Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

"manapság" ? úgy tudom ez már több éves!!!

és tényleg egy egoista a Havas, de valjuk be, van mire. És abszolút igaza volt...

(#2) moha21


moha21
addikt

Szar az egész TV : ) amúgy tényleg régi videó

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ilyen pákókat tartunk el verítékes munkával. Dolgozik valamit? Nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Drenadar válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Drenadar
veterán

Csúcs hogy erre van igénye Magyarországnak.

(#5) Vakegérke válasza Drenadar (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja, meg győzikékre.

A kisbetűk szándékosak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) moha21 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


moha21
addikt

Erre van igény, bulvár stb... ők nekik meg jó, hülyék lennének nem kihasználni.

Engem is akartak szerepeltetni RTL is TV2 is személyesen megkerestek ( ha érdekel valaki hogy miért elmondom ), de hazudnom kellett volna egy csomót pénzért, nem vállaltam. Persze Mónika meg társaiba lettem volna tuti.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Thome válasza moha21 (#6) üzenetére


Thome
addikt

Pedig lehettél volna celeb... ;]

(#8) 7600 GS válasza moha21 (#6) üzenetére


7600 GS
addikt

Engem érdekelne! :K

(#9) Drenadar válasza 7600 GS (#8) üzenetére


Drenadar
veterán

nem nagy pénzről van szó amiért totál hülyét csinálsz magadból vagy másból.
egyáltalán nem éri meg...

(#5) Vakegérke:
Isten ments, hogy védjem győzikét. DE még hozzá sem hasonlíthatod pákót.
Pákó egy nagyon sötét nyomorult. győzikének volt esze, tudta hogy kell legombolni az rtlklubról több millió forintot. de ez is a nép hibája, mert rá is volt igény.

[ Szerkesztve ]

(#10) Vakegérke válasza Drenadar (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sötét nyomorult? Nagyon jó kifejezés.
Minden ilyen fószer sötét nyomorult, és erre csak akkor jönnek rá, ha a pénzcsapból nem folyik már a lóvé, mindenki elfordul tőlük, végletes esetben leköpködik őket.

moha21: Igen, engem érdekel a történet. Feltételezhetően másokat is, így semmi akadálya, hogy "teregess". Tedd meg, légy szíves.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Huma válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Huma
addikt

Egyetértek. Főleg a teregetés résszel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) k. válasza Drenadar (#9) üzenetére


k.
őstag

Gyözike- bár ez hülyén hangzik- de egy tök kultúrált normális ember. Ismerösöm régebben a Sanománál dolgozott, és ő látta párszor. Namost egy tök kultúrált valaki volt, illedelmes, az étteremben kussban evett, ha telefonált nem ordtozott. Mások is mondták akik ismerik, hogy egyáltalán nem egy idióta, csakhát az RTL ugye ezt akarja tőle, őmeg a pénzért csinálja.

(#13) Drenadar válasza k. (#12) üzenetére


Drenadar
veterán

igen én is ezt mondom. Én is láttam már étteremben és teljesen normális volt és kultúrált. Csak vállalja hogy hülyét csinál magából sok pénzért. Persze attól még nem kell bálványozni.

Viszont láttam már a Pákót is a valóságban, róla ezek nem mondhatóak el, ő pontosan azt mutatja magáról mint a TVben.

Ha nem lenen igény az ilyenféle celebekre, már rég eltüntek volna a ...

(#14) No-kia válasza k. (#12) üzenetére


No-kia
őstag

igen, az egyik tanárom is ismeri a családját, meg győzikét, és ő i smondta hogy amúhy normális ember, csak hát a nézőnek ez kell

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#15) RootRulez válasza moha21 (#6) üzenetére


RootRulez
félisten

Engem is érdekelne!! Mónika faggatott volna, miért pont lila fejű ufó lettél...

═════════════════════════════════════════

(#16) JetiRulez


JetiRulez
őstag

3:45-től jó a videó. Havas! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.