Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Még! :)

(#2) namivanmar


namivanmar
csendes tag

én biztos nem bírnám idegileg az emberi hülyeséget...

(#3) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

mennyi tahó k.csög van. én ilyenkor bevállalnám a munkát, és valami idegesítő rejtett hibát elrejtenék benne.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#4) Chaser


Chaser
titán

régóta lehetsz a szakmában ha csak ilyenek találtak még meg:)

szerk: vagyis nem régóta:D vagy csak engem találtak meg nem-normálisak, bár nem hinném
volt azért sok pozitív élmény is, leányzó behoz egy notebookot, "összekeveredtek a betűk", nézek rá mi, megnyomom a k-t, visszakapcsolom a numerikus részt, csoda:D néz mint egy félistenre, mondtam neki nyugi én se így kezdtem:)

hogy legyen negatív is, bejön leányzó, rámutat egy codegen házra, azt a gépet kérem
ez csak egy ház, nincs benne semmi, mire használnád a gépet?
az mindegy, neki az igazgató azt mondta az jó gép, ő azt kéri
mondom ez nem gép, csak egy üres váz, ebbe pakoljuk az alkatrészeket
de az igazgató azt mondta ezek jó gépek!
lol:D
azt hogy mit dobtam össze neki már nem tudom, de jó gép lett az biztos:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Gondolom valami nagyon kicsi üzletben dolgozhatsz amiben Te vagy az eladó/szervizes/kasszás :)
Régóta vagy a szakmában?

(#4) Chaser :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) Chaser válasza BITBOYS (#5) üzenetére


Chaser
titán

a kínai akivel 3 órába tartott amíg kitaláltuk a gépét, kicioccó' jáccásra, jah és diszájnosz' legyen, na az :D:D:D volt
az még jobban, hogy kb 50-60k-ja volt rá úgy 7 éve:)
fél óránként kiment cigizni, de végül is elvoltam én is, egy ügyfél 3 órán keresztül jobb mint 30:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) creation


creation
senior tag

Amikor még a VIII-ban a Népszínház utcában a Napháztól egy dobásra volt a PC-Galéria nevezetű "számítógép üzlet", akkor ott se egyszerű ürgék fordultak meg nálam... Mondjuk a tulaj sem volt sokkal egyszerűbb... Többet Arabnál nem dolgoznék az biztos. Nagyon jó emberek tudnak lenni, de kutyák, ha nem az van amit ők elképzeltek. Akkor is ha az nem jó úgy, akkor is nekik van igazuk...

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) P.e.t.ya. válasza ncc1701 (#1) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

+1 Mééééég! :DD

(#9) BITBOYS válasza Chaser (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Két nagy cégnek is dolgoztam hosszú éveken keresztül. Könyvet írhatnék miket láttam, hallottam, tettem :D
Többek között mentőben fekvő, infúziós beteget is szolgáltam már ki, mivel nem volt mozdítható de neki kellett egy router :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) alcsa


alcsa
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#11) Hieronymus válasza alkatraz3000 (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem lehet. mert ebből él a bolt és az alkalmazott is.

Szóval a vásárló lehet egy kicsit lökött csak vásároljon. Ha nagyon lökött, akkor sokat vásároljon.

Egy ideig dolgoztam hasonló üzletben. A kilencvenes évek elején. Akkor kezdődött az ÁFA szigor, de még egy nyugtatömbbel el lehetett lenni.
Bejött a boltba egy vásárló jelölt és előadja, hogy gépet szeretne a fiának. De ÁFA nélkül, mert nem tud mit kezdeni a számlával. Nem szeretem a körülményeskedő vásárlókat, de ez nem az ő problémájuk. Szóval mondtam egy árat.
Néhány nap múlva vissza jött, más gépet szeretne.
Volt még néhány kör az ügyben, de a végén rábólintott, megveszi, de csak két hét múlva kellene szállítani a gépet. Akkor van a születésnap.
Néhány nap múlva vissza jött, hogy mégis kellene a számla, mert egy rokona el tudja számolni.
Mondtam nem gond, számolja rá az összegre az áfát.
Néhány nap múlva megint vissza jön. Ez így túl drága. Csináljuk úgy, hogy csak a fél áfát fizeti ki, de én áfás számlát adok.
Ez volt az egyetlen alkalom amikor kiakadtam. Át küldtem a konkurenciához, mert nekik elég csak az ÁFA negyedét kifizetni. Én meg a negyed áfával nem tudok lépést tartani. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"-És mit csináltál a szabadságod alatt, ami fontosabb volt, minthogy nyitva legyél?"

Na kb itt adtam volna két sallert az embernek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) juliabrilke válasza BITBOYS (#9) üzenetére


juliabrilke
addikt

1. Rendszergazda volt, aki hallucinált vagy beverte a fejét.
2. Wireless akarta az infúziót megoldani. :DDD

(#14) Chaser válasza BITBOYS (#9) üzenetére


Chaser
titán

hát én is írhatnék, nekem egy év is elég volt, megfogadtam ha még1x számtech bolt akkor csak saját, ha nagyon nem-normális jön be el tudjam verni a hátát a panaszkönyvvel:D
egy bácsi folyamatosan járt be, mindig csak érdeklődött az újdonságokról és sűrűn hozott szilvapálinkát:) na azért megérte:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#2) namivanmar: hidd el, előbb-utóbb immunis lennél rá.

(#4) Chaser: Ez csak néhány szösszenet, amire emlékszek így hirtelen, amikor billentyűzetet ragadok, hogy megírjam. Nem vagyok olyan régóta ebben a szakmában, de szerintem a többsége megvolt már.

