Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

ilyeneket kitalálni, sok ráérő ember van :D

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) saelin válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


saelin
veterán

Sok bolond ember! :D Én azokat sajnálom most, akik emiatt lemenekültek családostul a pincébe... :DDD

Kíváncsi vagyok felénk mit kapnának. Közelben van egy reptér, szóval helikopátertől kezdve vadászgépig minden megszokott itt fordulni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) #06658560 válasza saelin (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Én azokat sajnálom most, akik emiatt lemenekültek családostul a pincébe..."

Pinceajtó rájuk zár, vár egy hónap. Így növekedik az átlagos IQ-ja az emberiségnek.

(#4) -=RelakS=- válasza saelin (#2) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

azt hittem, hogy úgy folytatod:

Még hogy pikoműhold, bah, mesebeszéd...

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#5) #65675776 válasza -=RelakS=- (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eddig azt hittem a Piko modellvasutat gyárt. Ezek szerint műholdat is.

(#6) -=RelakS=- válasza #65675776 (#5) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ba Dum Tss!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7) ViZion


ViZion
félisten

Szerintem ez egy ilyen űrtorpedó volt. Biztosan kemtrélt is húzott! :U
De nem félünk a tudjukkiktől, akik az egészet pénzelik és eladtak minket, meg a bolygót is a tudjukkiknek. Rajtam van az elmeelfedő csákó, a gyurcsokjózsef képe a falon, szal mindent megtettem. Még a zavatarom sem hasonlít rám, félrevezetem őket. De azért félek, hogy követnek. Megyek, csengettek...
:DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) dabadab válasza ViZion (#7) üzenetére


dabadab
titán

"Szerintem ez egy ilyen űrtorpedó volt."

Na jó, de fotontorpedó vagy protontorpedó?

DRM is theft

(#9) Lenry válasza dabadab (#8) üzenetére


Lenry
félisten

formája alapján foton, bár emlékeim szerint azok fehérek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) #65675776 válasza Lenry (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem feltétlenül.

Spock-ot is egy feketében temették el a Genesis felszínére.

Az Enterprise-ban a photonic torpedo-k meg festetlen fémszínűek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#11) #06658560 válasza dabadab (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vogon szavaló torpedó.

(#12) Lenry válasza #65675776 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

nekem valamiért ilyen miniatűr felfújt hőlégballonszerű torpedó ugrott, fehér, kicsit áttetsző és világít (sokat mutogatták egy részben, ahol becsapódott a hajóba, de nem robbant föl)

de most sehogy sem találok róla képet, így már nem vagyok benne biztos, hogy az fotontorpedó volt (abban sem, hogy Star Trek)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Chemtrail confirmed ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) #72042496


#72042496
törölt tag

Kár, hogy hülyeség ellen nincs oltás. Bár ezek úgyis visszautasítanák! ;]

Holnap este csak el ne felejtsem, benézek a Chemtrail rajongói csoportba. Addigra biztos lesz miből mazsolázni.

[ Szerkesztve ]

(#16) jamez


jamez
senior tag

hülyék ezek! ez szuperman volt! :D

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#17) fornettisuti


fornettisuti
veterán

asszonggya cutesat 👍

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#19) Depression


Depression
veterán

Tudtommal a dzsatubé nézettség után fizet, szóval nagyon nem kell meglepődni, hogy vajon miért csinálják ilyen videót...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) saelin válasza Depression (#19) üzenetére


saelin
veterán

Már hívom is a főnököm, hogy holnaptól nem megyek be dolgozni... ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) #72042496 válasza #86066176 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

A neve ellenére az összes hülyeséget gyűjtik a csoportban, ráadásul nyílt, olyasmi mint a mindmeghalunk. Zárt konteós csoportokba nincs és nem is lesz bejárásom, annyira azért nem érdekelnek ezek az idióták.

[ Szerkesztve ]

(#22) DithenS


DithenS
senior tag

Mondjuk az igaz hogy szinte mimden hétre jut egy furcsa videó amit az iss rögzít,mégfurcsább az hogy ilyenkor meg is szakad az adás.Nem azt mondom hogy ufó-k bár soha sem zártam ki,hanem hogy kicsit furcsa dolgok vannak odakint.

(#23) hcl válasza #72042496 (#15) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez ott aranybánya :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) mekka_kola válasza DithenS (#22) üzenetére


mekka_kola
tag

Csillagok, bolygók, világűr... jah, asszem értem. Viszont sötét anyag van bőven itt a Földön, csak a sejtelmes zene kell hozzá. :-)

(#25) kymera válasza #65675776 (#5) üzenetére


kymera
senior tag

Meg tápegységet :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.