Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Az Origin is készül nagyon..
Az akcióknak mindig örülök, de szerintem nem vagyok ezzel egyedül :))

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Már vártam :) Éljenek a 75-80%-os akciók :P

(#3) Döglött Róka válasza DraXoN (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A legrosszabb ilyenkor az, hogy bezsakolsz egy csomo cimet amihez hozza se nyulsz kesobb.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#4) BomiBoogie válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A nők meg csomó ruhát vesznek, amit később egyáltalán nem hordanak. Mindenkinek megvan a maga nünükéje. :D

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Early access játékokat szoktak akciótni? Invisible érdekelne engem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Jók ezek az akciók:) van már sok játék a könyvtáramban,már csak egy jó gépet kellene beújjítani:)

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) Elpresidente válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


Elpresidente
tag

mennyire igaz. Pár év alatt összevásároltam pár címet, van amit még ki sem próbáltam...

Xbox gamertag: goserHU

(#8) BomiBoogie válasza .LnB (#5) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Invisible Inc.-re gondolsz?

Szoktak amúgy, de nyilván a kiadó/fejlesztő dönti el.

(#9) oriic válasza Elpresidente (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nagyon sokan vannak ezzel így. :D

Live-Die-Respawn

(#10) DraXoN válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ne is mond.. játszanék én a megvett játékokkal amik (már) megvannak, csak időm nincs annyi... talán ha a címeim harmadával játszottam.. igaz, vagy sok bundles holmim ahol 1-2 játék érdekelt a többi meg jött vele.. jelenleg csak steamen azt mondja, hogy 365 játékom van o_O ... uhh.. bár nagyon-nagyon sok Zs kategóriás játékom van ... A kijátszott játékaim száma úgy ~60 körüli, azt nézek kb a felét indítottam el valaha is.
A steam-es statisztikának így megfelelek, volt valami felmérés, hogy sokaknak van olyan játéka amit még fel se telepít sose, nem hogy játszani vele. Bár általában az AAA címeket amiket megveszek, azt ki is játszom (egy-két kivétel akad... amihez épp sose jön meg a hangulatom)..

Mondjuk én "későn" csatlakoztam, kb 3 éve használom aktívan a steam fiókomat.. Szerintem egy olcsóbb gépjármű árát már elhagytam az ilyen oldalakon. Bár volt valami beépülő ami megszámolta a programok teljes értékét és valami másfél millió forintnyi összeg jött ki úgy ennek egy éve (azóta több a játék). Bár mostanában inkább csak azt veszem meg ami tényleg érdekel. Mindenesetre ha valaki megvenné névleges értéken az accountom nem ellenkeznék :DDD ... De megértem a steam fejlesztőit is, ha el lehetne adni ezeket a játékokat az piaci katasztrófa lenne.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) HussarF

Én is vettem, vagy 10 játékot a nyári leárazáson, de még kb. 3/4-edével tudtam játszani. A GS előfizetéssel is szoktak jönni jó játékok, amikkel megérné játszani. Én sem érek a végére :D Főleg, ha nem csak 15-20 órát akarok egy játékba tenni, hanem sokat szeretnék játszani vele...
Ezt az akciót ki is fogom hagyni sztem, az elkövetkező fél évre is csak néhány cím van betervezve megvételre.

(#12) Raysen623


Raysen623
addikt

Én még ezidáig soha nem vettem olyan leárazott játékot amivel ne játszottam volna...igaz én nem szoktam őket tucatjával megvenni :DDD Inkább az van, hogy nem játszok velük sokáig...
Legutóbb a Crysis-el szerettem volna megint menni egy kört, de nem indul el W8.1 alatt :F
AVPS-t többször végigtoltam már, egyszerűen imádom a mai napig. Mass Effect első része végigjátszva, 2-őt még nem vittem végig...EVE Online az amire 1 hónap után azt mondtam hogy nekem kevés...
Szóval várom az akciót :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) .LnB válasza BomiBoogie (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Aki nem akar túl sok olyan játékot vásárolni, ami úgy csak ott "porosodna", annak érdemes sale előtt szétnézni, hogy mi az amit tényleg szeretne megvenni, összedobni egy wishlist-et, aztán várni az akciókat :)

(#15) Döglött Róka válasza BomiBoogie (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Fura elkepzeleseid vannak a nokrol:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) oriic válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy tapasztalat. :D

Live-Die-Respawn

(#17) BomiBoogie válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak hallottam, hogy állítólag ilyesmiket csinálnak. :D

(#18) xavix13 válasza Bloksma (#14) üzenetére


xavix13
senior tag

Illetve nem kötelezően ráugrani egy-egy játékra már az első nap, mert sokszor másod-harmad etc. nap még olcsóbb lesz.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#19) etejedu


etejedu
őstag

Éjjen! :))

Màr csak net kéne... :DDD :(((

(#20) oriic válasza etejedu (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

UPC Wi-Free, KFC, Meki, Burger King, szomszéd wifije? :D

Live-Die-Respawn

(#21) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Csak tudnám, hogy miért mindig hó végén van az összes Steam akció... Mindig másra megy el a pénz. :(((

(#22) Akee92


Akee92
tag

Azt bírom legjobban, hogy ilyenkor november vége/december elején jön az Autumn Sale, és alig ér véget, rá 2 hétre kb érkezik mindig a Christmas Sale is... :D Shut up and take my money! :D

(#23) oriic válasza Akee92 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk én ezt az akciót olyan szeptember vége felé vártam. :D

Live-Die-Respawn

(#24) BomiBoogie válasza oriic (#23) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Black Friday sale sem volt.