(#5) BITBOYS: Igen, faluvégi eldugott kis boltban dolgozok amolyan családias légkörbe, mint vezető eladó, vezető szervizes, vezető pénztáros, vezető logisztikus, vezető higéniai szakasszisztens, vezető raktárfelelős, vezető állatidomár. :) És minden nap kétszer idevezetek, tehát vezető sofőr is vagyok. :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#16) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Még mindig nem irigyellek. Bolt köré csapdákat kéne ásni és az ilyen hülyéket lazán belerúgni "This is Sparta" stílusban. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#17) BITBOYS válasza juliabrilke (#13) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nahát a rendszergazdák... :D Külön kategória :) Órákat tudtunk beszélgetni ha úgy adódott...ott pihenték ki magukat az üzletben :D
De akadt köztük olyan is aki azt se tudta mi merre és egy önkormányzat teljes rendszerére felügyelt.

(#15) Bazsesz Ezek a legjobb helyek. Itt szívesen dolgoznék..nincs hétvége, korán zársz :)

(#14) Chaser Elhiszem, sajnos már nem olyan mint Celeron 300A korszakban :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) Chaser válasza Bazsesz (#15) üzenetére


Chaser
titán

égett bele a fénymásolóba hozott lap? na az még szép volt:D
amúgy jah, kis idő után az ember megtanulja kezelni a problémás eseteket, 1-2 extra tahó azért akad akit az ember nyakon vágna úgy rendesen
múltkor haver gyereknél voltam bnn, telós boltban dolgozik, fél 2-től ebéd, én előtte mentem be, dumáltunk, rakná ki az ebédidős táblát, jön egy tag, neki kezd vartyogni az milyen már, hogy nem akarja beengedni amikor benn vagyok én is, meg egyébként is, még alig múlt el fél 2 és ő itt van, mi az hogy nem engedik be????????
srác fapofával: bocsi, az ebédidő szent és sérthetetlen, fél 3-kor nyitok...és rácsukta az ajtót:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) Bucsi13


Bucsi13
tag

Kenyeret, cirkuszt, és további ilyen bejegyzéseket!

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#20) pprod94


pprod94
aktív tag

Ne haragudj, de munka után mennyit iszol? Azért ezt idegi alapon bírni.. :) Persze bele lehet szokni, de mégis kell valami feszültség levezetés. Én szívem szerint a tápegységes arcot rúgtam volna mellbe. :DDD

(#21) Chaser válasza pprod94 (#20) üzenetére


Chaser
titán

én akkoriban q3-aztam:D de egyébként tényleg megtanulja kezelni az ember a sutákat is, a kötözködősebbekhez kell több türelem, meg azokhoz akiknek az infoanalitikus barátja megmondta hogy ez meg az a jó, hiába mondod nem jó, megveszi, aztán jön vissza sírni
meg az ilyen szagértők, 1x buszmegállóban hallottam, nem is olyan fiatal srácok dumáltak, kérdi az egyik milyen vga-t vegyen aminek halk a hűtése, mire a szagértő megszólal: nvidiát, az nagy gyártó, biztos halk a hűtés!
meg jó az amd jó, de vízhűtés kell rá, hát a szagértő cimborája megmondta, mindezt am2 korszakban
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Így kell az ügyfelekkel bánni: [link] :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#16) Klaus Duran: nem tehetem meg, de trollkodni trollkodhatok :D

(#17) BITBOYS: Persze, hogy a legjob helyek. Beszerzési nagyker ár, rengeteg kapcsolat, kis segítségért rengeteg ellenszolgáltatás (áfa nélkül villamossági motyók, ingyen kaja, ingyen pia, stb stb), plussz a jó kis boravaló :)

(#18) Chaser: a fénymásolónkat inkább hagyjuk. Azóta van nyugalom, mióta béreljük :)

(#19) Bucsi13: Lesz... :)

(#20) pprod94: Hidd el nem kell hozzá alkohol. Megtanulod fapofával kulturált hangnemben elküldeni a halál f'szára rúdtáncolni úgy, hogy hibátlanul beléd se lehet kötni :D De kérdésedre a válasz változó: a nullátol a "hogya~szombaaludtamelakukatetején" tartományig előfordul ;]

(#21) Chaser: ááááá, ezeket bírom én is... Belső hangoutsot nem mutatom meg, de néha sírva röhögünk :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#24) pprod94 válasza Bazsesz (#23) üzenetére


pprod94
aktív tag

Akkor néha csak van egy kis indulatkezelési terápia :DDD

(#25) pprod94 válasza Chaser (#21) üzenetére


pprod94
aktív tag

Azok az igazán bosszantók, akik "értenek" hozzá... Nemrég nekem is újra kellett húzni egy gépet, majd nem ment a hálókártya. Nem tudtam drivert letölteni, előtte már 4x tekertem haza, telepítőért és lan kábelért. Ezek után hozzám vágják, hogy más mennyiért csinálta meg, de akkor működött is.. :W Utána itthon a szekrénybe vertem az öklöm, a kisujjam igencsak el is tört.. Szóval én kicsit nehezebben viselem az ilyen arcokat.

(#26) nemlehet válasza pprod94 (#25) üzenetére


nemlehet
őstag

Akkor azt kell válaszolni, hogy legközelebb csináltasd velük és rádobni 50%-ot az árra, hogy biztos ne keressen többet az ilyen.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) Bazsesz válasza pprod94 (#25) üzenetére


Bazsesz
őstag

16 gigas pendrive, es drp.su offline verzio. Jo baratok lesztek hidd el :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#28) pprod94 válasza Bazsesz (#27) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ezt lehet hasznosítani fogom! :R

(#29) pprod94 válasza nemlehet (#26) üzenetére


pprod94
aktív tag

Legközelebb ha keres sem érdekel.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.