Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) creation


creation
senior tag

Teljesen jogos... Azaz nem...

Most jöhetne a "Ha az én szomszédom lenne...", de ahogy nézegetem a blogját, az írásait, az állandó ismétlését a helyi lakosok titulusát tekintve, valahogy nem tudom elhinni, hogy ő egy teljesen normális ember.

Mindenki másban keresi a bajt s saját magát áldozatnak állítja be. Érdekes a fb "avatar"-ja is. Főleg az ő és a helyi lakosok elmondásának tükrében is.

"Nagy az Isten állatkertje" És alacsony a kerítése! :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#2) sziku69 válasza creation (#1) üzenetére


sziku69
senior tag

Teljesen egyetértek Veled.

Valószínű, hogy nincs a csajnál minden rendben. Viszont a "háttérországot" remekül felépítette. Nyilván volt hozzá megfelelő anyagi háttér is, és tisztában volt a jogaival.

Szerintem ez egy egyszerű bosszúnak indult, a kutya ugatása miatt. Aztán a nyilvánvaló "ellenséges" megnyilvánulások miatt egyre jobban beleásta magát.

(#3) nemlehet


nemlehet
őstag

Kicsinyes és nevetséges amit a nő művel. Mondjuk én csak azt nem értem, hogy ennyi idő alatt nem volt senki aki nem jogi úton lépett volna?

Velencén tudok egy esetről, ahol a szomszéd meg akarta venni a telket, hogy kicsit kibővítse a saját birtokát de a nyaraló tulaja nem akarta eladni. Erre a szomszéd teljesen rászállt, rendszeresen kihívogatta a rendőröket, többször feltörte a házat, rongált, elvágta az áramot, persze ezt olyankor amikor a nyaraló tulaja tudta, hogy nem lesz ott. Mivel semmi tanú nem volt és egész figyelmes volt az öreg a rendőrség széttette a kezét. Majd egy este éjszaka megjelentek az öregnél páran maszkban kést szegezve a torkának, hogy ezt nagyon gyorsan hagyja abba, mert lehet visszajönnek. Egy két napig még ment a feljelentés és a fenyegetőzés, de mivel ebben az esetben sem lehetett semmit bizonyítani a rendőrség kb 1 hét alatt lezárta az ügyet. Az öreg aztán valahogy már nem is akart annyira vásárolni.

De pl falun mondjuk borsodban simán rágyújtanák a házat a szomszédra. 1-2 molotov koktél és soha nem fog kiderülni ki dobta.

De amúgy a cikkből számomra az derül ki, hogy az egész helyzet azért állhat fent mert a hatóság és az önkormányzat szarik az egészre. Nem hiszem el, hogy ezt jogilag büntetlenül meg lehet tenni. Lakóövezetben teljesen más a szabályozás, ráadásul szerintem itt simán valami jogcím nélküli tartalomszolgáltatásos dologgal is meg lehetne fogni a nőt... Ha ti kimentek grillezni és kihangosítod a kocsi rádiót már ott elkaphatnak ezért nem hiszem el, hogy ebben az esetben ez ne állt volna fent. Másrészt ki van emelve, hogy ilyen, olyan amolyan hangszigetelést rakattak fel. Ebből a pénzből nem lehetett volna egy falka ügyvédet felfogadni? Elhiszem, hogy a nőnek jó jogi háttere volt, de azért egy egész utcányi embernek csak több pénze van....

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) bakter24


bakter24
őstag

Köszi a cikket, ezen sztori fényében a mi SHSZ-ünk ( Saját Hüjje SZomszéd (c) ) egész normálisnak tűnik már :DDD

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#5) sziku69 válasza nemlehet (#3) üzenetére


sziku69
senior tag

Írja a csaj, hogy rendszeresen "zaklatják", betörték az ablakokat stb. :)
Tele volt kamerázva a ház.
Nyilván tartottak tőle az ott lakók, és nem volt megfelelő az összetartás.

Most meg odatelepítené a kassai romákat. Még arra is képes lesz, hogy a házában éljenek. Ha abban a kis kalyibában elfértek annyian, akkor abban a hatalmas házban majd elfér száz roma.

(#6) shteer


shteer
titán

Nemsemmi sztori :)

Összefújta a szél egy helyre a szemetet

..szerintem jónak tűnik

(#7) nemlehet válasza sziku69 (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

A kamera semmit nem ér. Nem fogadják el bizonyítéknak csak speciális esetekben. Eleve csak akkor használható bármire is, ha a rajta a dátum/dátumozás hitelesített. Nagyon szigorú feltételei vannak a felvételek jogi felhasználásának, több betörést is azért úsztak meg, mert hiába volt felvétel (pl IP kamerával) nem volt hitelesnek tekinthető, más bizonyíték meg nem volt.

Másrészt azt nem értem, hogy erre a roma dologra miért nem úsznak rá a szomszédok? A kajiba dolgot pillanatok alatt szét lehet cincálni jogilag, de amúgy a saját ingatlanodba sem fogadhatsz be akárkit csak úgy. Érvényes bérleti, eltartási, akármilyen szerződés stb....

Szóval itt vagy többről van szó mint amit a cikk leír, vagy borzasztó töketlen az egész utca.

Amúgy meg ez is mi, hogy éjszaka jár vásárolni nem lehet utol érni.... Csak akkor nem találok meg valakit ha ÉN nem akarom.... Vagy ez valami kungfumesterninjabérgyilkosmaffiózókormányügynökatyaúristen ez a nő?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#8) sziku69


sziku69
senior tag

Azért az tényleg hihetetlen, hogy 15 év alatt nem tudtak csinálni semmit vele. Napközben nem lehetett látni. Akkor hogy intézte a hivatalos dolgait. 15 év az nagyon nagy idő.

nemlehet:" kungfumesterninjabérgyilkosmaffiózókormányügynökatyaúristen" :D

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link]

Én is voltam kint anno. 1 napig sem csinálta volna, faterom gyakorlatilag 1x ment volna csak át.

(#10) sziku69 válasza Kolondrum (#9) üzenetére


sziku69
senior tag

(#11) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem az opera hangos, a metálzenekarod halk.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) sziku69 válasza bambano (#11) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem akarok politizálni, de ha tiszta szlovák lakta területen történt volna mindez, akkor nyilvánosan meglincselték volna a nőt. Aztán mehetett volna a kameráival, meg a jogaival a római pápához panaszkodni.

(#13) 8th


8th
addikt

Ha ott laknék nagyjából a második héten elástam volna a saját kertjében... :U

(#14) sziku69 válasza 8th (#13) üzenetére


sziku69
senior tag

Egy biztos. Az ilyenek ellen csak a viszont terrorizálás működik. Módszeresen kib.szni vele. Vagy tényleg a molotov koktéllal megkínálni. Nem hiszem, hogy sokan tanúskodnának a csaj mellett.
Az utcából nem nagyon mentek volna tüzet oltani. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) 8th


8th
addikt

Úgy néz ki lesz pár nap nyugtuk szerencsétleneknek. [link]

(#16) szebe válasza 8th (#15) üzenetére


szebe
őstag

"A rendőrök hétfőn kihallgatásra idézték be az asszonyt, végül életveszélyes fenyegetés miatt letartóztatták. Sorsáról a bíróság ítélete dönt majd. "

Visszanyalt a fagyi?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#17) 8th válasza szebe (#16) üzenetére


8th
addikt

Legfrissebb hírek szerint elmegyógyintézetben vizsgálják a spinét, hogy normális-e. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.