerre ha egyáltalán megvalósul.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#9) pengwin válasza Cathfaern (#7) üzenetére


pengwin
addikt

kijelzõ, SoC, RAM, háttértár mérete, GSM/UMTS/LTE, akksi mérete.
nekem pl. nem kéne erõs SoC mert nem játszok, de 2GB RAM-mal nagyon boldog lennék, mert sokat böngészek.
meg pl. sokan beáldozná(n)k az LTE-t, a feleslegesen hajlékony-vékony készülékházat és az e-pénisz növelõ felbontást a jobb üzemidõért

Üdv, pengwin

(#10) [CsuCsu] válasza pengwin (#6) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A nagy gyártók ezt fúrni fogják mivel jobban megéri nekik egybe eladni a telefonokat.

(#11) Supr@ válasza pengwin (#9) üzenetére


Supr@
senior tag

Nekem pl szinten nem kell eris soc, semmilyen jatekkal nem jatszok telon, amire kell nekem bongeszes, max 5colon, sima hd felbontas eleg, viszont legyen nagy belso tarhely+bovithetoseg, eros akku, es faja hangchip es 4g. Nekem csak zenere es bongeszesre kell a telo, meg neha google maps-ra. Igy jelenleg is kenytelen vagyok relative csucs mobilokat venni, hogy annak a keves kriteriumomnak megfeleljen, viszont felesleges az eros mobil nekem, tehat en tamogatom az otletet.

(#12) Cathfaern válasza Supr@ (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez szép és jó, viszont erős soc nélkül a böngészés meg a google maps is lassabb lenne, mint a "videókártya" számítási teljesítményét az alkalmazások is rendesen kihasználják egy mobil rendszer esetén. Szóval erős soc nélkül lehet hogy szépen akadozna a google maps, illetve lasabban jelennének meg az oldalak a böngészőben.

(#13) kenyocsaba23


kenyocsaba23
tag

én személy szerint erre várok mióta megláttam hogy ilyeneket akarnak fejleszteni. Nekem nagyon bejön az az ötlet hogy saját kedvem szerint válogassam össze. És okos dolog is szerintem mert nem kell xcsilliárd összegeket kifizetni egy csúcs készülékért aminek a kamerája ezer megapixeles. Beletolok egy 5Mp-set és nekem az bőven elég még arra leszek kíváncsi az hogyan oldják meg hogy minden hardver elem kihajtsa az adott készülékbe szánt kijelzőt az akkorinak megfelelő trend szerinti felbontásban.

(#14) derive


derive
senior tag

Szerintem erosen retegtermek lesz, megadja a valasztas illuziojat, de nem hiszem hogy mindenki a sajat igenyeire szabhatja a telojat. Csucsproci+RAM+belso tarhely ugyis egybe lesz tokozva, amit lehet valogatni az a kijelzo, kamera, aksi esetleg tarhely (azt eddig is lehetett boviteni).

(#15) azopi74 válasza HussarF (#1) üzenetére


azopi74
addikt

Nem Marvel, hanem Marvell :)
Egyébként lehet, hogy az Erista-t közösen fejlesztik a Logan után :)

(#16) Seregély


Seregély
tag

Nekem nagyon szimpatikus ez a moduláris project, viszont:
" Toshiba első generációs UniPro hídját még a következő évben leváltja a második generációs opció"

szerintem elég problémás. Egy ilyen rendszernél nagyon fontos, hogy minél hosszabb ideig állandó szabványok legyenek. Olyan ez, mintha PC-n fél évenként új PCIe szabvány jönne és dobhatnánk mindent ki.

(#17) MZperX75


MZperX75
addikt

Ez eleve halálra van ítélve!

Modulokkal menjenek már ,persze tetszik,de ma mindent integrálnak egy tokon belülire,ez így halott.....sajnos.

Nem beszélve egy kis pór,pára aztán a fele sem működik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Yodafon válasza Supr@ (#11) üzenetére


Yodafon
senior tag

Igy jelenleg is kenytelen vagyok relative csucs mobilokat venni, hogy annak a keves kriteriumomnak megfeleljen

Ó te szegény annyira tudlak sajnálni... :(

I'm gangsta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.