Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

"next few weeks" :DDD

(#2) blagolf


blagolf
senior tag

Jobb mint egy Samu. Pl. Note 2-re már nem lesz Lollipop. :P

Üdv, Zoli

(#3) e-newsee


e-newsee
addikt

És jobb, mint az SP. Az a Z-nek a kortársa, aztán még csak KK-et se kapott. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4) callmeakos válasza e-newsee (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mert az SP középkategóriás modell, és nem élvez prioritást a frissítések terén. Ellenben a Z szériával. Pedig jó lett volna.

All→M8

(#5) m1lan válasza blagolf (#2) üzenetére


m1lan
őstag

Én még nem mondanék le róla, az S3 LTE is nagyon későn kapta meg a KitKat-et.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#6) #09819904


#09819904
törölt tag

Innováció! Khm öröm! ;]

(#7) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ha meglenne még a Zm kiváncsi lennék hogy muzsikál rajta :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8) babkukta válasza SkyS1gn (#7) üzenetére


babkukta
senior tag

még várjál... reméljük nem az lesz, h frissítik 5.0-ra, aztán egy kalap kaki lesz, és bejelentik, ennyi volt, megvan a lolli, örüljetek. Szvsz a normális az lenne, h ha már magára hagynak egy telefont, azt normális szoftverrel tegyék. Az SP pont az ellenpélda, meg az U, meg P, és a többi. Bár ahogy látom, picit mintha fentebb tette volna a mércét a Sony frissítés terén. Örvendetes, h egy 2013 januári telóra is kiadja a lollit

Üdvözlettel, Tibi

(#9) Tomi_Ohl válasza babkukta (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Akkor a történelem ismételné magát, anno a 2011-esekre odadobták az ICS-t, ami sz.r volt, és a JB már nem jött meg (pedig lett volna benne Project Butter meg ilyesmi).
Az is ilyen volt, hogy tessék, itt a forradalmian új főverzió és nem érdekel, milyen a user experience.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#10) akishamis válasza blagolf (#2) üzenetére


akishamis
csendes tag

Nem értem, hogy miért megy a kàrogàs az miatt, hogy néhány telefon vagy pl a Note 2 nem kap Lollit mikor köztudott, hogy egy csomó probléma van vele mindenféle készüléken.(most pl az Samu S5-ös tulajok szivjàk a fogukat) Aki eddig telepitette azoknak a nagy része visszasírja a 4x verziót. Csak elég böngészni a fórumokat, rengeteg a panasz. Én tökéletesen elégedett vagyok a 4.4.2-vel a Note 2-őmön főleg úgy, h a 4.3 elég botrànyosra sikerült. Semmiért nem raknàm fel a Lollit, főleg nem ilyen formàban.

Nokia 3210+Windows 95

(#11) Tomi_Ohl válasza akishamis (#10) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

"Aki eddig telepitette azoknak a nagy része visszasírja a 4x verziót"
Én nem. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12) #09819904 válasza akishamis (#10) üzenetére


#09819904
törölt tag

Attól, mert X készüléken, X verzió nem jól működik, attól még nem biztos, hogy a Z-n rossz lesz az 5.0!
Nekem mondjuk a KK nem szerepelt rajta túl jól. De másnak viszont igen! Mégsem állítom, hogy a KK egy rakás...

(#13) Penguin95 válasza #09819904 (#12) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nekem mondjuk a KK nem szerepelt rajta túl jól. De másnak viszont igen! Mégsem állítom, hogy a KK egy rakás...

Csak nem félsz, hogy lemészárolnak a fanok? :D Merem mondani, a KK-t is elcseszték több ponton is.

(#14) roli543


roli543
őstag

Muszáj is, hogy össze kapják magukat egy kicsit. Tök jó hogy Zre jön, de a Z1em még mindig nem kapta meg :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) Enci1983 válasza Penguin95 (#13) üzenetére


Enci1983
senior tag

Pont hogy nem, a 4.4.4 az egyik legstabilabb rendszer verzió a mobilomon. Épp emiatt nem fogok Lollipop-ra frissíteni. (Xperia C3)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#16) Penguin95 válasza Enci1983 (#15) üzenetére


Penguin95
senior tag

Én a Z-ről véleményeztem. Kellett egy kernelcsere, egy mod, a fél rendszer kiírtása, és további buherák, hogy egy viszonylag jó rendszer lehessen.

(#17) laci_csk válasza Penguin95 (#16) üzenetére


laci_csk
senior tag

A haverom Z-je nagyon szuperul megy a 4.4.4-el.

Xperia XZ3

(#18) ADAM1337 válasza laci_csk (#17) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az én Z-mmel sincs gond 4.4.4 alatt, bt-vel és sw2-vel használom teljesen jó csak már váltanék jobb kamera képességekkel rendelkező telefonra.

(#19) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez a Sony aztán hatalmas kamugép. Ígérték már több hete a Z1c-re is (hálózat független) és még mindig semmi... szerintem ha ebben az ütemben nyomják a sima Z-re kint is lesz jövő karácsonyra...

(#20) Tomi_Ohl válasza INGJOKE (#19) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Már kint van Z1C-re.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) SkyS1gn válasza Tomi_Ohl (#20) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sokan nem értenek a Flashtoolhoz és teliszemetelik a fórumokat azzal hogy bezzeg nem jött ki nekik még. ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#22) #09819904 válasza SkyS1gn (#21) üzenetére


#09819904
törölt tag

Még több van akiknek nem jött "meg"... ;)

(#23) Tomi_Ohl válasza SkyS1gn (#21) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Flashtool az egyik dolog, de már több helyen is láttam, hogy OTA-n frissítették.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24) SkyS1gn válasza Tomi_Ohl (#23) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az első ftf-ek is úgy születnek hogy valaki felrakta valahol géppel vagy ota-n.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25) INGJOKE válasza SkyS1gn (#21) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen tudod nálunk (Apple) nem kell semmi szarral , mokulnod, hanem rámész a frissítésre és ha addig már nem töltöte le akkor megkeresi és letölti. Nincs náluk rasszizmus, hogy egyik megkapja a másik nem... Nem akarok semilyen cuccal fél percet se feleslegesen időt pazarolni. Minden este rányomok, hogy van-e frissítés és nincs.

(#26) #09819904 válasza INGJOKE (#25) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ennek aztán kurva sok köze volt a topichoz is, meg a kolléga hozzászólásához is... Inkább maradtál volna az update nézegetésnél a válaszírás helyett!

(#27) SkyS1gn válasza INGJOKE (#25) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én szeretek "mokulni".

Legalább nem vagyok ketrecbe zárva és tiszta fogyinak nézve.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28) #09819904 válasza SkyS1gn (#27) üzenetére


#09819904
törölt tag

No, meg, ha nem sikerült jól az update, akkor könnyebb downgrade-t nyomni, mint nagymenő telefon esetében! :)
A csengőhang meg egyéb nyalánkságok sincsenek ketrecbe zárva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.