Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Azt hiszem nagyjából egyezik a véleményünk, én is nagy rágcsafan vagyok :) A Tele jól eltalált cucc :)

(#2) mongoose123


mongoose123
aktív tag

:D én most az új lays chilis & lime -os chips megszállottja vagyok :)

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Tele nekem is bejön, tényleg nagyon eltalálták. Végre nem egy totál száraz agyon sózott vacak.

Köszönjök a "tesztet" :DD :R:R

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Lejárt a szerkesztési időm.

Még 1 chips-et bele vehetnél majd. Nem tudom mi a neve csak azt tudom hogy egy nagyfejű bajszos bácsika van rajta. Valami német. Ilyen kerek fém dobozban és az ára kb 1000ft egy hengernyi. Marha finom belőle az összes. És a szirmok mindig ugyan akkorák és formájuak!!

(#5) sunsaw válasza XuChi (#4) üzenetére


sunsaw
tag

Ismerem én is, ettem már ilyen dobozosat :) Külföldön chips helyett szokták venni a hatalmas szirommérete miatt (amúgy ízre nagyon gyér szerintem).

Windows Phone 7 Developer

(#6) Kokkantas válasza XuChi (#4) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Pringles.

(#7) Wyll válasza sunsaw (#5) üzenetére


Wyll
őstag

A Pringles-ről beszéltek: való igaz, nagyon finom, nagyon minőség – nagyon drága :P
Van teszkós megfelelője is, de még az is olyan 300-400 Ft körül van, ha jól emlékszem. 170g -os tömeggel számolva ez utóbbinak még lehetne esélye, nagyjából az eredeti Chioval összemérhető a fajlagos ára. ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#8) jamez


jamez
senior tag

mielőtt cukorbetegek lesztek: [link]

Ezek a cuccok tényleg nagyon finomak. De én agyban döntöm el, hogy milyen szemetet eszek meg... :K
A sörről még rosszat nem tudok. :D

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#9) jamez


jamez
senior tag

[link]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10) XuChi válasza Wyll (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Ezaz :DD. Mondjuk én kb 2 évente eszem 1x annyira drágának tartom.

(#11) Enton


Enton
addikt

Nekem a hagymás tejföl, ezt jutatja eszembe első körben:

De a chips-ben sem rossz. Az egyik legelterjettebb ízesítés a só-s és a paprikás melett.
Igazából az énkedvenceim a paprikások, én azokat nem tudom lerakni. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12) BloodRay válasza sunsaw (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

B@zi-e vagy? ;]
Messze a legjobb chips! Ízre, állagra, minőségre messze a kommersz fölött van. Bár az igaz, hogy igen drága.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nagyon érdekes, hogy szinte az össze chips-ben van valami adalékanyag, ami szó szerint arra ösztönöz, hogy meg sem állj a zacskó aljáig és még az üres zacskó alján lévő töredéket, maradék fűszert is kicsipegesse az ember. Pedig közben egyértelműen tisztában van vele az ember, hogy iszonyatosan sós és fűszeres, mert érzi is, de csak zabálja az ember, amíg el nem fogy. Vajon mit tesznek bele?

Egyébként én pont azért kerülöm a chipseket, mert tudom, hogy mi történne az első falat után.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

"és mindenkinek a Chio terméke jut eszébe először"
A mindenkit szerkeszteném, mert Én speciel nem tudtam. :P
Nem vagyok akkora Chips fogyasztó, maximum bulikra viszek ilyesmit.
Néha sikerül megállni, hogy ne zabáljam be az egészet azonnal. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jó lett a teszt.
Én is inkább a paprikás dolgokat eszem jobban.A Tele abban is az összes közül kiemelkedően teljesít nálam, csak hát itt vidéken nem mindenhol árulnak ám. Ha valami nagyobb bevásárlóközpontban járok akkor szoktam keresgélni.