(#25) oriic válasza BomiBoogie (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert az csak november 28-án lesz azért.

Live-Die-Respawn

(#26) Csapoati válasza oriic (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig evek ota ilyenkor van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) szupermacs válasza oriic (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Én az olyan játékokkal vagyok így amiket GOG-on és Steamen ingyen osztogattak pár napos akciók keretein belül. Ilyen pl. a Left 4 Dead és a Metro kétezervalamennyi. Hozzájuk se nyúltam mert nem érdeltek de jó ott a listában. Ingyen megérte.

Viszont szívesen olvasnék olyan akciókról amiket különböző boltok játékboltok csinálnak. Egy szép dobozra a polcon sosem tudom azt mondani, hogy nem rakom fel évente legalább egyszer.

(#28) Csapoati válasza szupermacs (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Költözéskor megváltozik majd a véleményed, meg ha túl karcossá válik a lemez, akkor is. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) oriic válasza Csapoati (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom persze, csak józan paraszti eszemmel úgy gondolnám hogy őszi akció mondjuk szeptember-október, a téli meg november-december. :D

Live-Die-Respawn

(#30) Agostino


Agostino
addikt

esély arra, hogy a go ára picit lemenjen? nem az a 11 euro vágna földhöz, csak várok, ha esik kicsit : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#31) Csapoati válasza Agostino (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos lesz az e heti vásárban, szerintem várd meg amíg -75%-ot kap. Én is annyiért vettem még tavasszal (2,74 eur).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) #79621120


#79621120
törölt tag

Remélem az Amazon idén is legyűri a konkurenciát . ( Steam ) :D

[ Szerkesztve ]

(#33) NandoXXL válasza Raysen623 (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Mert nem vásárolsz humbel bundle-én (bundle csomag 1 dollár a minmum és több játékot kapsz, jótékonyságra bállíttva a 90% és az se fáj ha ki sem próbálom őket).

(#34) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Na ennek a cikknek örülök,legalább nem felejtem el. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#35) Agostino


Agostino
addikt

öhm? megjöttek a leszállítások? vagy csak le voltam maradva...?

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#36) Csapoati válasza Agostino (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a sima heti, ami minden héten van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Agostino válasza Csapoati (#36) üzenetére


Agostino
addikt

nagyon mertem remélni, hogy valaki kiigazít : ))) na mindegy, elvileg már csak egyet alszunk.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#38) la_cc


la_cc
addikt

Gondolom amcsi idő szerint, nekünk este indítják a Sale-t, nem?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#39) oriic válasza la_cc (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem 7-től.

Live-Die-Respawn

(#40) Agostino válasza oriic (#39) üzenetére


Agostino
addikt

its on

counter strike go féláron. én megvettem... : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#41) ooooobi


ooooobi
senior tag

Akcióban van egy ilyen játék ami az én régiómban nem elérhető, csak egy kép látszik. Mi ez?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#42) oriic válasza ooooobi (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálunk sem elérhető szóval passz. :D

Live-Die-Respawn

(#43) Agostino válasza oriic (#42) üzenetére


Agostino
addikt

nem is az elérhetőség, hanem hogy a google sem vágja mi ez : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#44) oriic válasza Agostino (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

USA ip-vel kellene megnézni. Szedek le egy HOLA-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45) batai15 válasza Nordic (#21) üzenetére


batai15
félisten

Na igen...😳

(#46) oriic válasza oriic (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem amcsi, orosz, indiai, német ip-vel, mindegyikre ezt adja ki. Lehet bug, vagy easter egg. :D

Live-Die-Respawn

(#47) Agostino válasza oriic (#44) üzenetére


Agostino
addikt

google esetén szerintem mindegy honnan vagy, csak akkor keres pl. hazai találatokon, ha megmondod neki

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#48) oriic válasza Agostino (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben rájöttem, szóval furcsa a dolog. :D

Live-Die-Respawn

(#49) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ez valszeg valami uj standard kép amit a nem elérhetö jäték képe helyett dob a steam.
Hola amcsival sima Dead Island van a kép helyén. Nem tudtam, hogy ez nálunk nem elérhetö. [link]

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#50) oriic válasza ooooobi (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De elérhető nálunk. 20 euró helyett 5 euró most az akció ideje alatt.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.