Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Tetszett, de mintha a végére kifulladt volna a cikk.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Straw


Straw
senior tag

Nagyon jó kis írás, érdekes volt, és részletes. Külön tetszettek a kis magyarázó, kiegészítő részek.
Ugyanakkor egyetértek az előttem szólóval, kicsit mintha tényleg elfogyott volna a szó a végére. De attól még óriási köszönet érte. :R

42

(#3) revcsongor


revcsongor
csendes tag

Nagyon összeszedett, érdekes cikk, bár az utolsó oldal kicsit tényleg vérszegény lett, de nagyon szépen köszönjük az izgalmas olvasmányt. :)

...

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó cikk! :R

(#5) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Köszi nagyon érdekes volt volt elolvasni egy nagy cég történetét :) :R

(#6) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nagyon érdekes-jó cikk! Köszi! :R :)

Mentalita'

(#7) Youri


Youri
veterán

Jól emlékszem, hogy ezt az írást egyszer már publikáltad, csak valamiért levetted?

RTX ON

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi az áttekintést! :K

(#9) olbaidhun válasza Blyan (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

"Részvénytulajdonnal rendelkező alkalmazottaiból a legtöbb hamarosan milliomossá, ha nem milliárdossá vált, a Google pedig szignifikáns gazdasági szereplő"

oda*asz ez a melóhely vazz' ! :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#10) Robez88


Robez88
tag

Köszönöm a délutáni remek olvasnivalót!

(#11) Egorov


Egorov
aktív tag

Jóféle. El tudnám képzelni egy dokumentum filmben. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12) Lenry válasza Youri (#7) üzenetére


Lenry
félisten

jól

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sok helyen olvastam már részleteket a Google-ról, de így összefoglalva még sehol, ráadásul számomra új infó is van az Írásban! Jó volt olvasni! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon jó cikk lett :C Pár Google részvényem lenne vagy csak egy átlagosan fizetett munkatárs lehetnék, nem kellene aggódnom a mostani recesszió miatt :DDD

(#15) Youri válasza Lenry (#12) üzenetére


Youri
veterán

akkor nem csak déjá vu :DD

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#16) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Érdekes és egyben jó írás lett. Köszönet érte. :R

PS4

(#17) ImpersonatoR

Nagy élmény lehetett részvénytulajdonnal rendelkező alkalmazottnak lenni. Ha jól emlékszem a Microsoft nál is hasonló helyzet volt és utána még a titkárnők is Ferrari val jártak.

(#18) wikings2


wikings2
őstag

Mostmár van egy kis háttérinformációm is a dolgokról.
Köszi szépen :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#19) Omega81


Omega81
senior tag

Remek, köszi! :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezt a cikket már máshol is olvastam valahol, jól sejtem? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) vante


vante
aktív tag

"kérjen tőlem engedélyt!"

Mivel kitetted a netre, bárki bármit csinálhat vele. Ha valaki meg felhasználja, és kis tisztesség van benne, akkor megjelöli a forrást.

(#22) Youri válasza vante (#21) üzenetére


Youri
veterán

Hátha erre jár a smittpali :)

RTX ON

(#23) #92942848


#92942848
törölt tag

tl;dr

(#24) Youri válasza #92942848 (#23) üzenetére


Youri
veterán

gratulálok :C

RTX ON

(#25) domi007


domi007
őstag

Írhatnál még egy keveset a felvételi interjú kérdéseikről, hogy mi alapján választják ki a legjobbakat....nagyon durva úgy hallottam. :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#26) Blyan válasza domi007 (#25) üzenetére


Blyan
félisten

Ne légy barom

- Tud autót vezetni?
- Kulccsal vagy anélkül?
- Az mindegy. Nos gratulálok, maga fel van véve. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) aram01 válasza Blyan (#26) üzenetére


aram01
nagyúr

:D

amúgy a bemutató nem rossz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) Gude


Gude
senior tag

Köszi :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#29) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó írás, köszönjük! :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30) ebeni95


ebeni95
tag

Érdekes! :)

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.