(#16) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Nem rossz teszt , grat :C
Egy ötlet mindenkinek :
Ne ilyen agyonízfokozózott xart vegyetek , hanem készítsd el a saját hagymás tejfölös cuccodat!
Recept (amit én rántott husi/sajt/karfiol-hoz és/vagy sültkrumplihoz csinálok :
1 kis doboz tejföl
kevés majonéz
1 kis/közepes fej vöröshagyma (ki mennyire szereti a hagymát)
2-3 gerezd fokhagyma
só,bors,delikát
A tejfölt és a majonézt belerakjuk egy tálba , apróra vágott hagymát rázúdítjuk , a fokhagymát ráfokhagymanyomózzuk , só-bors-delikát (izlés szerint) , összekavarjuk alaposan , ha ízlik go a hűtőbe 1 órára.
Idő letelt , hűtőből ki , tv/gép elé leülni , és sós vagy paprikás chips-et belemártogatva élvezni az ízeket.
Jó étvágyat :)
Bár én ebből nem tudok eleget csinálni , mert imádjuk az asszonnyal.Főleg ha jó fokhagymás (de legalább nem jönnek közel a vámpírok).

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#17) Tigerclaw válasza p3rgam3nt (#16) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha már eleve zacskós chipsel eszed azt a mártást, akkor tk mindegy, mert a sós és paprikás chips is tele van ízfokozóval, sóval, fűszerekkel. Azt hittem, hogy a chipszet is te csinálod.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Jhonny06


Jhonny06
veterán

B**meg, ezt címlapra? Azért..

(#19) p3rgam3nt válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Próbáltam már , nem lett rossz.A lényeg h vékonyra szeleteled és forró olajban elkezded kisütni.pár perc után kiveszed (2 perc) és félrerakod hűlni , addig sütöd a következő adagot (szintén 2 perc).ha megvan a 2 perces sütés az egész adagon , elkezded sütni megint a szeleteke.Így hamarabb megsül és ízletesebb lesz.

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#20) veector válasza Jhonny06 (#18) üzenetére


veector
senior tag

Pont ezaz. Kiemeltnek kéne lennie ;]

Nagyon jó teszt. Nekem a két gyengém a hagymás tejfölös meg a sajtos chio :))

(#21) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem a Tuc Mini kekszből a hagymás-tejfölös a nyerő.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) plus44 válasza mongoose123 (#2) üzenetére


plus44
veterán

Uhh...énis énis! :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) XuChi válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


XuChi
addikt

"Azt hittem, hogy a chipszet is te csinálod."

Ami nem is nehéz. Legalábbis én szoktam csinálni. Géppel iszonyat vékonyra vágom a krumplit és kisütöm tepsin a sütőben, hagyom kihűlni és már mehet is az arcomba belefele :DD.

[ Szerkesztve ]

(#24) djculture


djculture
félisten

Van a coopos classikus hagymás tejfölös chipsz azt ajánlom de nagyon tesztelésre.

(#25) nem_tom


nem_tom
őstag

A Chio chips-et nem szeretem, mert az a rohadt nagy zacskó csak félig van megtöltve. És ilyen árért? Ugyan már!
Én, a sajtos Tesco chipsre esküszöm! :DDD

Az utolsót majd megkóstolom, jól hangzik.

(#26) Atos23


Atos23
senior tag

Nekem a "hagymás-tejfölös" kifejezésről elsősorban a hagymás krémlevesek jutnak eszembe, mint a Tejszínes fokhagymakrémleves, és a Francia hagymaleves sajtkrémmel.

Nyilván kevesebb köze van hozzá, mint a rágcsának, de mivel nem szokásom nassolni, marad az asszociáció tárgyaként a leves :)

(#27) GReddy


GReddy
tag

Nem a hetvenes évek balatoni gebines lángossütői találták fel a hagymás-tejfölös ízt? Ilyen gépzsír jellegű kence formájában...? Deeeeee. ;] De jó volt!

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#28) murphy27


murphy27
tag

Én Szíriában ettem ecetes-tormás ízesítésű chipset, bár csak az ecet ízét éreztem. Nem volt valami finom, bár kint sokan szerették. Itthon még nem láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

"A papírsárkány is a széllel szemben emelkedik a magasba."

(#29) JetiRulez válasza nem_tom (#25) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tesco Chipsre? Azt mi csak a moziba szoktuk vinni. Úgy tudtam Mi a sült krumplira esküszünk. :F

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#30) Killing


Killing
addikt

Chio hagymás-tejfölös a kedvencem! :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31) XuChi válasza murphy27 (#28) üzenetére


XuChi
addikt

Ennál már csak a Bulgár Cukros Lángosnál néztem nagyobbat. Egyszer megkostóltam, de a gyomrom felfordult tőle. Nekik meg a tejfölös-sonkás-sajtos-kukoricás lángosomtól állt égnek a hajuk :DDD.

