Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [7:] Meleg van

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Az új helyen nincs fűtés?

(#2) 7 válasza D1Rect (#1) üzenetére


7
addikt

Van, csak néha elfeledkezem róla, hogy állítani kéne a termosztáton.

[ Szerkesztve ]

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

R U OK?

(#4) 7 válasza DeFranco (#3) üzenetére


7
addikt

I AM, WOULD YOU LIKE SOME TEA?

[ Szerkesztve ]

(#5) 7


7
addikt

Mondjuk még mindig nem Lenry szintű: [link] :D

(#6) Bjørgersson válasza 7 (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tavaly januárban párszor nekem is sikerült összehozni a 9°C-t egy 250-es Samsunggal. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) 7 válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


7
addikt

Igazából kezdek hozzászokni, hogy néha hűvös van. Tegnap fel se tűnt, hogy 17 fokban pakolásztunk, nagytakarítottunk és tologattunk bútorokat, mozogtam eleget ahhoz, hogy ne fázzak. :DDD

Bár eddig az egyik legemlékezetesebb hideggel kapcsolatos élményem az volt, amikor idén januárban a súlyos mínuszokban egy fűtetlen, fémszerkezetes és fémlemez borítású raktárban kellett leltároznunk. Fémcsavarok és egyéb kötőelemek, amiket ráadásul kesztyűvel esélytelen kezelni. 5-10 percenként szünetet kellett tartani és a zsebünkbe dugni a kezünket, annyira lefagytak a hidegtől. De legalább szabadon beszélgethettünk és jó volt a hangulat, mert a kutyának sem volt kedve felügyelni minket. :P

[ Szerkesztve ]

(#8) gzbotii


gzbotii
veterán

Szupravezetesre hajtasz? :D

Amugy, egy haveromek most epitik epp a hazukat, o meg szepen becuccolt a leendo kamraba (spajc) ami ugy 1.5x3 m. Az egyetlen futes a gepe...de nincs (annyira) hideg ott :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) 7 válasza gzbotii (#8) üzenetére


7
addikt

Nekem nagy vágyam egy félig földbe süllyesztett lakótér. Egész jó a hőháztartása, és ki lehet alakítani olyan módon, hogy ne legyen túl sötét. Csak sajnos nem volt rá módom, és veszettül sok pénz kialakítani egy ilyet. :)

(#10) baluka26


baluka26
veterán

Múltkor takarítás szellőztetés után lepődtem meg, hogy SSD és HDD sem volt több 10 fokosnál. Fázott is a lábim :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11) Crystalheart válasza 7 (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Igazából kezdek hozzászokni, hogy néha hűvös van. Tegnap fel se tűnt, hogy 17 fokban pakolásztunk, nagytakarítottunk és tologattunk bútorokat, mozogtam eleget ahhoz, hogy ne fázzak." - Azz... hűvös? :DDD

Épp akartam hozzászólni a topikhoz, hogy azért nálunk még nem ez a helyzet, kellemes 17-18 fok van... Aztán megláttam a hsz-edet.

(#12) gzbotii válasza Crystalheart (#11) üzenetére


gzbotii
veterán

Szeritem a kellemes az 23-25 foknal kezdodik :DDD
De most ahol vagyok kintlakasba, itt is gyakori a 16-18 fok :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) 7 válasza Crystalheart (#11) üzenetére


7
addikt

Nincs is jobb ilyenkor egy még gőzölgő, ropogós héjú, lenmagos kenyérnél. Nyamm :P

(#14) Dany007 válasza gzbotii (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Na végre valaki... Meglepődök itt a 17-21 fokokon...
Én 23 fok alatt már fázok itthon. :D Igaz nem vagyok túlöltözve... De 24-25 fokig simán engedem melegedni a szobát... 25,5-nél kezdem kicsit lejjebb venni a radiátort... :U Ja igen, és cirka 10k a fűtésszámlám 48nm-re. :P

(#15) 7 válasza Dany007 (#14) üzenetére


7
addikt

Az a 10k egész barátságos, hogy sikerül? :)

(#16) koshmar


koshmar
őstag

Félreértettem a címet.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17) Dany007 válasza 7 (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Új építésű lakás, házközponti fűtés és télen - nyáron ennyit kell fizetni havonta.
Anyáméknál a 65nm-es panelben csak nyáron több a készenléti díja a fűtésnek ennél. Télen meg 32-35 ezret fizetnek havonta. És annyival nem nagyobb az a lakás (2 szobával). Úgyhogy ja, örülök, hogy ezt legalább olcsón megússzuk. :)

(#18) DeFranco válasza Crystalheart (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nálad ez egyébként kényszeres, hogy mindenkinél kell egy nagyobbat mondani?

Nem azért kérdezem, hogy csesztesselek, de saját magamon pont ezt vettem észre, amikor kezdtem azon elgondolkodni, hogy vajon ha olyan szórakoztató személyiség vagyok, mint ahogy gondolom, akkor miért van az, hogy mégis egyre inkább kiszorulok a beszélgetésekből. Aztán rájöttem, hogy nekem mindenre van egy frappáns történetem, ami durvább nagyobb több, még kevesebb, vagy még kellemetlenebb, mint az előző.

Én azt hittem magamról, hogy mekkora durva jó arc vagyok, aztán kiderült, hogy ezt csak én látom így. Azt senki nem szereti ha rátromfolnak, és én igazából halálba idegesítettem mindenkit azzal, hogy már megint én akarom a legnagyobbat mondani. Pedig nekem csak volt egy érdekes történetem. Ezért most már inkább nem mondom, hogy ne én legyen a mindenkinél nagyobbat mondani akaró tag.

[ Szerkesztve ]

(#19) 7 válasza DeFranco (#18) üzenetére


7
addikt

Nekem sokkal nagyobb az arcom, miért nem nekem szólsz? :P

[ Szerkesztve ]

(#20) Crystalheart válasza DeFranco (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ahol lehet, miért ne? :) Én viccnek írom, röhögök rajta magam is, ha szóban mesélem. Sajnos fórumban nincs standupcomedy hangsúly, pedig élőben egyáltalán nem szoktam kiszorulni a beszélgetésekből, mi több...

[ Szerkesztve ]

(#21) DeFranco válasza Crystalheart (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezért írtam... nem bántani akartalak, de ez nekem is egy meglepő felismerés volt. Aztán, hogy mit kezdesz vele, az már nem az én dolgom. :)

(#22) Crystalheart válasza DeFranco (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne aggódj, azt tudom, hogy a fórumon egyesek agyára megyek vele, de innen legalább nem lehet elhajtani. :D Élőszóban jobban kijön az éle, az tény.

Amúgy ide sem írtam volna, ha először nem kezdem el megírni a szöveget, hogy nálunk még azért jobb a helyzet. Csak aztán visszanéztem a hsz-okat. :P

(#23) DeFranco válasza Crystalheart (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, hát ha szándékos, akkor nem szóltam.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [7:] Meleg van
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.