(#32) HANDO88


HANDO88
senior tag

Miért nem inkább valami emberbe való kaját majszolgattok ? :K :K

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#33) bandus válasza Enton (#11) üzenetére


bandus
veterán

váá, te állaaat, mos tölni tudnék egy ilyenért :K :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34) #72042496 válasza bandus (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

Látom, hódít az egészséges életmód. Amúgy én is bezabálnám seperc alatt. :D

Nagyon jó a teszt, élmény volt elolvasni! :R

(#35) rainmen válasza XuChi (#4) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha bemész egy ALDI-ba, akkor ott kapsz sajátmárkásat jóval olcsóbban, de ugyanazt tudja. És tényleg finom! :))

(#36) XuChi válasza rainmen (#35) üzenetére


XuChi
addikt

Na majd megpróbálom :D:R

(#37) Beri


Beri
addikt

A tejfölös-snidlinges lays akkor is üt minden más hasonlót!!! ;]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38) Wyll válasza #72042496 (#34) üzenetére


Wyll
őstag

Köszi a dicséreteket – mindenkinek! :B

A lángossal kapcsolatban egy véleményen vagyunk :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#39) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt :)

"There is nothing permanent except change"

(#40) LW


LW
őstag

Tuc kellett volna a még a "tesztbe". Az olyan finom és önetetős, hogy ki se bontod és már elfogyott.
Mókás egy írás lett.

Tegnap ettem hagymástejfölössajtostésztátszalonnával. Abban egyetlen egy dolog nem volt színtiszta zsír vagy szénhidrát. A hagyma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) rainmen válasza LW (#40) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az legalább egészséges.
"A libamájat hagymával eszem. Sőt, a hagymához is hagymát eszek!"-Hypolit a lakáj
Én a hagymát hagymával eszem, hozzá egy kis hagymát, kiegészítőnek meg fokhagyma. :D
De nem értem, a csajok miért döglenek utánam... :))

(#42) LW válasza rainmen (#41) üzenetére


LW
őstag

:DDD

Bárcsak lenne belőle hagymás! :O

[ Szerkesztve ]

(#43) rainmen válasza LW (#42) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kell egy fej vörös vagy lilahagyma és szendvicsszerűen legyártani a natúrral. És máris kész a hagymás. :D

(#44) Dani811 válasza LW (#42) üzenetére


Dani811
aktív tag

Én a kólás-csokis-epres-kávés-zöldalmás-takonyízű Tucra esküszöm. :DDD

(#45) X-Master


X-Master
tag

Nemtom ti hogy vagytok vele, de az a hullámos sonkás-mézes Chio az valami förtelem. Szinte azt érzem, hogy szétmarja a szájpadlásomat, és baromira sós is. A hagymás-rostélyos ízű Chio krumplisziromba meg annyi aroma van, hogy hiába mosok utána fogat, akkor is érzem az ízét 1 napig legalább, és a kezemről is alig megy el a szaga. a legjobb a Peti-süti, ami ilyen mogyórós kukoricakukac, sok van benne, olcsó, nincs bent mesterséges anyag és marha finom. A Sparba lehet kapni. Ismertebbek közül a sima újhagymás Lay's az egyik legjobb, de a Lay's-ből nagyjából mindegyik finom, kár hogy a sonkás már elég ritka. a legjobban a sima Chio chipseket utálom, mert szerintem túl vékonyak, és az ízük is túl mű. Meg van az az angol Walkers, na az a legjobb chips amit ettem, csak hazánkban sehol se láttam boltban. Pringles-hez asszem még nem volt szerencsém, biztos finom lehet, de ritkán is láttam.

(#46) rainmen


rainmen
aktív tag

Esetleg a Császári Csemege valakinek megvan? Nálam a paprikás is bejön, de főleg a mogyorós.

(#47) RootRulez


RootRulez
félisten

Hát srácok, én már akkor sajtos-tejfölösen ettem a lángost, mikor még a Chio-ról nem is hallottam. :))

...

Most visszaolvasva nem vagyok/voltam egyedül. :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.